Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Koszalin, Centrala godz.18:00 01-03-08] Spotkanie pourodzinowe MyApple.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [Koszalin, Centrala godz.18:00 01-03-08] Spotkanie pourodzinowe MyApple.pl (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (7 głosów [30.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.43%

  2. Nie (12 głosów [52.17%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.17%

  3. Nie wiem (4 głosów [17.39%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.39%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 21 lutego 2008 - 14:02

Dołączona grafika

Organizujemy spóźnione Spotkanie urodzinowe Myapple.pl w Koszalinie.

Odbędzie się ono 1 marca 2008r. w klubie Centrala Artystyczna
( Mapka dla osób które nie wiedzą gdzie to jest ) o godzinie 18.00


Po tym wierszem chciałem dodać informację o normalnej wielkości tekstu.

Od godziny 20.00 w pubie Centrala Artystyczna odbędzie się koncert grupy jazowej "Ensemble" ( pod tą nazwą link, tak jak w ostatnim poście w wątku) :
MySpace.com - ensemble - PL - Jazz / Acoustic / Electroacoustic - www.myspace.com/ensembletrio

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Apple oraz ludzi związanych z Myapple.

Moim zdaniem miejsce jest bardzo dobre, aczkolwiek jeżeli chętni zaproponują lepsze miejsce nie widzę większego problemu, aby pomyśleć nad innym miejscem.

Co do sprawy sprzętu na spotkaniu jest oczywiście pełna swoboda, aczkolwiek uczulam iż napoje oraz sprzęt komputerowy nie lubią się za bardzo. A oto i przykład. A więc uczulam iż sytuacja pokazana na zdjęciu skończyć się może nie najlepiej. Jednak zapewne niektórzy przybędą aby zobaczyć sprzęt Apple, którego nie mają, w akcji. Uczulam na ten problem i pozostawiam Wam wybór. ( Ja swojego iPhone przyniosę )

Od godziny 20.00 w pubie Centrala Artystyczna odbędzie się koncert grupy jazowej "Ensemble"
MySpace.com - ensemble - PL - Jazz / Acoustic / Electroacoustic - www.myspace.com/ensembletrio



#2 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 21 lutego 2008 - 14:21

No i w końcu coś na moim podwórku, na pewno sie pojawie.

#3 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 21 lutego 2008 - 14:41

ja rowniez bede.

#4 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2008 - 15:59

Widzę, że Centrala jeszcze ma się dobrze, a jak tam Zacisze na Rokosowie? Dalej tam na wylocie z miasta?

#5 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 16:06

jezeli sie uda mi wpasc z Poznania do k-lina to wpadne ;)

#6 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 21 lutego 2008 - 16:20

Będę na 100% z moją dziewczyną :) pooglądać jabłka bo sam dopiero zakupie swojego BMP w połowie marca.

#7 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 21 lutego 2008 - 16:51

A więc zapraszam. Co do reszty miejsc w Koszalinie to kompletnie zielony jestem. Przeniosłem się z 5-6 lat temu do Koszalina i praktycznie oprócz tego miejsca to za bardzo innych nie znam. ( Kwadrans, Emka, Kreska odpadają jedyne co znam to jeszcze Gral )

#8 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 17:06

Jezeli cos na wysokim poziomie to jest LALKA fajna kawiarnia naprzeciwko mac'a. Co do luzniejszego miejsca FENICJA kolo "Saturna: fajne miejsce fajka wodna, piwko :)

#9 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 21 lutego 2008 - 17:08

mi Centrala pasuje :) jeszcze tam nie byłem, a miałem zamiar po sesji właśnie tam pójść. BTW. Tak dziś jechałem pociągiem i sie zastanawiałem czemu nie założyłem takiego tematu. Wpadam do domu, czytam a tu taka niespodzianka.

#10 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 21 lutego 2008 - 17:19

A ja slyszalem,ze w tej Centrali to tak srednio na jeza :-/ Nie wiem ile w tym prawdy,ale tak mi mowila moja dziewczyna...Fajny lokal to Maredo naprzeciwko Saturna,ma dwa pietra i jest tam fajny klimat!!! Ja chce bardzo sie spotkac z Wami chlopacy,ale data mi nie pasuje jak narazie,bo mialem zamiar odwiedzic rodzicow wlasnie w ten weekend.No nic,bede kombinowal i jak cos to dam znac!!! Pozdro!

#11 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 17:34

GOrna czesc Maredo jest SI. Wiec moze tam? Plusem Maredo jest takze umiejscowienie w scislym centrum :)

#12 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 21 lutego 2008 - 17:40

@wasil16 niedobrze. byl temat "probny" w ktorym prosilem o wszelkie uwagi odnosnie terminu. a nie mozesz jechac w ten weekend teraz?

#13 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 21 lutego 2008 - 18:00

GOrna czesc Maredo jest SI. Wiec moze tam? Plusem Maredo jest takze umiejscowienie w scislym centrum :)


heh tak po za tematem to w Koszalinie jest coś po za centrum? :D

Gdzie by to nie było będę na 100% Byle do dnia spotkania ustalić dokładnie co i jak :)

#14 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 18:02

NIe ma bo to wiocha :) dzieki Bogu ze przenioslem sie do Poznania :D

#15 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 21 lutego 2008 - 18:29

Jeżeli chcecie inny lokal to nie widzę większego problemu. Lokal zawsze można zmienić. W Maredo na górze nigdy nie byłem. W sumie to się chyba jutro po pracy przejdę i popatrzę do tego Maredo. Jest jeszcze tydzień na ustalenia. Jednak chciałbym do poniedziałku zamknąć sprawę z miejscem. Na sam koniec wszyscy którzy głosowali i tak będą powiadomieni o miejscu spotkania.

#16 savek

savek
  • 10 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 22 lutego 2008 - 00:18

1.3.2008 Niestety dla mnie to nieco trefna data :/ akurat tego dnia mam zmianę w pracy do 21 (w PamSystem* - "czy jak my sie tam nazwaliśmy" ;) tego sklepu od MacBookow z Emki). Kolega na zmianie ze mną tego dnia, też Makowiec także pewnie niestety nie zawita... :/

A jeśli spotkanie potrwa nawet do tej 21 to niestety tego dnia gram tez imprezę w Plastelinie. Wiec żałuję ale nie zawitam, a szkoda. :/

Natomiast jeśli chcecie zostawić w sklepie u nas jakieś ulotki n/t spotkania to proszę bardzo, odwiedza nas sporo Mac userów.

* gdzie lubimy Maki :)
[url=http://flickr.com/photos/savek/1495523568/]DSC00367 on Flickr - Photo Sharing![/url]
[url=http://flickr.com/photos/savek/1494670711/]DSC00366 on Flickr - Photo Sharing![/url]
[url=http://flickr.com/photos/savek/268560212/]Mac Book @ PamSystem Emka on Flickr - Photo Sharing![/url]

#17 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 22 lutego 2008 - 08:05

Najprawdopodobniej postaram się w weekend zrobić jakąś reklamówkę i jeżeli wszystko będzie ustalone to zostawiłbym ją u Was w sklepie. Pod warunkiem iż nie będzie to sprawiało żadnych kłopotów. Przy okazji wychodzi już że 3 osobom nie pasuje termin 01.03.2008 może trzeba by było pomyśleć czy dobrze zrobiłem ankietę. Mogłem zrobić ankietę przy przyjdziesz na dany dzień i jaki najbardziej Ci pasuje. Mam nadzieje iż w weekend będziemy mogli się jakoś bardziej zgadać.

#18 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 22 lutego 2008 - 09:38

to moze jednak ankieta: wybierz termin: 01.03, 08.03 (pewnie tez odpada), 15.03 chyba ze robimy zgodnie z planem i umowimy sie na kolejne spotkanie pozniej w pozniejszym terminie, zeby pasowalo tym, ktorzy nie byli.

#19 nrs

nrs
  • 363 postów
  • SkądWarszawa/Białogard

Napisano 22 lutego 2008 - 10:21

Z checia bym przyjechał , ale siedze w Wwa.

#20 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 22 lutego 2008 - 10:52

termin możemy przedyskutować. Ja w sumie w cały czas siedzę w koszu więc dla mnie to nie problem.

#21 midalist

midalist
  • 289 postów
  • SkądKoszalin, PL

Napisano 22 lutego 2008 - 11:56

Nic już z forum nie zrobię. Raczej myślałem nad 01.03 lub 02.03. Było by fajnie znaleźć taki termin który pasował by wszystkim, ale przy pewnej ilości ludzi jest to prawie że niemożliwe. Zawsze komuś coś będzie nie pasować. Co do posta Savek to nie jestem do końca pewien kroku z reklamowaniem tego spotkania w Emce. Uważam iż fajnie by było gdyby było nas więcej, ale równie może się skończyć tym iż przyjdzie sporo ludzi którzy albo będą chcieli przyjść na piwo albo sprzęt oglądać. A chyba nie taki jest cel tego spotkania.

#22 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 24 lutego 2008 - 16:35

Nic już z forum nie zrobię. Raczej myślałem nad 01.03 lub 02.03. Było by fajnie znaleźć taki termin który pasował by wszystkim, ale przy pewnej ilości ludzi jest to prawie że niemożliwe. Zawsze komuś coś będzie nie pasować. Co do posta Savek to nie jestem do końca pewien kroku z reklamowaniem tego spotkania w Emce. Uważam iż fajnie by było gdyby było nas więcej, ale równie może się skończyć tym iż przyjdzie sporo ludzi którzy albo będą chcieli przyjść na piwo albo sprzęt oglądać. A chyba nie taki jest cel tego spotkania.


Jesli chodzi o idee reklamowanie tego spotkania to dokladnie zgadzam sie z DarkJing! ;-) Lepiej mniejsze grono ale osob ktore sa naprawde zwiazane z apple.Jesli o mnie chodzi musze z wielka przykroscia stwierdzic,ze mnie nie bedzie na 100%!!! Pasuje me weekend 8-9 luty,albo 15-16 ale teraz poczatek marca niestety nie :-( Moge Wam tylko zyczyc milego spotkania i fajnej pogadanki! :-)

#23 dobry

dobry
  • 8 postów
  • SkądKrólewskie Miasto Darłowo

Napisano 24 lutego 2008 - 17:09

Przeciez nic sie nie stanie jak na pierwsze spotkacie zamiast 15 przyjdzie 10 osób. Zawsze to dobry początek. Na następnym moze będzie lepiej. Ja także postaram sie dojechać, choć obiecać nie mogę. I jeszcze dwa pytania: 1. O której START? 2. Czy w lokalu dostępna jest sieć bezprzewodowa?

#24 Authilius

Authilius
  • 144 postów
  • SkądSłupsk / Koszalin

Napisano 24 lutego 2008 - 17:46

ale równie może się skończyć tym iż przyjdzie sporo ludzi którzy albo będą chcieli przyjść na piwo albo sprzęt oglądać. A chyba nie taki jest cel tego spotkania.


Emm czy to znaczy, że jak nie mam swojego jabłka (bo kupuje je dopiero w marcu) to nie będę mile widziany, bo chce z wami pogadać, wypić piwko i obejrzeć sprzęt którego jeszcze nigdy na oczy nie widziałem i pozadawać pytania na jego temat (jeśli ktoś przyniesie makówke)?

#25 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 24 lutego 2008 - 21:00

Emm czy to znaczy, że jak nie mam swojego jabłka (bo kupuje je dopiero w marcu) to nie będę mile widziany, bo chce z wami pogadać, wypić piwko i obejrzeć sprzęt którego jeszcze nigdy na oczy nie widziałem i pozadawać pytania na jego temat (jeśli ktoś przyniesie makówke)?


Hej co ty za głupoty wypisujesz? 8) wszyscy są mile widziani nie ważne czy masz PC czy maca, czy pracujesz na Windows, Linux czy Mac OS X. Jeśli przymierzasz się do zakupu maca to najlepszym miejscem jest właśnie spotkanie z nami, dzięki takim imprezom rozwieją się twoje wątpliwości. Zapraszam serdecznie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych