Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MAIL - automatyzacja kilku podpisów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz Dynarski

Tomasz Dynarski
  • 42 postów

Napisano 03 listopada 2020 - 21:45

Mam utworzone dwa podpisy w Mail.

Czy jest możliwość powiązania Podpis1 = Nowy email; Podpis2 = Odpowiedź, przekazanie itp. - miałem tak w Windows ;-)

 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 listopada 2020 - 23:28

Nie. Jedyna opcja to ręczne zmienianie defaultowo przypisanej sygnatury podczas pisania.
W jakim kliencie pod Windows tak miałeś? Jeśli w Outlooku, to zawsze możesz go zainstalować i używać tak, jak jesteś przyzwyczajony.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Tomasz Dynarski

Tomasz Dynarski
  • 42 postów

Napisano 06 listopada 2020 - 22:00

Nie. Jedyna opcja to ręczne zmienianie defaultowo przypisanej sygnatury podczas pisania.
W jakim kliencie pod Windows tak miałeś? Jeśli w Outlooku, to zawsze możesz go zainstalować i używać tak, jak jesteś przyzwyczajony.

Nie chcę - próbuję się z MAC.

Skoro podjąłem decyzję o zmianie platformy to spodziewałem się, że na wstepie nie będzie łatwo i trzeba będzie się pozbyć kilku przyzwyczajeń.

Na razie to 4ty dzień naszej szorstkiej miłości ;-)

 

I kolejny problem z mail. Nie mogę poradzić sobie z ustawieniem by załączniki były załącznikami a nie treścią email.

Nawet jeśli ustawię w treści email by załącznik był - "pokaż jako plik", to i tak odbiorca otrzyma go w treści email.

Nawet próbowałem w terminalu ustawić:

defaults write com.apple.mail DisableInlineAttachmentViewing -bool yes

 

ALE DALEJ NIE DZIAŁA - POOOOMMMOOOOCY ;-)



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 07 listopada 2020 - 01:17

Nie. Jeden wątek - jedno zagadnienie.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych