Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 14, wszystkie wersje beta – dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
886 odpowiedzi w tym temacie

#26 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 czerwca 2020 - 14:41

Ok, to tak też przeżyję.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#27 shaqui

shaqui
  • 586 postów
  • SkądGdynia

Napisano 23 czerwca 2020 - 15:12

U mnie również Orange - SIM i eSIM. Na obu kartach brak połączenia. Połączenie przez VPN działa. Przywróciłem 13.5.1 i czekam na Beta2.

 Ok czyli to kwestia ustawień operatora - pewnie nowy profil Orange musi wypuścić. Ale połączenia telefoniczne działają.


"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością" 

 MacBook Air13 M1, SSD250 gb, Ram 16 gb 2020 |  iP 11 pro Max - 256 gb |  iPad Pro 11 |  AW5 - 44mm SG


#28 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 czerwca 2020 - 15:42

Ciekawostka odnosnie widgetów - można nanieść jeden widget na drugi i wtedy tworzymy własną kompozycję. Tę kompozycję, w formie stosu, oczywiście możemy edytować. Całkiem ok, bo mniej miejsca zabiera na ekranie. 



#29 Zelony

Zelony
  • 20 postów

Napisano 23 czerwca 2020 - 16:28

U mnie też po instalacji pamięć się zapełniła niewiadomo czym. Pomogło zrobienie kopii iCloud, wyzerowanie telefonu i przywrócenie z kopii. Pip to dopóki nie wprowadzą tego twórcy aplikacji u siebie to nie ma co używać. Nawet na filmikach w zdjęciach to nie działa. Cały system działa szybko. Fajna jest ta opcja „stuknięcie w tył”. Dużo bawię się w skrótach i potrafi mi się apka samoczynnie wyłączyć gdy dużo tworzę czynności. Generalnie jak na betę to jestem zdziwiony, że aplikacje dość szybko się otwierają na moim XS.

#30 ogitom

ogitom
  • 9 postów

Napisano 23 czerwca 2020 - 18:06

U mnie też po instalacji pamięć się zapełniła niewiadomo czym. Pomogło zrobienie kopii iCloud, wyzerowanie telefonu i przywrócenie z kopii. Pip to dopóki nie wprowadzą tego twórcy aplikacji u siebie to nie ma co używać. Nawet na filmikach w zdjęciach to nie działa. Cały system działa szybko. Fajna jest ta opcja „stuknięcie w tył”. Dużo bawię się w skrótach i potrafi mi się apka samoczynnie wyłączyć gdy dużo tworzę czynności. Generalnie jak na betę to jestem zdziwiony, że aplikacje dość szybko się otwierają na moim XS.

Potwierdzam sposób na zapełnioną pamięć. U mnie też po wyzerowaniu i przywróceniu z kopii iCloud wszystko teraz jest OK



#31 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 czerwca 2020 - 19:05

Dziwnie z tą pamięcią, akurat w iPad Pro 10.5 wrzuciłem tą betę i nagle komunikat,

że koniec pamięci, a fizycznie wiem, że mam 40GB użyte z 64, sprawdzam i jakieś

inne systemowe na ponad 25GB. Nie chce mi się rzeźbić, reinstalować, poczekam.


 Only Apple 

#32 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 23 czerwca 2020 - 19:50

a u mnie problem z częstym restartem iphone.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#33 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 23 czerwca 2020 - 21:20

Uuu, ktoś jeszcze ma restarty? Trochę mnie ciągnie żeby skumać betę :P Aparat dalej wywala ram?

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#34 Jakub Nowak

Jakub Nowak
  • 37 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2020 - 22:04

Mi od wczoraj zrestartował się raz, jak otwierałem paczkomat aplikacją InPost, ale jak próbowałem ponownie to działało już za każdym razem :P

#35 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 23 czerwca 2020 - 22:18

U mnie nic się nie restartuje.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#36 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 24 czerwca 2020 - 05:15

Odtworzyłem na nowo iPhone i teraz wydaje się, że telefon się już nie restartuje.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#37 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 24 czerwca 2020 - 07:24

U mnie nic się nie restartuje.

 

te restartowanie, jest praktycznie niezauważalne, gdyby nie to, że trzeba wbić kod zamiast FaceID to bym nawet nie widział.

 

Odtworzyłem na nowo iPhone i teraz wydaje się, że telefon się już nie restartuje.

Jednak się restartuje, trzeba czekać do następnej bety.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#38 Łukasz Kaźmierczak

Łukasz Kaźmierczak
  • 2 postów

Napisano 24 czerwca 2020 - 07:30

Witam,

 

Sposób z VPN rozwiązał problem z połączeniem internetowym w różnych aplikacjach, niestety po chwili znowu przestały się wysyłać wiadomości iMessage, także chyba zostaje czekać i mieć nadzieję, że w Beta 2 coś z tym zrobią. Ktoś jeszcze tak ma?



#39 busaba

busaba
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 czerwca 2020 - 08:13

U mnie spokój z restartami. Pamięć tez zapchana. Błąd który zauważyłem to widżet pogody czasem przeskakuje na Cupertino.
MacBook Pro (Retina, 13, Early 2015) / iPhone 13 mini / Apple Watch Series 4 / AirPods Pro

#40 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 czerwca 2020 - 08:21

U mnie spokój z restartami. Pamięć tez zapchana. Błąd który zauważyłem to widżet pogody czasem przeskakuje na Cupertino.

Ja mam na iOS Cupertino cały czas, chyba że ustawię sobie sam konkretne miejsce, to wtedy już jest ok.


Użytkownik damianmajk edytował ten post 24 czerwca 2020 - 09:13


#41 inuictus

inuictus
  • 1 023 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 czerwca 2020 - 08:42

Ja ma na iOS Cupertino cały czas, chyba że ustawię sobie sam konkretne miejsce, to wtedy już jest ok.


U mnie podobnie, ręczne ustawienie trochę pomaga, ale jest problem z odświeżaniem.

iPhone 12 Pro, MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, AppleTV


#42 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 czerwca 2020 - 10:51

Dzisiaj zainstaluje na iP SE2 u syna i zobaczę jak to działa. Wreszcie iOS został delikatnie odświeżony i dodał kilka przydatnych funkcji. 


iPhone 12 mini 


#43 marcinmail

marcinmail
  • 40 postów

Napisano 24 czerwca 2020 - 11:37

https://nasz.orange....Nami/m-p/212016

Macie temat na temat Orange - i nie działającego LTE/3G. 

Chyba potrzeba się pomęczyć tydzień - o ile dobrze pamiętam druga beta IOS13 wyszła po kilku dniach od konferencji a nie po dwóch tygodniach.



#44 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 24 czerwca 2020 - 12:57

https://nasz.orange....Nami/m-p/212016

Macie temat na temat Orange - i nie działającego LTE/3G. 

Chyba potrzeba się pomęczyć tydzień - o ile dobrze pamiętam druga beta IOS13 wyszła po kilku dniach od konferencji a nie po dwóch tygodniach.

 

Nie można porównywać bety 13 i bety 14. Wydawane są różnie, częstotliwość z reguły jest 2 tygodniowa, ale głównym czynnikiem jest ilość zgłaszanych błędów i szybkość ich usuwania. 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#45 kormo

kormo
  • 218 postów
  • SkądWawa

Napisano 24 czerwca 2020 - 14:08

Mam słuchawki i12 renomowanej chińskiej firmy TWS :)
Na bece 14 iPhone przestał je widzieć.

Ktoś ma może jakieś klony i mu działają?


Użytkownik kormo edytował ten post 24 czerwca 2020 - 14:11

Stary makowiec od 1996


#46 Pablowej

Pablowej
  • 531 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 czerwca 2020 - 15:34

iPhone 11 Pro Max - nie działa LTE również w Orange (fizyczna karta SIM), kombinacje z ustawieniami APN nic nie dają.



#47 jaro30

jaro30
  • 10 postów

Napisano 24 czerwca 2020 - 16:15

Pomaga zainstalowanie darmowego VPN np. 1.1.1.1: Faster Internet z App Store. I włączenie VPN, mnie pomogło i internet w Orange działa po LTE.

#48 mr12olx01

mr12olx01
  • 32 postów

Napisano 24 czerwca 2020 - 18:54

u mnie nawet po zrobieniu kopii iCloud i wyzerowaniu telefonu w ciągu prawie dzisiejszego dnia użytkowania pamięć zapełniła się niewiadomo jakimi danymi w rozmiarze 10 GB i ciągle się zapełnia. No i 2 raz ładuje. Powrót do ios 13.5 nieunikniony. 

 

 

 

U mnie też po instalacji pamięć się zapełniła niewiadomo czym. Pomogło zrobienie kopii iCloud, wyzerowanie telefonu i przywrócenie z kopii. Pip to dopóki nie wprowadzą tego twórcy aplikacji u siebie to nie ma co używać. Nawet na filmikach w zdjęciach to nie działa. Cały system działa szybko. Fajna jest ta opcja „stuknięcie w tył”. Dużo bawię się w skrótach i potrafi mi się apka samoczynnie wyłączyć gdy dużo tworzę czynności. Generalnie jak na betę to jestem zdziwiony, że aplikacje dość szybko się otwierają na moim XS.


mam to samo, po wyzerowaniu telefonu w ciągu dnia pamięć zapełnia się niewiadomo czym już prawei 10 GB

Zerknijcie do pamięci telefonu, pewnie to jakiś bug u mnie, ale praktycznie mam całą pamięć wykorzystaną (64GB).



#49 n00stress

n00stress
  • 1 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 czerwca 2020 - 10:01

U mnie również Orange - SIM i eSIM. Na obu kartach brak połączenia. Połączenie przez VPN działa. Przywróciłem 13.5.1 i czekam na Beta2.

 

 

To bardziej problem po stronie operatora niż bety - iPad Pro z kartą sim działa -> zobaczymy z jaką szybkością uporają się z tym w Orange.



#50 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 25 czerwca 2020 - 11:47

Mam widget pogody na ekranie głównym, w użyciu baterii pogoda jest na 1-2 miejscu na równi z Safari. Może włączanie ekranu odświeża pogodę i ta ciagle ssie baterię? Może ktoś z ciekawości sprawdzić? Wiem że to beta, nie rzucam się o to, tylko chce porównać ;)

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych