Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Porównanie iPhone i iOS vs Android


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
214 odpowiedzi w tym temacie

#1 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 28 sierpnia 2019 - 20:59

Na prośbę 303 zakładam temat do porównań, krytyki, żali, zachwytów i wychwalania jednego sytemu ponad drugi.
Kto jest chętny do wymiany opinii, proszę pisać tutaj ;)

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#2 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 28 sierpnia 2019 - 21:12

W skrócie.

Po wielu latach spędzonych w duecie, a nawet trio - android, ios, wp, potem po trzech latach z Pixelami, czterech miesiącach z iP XS...........czekam już z niecierpliwością na premierę Pixela 4, sprzedam wtedy XS i wracam do urządzenia Google, bo dla mnie jest prawie we wszystkim lepsze.



#3 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 sierpnia 2019 - 21:15

Zaraz Ci ktoś ten temat zamknie, bo nie będzie się tu pojawiać nic poza kłótniami nad tym, że jedni wolą ten, a drudzy inny system. Zrobi się tu śmietnik.


iPhone 13 Pro Max • MacBook Pro (16" 2021 M1 Max) • iPad Pro 11" • 2x HomePod mini • AirPods Pro/Solo Pro • Watch Series 6


#4 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 28 sierpnia 2019 - 21:20

Nawet jak będzie miał dużego nocza i sporą bródkę na dole? Ktoś mi wizualnie Pixele nie leżą.
Przybornik
Przerobiłem w 3 tygodnie P30 Pro i OP7 Pro. OP lug OOS jest trochę nieprzewidywalny z pracą baterii, ale po ostatnich aktualizacjach zdjęcie są super. Portret jeszcze trochę odstaje od iPhone XS max, reszta bardzo podobne, zoom X3 lepszy no i szeroki kąt, jak ktoś potrzebuje. P30 brak stereo to lipa, no i ten głośnik pod ekranem... Bezsens, nie wiadomo jak to to przyłożyć żeby dobrze słyszeć rozmówcę. Zdjęcia raz robi dobrze, raz dziwnie słabe. Loteria trochę. Portret w porównaniu do XS max to dramat, dziwnie sztucznie i mniej ostre.
Natomiast normalny dual SIM, wielozadaniowość Androida tylko i wyłącznie na plus.

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#5 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 28 sierpnia 2019 - 22:03

Pixel 4 nie będzie miał notcha, przynajmniej tak się zapowiada.

#6 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 29 sierpnia 2019 - 06:39

Dodam ze na renomowanym forum macrumors jest taki dział, wiec zostańmy tez renomowani, zachowajmy kulturę wypowiedzi, a adminów prosimy o nie usuwanie tematu.
  • zboras lubi to

iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#7 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 29 sierpnia 2019 - 07:31

No to się teraz zacznie...

ja oddałem własnie 1+ 7 pro. Telefon jak na androida działa dość przyzwoicie, natomiast nie mogę się zgodzić z tym, że jego szybkość działania to jakaś przepaść do Xs/MAX. Nawet nie wiem czy działa szybciej. Chyba nie mogłem się przekonać do jego rozmiaru bo to kawał kloca, ale za to przeglądanie internetu czy oglądanie filmu to coś pięknego.

iPhone 11


#8 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 29 sierpnia 2019 - 07:58

No to się teraz zacznie...

ja oddałem własnie 1+ 7 pro. Telefon jak na androida działa dość przyzwoicie, natomiast nie mogę się zgodzić z tym, że jego szybkość działania to jakaś przepaść do Xs/MAX. Nawet nie wiem czy działa szybciej. Chyba nie mogłem się przekonać do jego rozmiaru bo to kawał kloca, ale za to przeglądanie internetu czy oglądanie filmu to coś pięknego.

Zgadzam się... telefon super, ale nie pływa tak jak "japko", przycięcia animacji przy wychodzeniu gestem z aplikacji są. 

Też wczoraj oddałem ;)

Nie miałeś wrażenia że przy scrollowaniu czegokolwiek, np. treści w instagramie, strasznie szybko to leciało w dół i trzeba było "hamować" niejako zawartość ekranu? Wiem że @tomk925 zwrócił na to uwagę ;)


„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#9 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 29 sierpnia 2019 - 10:55

Nigdy nie miałem nic flagowego z androidem poza Pixelami, od modelu OG, poprzez 2 i 2XL. Dwa ostatnie mogę porównać tylko do XS, bo poprzednie Jabłko jakie miałem to było 5s, więc porównanie nie ma sensu.

Ja dla mnie Pixele 2/2 XL:

- lepsze aparaty

- jak dla mnie bardziej intuicyjny system

- szybkość i płynność działania, czułość i responsywność ekranu

- brak jakichkolwiek przycięć i klatkowania, co w XS jest niestety codziennością nawet przy przewijaniu pulpitów

- powiadomienia które działały zawsze i wszędzie (w iOS jest różnie)

W zasadzie XS jest tylko lepszy w trzech aspektach:

- design - dla mnie to najładniejsze urządzenie mobilne na rynku

- materiały i jakość wykonania (oczywiście tylko w porównaniu z Pixelami)

- komfort użytkowania - wielkość i waga są dla mnie idealne


Użytkownik JacentyEsz edytował ten post 29 sierpnia 2019 - 10:56


#10 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 29 sierpnia 2019 - 15:01

Dodam i ja swoje trzy grosze. Od przeszlo dwoch lat ani mysle zmienic ios-a na androida. Swoja przygode rozpoczalem lata temu od Iphone'a 3g, miedzyczasie kilka razy wymienialem na flagowe smartfony od samsunga i lg jednak plynnosc dzialania w tamtych czasach pozostawiala wiele do zyczenia i zawsze wracalem do Iphone'a. W swojej karierze mialem Iphone'a 3g,3gs,4,4s,5,5s,6,6s,7,8,X, a aktualnie Xs, takze procz Iphone'a 2g posiadalem kazda generacje. Miedzyczasie postanowilem swoj sprzet apple przeszlo 3 lata temu rozszerzyc o macbooka. Kiedy mialem Iphone'a 7 postanowilem wymienic go na Samsunga galaxy s8, byla to dla mnie nowosc, bezramkowy piekny oledowy wyswietlacz, w koncu system chodzil bardzo plynnie, jednak po kilku miesiacach dalem w prezencie mamie i kupilem Iphone'a 8. Dlaczego? Brakowalo mi tego czegos z ios'a, tej intuicyjnosci oraz najwaznieszy powod- ekosystem. Zaczelo mi brakowac szybkiego przesylania zdjec, czy plikow, tego, ze telefon lezy, a na laptopie otrzymuje wiadomosci czy rozmowy przychodzace itd. Kto ma stworzony ekosystem ten wie, co mam na mysli. Wtedy wlasnie obiecalem sobie, ze nigdy wiecej androida, mimo, ze flagowe smartfony z androidem, to obecenie wspanialy sprzet. Tak w formie dygresji, to bardzo mi sie podoba, ze uzytkownicy ios sa w stanie pozytywnie wypowiedziec sie o androidowej konkurencji, czego raczej sie nie uswiadczy na forach androidowych, a najgorzej pewnie krytykuja ludzie, ktorzy nie mieli stycznosci badz ich nie stac na sprzet z nadgryzionym jablkiem. Nie wiem, czy swego czasu na forum androidowym nie lecialy bany za poruszanie tematu apple :D 


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#11 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 29 sierpnia 2019 - 15:19

Odnośnie ostatniego akapitu to odkąd śledzę rynek mobilny to odnoszę zupełnie odwrotne wrażenie :) a najgorsi są pod tym względem a w zasadzie byli użytkownicy WP

#12 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 29 sierpnia 2019 - 15:42

Ja patrze bardziej na wojne android vs ios. Sa psychofani zarowno jednego jak i drugiego systemu, jednak zauwazylem, ze coraz wiecej uzytkownikow ios wypowiada sie w pozytywnie na temat androida. Uzytkownicy androida jednak nie stronia od krytyki ios-a znajac zycie nie majac z nim nawet stycznosci. Jeden i drugi system ma swoje wady i zalety, a co uzytkujemy zalezy juz od naszych prywatnych preferencji, ale jesli czytam komenatrze typu, ze ios to g*wno i vice versa, to krew mnie zalewa. Wielu ludzi nie potrafi nawet uzasadnic swojego zdania. 


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#13 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 29 sierpnia 2019 - 16:47

Rafał banowanie może wcześniej było, teraz czasami coś usuną, jak liderzy uznają ze jest tego za dużo ;) Jeżeli dużo pracujesz na MacBook to faktycznie ekosystem ma sens. Ja kupiłem niedawno MacBook Air i w sumie chce go sprzedać, bo najczęściej leży. W pracy mam kompa na windzie, co prawda podłączyłem do serwera windowsowego maca i program mi poszedł, ale sporo robię w excellu/open office i to już średnio ogarnia ;)
Jestem w miarę świeżym usterem Apple, bonów jakiś 3 lat, ale tez tak mam... zmienię na samsunga i za 2 miesiące maks tęsknie do ajponga ;)
P.S. Na forum android.com.pl nie jakiegoś hejtu na Apple, wiadomo zdarza się jakaś czarna owca, ale jest to promil, tak samo jak tutaj ;)

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#14 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 29 sierpnia 2019 - 17:11

Zaczynałem od Androida Galaxy S2, potem S4 i nastał pierwszy mój iPhone 5. Na początku byłem trochę zagubiony w tym systemie, jednak wtedy system stabilność, wykonanie iPhone wygrywało z samsungowym plastikiem i częstymi lagami. Jak sprzedałem ip5 na rzecz Note 3, tak zaraz szybko powracałem już do iOS. Były też Xperia Z2, LG G3, najdłużej Galaxy S7e, krótkie epizody S9+, S10, Pixel 3, ostatnio OP7 pro, to byl rok kiedy zadziałałem z Androidem jeśli chodzi o moje testy osobiste :-) .
Z iOS miałem większość modeli do najnowszego Xs max, zresztą z X bym się nie przesiadł, gdyby był wtedy też drugi X max z większym ekranem i oczywiście lepsza bateria, bo jak pamietam ta w X była słaba.
W czasach tamtych Android był nieporównywalnie gorszy od tego co widzimy w obecnych latach, tak 3 ostatnich. Do tego wtedy liczyły się tylko Samsung, LG, trochę Sony, bo kto słyszał czy używał Huawei, Xiaomi, OP, Oppo. Pamietam premierę Mi Mix i szał na małe ramki. Jak Apple zaczęło trochę stać w miejscu to chińskie marki potężnie się rozwinęły i wielu nawet uważa je za bardziej innowacyjne. Jednak Apple było też „popularne” tym, że jak coś wprowadzili wprowadzali np czytnik 5s i każdy zaczął wprowadzać, procesor 64 bit, potem systemowa obsługa gestami, zaraz Android wprowadza, faceid, czy nawet systemowy split screen w iPad, też Android to później systemowo wprowadził, pierwszy Samsung miał to w nakładce tylko, dziwi brak tego w iPhone w tym momencie. Nie wspomnę o kształcie notch, który kopiowało większość androidów w 2018 roku, nawet brak jack.
Teraz już mi trochę entuzjazm opadł, używam chyba z przyzwyczajenia, może też bezpieczeństwo tak często poruszane, trochę też bardziej lubię iOS, jednak androidowe telefony zrobiły olbrzymi skok i w niektórych, kwestiach są lepsze. Najlepiej używał bym dwóch, ale nie potrzebne mi dwa drogie telefony w jednym momencie. Czasem jak widać lubię coś dodatkowo kupić, porównać i wracam do iOS.
Jeśli chodzi o hejt to bardziej szydzi się z Apple, to widzę w komentarzach pod artykułami na portalach tech, tu chyba odgrywa role cena za nowe produktu z iOS i co oferują w porównaniu do konkurencji. Jednakże przeglądam też forum android i wcale nie ma takiego hejtu na Apple o którym tu się pisze. @Zboras, Astelix z tego forum widzę normalnie tam też funkcjonują i rozmowa im się fajnie klei. :-)
Co do nowości i słyszenia tego co będzie w nadchodzącym IP11, to nie mam potrzeby jakoś zmieniać, czekam na 2020 bo tam ma być większa zmiana wg ich cyklu wydawania.

 

 Uzytkownicy androida jednak nie stronia od krytyki ios-a znajac zycie nie majac z nim nawet stycznosci. Jeden i drugi system ma swoje wady i zalety, a co uzytkujemy zalezy juz od naszych prywatnych preferencji, ale jesli czytam komenatrze typu, ze ios to g*wno i vice versa, to krew mnie zalewa. Wielu ludzi nie potrafi nawet uzasadnic swojego zdania. 

 najczęściej tacy "dowcipnisie" mówią o braku możliwości ściągania torrentów, mp3, filmów, emulatorach jakiś gier, czy trudnym ustawieniu dzwonka :-)))))) , a inni o braku możliwości personalizacji pod siebie.  


Użytkownik tomk925 edytował ten post 29 sierpnia 2019 - 17:12

  • Filip454 lubi to

#15 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 29 sierpnia 2019 - 17:26

W takim razie zwracam honor panowie. Może i w tym temacie dużo zmieniło się. Teraz bardziej śledzę jakieś strony technologiczne, aniżeli fora androidowe. Odniosłem się do tego, co było kiedyś. Kiedyś jak ktoś wspomniał o apple pozytywnie, to znalazła się rzesza, która kazała mu "uciekać", żeby nie powiedzieć brzydko wypier... na forum apple. Możliwe, że gdyby nie to, że posiadam Macbooka i uwielbiam z niego korzystać, to sam bym dzisiaj korzystał z galaxy s10, bo pewne rzeczy w apple mnie irytują. Jednak Iphone i Macbook tak wspaniale się ze sobą uzupełniają, że nie wyobrażam sobie zrezygnować z któregokolwiek z nich. Do tego dochodzi chyba tak jak ktoś pisał powyżej przyzwyczajenie (to przyzwyczajenie chyba sprawia, że po przesiadce mi czegoś zawsze brakowało). Trochę żałuje, że służbowo też mamy Iphony, bo chętnie jako uzupełnienie bym skorzystał z androida, a nie widzę sensu kupować drugiego topowego smartfona z konkurencyjną platformą na pokładzie.


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#16 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 29 sierpnia 2019 - 18:32

Tak w formie dygresji, to bardzo mi sie podoba, ze uzytkownicy ios sa w stanie pozytywnie wypowiedziec sie o androidowej konkurencji, czego raczej sie nie uswiadczy na forach androidowych, a najgorzej pewnie krytykuja ludzie, ktorzy nie mieli stycznosci badz ich nie stac na sprzet z nadgryzionym jablkiem. Nie wiem, czy swego czasu na forum androidowym nie lecialy bany za poruszanie tematu apple :D

Też to zauważyłam. Zerknijcie, co się dzieje na forum PClaba... Jest masakra. Wystarczy, że ktoś napisze, że jest zadowolony z iPhone, to już od razu mu wyjeżdżają z tym, że to jest najgorszy i najmniej opłacalny wybór, jakiego można dokonać (i każą spadać do działu iPhone). Też nieraz tam baty oberwałam jak poleciłam komuś iPhone'a (bo chciał spróbować czegoś nowego), bo "ja się nie znam i w ogóle".

 

Ktoś kiedyś tam nawet wręcz napisał, że jak widzi u kogoś sprzęt z jabłuszkiem to tego człowieka nie chce nawet znać. Nie pamiętam, kiedy to było, ale widziałam ten wpis na własne oczy.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#17 notedeagle

notedeagle
  • 599 postów

Napisano 29 sierpnia 2019 - 19:34

Nie wiem jak na android.com.pl bo po przesiadce na iphony w 2015 już tam nie zaglądam, ale na 95% innych forum hejt na użytkowników iPhonów jest masakryczny. Spróbujcie tylko polecić coś z logiem Apple tak dowiecie się kilku ciekawych rzeczy na swój temat :) Zresztą nie dotyczy to tylko iPhonów tylko czegokolwiek z logiem Apple. 


  • Filip454 lubi to

MacBook Air 2017, iPhone X, Airpods Pro


#18 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 29 sierpnia 2019 - 20:18

Bo to takie polskie, opluć wszystkich „innych” oraz takich którzy są w mniejszości. Dlatego staram się od jakiegoś czasu nie czytać komentarzy na różnych stronach tech, czy też innych. W ogóle wg mnie powinno się to wyłączyć (możliwość komentowania), bo ilość sączącego się tam jadu jest porażająca...

Użytkownik zboras edytował ten post 29 sierpnia 2019 - 20:19

  • tomk925 lubi to

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#19 babeo

babeo
  • 152 postów

Napisano 29 sierpnia 2019 - 21:06

Dziś napisałem na FB Think Apple taki oto wpis. Skopiuję go tutaj, no idealnie pasuje:
„Kupiłem żonie Mi9 i naprawdę nie wiem jakich argumentów użyje by samego siebie przekonać by wydać 2,5 raza tyle (pewnie 4979) na nowego iPhone. Tak wiem, iOS i macOS ale przynajmniej u mnie się to nie bilansuje finansowo. Aktualnie mam iP7 + iPad + BeatsX. To wszystko działa razem fajnie. Maca nie kupię, bo potrzebuje z różnych względów windows. Na iPhone przeszedłem z Galaxy S5, wtedy android jeszcze miał różne problemy, ale teraz? Tak, iOS jest nadal lepszy. Wtedy jednak nie była to taka przepaść finansowa (kupić iP7 vs S8, jak teraz iP11 vs Mi9).
iPhone 7 128GB + iPad 2018 32GB WiFi + BeatsX

#20 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 30 sierpnia 2019 - 06:45

Też to zauważyłam. Zerknijcie, co się dzieje na forum PClaba... Jest masakra. Wystarczy, że ktoś napisze, że jest zadowolony z iPhone, to już od razu mu wyjeżdżają z tym, że to jest najgorszy i najmniej opłacalny wybór, jakiego można dokonać (i każą spadać do działu iPhone). Też nieraz tam baty oberwałam jak poleciłam komuś iPhone'a (bo chciał spróbować czegoś nowego), bo "ja się nie znam i w ogóle".

Ktoś kiedyś tam nawet wręcz napisał, że jak widzi u kogoś sprzęt z jabłuszkiem to tego człowieka nie chce nawet znać. Nie pamiętam, kiedy to było, ale widziałam ten wpis na własne oczy.

Tam to jak ktoś powie cokolwiek dobrego o produktach Apple, to zostaje momentalnie zminusowany. Weź pod uwagę, że średnia wieku komentujących na głównej (teraz, po fuzji z Onetem) to max 16-17 lat i większość z nich ma Xiaomi za 700 zł. To są po prostu napływy z Onetu i trolle. Większość starych userów udziela się przez to tylko na forum albo w ogóle, bo rzeczowe komentarze są minusowane, a te "zabawne" (typu "zmień zasilacz" lub "o Intel znowu dał gluta") wg nowej gwardii są plusowane.

Użytkownik Filip454 edytował ten post 30 sierpnia 2019 - 06:46

"It scrolls like butter" Steve Jobs

#21 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 30 sierpnia 2019 - 08:37

Ja właśnie o forum pisałam :unsure:. Najgorzej jest w dziale "Telefony komórkowe"...


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#22 michak80

michak80
  • 430 postów
  • SkądKijów ( Ukraina )

Napisano 30 sierpnia 2019 - 08:53

to i ja dodam coś od siebie :)

Miałem prawie wszystkie iPhone (3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 6, 6S, 7, X). Trzy miesiące temu sprzedałem X i kupiłem Galaxy S10. Generalnie telefon świetny. Moim zdaniem robi dużo lepsze zdjęcia, działa płynnie, ma świetny ekran, lubie Always on Display, podoba mi się że mogę organizować sobie ekran startowy tak jak mi się podoba (położenie ikon, zmiana ikon, widżety). Jestem naprawdę zadowolony ... ale brakuje mi iOS :) i nawet nie bardzo mogę wytłumaczyć czego mi brakuje. Chyba po tylu latach po prostu przyzwycziłem się do iOS i mimo że Android w S10 działa bez zarzutu i podoba mi się to zastanawiam się nad ponownym zakupem iPhone (raczej XS) po premierze tegorocznego iPhone.  


  • Sebosz i ec1940c406 lubią to

#23 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 30 sierpnia 2019 - 09:27

 najczęściej tacy "dowcipnisie" mówią o braku możliwości ściągania torrentów, mp3, filmów, emulatorach jakiś gier, czy trudnym ustawieniu dzwonka :-)))))) , a inni o braku możliwości personalizacji pod siebie.  

 

Otóż to - najczęściej przepisywane bzdury. Piszą to ludzie, którzy iOS widzieli na półce w iSpocie. Ludzie, którzy mają wiedzę o Apple, ale sięgającą czasów co najmniej PowerMaca G5, kiedy rzeczywiście wszystko było znacznie bardziej ograniczone.


  • Sebosz lubi to
"It scrolls like butter" Steve Jobs

#24 MarcinJS

MarcinJS
  • 520 postów

Napisano 30 sierpnia 2019 - 09:50

A co tu porównywać? To są dwa różne systemy oparte na dwóch różnych sposobach myślenia. To tak jakby porównywać motocykl do samochodu to i tamto jeździ po drodze i tyle ma z sobą wspólnego. Tak samo ios i android oba służą do dzwonienia i smsowania. Ale wyrastają z innej filozofii. Kazdy z nich ma swoje wady i zalety. Nigdy nie będzie systemu uniwersalnego i świetnego dla wszystkich.
  • Sebosz lubi to

#25 chico

chico
  • 201 postów
  • Skąd127.0.0.1

Napisano 31 sierpnia 2019 - 09:28

Używam przez parę lat na zmianę topowych wersji Samsungow z iPhonami. Od 6s przez S7, iP8 do S10+ i stwierdzam, że iOS ma jednak w sobie to coś do którego chętnie wracam. Samsungi są technologicznie bardzo zaawansowane ale jednak iOS robi lepszą robotę.

Jedyne co mi przeszkadza w iPkach w stosunku do Samsungow to gorsza jakość rozmów. Jest to wyczuwalne natychmiast i dla każdego. Samsung w tej kwestii rządzi. Niemniej jesienią powrót do iP;-)

--

iP11Pro/AIR2/MBP13 Mid-2017





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych