Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari a odtwarzanie materiałów wideo IPLA itp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 03 kwietnia 2020 - 19:21

Czy jest jakiś sposób aby w safari odtwarzać np materiały z IPLA oraz podobnych serwisów? Irytujące jest używanie chrome albo Firefox specjalnie aby odtworzyć jakiś materiał. 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 kwietnia 2020 - 21:06

Jakie to 'podobne serwisy'? U mnie ipla działa w Safari.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 04 kwietnia 2020 - 20:07

Jakie to 'podobne serwisy'? U mnie ipla działa w Safari.

Czasami problem z VOD Onet, a w safari mam info:  Materiał jest niedostępny w tej przeglądarce. Skorzystaj z przeglądarki Chrome, Firefox, Opera lub z aplikacji IPLA w telefonie z systemem Android/iOS



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 kwietnia 2020 - 20:56

Tej, ale opcja 'paste and match style' po coś istnieje, nie rób oczopląsu kolorem i wielkością fonta.

 

U mnie działa (ipla, nie próbowałem vod onet, szanujmy się) na Safari 13.1 (z Adguardem, bez jakichś dziwnych adblocków plus origin over 90000).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 06 kwietnia 2020 - 12:23

Zaktualizowałem MacOS do najnowszej wersji, w tym Safari do Wersja 13.1 (15609.1.20.111.8). W dalszym ciągu nie mogę odtwarzać ipli na safari. O co może chodzić?



#6 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 06 kwietnia 2020 - 12:56

https://pomoc.ipla.t...rzystac-z-ipli/

Na przeglądarkach Safari i Edge dostęp do oferty jest ograniczony. W wybranej przeglądarce należy włączyć możliwość obsługi JavaScript


Fallout ...war, war never changes...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych