Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 11 vs 11 Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#26 Bartasss1311

Bartasss1311
  • 1 postów

Napisano 12 sierpnia 2021 - 18:37

Miałem podobny dylemat jak sprzedawałem Note 20 Ultra. Kupiłem 11 pro. I to był strzał w 10. Tylko ja wiedziałem że stracę na aparacie. Ten w 11 pro nie do końca spełnia moje oczekiwania, choć nie ukrywam ze jest on nadal bardzo dobrym aparatem. Ja przesiadlem się bo już po prostu byłem znudzony Samsungami- miałem je od samego początku. Zaczynalem z i 5700 skończywszy na N20U i w między czasie iPhone 4s, 7, se2020 jednak były to krótkie epizody trwające po 2-3 miesiące. No i miałem dość ceglanych rozmiarów telefonów.

Ekran moim zdaniem tez jest bez szału w 11 pro. Za to masz mega zajebiste Face ID, telefon używalny 1 ręką, i bardzo dobry czas pracy na baterii. Nie kupuj 11, jak miałeś styczność przez kilka lat z Amoledami od Samsunga. Moja żona ma 11 i ekran jest okropny, ja nie mogę na niego patrzeć, jednak nie każdy ma takie wymagania jak ja.

Co jak co, ale ja nie czuje jakiegoś emejzingu iOS, system jest jak dla mnie poprawny tak jak i Android 11 z nakładka graficzna od Samsunga. Gdyby Apple zrobiło telefon w rozmiarze 11 pro z aparatem tak dobrym jak w N20U i z wyświetlaczem 120Hz to byłby strzał w 10 jak dla mnie.

Jednak Face ID, Apple Pay, rozmiar samego urządzenia i bardzo dobry czas pracy na baterii są dla mnie nie do pobicia i póki co zostaje przy 11 pro.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych