Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Znane (duże) błędy 10.14 Mojave.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2018 - 20:22

Wątek do wypisywania globalnych, dużych błędów nowego systemu. 'Grzeje mi się' albo 'koledze się nie podoba' to nie jest globalny, duży błąd ;-)

 

UWAGA: topic będzie mocno moderowany, a bezsensowne posty kasowane bez informowania o tym.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#2 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 24 września 2018 - 21:12

Witam. Całkowicie mnie zszokowało więc piszę. Jakieś trzy miesiące temu robiłem na czysto high sierra I wszystko było cacy. Więc dziś postanowiłem zrobić tylko upgrade. Jakie wielkie moje zdziwienie było kiedy po skończeniu instalacji mac odpalił się bez programów to znaczy wszystkich aplikacji które miałem zainstalowane już nie było. Po prostu były tylko te dostarczone z systemem. Wszystko inne nieruszone, ustawienia, filmy, muzyka itd są na miejscu. Aplikacji ani jednej. Więc chcąc czy nie chcąc muszę robić wszystko na nowo od zera. Właśnie instaluje system z pendrive’a. Używam maków 25 lat ale takie coś mam pierwszy raz. Cudownie system mamy dopracowany. Miało być tak pięknie. Czy słyszał już ktoś może o podobnych problemach na Mojave?

Użytkownik Remik edytował ten post 24 września 2018 - 21:14

__________________________________________________________________________________________________________

“Dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak na koniec przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z tego, że wygrał.”


#3 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 września 2018 - 22:40

Nie potwierdzam - u mnie wszystko poszło bez problemu. Również niedawno stawiałem na nowym dysku SSD Sierra a teraz upgreade. Wszystko mam w 40 minut: Office, GG, Skype i 2 pulpity pełne aplikacji. Pozdrawiam

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2018 - 23:59

Halo, przypominam: "a u mnie się zepsuło" to nie jest globalny błąd systemu, o którym krzyczy cały Internet.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 25 września 2018 - 15:41

Personalne to nie globalne, a do płaczów nad nowym Safari jest wątek specjalnie dziś utworzony w dziale „Programy”. Autorzy usuniętych postów, potraktujcie to, please, jako zaproszenie.
0day to jest globalny problem. Proszszszsz…



Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 września 2018 - 22:53

Dobra, miał być fajny wątek o globalnych błędach, zrobiło się płaczowisko 'a u mnie'. Nie to nie.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych