Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 7 głosy

Apple Watch Series 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1902 odpowiedzi w tym temacie

#551 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 11 października 2018 - 18:41

W ogóle, do innych posiadaczy S4, jak bateria? U mnie jakby odczuwalnie nieco gorzej niż przy S3, wersja 44mm. Może to najnowszy WatchOS?


Trzyma krocej. Ale chyba to wina ios, bo na s3 42mm po wgraniu ios5 bylo podobnie.

#552 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 12 października 2018 - 06:53

5 lat na folię, nie na usługę jej wymiany ;). Tak cwaniaki sobie teraz to rozpatrują.

 

Jeśli dostała przy tym nową umowę, zapłaconą przy kasie i doczepioną gwarancję doń, to na pewno jest już tam punkt 5. Jeśli dostała jeszcze starą, to nie ma problemu. Praktyka "nowej gwarancji" zaczęła się od Saturnów w Warszawie po rebrandingu na MM.

 

Jakiś czas temu korzystałem z tej usługi w MM w Lublinie i gość nam powiedział o tym, że za naklejenie nowej w ramach gwarancji jest opłata 19 zł ale jak ktoś się nie awanturuje tylko kulturalnie podejdzie do tematu to zrobią to za free  ;) Nie miałem potrzeby skorzystać więc trudno powiedzieć czy rzeczywiście tak to będzie wyglądało.



#553 hiloyt

hiloyt
  • 76 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 października 2018 - 07:11

Trzyma krocej. Ale chyba to wina ios, bo na s3 42mm po wgraniu ios5 bylo podobnie.

 

Dobrze, że nie jestem sam w tym spostrzeżeniu. Może faktycznie coś skopali w watchos5 i będzie lepiej po łatach.

 

A co do fotek - podrzucę dzisiaj po pracy jak nie zapomnę :D.


MacBook Pro 16” (2019) // iPhone 11 Pro Max // Apple Watch Series 6 SS // AirPods Pro


#554 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 12 października 2018 - 07:27

Ja tez mam wrażenie, że nowy system bardziej drenuje baterie.

MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 


#555 Breslauer

Breslauer
  • 3 postów

Napisano 12 października 2018 - 07:48

Ja tez mam wrażenie, że nowy system bardziej drenuje baterie.

W moim przypadku (series 3) było podobnie. Natomiast po paru dniach sytuacja się ustabilizowała i bateria trzyma dłużej (nie bardzo wiem, czym to wytłumaczyć).



#556 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 12 października 2018 - 11:17

Folia z MM firmy zagg

 

http://fotoo.pl//out...74_img-9033.jpg

 

http://fotoo.pl//out...73_img-2229.jpg

 

http://fotoo.pl//out...72_img-0212.jpg

 

 

Córka kupowała folie w tym miesiącu na swojego AW3 i w tym samym tygodniu rozkleiła się, nie było problemu z wymianą ani dodatkową płatnością. Mimo że w regulaminie faktycznie tak pisze.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#557 kronic

kronic
  • 14 postów

Napisano 13 października 2018 - 18:07

Witam serdecznie.Mam pytanko do właścicieli AW 3 jak i AW4.Noszę się z zamiarem kupienia tak zwanego smart zegarka i praktycznie na rynku rządzą w tej dziedzinie Apple i Samsung.Co do Samsunga miałem już Gear S3 spoko był nawet lecz w tamtym momencie jakoś nie było mi to aż tak potrzebne.Teraz ponownie bym coś chciał .Pojawił się Samsung Watch w dobrej cenie jak na start no i AW4.Po obejrzeniu wielu recenzji jeden z testujących powiedział ,że zakup AW4 nie posiadając Iphonea mija się z celem,czy to prawda?Czy zegarek samodzielnie bez telefonu jest mniej użyteczny?Bardzo zależy mi na aplikacji Endomondo i biegania bez telefonu,czy AW4 spokojnie podoła zadaniu bez telefonu?Może ktoś z was używa tej aplikacji na AW4?Może podpowiecie za i przeciw ,który z nich?Wiem,że jeden to inna platforma,ale może ktoś z was miał Samsunga i przesiadł się na AW.Pozdrawiam.



#558 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 13 października 2018 - 18:52

Witam serdecznie.Mam pytanko do właścicieli AW 3 jak i AW4.Noszę się z zamiarem kupienia tak zwanego smart zegarka i praktycznie na rynku rządzą w tej dziedzinie Apple i Samsung.Co do Samsunga miałem już Gear S3 spoko był nawet lecz w tamtym momencie jakoś nie było mi to aż tak potrzebne.Teraz ponownie bym coś chciał .Pojawił się Samsung Watch w dobrej cenie jak na start no i AW4.Po obejrzeniu wielu recenzji jeden z testujących powiedział ,że zakup AW4 nie posiadając Iphonea mija się z celem,czy to prawda?Czy zegarek samodzielnie bez telefonu jest mniej użyteczny?Bardzo zależy mi na aplikacji Endomondo i biegania bez telefonu,czy AW4 spokojnie podoła zadaniu bez telefonu?Może ktoś z was używa tej aplikacji na AW4?Może podpowiecie za i przeciw ,który z nich?Wiem,że jeden to inna platforma,ale może ktoś z was miał Samsunga i przesiadł się na AW.Pozdrawiam.

 

 Watch nie będzie działał bez iPhonea (od 6 w górę)

To jest proste - masz iPhone - bierzesz  Watch, nie masz iPhone - bierzesz co innego.


iPhone 13 Pro Max /  Watch S4 / MacBook Pro 2020 / iPad Air 4th gen.


#559 disaster3

disaster3
  • 92 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 października 2018 - 19:08

A Apple Watch można zsynchronizować z endomondo?
Bo mam możliwość sprzedania swojego Garmina 735XT i chciałem zmienić na model wyższy 935 ale niewiele więcej jest AW4 i jeśli tez się synchronizuje z Endomondo to mógłbym się zastanowić.

iPhone 4s 8GB white, iPhone XS 256GB gold, iPhone 12 Pro 256GB Pacific blue, iPhone 13 Pro 256GB Sierra blue, iPad Pro 11 256GB silver,


#560 kronic

kronic
  • 14 postów

Napisano 14 października 2018 - 11:43

Także czekam na takie info ciężko coś wyciągnąć od posiadaczy AW.Chyba nikt nie biega z tymi zegarkami :)



#561 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 października 2018 - 13:49

A Apple Watch można zsynchronizować z endomondo?
Bo mam możliwość sprzedania swojego Garmina 735XT i chciałem zmienić na model wyższy 935 ale niewiele więcej jest AW4 i jeśli tez się synchronizuje z Endomondo to mógłbym się zastanowić.

 

 

Także czekam na takie info ciężko coś wyciągnąć od posiadaczy AW.Chyba nikt nie biega z tymi zegarkami :)

 

Temat dotyczący Endomondo i Apple Watch był już poruszany wielokrotnie. Wystarczy trochę poszukać, a nie zadawać kolejny raz te same pytania.

 

Link: https://myapple.pl/f...a/#entry2106211



#562 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 15 października 2018 - 17:43

Mój AW4 LTE wylądował u znajomych w DE. W piątek u mnie. W końcu. Ileż można czekać ;)

#563 keniutek

keniutek
  • 414 postów
  • Skąd3m

Napisano 15 października 2018 - 17:47

Zamówienia z AOS dalej pokazują 4-5tyg. do wysyłki...

#564 bysio

bysio
  • 216 postów
  • SkądBytom, Poland

Napisano 15 października 2018 - 21:40

Mój AW4 LTE wylądował u znajomych w DE. W piątek u mnie. W końcu. Ileż można czekać ;)

Ja bede miał taki jutro wieczorem :)


McBook Pro 15" Touch Bar  / iPhone 11 Pro / iPad 11 Pro LTE / Apple Watch 5 SS


#565 disaster3

disaster3
  • 92 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 października 2018 - 07:46

Ja chce zamówić wersję Nike+ ale jeszcze walczę czy białego czy czarnego. Na początku byłem święcie przekonany o wyborze białego ale teraz coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że chyba wezmę ciemniejszy. Jest bardziej stonowany i nie taki krzykliwy jak biały. Ciemny jestem w stanie załażyć praktycznie do wszystkiego a białego już nie......


iPhone 4s 8GB white, iPhone XS 256GB gold, iPhone 12 Pro 256GB Pacific blue, iPhone 13 Pro 256GB Sierra blue, iPad Pro 11 256GB silver,


#566 Whistler_QD

Whistler_QD
  • 48 postów

Napisano 16 października 2018 - 10:25

Zanim te zegarki w ogóle będą dostępne to już pewnie zaprezentują AW5...

#567 kronic

kronic
  • 14 postów

Napisano 16 października 2018 - 19:32

Panowie czy w AW można indywidualnie ustawić sobie np trening interwałowy?Coś na wzór zegarków sportowych Garmin.



#568 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 października 2018 - 20:47

Domyślnie nie, ale aplikacja Endomondo w wersji premium ma opcję dowolnie konfigurowanego treningu interwałowego. Poza tym są też inne aplikacje.



#569 Martinez87

Martinez87
  • 139 postów

Napisano 16 października 2018 - 20:54

Czy możecie sprawdzić czy Wasze AW też można oszukać w kwestii podliczania kroków? Ponieważ iPhone jak sie nim macha stojąc w miejscu to dorzuca kroki do puli. Ciekawy jestem czy AW też to robi...
Drugie pytanie jak szybko updatuja sie dane w aplikacji zdrowie pobierane z AW? iPhona jakoś dłużo czasu potrzebuje żeby uaktualnić dane z samego tel.

#570 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 17 października 2018 - 05:46

Co do pierwszego pytania to tutaj może znajdziesz odpowiedź: www.youtube.com/watch?v=OJ8h-2-c3lA


Użytkownik lousylucky edytował ten post 17 października 2018 - 05:46

Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#571 Martinez87

Martinez87
  • 139 postów

Napisano 17 października 2018 - 12:46

Co do pierwszego pytania to tutaj może znajdziesz odpowiedź: www.youtube.com/watch?v=OJ8h-2-c3lA

 

Super, bardzo Ci dziękuję za linka. Już obejrzałem, niestety tu za wiele o samym AW nie ma. Chociaż materiał wart obejrzenia.

Czy ktoś z Was mógłby sprawdzić u siebie jak AW reaguje na ruchy ręką? Czy dodaje kroki stojąc w miejscu?



#572 Malgo Suwalska

Malgo Suwalska
  • 9 postów

Napisano 17 października 2018 - 13:58

Super, bardzo Ci dziękuję za linka. Już obejrzałem, niestety tu za wiele o samym AW nie ma. Chociaż materiał wart obejrzenia.

Czy ktoś z Was mógłby sprawdzić u siebie jak AW reaguje na ruchy ręką? Czy dodaje kroki stojąc w miejscu?

 Nie dodaje. Za to da się w ten sposób oszukać cel "na nogach" - wyłącznie machając ręką.


Mam pytanie do pływających w zegarku AW. Po aktualizacji ostatniej przestał mi mierzyć dystans na basenie, czy otwartym akwenie. Podczas pływania ciągle pokazuje 0m i 0 rund, natomiast jak zakończę trening to wtedy widzę wyniki. Uciążliwe.



#573 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2018 - 14:44

U mnie wszystko jest ok na basenie, choć przez jakiś czas pokazywał głupoty w przepłyniętym dystansie mimo że rundy zliczał prawidłowo.


Użytkownik GIZIU edytował ten post 17 października 2018 - 14:44


#574 Kowadełko

Kowadełko
  • 335 postów

Napisano 17 października 2018 - 15:54

Czy ktos z uzytkownikow testowal AW4 w saunie?



#575 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 października 2018 - 16:05

Nie polecam tego robić, baterie bardzo źle znoszą takie temperatury.


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych