Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

FAQ iPod Touch (wersja testowa) - najczęściej zadawane pytania TU!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

#126 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 19 czerwca 2009 - 12:56

Mam poważny problem z ipod'em touch 2g 2.21 na redsn0w. Otóż nie chce się ładować. Kiedy podłączam go do usb, to ikonka stanu baterii skacze mi pomiędzy ikonką kabla usb, a piorunem tj, ikonką ładowania. Ipod uspokaja się tylko kiedy jest w SB. Nie chce się wogóle ładować. Może być to wina przerwanej automatycznej synchronizacji itunes? Edit! Problem rozwiązany. To była wina przedłużacza USB.

#127 Rzepcia

Rzepcia
  • 4 postów

Napisano 21 czerwca 2009 - 15:35

zadam dziwne pytanie: da się zrobić jailbreaka, gdy nie działa przycisk usypianie/budzenie? :P

#128 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 21 czerwca 2009 - 19:27

Uuuuuu.... T masz lipę :/ Teoretycznie tak- jest sposób na "komputerowe" wejście iPoda w DFU. Kiedyś działał "iLiberty+ 1.3". Ma on taki przycisk "enter DFU mode". Mzesz spróbować ;)

#129 Rzepcia

Rzepcia
  • 4 postów

Napisano 21 czerwca 2009 - 20:57

chyba, że jest jakiś prostszy sposób na wprowadzenie w DFU? Cichacz dzięki za pomoc :) że lipa to wiem :( naprawa kosztuje 150 zł, więc troche drogo :(

#130 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 21 czerwca 2009 - 21:06

To jest prosty (ba, nawet bardzo) sposób. Drugi, to wpisywanie komend w cmd ;)

#131 Rzepcia

Rzepcia
  • 4 postów

Napisano 21 czerwca 2009 - 21:12

znajdę gdzieś jakąś instrukcję? google jest trochę zamotane ;/

---- Dodano 21-06-2009 o godzinie 22:45 ----
dobra, chyba ogarnęłam :)

dzięki jeeszce raz

#132 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 24 czerwca 2009 - 14:02

Czy żeby zainstalować emulator gpsPhone(gba) lub emu gbc/gb trzeba wpłacić cuś na konto Zotttd, czy dotyczy to tylko najnowszej wersji, jeśli tak, gdzie można pobrać darmową, działającą pod 3.0 wersję?

#133 Matthew Mcklain

Matthew Mcklain
  • 477 postów

Napisano 29 czerwca 2009 - 22:45

Mam problem techniczne z forum a mianowicie chcialbym zalozyc temat z tapetami ale nie wiem w jaki sposob dodac foldery ze zdj do tematu wiem tylko jak dodac pojedyncze zdj.

#134 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 30 czerwca 2009 - 08:43

Bo się nie da :P nie przesadzaj z tymi tapetami... Jest już tyle tematów... @szymons: jak wejdziesz w info gpsphone 5.5.0 to znajdzie tam rubryke "donate & download" i zaznacz "FREE" ;)

#135 TheCrosby

TheCrosby
  • 6 postów

Napisano 02 lipca 2009 - 22:36

[url=http://i.myapple.pl]Repozytorium MyApple.pl[/url]


Idzie jakos na to wejsc z pc ? Bez ipoda... chcialem sprawdzic co tam jest :s
btw. to dziala z wifi [w ipodzie xD?]

-----------

Jest JB na 2.0 [ipod touch 2G] ?
I czy iSpot nie kapnie sie na pewno jak sie odda ipoda po restore ? :P

#136 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 04 lipca 2009 - 10:31

Repo Myapple.pl chyba już nie działa? Jest JB na 2.0 od dawna, ale jest też na soft 3.0, więc lepiej zainstalować tą wersję softu. Po restore nie ma śladu JB.

#137 TheCrosby

TheCrosby
  • 6 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 15:59

Hmmm.... to czyli nie moge zobaczyc tego ta... a te aplikacje skad moge pobrac ? eee czy w ogole te www dziala na ipodzie ? jest dalej aktywne :P Idzie przez iTunes wejsc jakos na ta strone ????

#138 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 09 lipca 2009 - 17:52

Jak repo działa to możesz wejść w nie tylko przez cydię na ipodzie z wifi(cydię instalujesz przy jailbreak'u) i w cydii dodać owy adres, a następnie przeglądać paczki. Zresztą w necie jest 100000 i 1 opisów obsługi cydii. Jeśli bardzo ci zależy na instalacji przez komputer, to możesz użyć aplikacji cyder instalowanej na komputerze. Polecam Tutorial na myapple. A Jeśli chcesz Koniecznie instalacji przez itunes to musisz poszukać instrukcji konwertowania paczek .app do formatu instalatora itunes .ipa. Niestety nie jest to łatwe a proces wydaje mi się(po wstępnym rozeznaniu) bardzo skomplikowany i czasochłonny. Ostatnia opcja to instalowanie w odpowiednie foldery paczek .app, ale i tak po jailbreak i instalacji cydii, więc mija się to z celem.

#139 TheCrosby

TheCrosby
  • 6 postów

Napisano 09 lipca 2009 - 19:02

Dzieki, czyli ten Cyder do aplikacji z pc np. z [url=http://appulo.us/appdb/]Appulous : The iPhone and iPod Touch Application Index[/url]
Kurde widze Ty masz ipoda 2g i 3.0 fw, mozesz podac tutek z jakiego korzystales bo ten :

[url]http://www.myapple.pl/ipod-touch-modyfikacje/107609-tutorial-jailbreak-ipoda-touch-1g-i-2g-oraz-iphone-i-iphone-3g.html[/url]

jest taki :s niedokladny, widzialem na YT

[url=http://www.youtube.com/watch?v=-NRY7DSl9ZM&feature=related]YouTube - [PL] iPOD Touch 2g JAILBREAK POLSKI WIDEO PORADNIK[/url]

Ale nie wiem czy dziala bo nie ma zadnych komentarzy... eh z gory dziekuje.

#140 katalina_^^'

katalina_^^'
  • 11 postów

Napisano 06 września 2009 - 15:57

witam to znowu ja,mam problem z itunes store gdy go włączam to wyskakuje mi taki komunikat:
Dołączona grafika

#141 Mr.StitcH

Mr.StitcH
  • 15 postów
  • SkądBIAŁYstok

Napisano 06 września 2009 - 16:44

Do przerabiania filmików na iPod Touch oraz iPhone dobry jest WinAVI MP4 Conwerter

#142 Radovan

Radovan
  • 6 postów

Napisano 11 października 2009 - 20:49

Mam pytanie, ile trwa restore? Mam swiezego ipoda touch i wgrywalem najpierw 3.1.2 soft przez shift + click, ale przez 15 min, zadnych postepow nie bylo, wiec odlaczylem. Podlaczylem ponownie sprobowalem restore do 2.1.4 (czy cos takiego, w kazdym razie to soft ktory byl standradowy) i pasek restore w ipodzie jest full juz od jakis 10 min, ale konca nie widac? czy to normalne? Probowac od nowa?

#143 marcin1508

marcin1508
  • 4 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 października 2009 - 23:02

Co zrobić w sytuacji, gdy mam Firmware 3.1.2. i JB, gdy kupowalem nowego ipoda mialem 2.0 i dajmy na to że mi się zepsuł i chcę go oddac na gwarancję. Czy przyjmą go czy trzeba coś kombinować??



ps. Czy jest takie coś jak przywrócenie softu początkowego??
I z kąd pobrać FirmWare 3.1.2 dla IPod Touch 2g.??
I czy Firmware 3.1.2 od Toucha 3g. będzie działał na 2g.??

---- Dodano 01-11-2009 o godzinie 15:34 ----
Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć??:)

---- Dodano 01-11-2009 o godzinie 22:23 ----
Ogląda ktoś jeszcze ten temat??

#144 bojan

bojan
  • 2 postów

Napisano 25 listopada 2009 - 16:18

Myślę, że to odpowiedni temat do zadania pewnych pytań :> Chodzi o iPod Touch 8GB: Czy wszystko chodzi płynnie? Chodzi o menusy, może jakieś ładowanie biblioteki piosenek... Zdarzają się jakieś problemy z odtwarzaniem? Jakieś błędy, czy cuś? Jak grają słuchawki? Dobry bass jest? Słucham rapu, więc przydałby się dobry do tłustych bitów :P A no i jeszcze jedno: czy po bokach są jakieś przyciski, którymi mogę zmieniać poziom głośności i zmienić piosenkę? Bo jestem leniwy i nie chce mi się wyciągać z kieszeni ;P

#145 Elenestir

Elenestir
  • 43 postów

Napisano 25 listopada 2009 - 20:47

Wszystko chodzi płynnie, rozmiar nie oznacza niczego z tych rzeczy :P 3g chodzą płynniej ale widać to dopiero gdy masz mnóstwo aplikacji itp. Ładowanie gier i włączanie się jest szybkie, natomiast ja na mojej 16 2g mam taki czas reakcji :P jak 32 3g nie wiem czemu :D Żadnych problemów z odtwarzaniem nie ma, przynajmniej ja nigdy nie miałem. Słuchawki może nie mają mocnego basu, chociaż mi pasują :D chyba 1 słuchawki firmowe od których mnie nie bolą uszy... Są przyciski ale tylko do zmiany głośności :) i do wyłączenia/włączenia/wyłączenia ekranu :) Pozdrawiam

#146 bojan

bojan
  • 2 postów

Napisano 26 listopada 2009 - 13:48

Ok, dzięki. Czyli żeby przełączyć kawałek muszę wyciągnąć z kieszeni i kliknąć. Ok. Jeszcze jedno: jak dostanę swojego iPoda, to warto od razu nowy soft wgrać? Coś on zmienia? Poprawia działanie? Coś dodaje?

#147 miki764

miki764
  • 9 postów
  • SkądPiaseczno, Poland

Napisano 26 grudnia 2009 - 23:37

Witam Mam takie pytanie bo kiedyś miałem iPhone 3G i można było zrobić JB i wszystko fajnie chodziło gry z neta takie różne rzeczy programy fajne. Jako że iPhone mi sie znudził sprzedałem go i kupiłem sobie jakiegoś iPoda do muzyki ale teraz mam iPoda Touche 3G 32GB z najnowszym softem. Czy da się zrobić JB i też mieć różne gry z neta czy jest to bardziej skomplikowane albo się nie da?

#148 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 28 grudnia 2009 - 11:43

Da się, JB jest obecnie tethered, ale jest. Do pobrania tu: blackweather

#149 manta980

manta980
  • 20 postów

Napisano 04 lutego 2010 - 13:00

Witam!! Mam pytanie kiedy zgram 50gier o łacznej pojemnosci ok 1 giga i 2 giga muzyki to taki przykład oczywiscie to zmiana w pracy toucha 3g 32g bedzie odczuwalna? chodzi mi oto czy bedzie zamulac....prosze o odp dziekuję!

#150 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 10:52

Nie będzie, ja mam 12 giga zajęte, na touch 32gb. I wszystko hula :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych