Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 14 beta – dyskusja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#101 Zelony

Zelony
  • 10 postów

Napisano dziś, 03:30

Zauważyłem, że u mnie plików nie wysyła na iCloud. Natomiast z pobieraniem plików nie ma problemu. Tak jakby synchronizacja działała tylko w jedną stronę. Na drugim telefonie z IOS 13.6 nie ma z tym problemu. Jeżeli chodzi o same katalogi to one się synchronizują w dwie strony, więc tylko z plikami jest problem. Ciekaw jestem czy to tylko u mnie czy u innych również jest podobnie.

#102 EMU

EMU
  • 2 098 postów

Napisano dziś, 10:17

Czy ktoś z Was miał również problem z samoistnymi restartami? U mnie dotyczy to 11 PRO. Tu również info o tym problemie: https://spidersweb.p...nia-opinie.html

• Jakub Nowak lubi to

MacBook Pro 13,3 TouchBar - iPad Pro 11 LTE - AirPods Pro - iPhone 11 Pro MAXAppleTV 4 - GARMIN Fenix 6 Sapphire TYTAN 

Żeby nie było, jest coś z Android: SAMSUNG Galaxy S20 ULTRA - Pre-Order

#103 Zelony

Zelony
  • 10 postów

Napisano dziś, 10:50

U mnie często się zdarzają jak korzystam z aplikacji skrótów. Może to nie jest tyle co restart, ale tak jakby przeładowanie systemu bez resetu z czarnym ekranem, bo po tym bez problemu mogę odblokować telefon przez FiD. Po resecie musiałbym odblokować kodem. Mi to bardziej wyglada tak jakby użycie ramu było zbyt duże i wtedy zamiast ubić tylko aplikacje to ubija cały system, ale mogę się mylić.

#104 zboras

zboras

GieKSiarz, culé

• 717 postów
  • SkądŻory

Napisano dziś, 10:59

EMU znajomy ma kilka razy dziennie, ja miałem do tej pory zaledwie raz.
U mnie zaczął się problem z baterią, bo ciągnie mi ją dosyć mocno. 3:10 SOT/niecałe 24 h i muszę ładować, bo mam 22%. Większość z tych 24 h to Wifi, na LTE z 3-4 h, tyle co na meczu byłem, parę zdjęć i trochę twittera w tym czasie ;) 

iPhone 11 Pro Max | MacBook Air 2017 | AW 4 44 mm LTE

#105 EMU

EMU
  • 2 098 postów

Napisano dziś, 11:34

U mnie często się zdarzają jak korzystam z aplikacji skrótów. Może to nie jest tyle co restart, ale tak jakby przeładowanie systemu bez resetu z czarnym ekranem, bo po tym bez problemu mogę odblokować telefon przez FiD. Po resecie musiałbym odblokować kodem. Mi to bardziej wyglada tak jakby użycie ramu było zbyt duże i wtedy zamiast ubić tylko aplikacje to ubija cały system, ale mogę się mylić.

U mnie jest pełny restart, więc musze kodem odblokować.

EMU znajomy ma kilka razy dziennie, ja miałem do tej pory zaledwie raz.
U mnie zaczął się problem z baterią, bo ciągnie mi ją dosyć mocno. 3:10 SOT/niecałe 24 h i muszę ładować, bo mam 22%. Większość z tych 24 h to Wifi, na LTE z 3-4 h, tyle co na meczu byłem, parę zdjęć i trochę twittera w tym czasie ;)

U mnie z baterią nie było problemu, tylko te restarty.

MacBook Pro 13,3 TouchBar - iPad Pro 11 LTE - AirPods Pro - iPhone 11 Pro MAXAppleTV 4 - GARMIN Fenix 6 Sapphire TYTAN 

#106 zboras

zboras

GieKSiarz, culé

• 717 postów
  • SkądŻory

Napisano dziś, 11:40

Teraz mi się zrobił respring :P

#107 EMU

EMU
  • 2 098 postów

Napisano dziś, 13:18

Teraz mi się zrobił respring :P

A odblokowałeś po nim iphone z FaceID? Czy musiałeś kod wbić?

#108 Aastelix

Aastelix
  • 1 358 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano dziś, 15:01

Póki co mamy pierwszą betę iOS 14, dobrze rozumiem?
Nie chcę się chyba póki co pakować w to bo za wcześnie ale zapytam, ktoś zainstalował na SE2?

Czy działają płatności Apple Pay?

iPhone 8 plus 64GB Space Gray

#109 Jakub Nowak

Jakub Nowak
  • 33 postów
  • SkądWarszawa

Napisano dziś, 15:14

Ja mam pełno restartów na iPhone 11 :( Zauważyłem, że najczęściej mają one miejsce jak wsiadam lub wysiadam z samochodu, więc obstawiam że błąd powoduje któryś z poniższych:
-podłączanie/rozłączanie Bluetooth zestawu głośnomówiącego
-podłączanie/odłączanie kabla Lightning do odtwarzania mediów. Niestety mój samochód po Bluetooth wspiera tylko rozmowy telefoniczne, do mediów muszę podpinać kabel. Dodatkowo samochód jest kompatybilny z iPodem, nie iPhonem, więc zasadniczo działa, ale czasem dziwne rzeczy się dzieją. Restartów jednak na oficjalnym sofcie nigdy nie było.

No nic, to pierwsza beta więc ma prawo mieć pełno błędów :)

#110 zboras

zboras

GieKSiarz, culé

• 717 postów
  • SkądŻory

Napisano dziś, 15:22

A odblokowałeś po nim iphone z FaceID? Czy musiałeś kod wbić?

Bez facjatyID, ekran czarny i kręciło się kółeczko ;) Ten pierwszy to miałem gruby, włączył się na nowo, logo ogryzka na ekranie, i trzeba było podać kod.

Póki co mamy pierwszą betę iOS 14, dobrze rozumiem?
Nie chcę się chyba póki co pakować w to bo za wcześnie ale zapytam, ktoś zainstalował na SE2?

Czy działają płatności Apple Pay?

Tak, pierwsza beta ;)
Apple Pay działa

#111 EMU

EMU
  • 2 098 postów

Napisano dziś, 16:17

Ja mam pełno restartów na iPhone 11 :( Zauważyłem, że najczęściej mają one miejsce jak wsiadam lub wysiadam z samochodu, więc obstawiam że błąd powoduje któryś z poniższych:
-podłączanie/rozłączanie Bluetooth zestawu głośnomówiącego
-podłączanie/odłączanie kabla Lightning do odtwarzania mediów. Niestety mój samochód po Bluetooth wspiera tylko rozmowy telefoniczne, do mediów muszę podpinać kabel. Dodatkowo samochód jest kompatybilny z iPodem, nie iPhonem, więc zasadniczo działa, ale czasem dziwne rzeczy się dzieją. Restartów jednak na oficjalnym sofcie nigdy nie było.

No nic, to pierwsza beta więc ma prawo mieć pełno błędów :)

Coś w tym może być. Rozpłacze Bluetooth zostawię tylko z Apple Watch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

1 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych

Hohe