Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Koszalin, Centrala godz.18:00 01-03-08] Spotkanie pourodzinowe MyApple.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [Koszalin, Centrala godz.18:00 01-03-08] Spotkanie pourodzinowe MyApple.pl (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (7 głosów [30.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.43%

  2. Nie (12 głosów [52.17%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.17%

  3. Nie wiem (4 głosów [17.39%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.39%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 24 lutego 2008 - 23:01

Więc właśnie dla tego cieszę się z tego spotkania w Koszalinie. Jak się uda to namówię swoją pannę na bacbooka.

#27 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 24 lutego 2008 - 23:06

Świetnie zapewniam, że będzie to najlepszy zakup jaki zrobisz od dawien dawna aha i licz się z tym, że zakup macówki zmieni twoje podejście do komputerów na całe życie. Będziesz miał wstręt do PC :)
  • midalist lubi to

#28 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 25 lutego 2008 - 10:03

A więc termin pozostaje taki jak jest na początku: godzina 18.00 1 marca 2008r. w klubie Centrala Artystyczna. Dzisiaj lub najpóźniej jutro zarezerwuje miejsca. Nie mogę się doczekać spotkania. @Authilius - Oczywiście że możesz przyjść. Chodziło mi raczej o to iż na początek może nie najlepszym pomysłem było by sie reklamować w Emce, bo może być tak iż przyjdzie 50-60 osób aby sobie popatrzeć i z jakiejkolwiek integracji będzie można zrezygnować. Wolę aby było z 5-15 osób które są naprawdę zainteresowane niż 100 ot tak sobie bo to ponoć jest teraz "trendy" czy jak się to teraz nazywa. @Dobry - godzina 18.00. Jakbyś miał jakiekolwiek problemy to zadzwoń co mnie. Z tego co wiem to nie ma tam WiFi. Przy okazji piątek postaram się do wszystkich którzy odpowiedzieli iż przyjdą lub może przyjdą wyślę PW z moim numerem na komórkę. Jakbyście mieli jakiś problem z znalezieniem nas to zawsze będziecie mieli gdzie zadzwonić.
  • b.milewski lubi to

#29 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 26 lutego 2008 - 17:12

Lokal został zamówiony na Sobotę 01.03.2008 o godzinie 18.00. Dodatkowo od godziny 20.00 będzie koncert grupy jazzowej "Ensemble". Myślę iż atmosfera będzie bardzo fajna.

PS. Uaktualniam post rozpoczynający wątek o informacje o koncercie grupy Ensemble.

#30 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 26 lutego 2008 - 19:20

Kurcze będzie jazz?! to jest to co tygryski lubią najbardziej. Brawo brawo!

#31 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 28 lutego 2008 - 15:38

proponuje zabrać ze sobą 5zł na bilet. na plakatach jest napisane ze bilecik na koncert 5zł. wiec automatycznie jak tam przyjdziemy to płacimy za koncercik :) 5 to nie dużo a muzyczka może być dobra :)

#32 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 28 lutego 2008 - 18:04

Rozmawiałem z Panią telefonicznie i powiedziała mi iż opłata będzie związana z rzutem kostką. Tyle ile wypadnie, tyle będzie kosztowało. Jakby ktoś nie wziął pieniędzy to też nie będzie to największy problem. Skoro iż ja to organizuje i dowiedziałem się trochę późno i już było że to ma być w tym lokalu to w najgorszym wypadku wyląduje to na mojej głowie. A nie na waszej. ( Mam nadzieje że będą same 2 i jedynki wypadały :) )

#33 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 28 lutego 2008 - 20:04

nie tyle monetą co kostką chyba co? :P często karteczka była na drzwiach "wstęp rzut kostką" swoją drogą ciekawa metoda :)

#34 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 01 marca 2008 - 22:00

A więc już po spotkaniu z Centrali Artystycznej. Wyszło tak jak się spodziewałem, a więc tłumów nie było, ale jak na pierwsze spotkanie 4 osoby to i tak niezły wynik. Mam nadzieje iż w przyszłym miesiącu uda się zrobić kolejne spotkanie. Moje przemyślenia po spotkaniu: - Trzeba będzie założyć nowy wątek przynajmniej 3 tygodnie przed planowanym spotkaniem. - Trzeba będzie poprzedzić go tygodniowym ustalaniem terminu i powinno być dobrze. - Będę musiał poszukać innego, lepszego lokalu najlepiej z WiFI w przyszłym tygodniu. - Mam nadzieje iż na przyszłe spotkanie zrobimy jakąś małą prezentację :) PS. Dla wszystkich którzy nie byli jedno zdanie -----> Żałujcie........ HAHA

#35 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 04 marca 2008 - 10:42

było sympatycznie :) dzień przed zakupem MBP przetestowałem iPhona, który na mnie i mojej pannie wywarł ogromne wrażenie i wzbudzał emocje jeszcze jakiś czas po spotkaniu :) Na następnym spotkaniu też będziemy :)

#36 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 04 marca 2008 - 12:10

A więc już po spotkaniu z Centrali Artystycznej. Wyszło tak jak się spodziewałem, a więc tłumów nie było, ale jak na pierwsze spotkanie 4 osoby to i tak niezły wynik. Mam nadzieje iż w przyszłym miesiącu uda się zrobić kolejne spotkanie.
Moje przemyślenia po spotkaniu:
- Trzeba będzie założyć nowy wątek przynajmniej 3 tygodnie przed planowanym spotkaniem.
- Trzeba będzie poprzedzić go tygodniowym ustalaniem terminu i powinno być dobrze.
- Będę musiał poszukać innego, lepszego lokalu najlepiej z WiFI w przyszłym tygodniu.
- Mam nadzieje iż na przyszłe spotkanie zrobimy jakąś małą prezentację :)

PS. Dla wszystkich którzy nie byli jedno zdanie -----> Żałujcie........ HAHA


Witajcie!!!
No wlasnie chcialem sie pytac jak bylo i ale juz wszystko no moze prawie wszystko wiem!!!Ja jak najbardziej pisze sie na kolejne spotkanie,ale chcialbym wiedziec o nim duuuzo wczesniej,z racji tego,ze jestem z Grudziadza w Koszlanie tylko studiuje i raz na jakis czas jezdze do domu,tak wlasnie bylo niestety 1 marca :-( Centrala to chyba nie najlepszy klub na takie spotkania a i Wi-fi tez by sie bardzo przyadalo!!!W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac na kolejne Macpiwo jak to nazywaja chlopacy z Lodzi o ile sie nie myle ;-)

Pozdrawiam

#37 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 04 marca 2008 - 12:18

NIeldugo ruszy akcja pt. MacPiwo. Kazdy bediz emogl zglaszac propozycje spotkan. MyApple bedzie starac sie je wypromowac.

#38 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 05 marca 2008 - 08:18

@Authilius i jak sie macbook sprawuje?

#39 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 05 marca 2008 - 09:16

śmiga jak rakieta :) w pierwszy dzień od razu go przekatowałem Photoshopem bo musiałem przygotować materiały na wykłady. nie wiem tylko jak rozdzielić sieć na stancji :/ no i na uczelni mi nie wykrywał sieci ... w koło asusy i acery śmigały na necie a ja ... hmm sie zastanawiałem.

#40 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 05 marca 2008 - 09:21

śmiga jak rakieta :) w pierwszy dzień od razu go przekatowałem Photoshopem bo musiałem przygotować materiały na wykłady.

nie wiem tylko jak rozdzielić sieć na stancji :/ no i na uczelni mi nie wykrywał sieci ... w koło asusy i acery śmigały na necie a ja ... hmm sie zastanawiałem.


Gdzie studiujesz w Koszalinie czy w Słupsku?

#41 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 05 marca 2008 - 11:28

w Koszalinie. Do tego jeszcze na stancji mam neta radiówkę z eData i od anteny (talerza) na zewnątrz idzie kabel do karty sieciowej w blaszaku (chyba sie nazywa H-155). Wg. umowy mogę podpiąć 2 kompy do neta tylko muszę pani w biurze eDaty podać adres mac karty drugiego kompa (MBP) i jakoś sobie to rozdzielić w domu... zaproponowali żebym sobie na własną rękę coś zakupił taniej bo oni dadzą swoje za ponad 150zł ... a ja nie mam bladego pojęcia na temat radiówek.

#42 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 06 marca 2008 - 11:13

kup sobie takie cos:

Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

do tego podlaczysz kabel ktory idzie od zewnetrznej anteny. w tym sobie ustawisz macadres, ktory miales w pc i nawet nie bedziesz musial nigdzie dzwonic:). kablami sieciowymi natomiast podlaczysz sobie do tego max 5 komputerow. mozesz tez podlaczyc sobie drugiego ap i miec radiowa siec w mieszkaniu. plus tego rozwiazania jest tez taki, ze nie musi chodzic non stop jeden koputer zeby byl net, wiec wydatek na pewno sie zwroci w nizszych rachunkach za prad (zwlaszcza ze podrozal jakos ostatnio).

sprzet sprawdzony, u mnie smiga od 2 lat w identycznej konfiguracji.

#43 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 06 marca 2008 - 14:29

a dzięki w przyszłym mc spróbuje to zakupić, bo w tym już kasy jest zero

#44 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 06 marca 2008 - 20:00

jakby co sluze pomoca przy konfiguracji

#45 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 07 marca 2008 - 08:33

Fajnie że grupa zaczyna trzymać się razem. Dobrze to wyrokuje na przyszłe spotkanie :)

#46 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 07 marca 2008 - 18:41

Fajnie że grupa zaczyna trzymać się razem. Dobrze to wyrokuje na przyszłe spotkanie :)


DarkJing a juz cos wiadomo na temat przyszlego spotkania?!? Tzn sie czy ktos juz wymyslil miejsce w ktorym bedzie dostep do sieci Wi-fi bo to jest jednak ogromne udogodnienie!!!Myslalem wiele o pubach w Koszalinie gdzie moze byc wi-fi i pomyslalem sobie,ze w wielu jest napewno siec,ale zabezpieczona haslem.Moze mozna byloby pogadac z wlascicielem takowego pubu czy moglby dla nas zniesc haslo na taki jeden wieczor! Co Wy na to?!?

#47 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 08 marca 2008 - 19:53

W sumie to znalazłem bar który mam zamiar jutro odwiedzić. Jest to bar pod kinem kryterium i możliwe iż będzie tam sygnał WiFi. Chcę tam podejść w dzień i zobaczyć co i jak, aby nie było tak jak wcześniej z Centralą Artystyczną. Jak byłem kilka miesięcy temu to wydawał mi się fajny lokal, a jak przyszliśmy to dopiero na oczy zobaczyłem iż trochę nie te klimaty :) Wstępnie planuje kolejne spotkanie na 05.04.2008r. Godzina 17-18. Lokal jeszcze ustalam. Podam 2-3 lokale do wyboru i godziny od 17 do 19 w nowej ankiecie wkrótce. W sumie myślę iż jak się uda man odpowiednio zintegrować to dobrym rozwiązaniem była by każda pierwsza sobota miesiąca. Pożyjemy zobaczymy. Teraz muszę obadać jakieś fajniejsze lokale. Najlepiej w centrum. Niedługo co nieco napiszę. Oczywiście jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to zapraszam je zgłaszać. W sumie to moglibyśmy się też jakoś w 4 która ostatnio była umówić i obejść lokale aby wybrać najlepszy dla wszystkich.

#48 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 09 marca 2008 - 12:29

W sumie to znalazłem bar który mam zamiar jutro odwiedzić. Jest to bar pod kinem kryterium i możliwe iż będzie tam sygnał WiFi. Chcę tam podejść w dzień i zobaczyć co i jak, aby nie było tak jak wcześniej z Centralą Artystyczną. Jak byłem kilka miesięcy temu to wydawał mi się fajny lokal, a jak przyszliśmy to dopiero na oczy zobaczyłem iż trochę nie te klimaty :)

Wstępnie planuje kolejne spotkanie na 05.04.2008r. Godzina 17-18. Lokal jeszcze ustalam. Podam 2-3 lokale do wyboru i godziny od 17 do 19 w nowej ankiecie wkrótce. W sumie myślę iż jak się uda man odpowiednio zintegrować to dobrym rozwiązaniem była by każda pierwsza sobota miesiąca. Pożyjemy zobaczymy. Teraz muszę obadać jakieś fajniejsze lokale. Najlepiej w centrum. Niedługo co nieco napiszę. Oczywiście jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to zapraszam je zgłaszać. W sumie to moglibyśmy się też jakoś w 4 która ostatnio była umówić i obejść lokale aby wybrać najlepszy dla wszystkich.


A ja mowilem,ze Centrala to nie jest najlepszy wybor,ale nie chcieliscie mnie sluchac!!!W kryterium jest wi-fi wiec moze w tym barze o ktorym piszesz tez bedzie,ale tego nie jestem pewny!!!A w Emce na pietrze w kawiarence tej przy kreglach,tam moze bylby wi-fi?!? Chociaz siedzenie w Emce jakos pozytywnie to mnie nie nastraja!!!W takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko czekac na kolejne spotkanie!!!

#49 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 09 marca 2008 - 18:19

Centrala to był mój błąd. Kiedyś jak tam byłem to wydawało mi się iż jest tam klimatycznie. Niezaprzeczalnie ten pub ma swój klimat. Ale jest on trochę nie po drodze z klimatem Apple. Dlatego będę szukał dalej. Jak macie jakieś pomysły to piszcie. Przejdę się po Koszalinie i popatrzę po różnych miejscach ale nie znam za bardzo klubów w Koszalinie. Mam zamiar jutro po pracy zajść do tego lokalu przy Kryterium z notebookiem i iPhonem aby zobaczyć jak tam będzie z zasięgiem. Mam nadzieje iż dobrze. Pożyjemy zobaczymy.

#50 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 10 marca 2008 - 08:37

od razu blad. lokal jak lokal. dla mnie nie bylo zle. bylismy, zobaczylismy, wiemy jak jest, mozemy poszukac czegos innego.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych