Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro zalany jak włączyć klawiaturę ekranową na wszystkich kontach, plus pomoc sprzętowa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monika Kamińska

Monika Kamińska
  • 2 postów

Napisano 03 kwietnia 2018 - 11:17

Cześć, kilka dni temu zalałam MacBooka Pro early 2011. Po wysuszeniu, rozkręceniu i wyczyszczeniu nie działa kilka rzeczy. Po pierwsze klawiatura, zero reakcji, jedynie działa jej podświetlenie, ale nie działa już np. światełko Caps Lock. To jest największy problem, bo nie mogę się zalogować na moje konto. I tutaj mam pierwsze pytanie czy z konta gościa mogę włączyć klawiaturę ekranową we wszystkich kontach?
Jeśli chodzi o pytania sprzętowe to dodatkowo nie działa mi klikanie w gładzik (samo poruszanie myszką działa), co to może być?
Kolejny problem to nie mogę wyłączyć maca z przycisku power (przytrzymanie), a włączyć da się bez problemu. Może mieliście taki przypadek?
Czy jest jakiś program diagnostyczny, który sprawdzi co zepsułam?
Gwoli ścisłości wytarlam go wilgotną szmatką i zamknęłam, po kilku godzinach otwarłam i był wilgotny... Generalnie musiał się zapocić, ale po tylu latach użytkowania już mu wystarczyło... Dzięki

#2 Merde

Merde
  • 59 postów

Napisano 04 kwietnia 2018 - 13:57

Trochę ryzykujesz odpalając komputer z zalaną klawiaturą IMHO, ale abstrahując: podłącz normalną, zewnętrzną klawiaturę na USB.



#3 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 04 kwietnia 2018 - 15:40

Czy jest jakiś program diagnostyczny, który sprawdzi co zepsułam?

Tak. Serwis. Wycena naprawy gratis… ;)



#4 Monika Kamińska

Monika Kamińska
  • 2 postów

Napisano 04 kwietnia 2018 - 23:05

Wymieniliśmy klawiaturę, pozostał tylko problem z Trackpadem. Myślicie, że do wymiany?



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:01

Idź już do tego serwisu, niech Ci profesjonaliści powiedzą. Gdybanie na forum nie pomoże.


  • Queen lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych