Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

10.14.1 czy instalować tę wersje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 nietoperz7

nietoperz7
  • 12 postów

Napisano 06 listopada 2018 - 19:52

Zrobiona na poprzednią wersję systemu nakładka i wszystko działa bez problemu, żadnych niedogodności.



#27 luzno_luzno

luzno_luzno
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 listopada 2018 - 21:17

A ja zainstalowałem jakiś czas temu Mojave i czym prędzej wracałem do high sierra, bo z nowym systemem mój MacBook Air (13-inch, Early 2015) sam potrafił się wylogować nawet kilka razy pod rząd i to nie tak, że stał i nic się na nim nie robiło. Pisałem maila i nagle ekran logowania, wpisałem hasło, znów ekran logowania, hasło i dopiero po kilku razach było ok by znów zacząć świrować. Gdyby nie komunikat bliblioteka XX pochodzi z nowszej wersji aplikacji zdjecia. Aby otworzyc te biblioteke zainstaluj nowsza wersje zdjec nie myślałbym o aktualizacji systemu a tak muszę spróbować jeszcze raz po poprawkach.



#28 Tomo

Tomo
  • 214 postów
  • SkądWars i Sawa

Napisano 11 grudnia 2018 - 22:15

Potwierdzam u mnie na BMP PRO z 2015 roku to samo, właśnie reinstaluję system i kopiuję dane w trybie dysku twardego.  

Pozdr

T. 

 

U mnie mega problemy po dzisiejszej aktualizacji.. Sama aktualizacja przeszła ok, wyskoczyło okno logowania, zalogowałem się bez problemu, zamknąłem laptopa.

Otwarłem go 2 godziny później a tu hasło nie działa... Próbowałem wielokrotnie, zerowanie hasła przez Apple ID - przebiera poprawnie ale... hasło nie działało nadal! (różne kombinacje). Hasło na pewno poprawne, bo da się nim rozszyfrować dysk za każdym razem, ale zalogować już nie.

Zaskoczyło dopiero jak zmieniłem hasło przez Apple ID na samo numeryczne, ale system jest częściowo jakby rozsypany.

 

Mail stracił wszystkie hasła, trzeba było wpisywać ponownie. NIe ma w ogóle opcji synchronizacji iMessage w iCloud, nie mam na maczku wiadomości z kilku godzin jak macbook był uśpiony, coś nie zagrało...

Safari straciło wszystkie rozszerzenia. 

No lipa wielka z tą aktualizacją (instalka 10.14 Mojave była na czysto z ręcznym przywróceniem niektórych danych).


IMAC 27 i7 / MBP17 2,4 8600 GT 256 / Iphone 4s skype: Mactomo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych