Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Screen Mirroring na LG Smart TV


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michu1996

Michu1996
  • 47 postów
  • SkądSiestrzeń

Napisano 10 kwietnia 2020 - 10:14

Cześć ,

Jak łączycie swoje iPhone’y z telewizorami LG, Samsung które posiadają Smart TV?

Mam na myśli klonowanie całego obrazu, co możliwe jest np w Samsungach, by móc otwierać takie apk jak Player czy Netflix?

Próbowałem już wiele apk z AppStore i w każdym mogłem udostępnić same zdjęcia a klonowanie ekranu było już płatne ...

Znacie darmowe aplikacje które pozwalają na screen mirror na Smart TV?

iPHONE XS  :rolleyes: 


#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 11:30

Na nowym samsungu mam AirPlay i jest super. Używałem płatnych rozwiązań, ale na PC a nie na Smart TV (bo ja nie mam TV, Samsung jest z firmy na czas pracy zdalnej).

 

Netflix i inne serwisy nie mają prawa działać. W płatnych rozwiązaniach też nie. Te serwisy używają DRMa i nie ma mowy, by z DRM ze sprzętu Apple wypuścić video nie zabezpieczoną drogą. Musi być sertyfikowany Airplay, albo HDMI z HDCP. Albo wyższy poziom piractwa. Jendak na Smart TV są serwisy video lokalnie (wiem, nie wszystkie).



#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 kwietnia 2020 - 11:36

Mam LG i on ma chyba _wszystko_ z serwisów VOD. Content z macOS/iOS pcham przez airplay i działa jak złoto.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 Remi73

Remi73
  • 139 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 11:42

Na nowym samsungu mam AirPlay i jest super. Używałem płatnych rozwiązań, ale na PC a nie na Smart TV (bo ja nie mam TV, Samsung jest z firmy na czas pracy zdalnej).

Netflix i inne serwisy nie mają prawa działać. W płatnych rozwiązaniach też nie. Te serwisy używają DRMa i nie ma mowy, by z DRM ze sprzętu Apple wypuścić video nie zabezpieczoną drogą. Musi być sertyfikowany Airplay, albo HDMI z HDCP. Albo wyższy poziom piractwa. Jendak na Smart TV są serwisy video lokalnie (wiem, nie wszystkie).


Nie do końca...mam apkę Mirror Panasonic (płatną) i odpalam Netflixa z ipada na telewizorze. Fakt, nieraz go po jakimś czasie zablokuje (rzadko i nie zawsze), ale odpalenie na nowo załatwia problem.

#5 Michu1996

Michu1996
  • 47 postów
  • SkądSiestrzeń

Napisano 10 kwietnia 2020 - 12:36

Czyli nie ma opcji żeby oglądać playera lub ipli z Iphone na LG Smart?

iPHONE XS  :rolleyes: 


#6 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 13:10

Nie do końca...mam apkę Mirror Panasonic (płatną) i odpalam Netflixa z ipada na telewizorze. Fakt, nieraz go po jakimś czasie zablokuje (rzadko i nie zawsze), ale odpalenie na nowo załatwia problem.

Ciekawe - jeśli to Mirror for Panasonic, to tam sam developer ostrzega, że filmy Netflixa nie będą działały. Nie zaprzeczam Ci, tylko wyrażam zaskoczenie. Bo przy DRM wideo powinno być "czarne". 



#7 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 kwietnia 2020 - 15:10

Jest, ja używam aplikacji Reflector 2 na TV philipsa z Androidem i telefon wyłapuje TV jako AppleTV i normalnie klonuje obraz lub wyświetlam co chce jak na AppleTV. Różnica jedyna, że nie działa tak płynnie ale jest ok. Odpaliłem przed chwilką  Infuse na iPhonie i zrobiłem stream na TV i poszło ładnie.


Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 10 kwietnia 2020 - 15:19


#8 Michu1996

Michu1996
  • 47 postów
  • SkądSiestrzeń

Napisano 10 kwietnia 2020 - 16:35

Jest, ja używam aplikacji Reflector 2 na TV philipsa z Androidem i telefon wyłapuje TV jako AppleTV i normalnie klonuje obraz lub wyświetlam co chce jak na AppleTV. Różnica jedyna, że nie działa tak płynnie ale jest ok. Odpaliłem przed chwilką Infuse na iPhonie i zrobiłem stream na TV i poszło ładnie.


Nie mogę znaleźć takiej apki w AppStore , to jest darmowe ?

iPHONE XS  :rolleyes: 


#9 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 17:08

Reflektor nie jest na iOS tylko na udniornik obrazu, np komputer albo Amazon stick. Udaje on Apple TV. 



#10 Remi73

Remi73
  • 139 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 17:11

Ciekawe - jeśli to Mirror for Panasonic, to tam sam developer ostrzega, że filmy Netflixa nie będą działały. Nie zaprzeczam Ci, tylko wyrażam zaskoczenie. Bo przy DRM wideo powinno być "czarne".


Dokładnie ta apka. Działa...z b. rzadkimi problemami, o których pisałem wcześniej.

#11 Michu1996

Michu1996
  • 47 postów
  • SkądSiestrzeń

Napisano 10 kwietnia 2020 - 21:14

To w takim razie nie ma w AppStore żadnej darmowej aplikacji która umożliwia klonowanie obrazu z iPhone’a na TV?

iPHONE XS  :rolleyes: 


#12 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 kwietnia 2020 - 21:36

Robią się z tego 'poszukiwania aplikacji', a do tego jest stosowny wątek. Tu już więcej nie powiemy.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych