Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

FAQ iPod Touch (wersja testowa) - najczęściej zadawane pytania TU!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

#151 Pdemiu

Pdemiu
  • 2 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 21:27

Jestem totalnie zielony, jeśli chodzi o JB, programowanie itp. Dlatego poleciłem zrobić JB znajomemu, który ma w tym jakieś doświadczenie. Siedzę teraz w domu, widzę masę repozytoriów pod softy 1.4 czy 2.x. Spojrzałem na wersję swojej cydii, na dole stoi jak wół - 1.0.3044-66. Jak mogę upgradować to do tych wyższych softów. Mógłbym prosić o dokładną instrukcję, tak abym mógł zrobić to sam bez niczyjej pomocy?

#152 tomekfm

tomekfm
  • 29 postów

Napisano 29 kwietnia 2010 - 14:28

wersja soft'a i wersja cydi to co innego: Wersje softu sprawdzisz w Ustawienia-> Ogólne-> To urządzenie...-> Wersja

#153 majkeloo

majkeloo
  • 2 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 14:09

nie wiem gdzie mam to napisać : nie mam karty kredytowej, i nie mam co wpisć.i przez to nie mogę dokończyć instalacji. co mam zrobić, żeby wgrać na tego ipoda touch muzykę ? nie ma innej opcji niż przez itunes ? i proszę o odpowiedź, a nie olanie, bo to troche jak by ważne dla mnie

#154 Korjan82

Korjan82
  • 327 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 14:25

@ majkeloo A nie pokazuje Ci się przy wyborze sposobu płatności opcja - "none" (sorry, ale już dawno nie instalowałem itunes więc nie pamiętam tego dokładnie). Bo jeżeli nie masz karty to wówczas ją trzeba zaznaczyć. A muzykę (a także gry, filmy, zdjęcia) możesz wgrać tylko za pomocą itunes.

#155 stefan09

stefan09
  • 79 postów

Napisano 25 czerwca 2010 - 10:41

Myślę nad odblokowaniem swojego iPoda, ale przed tym chciałbym zadać kilka pytań. 1. Czy po jailbreak na Touch'u odczuję różnicę w szybkości działania? Wiam, że jeśli zmienię theme, zainstaluję dużo aplikacji z Cydii to tak, ale czy tak "na sucho" będzie mulił? 2. Jak to się ma do zużycia baterii? 3. Czytałem, że Apple banuje urządzenia po Jailbreak. Jeśli zrobię restore to znów będzie miał dostęp do AppStore? 4. Co jeśli padnie mi np. ekran i nie będę mógł zrobić restore? Czy ten sprzęt często się psuje?

#156 stefan09

stefan09
  • 79 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 13:22

Naprawdę mi zależy na odpowiedzi :D

#157 Naciek

Naciek
  • 3 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 18:40

Czy z kupionym iPodem w Kanadzie nie powinno być zadnych problemów ? W PL?

#158 joanna11110

joanna11110
  • 2 postów

Napisano 09 września 2010 - 15:19

Witam . Mam pewien problem , a mianowicie zakupiłam iPod;a Toucha uzywanego i gdy go podłączam moj komputer odczytuje go jako aparat fotograficzny i nie mogę nic zrobic . Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem ? z góry dzięki

#159 seboss2

seboss2
  • 120 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 listopada 2010 - 23:30

Podłącz go do komputera i włącz program iTunes...

#160 soul

soul
  • 4 postów

Napisano 12 listopada 2010 - 09:47

mógłby mi ktoś wyjaśnić 9krok po kroku) jak zmienić lookscreen na ten znaleziony w internecie?

#161 Ziolo87

Ziolo87
  • 459 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 listopada 2010 - 14:14

mógłby mi ktoś wyjaśnić 9krok po kroku) jak zmienić lookscreen na ten znaleziony w internecie?


Internet jest duży i posiada wiele lockscreenów... :P (konkretnie?)
Chociaż nie, Chuck Norris zapisał go na dyskietce - 2 razy :)

#162 previl

previl
  • 81 postów

Napisano 03 stycznia 2011 - 13:47

Mam Ipoda Touch 1G. Jailbreak 1.1.2. Dłuższy czas nie bawiłem się nim - po prostu słuchalem muzyki i oglądałem filmy. Czy może mi ktoś napisać do jakiej wersji najlepiej teraz zaktualizować takiego antyka ?? Link do jakiegos tutka byłby pomocny, ale dam sobie radę bez - przede wszystkim chodzim mi o to, żeby wiedzieć jaka opcja będzie dla 1g najlepsza.

#163 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 03 stycznia 2011 - 13:56

Mam Ipoda Touch 1G. Jailbreak 1.1.2. Dłuższy czas nie bawiłem się nim - po prostu słuchalem muzyki i oglądałem filmy. Czy może mi ktoś napisać do jakiej wersji najlepiej teraz zaktualizować takiego antyka ?? Link do jakiegos tutka byłby pomocny, ale dam sobie radę bez - przede wszystkim chodzim mi o to, żeby wiedzieć jaka opcja będzie dla 1g najlepsza.


W sumie ciężko powiedzieć. Czy funkcje z OS 3.0 są ci potrzebne ? Chyba lepiej jakiś starszy soft niż 3.0 bo będzie wydajniejszy ale nie jestem pewien.

A co do JB jesli chodzi o 3.1.3 to Spirit.

#164 szymcio1998

szymcio1998
  • 20 postów

Napisano 05 lutego 2011 - 16:55

mam ipoda touch 3g. czy jak zrobię uaktualnienie softa to mi wszysto wykasuje? czy będę musiał od nowa wrzucać muzykę, filmy itd?

#165 bolan5

bolan5
  • 27 postów

Napisano 06 lutego 2011 - 00:28

Przed: P: Co to jest Jailbreak? O: Jest to dodanie możliwości instalacji programów/gier niestworzonych przez Apple do iPoda touch. Po: P: Co to jest Jailbreak? O: Jest to dodanie możliwości instalacji programów/gier niestworzonych przez Apple ani deweloperów do iPoda touch.

#166 gosika

gosika
  • 1 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:11

Mój ipod nie jest widoczny i dla komputera jak i dla itunes'a, łąduje sie przez cały czas tylko, niestety nie wiem co robić?? pomóżcie!!

#167 caroliscool

caroliscool
  • 3 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:16

gosika jakiego Windows-a masz?? i jaki to dokładnie Ipod??

#168 kszksz

kszksz
  • 19 postów

Napisano 23 maja 2011 - 19:18

iPod touch 1G wersja 3.1.3 wszystko dziala super, oprocz aplikacji, kazda tak jakby sie wlacza i od razu gasnie, w czym problem?

#169 timi7777

timi7777
  • 1 postów

Napisano 25 lipca 2011 - 06:45

Witam wszystkich forumowiczów;) Mam mały problem... Jestem od paru dni posiadaczem ipoda touch 2g chciałem zrobić mu jailbreak przez greenpois0n RC6 radzono mi żebym oczyścił ipoda (zresetował wszystkie dane i ustawienia) teraz ipod wlącza się, pokazany jest kabel usb i iTunes podłączam go pod iTunes, wyskakuje błąd "nie można dokończyć twojego żądania w iTunes Store" proszę o wyrozumiałość jestem w tym zielony i nie wiem co robić??

#170 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 26 lipca 2011 - 10:27

Timi - użyj programu iREB, by wejść w tryb DFU, następnie wejdź na: Download iOS Firmware, wybierz system, który chcesz mieć na swoim iPodzie, następnie przytrzymując klawisz SHIFT klikasz na "Odtwórz" i wybierasz pobrany system. ;)

---------- Wpis dodano o 11:25 ---------- Poprzedni wpis dodano o 11:23 ----------

iPod touch 1G wersja 3.1.3 wszystko dziala super, oprocz aplikacji, kazda tak jakby sie wlacza i od razu gasnie, w czym problem?


Zapewne to jakaś gra - Twój iPod ma mało pamięci ram, więc nie może mieć multum włączonych aplikacji.

---------- Wpis dodano o 11:27 ---------- Poprzedni wpis dodano o 11:25 ----------

Mój ipod nie jest widoczny i dla komputera jak i dla itunes'a, łąduje sie przez cały czas tylko, niestety nie wiem co robić?? pomóżcie!!


Włącza się, czy wisi na jabłku? Jeżeli wisi, to tylko wymiana płyty głównej, ale nie opłacalna jest ta akcja.

#171 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 26 lipca 2011 - 12:24

Zapewne to jakaś gra - Twój iPod ma mało pamięci ram, więc nie może mieć multum włączonych aplikacji.

W sofcie 3.1.3 jeszcze nie ma multitaskingu, więc po naciśnięciu przycisku Home wszystkie aplikacje poza muzyką i wideo się wyłączają.

#172 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 26 lipca 2011 - 12:26

@Up - sorki, nie zauważyłem, że ma 3.1.3. ;) W takim razie polecam zrobienie Restore. :)

#173 Gregoria

Gregoria
  • 45 postów

Napisano 12 października 2011 - 21:58

co to jest DFU?

#174 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 13 października 2011 - 16:03

jest to wejście w tryb awaryjny naszym iUrządzeniem. ;)

#175 Mathi00

Mathi00
  • 7 postów

Napisano 17 października 2011 - 20:20

Mam iPoda Touch 2g 16gb wersja 3.1.2 po jailbreak'u (ostatnio robiłem jailbreak'a jakiś rok temu), ale gdy niedawno połączyłem swojego iPoda z iTunes, to iTunes przeprowadził archiwizację iPoda i 'usunął' mi kilkanaście programów z iPoda (pokazał komunikat, że niektóre programy nie są zakupione przez iTunes i po prostu wymazał je z pamięci). Utrata tych programów nie zmartwiła mnie zbyt bardzo, tylko jedna rzecz mnie zmartwiła: nie mogłem wgrywać ŻADNYCH utworów do iPoda.

Niby znalazłem problem: w zakładce "Muzyka" w urządzeniu nie była zaznaczona opcja "Synchronizuj muzykę", więc zaznaczyłem, żeby synchronizowało muzykę i zaznaczyłem "Cała biblioteka muzyczna" co oznaczało wymazanie wszystkich utworów z iPoda. Po synchronizacji okazało się, że żaden utwór się nie usunął, a w zakładce "Muzyka" (pod nazwą urządzenia) nie było żadnego utworu (mimo że wszystkie utwory są nadal w iPodzie).

Nie dość, że przez iTunes'a nie widzę żadnych utworów, to na dodatek NADAL nie mogę zgrać kompletnie żadnej mp3 z dysku na iPoda. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam i nie mam pojęcia co mogę zrobić, żebym mógł zgrywać utwory. Zrobiłem jeszcze raz jailbreak'a, ale to nic kompletnie nie zmieniło. Umieszczam 2 screeny, które obrazują ten problem:


[url]http://i56.tinypic.com/25k1qw8.png[/url]
[url]http://i52.tinypic.com/6p2n8y.png[/url]

Pomocy :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych