Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zarządzanie plikami przez USB [Windows/Mac]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
180 odpowiedzi w tym temacie

#126 acmeus

acmeus
  • 149 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 06 stycznia 2009 - 20:25

PC Suite wszystko gra mam tylko problem z poruszaniem się bo większość tekstów to chińskie krzaczki i nie mam pojęcia gdzie zmienić pakiet językowy jest gdzie taka funkcja ?

#127 knapior

knapior
  • 349 postów
  • SkądChojnice

Napisano 11 stycznia 2009 - 12:25

Czy jest jakiś program do obsługi iPhone pod linuxa?

#128 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 stycznia 2009 - 18:54

Jest odpowiednik WinSCP na Maca? :)

#129 adam1201

adam1201
  • 7 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 22:52

Witam, mam taki problem chce wgrać na iPhona pliki doc(Word) poczytałem ściągnąłem iPhone PC Suite i iPhone Browser. Jak włączam programy bez podpiętego iPhona to wszystko jest normalnie. Jak włączam te programy(oczywiście oddzielnie) to wyskakują mi jakieś błędy i programy się zamykają. Nie wiem co jest nie tak, proszę o pomoc.

#130 Mr.Crash

Mr.Crash
  • 660 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 stycznia 2009 - 16:16

@EKCI ja uzywam cyberducka :) jest moze jakis sposob zeby wrzucic jakas piosenke bez synchronizacji ?? tzn do jakiego folderu ...

#131 AsiaK

AsiaK
  • 2 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 stycznia 2009 - 15:31

co do tego cyberducka to byłabym wdzięczna gdyby ktoś objaśnił mi jak dziecku, co zrobić, żeby za jego pomocą przesłać pliki do iPhone?? :roll:
bo nie radzę sobie z tym, od ponad godziny przeszukuję forum, ale jedyne co znalazłam o cyberducku to "użyłem cyberducka" ale nic o tym jak go użyć.

#132 duke

duke
  • 12 postów

Napisano 30 stycznia 2009 - 18:52

a do ktorego folderu mam wrzucac najlepiej pliki pdf itp

#133 maciejwilu

maciejwilu
  • 654 postów

Napisano 06 lutego 2009 - 04:15

Mam pytanko dotyczace iFuntastic, 1.czy za pomoca tego programu mogę tworzyć foldery, w których zapisywane będą np.mmsy, jeśli taktojak to zrobic 2.Jak w ogóle przesłać z niego, mmsa? Sciagnąlem go zapłaciłem za 3 dni aby przetestowac i nic nie moge wyczaić. Będę wdzięczny za pomoc. I czy ktos zna jakis inny program ( poza Phone View),którym mozna zgrywac mmsy, smsy, i inne?Dodam,że chodzi o program na Maca.czekam pozdrawiam

#134 Tomaszek78

Tomaszek78
  • 3 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:36

Witam Mam problem z zaintalowaniem "ZiPhone iBrickr Fix" na instalerze. Wie moze ktos co moze byc pszyczyna?? Komunikat ktory wyswietla ( Unable to decode package more info at Hddp://iphone.unlock.no/ ) Pszeczytalem wasze forum i nic nie znalazlem na ten temat. A druga sprawe chcialbym dolaczyc do postow wyrzej. wow, widze ze wiecej ludzi ma ten sam problem. WinXP, iPhone 3G, 2.1, jailbreaking zrobiony krok po kroku jak w tutorialu na [2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN] i zarówno PC Suite jak i iPhone Browser wywalają się przy odpalaniu, dając opcję "Debuguj" (która na dobrą sprawę nic nie daje), jak i "Wyjdź", oraz - widoczną pod spodem w okienku programu - informację, że iPhone nie jest podłączony co ciekawe, po skillowaniu procesu Apple Mobile Device, programy się uruchamiają (już coś), ale iPhone'a podłączonego jak nie widział, tak nie widzi ktoś ma jakieś sugestie? pozdro =) ---- Dodano 03-11-2008 o godzinie 08:00 ---- OK - przeglądając ten wątek zobaczyłem, że należy wgrać NET Framework 3.5. Zrobiłem to, zainstalowałem - nadal to samo, na PC Suite i iPhone Browserze, przy starcie programu, wykrzacza się, dodatkowo nie widząc podłączonego iPhone'a w ogóle. iPhone 3G 2.1, WinXP, jailbreak zrobiony wg. [2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN] - ktoś ma jakieś propozycje co zrobić, żeby móc przeglądać pliki na iPhonie w jakikolwiek sposób?

#135 goplay

goplay
  • 105 postów
  • Skądsilesia

Napisano 10 marca 2009 - 20:02

mam jedynie maca, czy istnieje darmowy program do zarzadzania plikami na iPhone??

#136 Hera

Hera
  • 52 postów

Napisano 26 maja 2009 - 14:09

który z tych programów działa bez odblokowanego telefonu?

Żaden. Nie ma JB = nie ma dostępu do plików iPhone'a.


Aha dzięki za info bo chciałem zgrać kontakty przed JB czyli jednak stracę je :/

#137 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 maja 2009 - 15:21

Żaden. Nie ma JB = nie ma dostępu do plików iPhone'a.

#138 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 27 maja 2009 - 12:10

nie stracisz one sie same zgraja z iphona jak go synchronizujesz ;p

#139 majku21

majku21
  • 16 postów

Napisano 21 lipca 2009 - 18:07

Wracajac do programów PC suite i iphonbrowser. Mam rozumiec ze jezeli komus wyskakuje bład przy podłaczeniu iphona nie da sie tego naprawic i pozstaje pozostac przy beznadziejnym itunes tak ??? bede wdzieczny za odp :confused:

#140 pelle_kb

pelle_kb
  • 10 postów

Napisano 23 lipca 2009 - 10:21

Nie byłam pewna, gdzie powinnam o to zapytać ;) Ale: mam IPhone'a z oprogramowanie 3.0., jestem na wakacjach i mam ze sobą komputer, na którym nie ma Itunes, moje itunes i biblioteka zostały w domu na stacjonarnym komputerze ;) Czy istnieje jakaś metoda by wgrać muzykę z tego laptopa na Iphone'a nie kasując przypadkiem jego wcześniejszej zawartości? ZNalazłam tylko jakieś skomplikowane metody, które boję się wprowadzić w życie, ale może istnieje jakiś w miarę prosty program?;)

#141 knapior

knapior
  • 349 postów
  • SkądChojnice

Napisano 27 lipca 2009 - 01:28

Link do iFuntastic nie działa.
@pelle_kb, swapTunes z Cydi

---- Dodano 27-07-2009 o godzinie 19:03 ----
Znalazłem fajny program na mac'a i PC.
iPhone Explorer - A Mac iPhone browser & flash drive

#142 pasko

pasko
  • 405 postów
  • SkądZywiec, Poland

Napisano 27 lipca 2009 - 21:33

Panowie na "iPhoneBrowser.1.52" i "plikus.pl_iPhone PC Suite" wyskakuje mi blad z debugowaniem :/ Zainstalowalem net frameworks i dalej to samo. Jakas rada?

#143 knapior

knapior
  • 349 postów
  • SkądChojnice

Napisano 28 lipca 2009 - 10:40

Którą wersję zainstalowałeś?

net frameworks

.NET Framework

#144 lansownia

lansownia
  • 6 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 23:14

Czy za pomocą któregokolwiek z wymienionych wyżej programów możemy wrzucać na iP pliki .ipa? Nie chodzi mi o szerzenie piractwa itd, pytam z ciekawości.

#145 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 września 2009 - 21:38

Czy nikt tutaj nie uzywa DiskAid (wersje zarowno dla MAC, jak i dla PC)?

Program jest oczywiscie darmowy.
DiskAid - Transfer Files betwen your Computer and your iPhone or iPod Touch. Disk Mode for your iPhone and iPod Touch.


No! W końcu znalazłem :]
Jak dla mnie najlepszy program - niezawodny!

#146 rrraaa1

rrraaa1
  • 29 postów

Napisano 11 września 2009 - 15:01

witam.sorry że zawracam głowe ale mam problem ze zgraniem kontaktów ze starego iphona na nowego 3g. otóz skopiowałem pliki książki kontaktów za pomocą total commandera ze starego 2g odblokowanego na dysk i chciałem to wrzucuć do iphona 3g który nie jest odblokowany.total commander nie widzi wszystkich katalogów w tym 3g i nie mam gdzie wrzucić tych kontaktów.próbowałem też połączenia przez ifunbox i to samo.czy jest jakieś obejście czy trzeba go odblokować ?

#147 werakoko

werakoko
  • 540 postów

Napisano 11 września 2009 - 15:46

Musisz zrobić JailBreak ;) Sam sobie odpowiedziałeś.

#148 xxbzykxx

xxbzykxx
  • 6 postów

Napisano 15 września 2009 - 12:01

gdzie wgrywać aplikacje w totalcomander do jakiego folderu?

---- Dodano 15-09-2009 o godzinie 13:14 ----

No! W końcu znalazłem :]
Jak dla mnie najlepszy program - niezawodny!


gdzie wgrywasz tym programem aplikacje?

#149 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 października 2009 - 09:12

Mam inny problem, w 3.1.2 po JB żaden program nie widzi mi root, ani DiscAid ani iPhone Explorer. Widzą wszystko poza tym jednym dostępem, do roota, nie wiecie co może być? jest wygaszony i nie daje się wejść w żaden sposób, a potrzebuję podmienić kilka plików, choćby dzwonki.

Znalazłem rozwiązanie

http://www.myapple.p...064-post23.html

Po edycji dostępny już jest cały dysk root

#150 dunda92

dunda92
  • 22 postów
  • SkądWieś

Napisano 23 października 2009 - 18:48

Witam! Mam iPhona 2G 8GB soft 3.1 z JB. Prosze pomozcie mi dograc to durne SSH i Subsystem. Na cydii wlasnie mi wjebalo 12zl a nic a nic nie znalazlem. Prosze dajcie mi sprawdzona w 100% porade krok po kroczku. Z gory dziekuje i pozdrawiam! Prosze pomozcie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych