Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błąd: "Nie można zainstalować oprogramowania; nie ma go na serwerze uaktualnień oprogramowania."


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MateuszP011

MateuszP011
  • 1 postów

Napisano 18 października 2020 - 22:06

Witajcie drodzy forumowicze. 

Zwracam się do was o poradę dotyczącą problemu z którym nie mogę sobie poradzić. Pacjent Macbook Pro 2015 13`. System Catalina 10.15.7 Po uruchomieniu BootCamp wyskakuje mi okno z informacją "Nie można zainstalować oprogramowania; nie ma go na serwerze uaktualnień oprogramowania.". Próbowałem przeinstalowania systemu i podłaczałem się do trzech różnych dostawców internetu. Dodatkowo ściągnąłem ISO najnowczego WIN 10 oraz wersji z zeszłego roku. Próbowałem też ściągnąć oprogramowanie ręcznie poprzez Czynność/Pobierz oprogramowanie Windows. Ciągle ten sam błąd. Spotkaliście się z czymś takim? 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 października 2020 - 22:41

To może być jakiś globalny problem. Widziałem dziś wątek, że 'nie było na serwerze uaktualnień' czegoś innego, bodajże softu do iPhone; na becie Big Sura 'nie ma na serwerze uaktualnień' namiętnie cli tools for Xcode (ale to beta, więc trochę inna gadka).

Poczekaj do jutra, może się automagicznie samo naprawi.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych