Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari - nieoczekiwanie zakończył działanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 nou-camp

nou-camp
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 października 2019 - 13:12

Witam, 

 

od wczoraj pojawił się u mnie problem z przeglądarką SAFARI. Przy każdej próbie otwarcia pojawia się komunikat o nieoczekiwanym zakończeniu pracy. Restarty, zamykanie innych aplikacji - nic nie skutkuje. Czy ma ktoś może podobny problem i jest w stanie podzielić się jakimś sensownym rozwiązaniem? 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 października 2019 - 13:22

A co w logach?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 nou-camp

nou-camp
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 października 2019 - 13:39

jeśli dobrze namierzyłem, to tak to wygląda:

 

Saved crash report for Safari[969] version 13.0.1 (14608.2.11.1.11) to Safari_2019-10-09-143858_MacBook-Kacper.crash



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 października 2019 - 13:43

No, to rzeczywiście dałeś konkretną odpowiedź.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 nou-camp

nou-camp
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 października 2019 - 13:48

bo nie wiem, co powinienem wrzucić, żeby komuś coś to powiedziało. Wkleiłem loga po próbie uruchomienia safari. 



#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 października 2019 - 15:08

To nie jest pełny log, który cokolwiek mówi. Już chociaż ten crashreport mogłeś dołączyć.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych