Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najlepsza mysz do iPada Pro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kalvin

kalvin
  • 737 postów
  • SkądDE

Napisano 21 marca 2020 - 08:06

Witam,

chciałbym kupić  myszkę do iPada i zastanawiam się która będzie najwygodniejsza. Tak aby wykorzystać możliwości iPadOS -a. Dajcie znać jakich myszek używacie.

  iPad Pro 11 (2020)    iPhone XS    Watch Series 4 (GPS+Cellular) (SS) 44MM    Apple TV 4k  

#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 783 postów

Napisano 21 marca 2020 - 10:35

Kupiłem najtańszą mysz BT jaką znalazłem. Hama za 39 pln. Bardzo fajna. Działają oba przyciski i rolka. Nie wiem tylko, jak myszą wrócić do pulpitu, ale otwieranie aplikacji w split view czy fly over jest łatwiejsze niż palcem. Ciekaw jestem, co więcej daje mysz Apple. Nie widzę opcji, by użyć myszy z wieloma ekstra przyciskami. Natomiast stary Magic Trackpad pierwszej generacji jest do niczego, bo nie wspiera wielodotyku. Liczę, że Magic Trackpad 2 deskę najlepszy. Kto sprawdzi?

Użytkownik WojtekWojtek edytował ten post 21 marca 2020 - 10:40

#3 Tomzik87

Tomzik87
  • 911 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 marca 2020 - 13:10

Myszka Apple posiada gesty, wiec całkiem przyjemnie można by było pracować na iPadze, zamykanie apki, wyciąganie docka, wstecz i do przodu wszystko gestami na myszce.

#4 kalvin

kalvin
  • 737 postów
  • SkądDE

Napisano 21 marca 2020 - 13:20

Ponoć iPadOS 13.4 będzie można podłączyć MM drugiej edycji :) Dla mnie ważne jest te kilka gestów najważniejszych.  

  iPad Pro 11 (2020)    iPhone XS    Watch Series 4 (GPS+Cellular) (SS) 44MM    Apple TV 4k  

#5 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 783 postów

Napisano 21 marca 2020 - 21:37

Sorry! Znalazłem, gdzie się ustawia funkcje dodatkowych guzików (w mojej myszy można nacisnąć rolkę) - dostępność - assistive touch - urządzenia. Do tego już wiem jak wyjść z aplikacji do pulpitu (ponowne dojście do dolnej krawędzi ekranu po pokazaniu docka). I w ogóle mysz jest super gdy używa się iPada z klawiaturą.

• kalvin lubi to

#6 Tomzik87

Tomzik87
  • 911 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 marca 2020 - 10:17

Zmieniam zdanie:) zwykle używałem MM2 ale żona z pracy Logitech MX master 3 przytachała. Zupełnie inna kultura pracy, już MM na sprzedaż poleciała, a sam logitecha zamówiłem.

#7 kalvin

kalvin
  • 737 postów
  • SkądDE

Napisano 23 marca 2020 - 16:45

Używałem różnych myszek ale MM2 dla mnie jest ok. Zobaczymy jak wyjdzie nowy iPadOS i pełne wsparcie dla MM2

Użytkownik kalvin edytował ten post 23 marca 2020 - 16:46

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych