Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ładowarka bezprzewodowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
629 odpowiedzi w tym temacie

#601 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2021 - 23:33

Chciałbyś, żeby całą noc Ci coś pół metra przed twarzą świeciło non stop na zielono i pokazywało, jak długo już nie możesz zasnąć? Ja nie. Oni w Apple też nie. I dlatego właśnie tak to działa - 'przy łóżku' działa jak stukniesz i sprawdzisz, a potem się wygasza.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#602 ali_cja

ali_cja
  • 245 postów

Napisano 27 października 2021 - 08:32

Czy u was też satechi trio działa w ten sposób (chodzi o ładowanie zegarka), że jak włożę zegarek na ładowarkę, to naładuje go do końca, ale jeśli tylko kliknę w zegarek żeby zobaczyć godzinę, to ładowarka przestaje ładować zegarek i trzeba go odpiąć, zapiąć ponownie? …

Nie mam Twojej ładowarki, ale korzystam ze sticka Satechi USB-C do AW (a właściwie dwóch oraz ładowarki bezprzewodowej) i u mnie nie występuje opisany przez Ciebie problem.
Stan ładowania na AW po kliknięciu rzeczywiście pojawia się tylko na bardzo krótko i można to przeoczyć, ale bez problemu możesz sprawdzić w telefonie.
Jeżeli rzeczywiście nie ładuje AW po kliknięciu, reklamuj.

#603 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 01 listopada 2021 - 10:47

Czy ładowarka indukcyjna ma wpływ na kondycje baterii na minus ?


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#604 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2021 - 01:32

To nie jest wątek o 'kondycji baterii'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#605 stanley76rsko

stanley76rsko
  • 2 postów

Napisano 20 listopada 2021 - 08:48

Cześć.
Wczoraj w jednym ze sklepów RTV znalazłem taki produkt z opisem: SBS stacja 10W.
Czy ktoś może podzielić się opinią jeśli używa albo używał takiej?

#606 ra74

ra74
  • 88 postów

Napisano 29 listopada 2021 - 21:50

Czy ktoś użytkuje https://pancernik.eu...qc30wall-czarna ?

W opiniach na amazonie piszą że w zestawie nie ładowarki i że ładuje bardzo wolno. Rozumiem że nie applowskie mają ograniczenie do 7.5W więc jeśli chodzi o czarne pady to dużego wyboru nie mam, widziałem jeszcze ankera ale był 5W



#607 qbek77

qbek77
  • 2 postów

Napisano 02 stycznia 2022 - 20:39

Witam Wszystkich serdecznie i od razu zwracam się z prośbą.

Chcę kupić ładowarkę indukcyjną do iPhone X i 11. Z racji że nie jestem za bardzo w temacie, a wybór przeogromny to mam problem co kupić aby to bezawaryjnie, i co najważniejsze, bezpiecznie dla telefonów działało.

Czy taki zestaw będzie ok?

 

https://allegro.pl/oferta/ugreen-szybka-ladowarka-sieciowa-qc-3-0-18w-3a-usb-10758340914

https://allegro.pl/oferta/ugreen-ladowarka-indukcyjna-qi-10w-do-telefonu-10632230865

 

Ewentualnie co innego, tańszego lub lepszego musiał bym szukać?



#608 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 401 postów

Napisano 12 listopada 2022 - 11:54

Poleci ktoś jakiś sensowy akumulator na magsafe ? Zrobiłem rozeznanie i taki Anker wydaje się bardzo sensowny. Jest gdzieś pomiędzy ciekawym designem a wysoką pojemnością akumulatora, ale to chyba i tak za mało, żeby naładować cały tel do 100% :(

https://www.amazon.p...=8-5&th=1


IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#609 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 listopada 2022 - 23:34

Poleci ktoś jakiś sensowy akumulator na magsafe ? Zrobiłem rozeznanie i taki Anker wydaje się bardzo sensowny. Jest gdzieś pomiędzy ciekawym designem a wysoką pojemnością akumulatora, ale to chyba i tak za mało, żeby naładować cały tel do 100% :(

https://www.amazon.p...=8-5&th=1

 

Jak będziesz ładował po kablu, a nie przez magsafe to zmniejszysz utratę energii, pewnie naładujesz telefon do 100% i zrobisz to szybciej. 



#610 DenisMateo

DenisMateo
  • 40 postów

Napisano 09 października 2023 - 10:55

Cześć. Planuje zakup podstawki magnetycznej z funkcją ładowania dla swoich urządzeń aby były w jednym miejscu a nie każde podpięte osobno. Pytanie: czy takie ładowarki chińskie (nie markowe) są bezpieczne dla urządzeń? Ta z obrazka ma już magnetyczną ładowarkę dla iPhone’a a do zegarka trzeba zmontować swoją (mam), czy mogę bez obaw ładować telefon? 
 

 

 

Załączone pliki



#611 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 09 października 2023 - 11:13

Kupowanie jakichkolwiek sprzętów noname bez marki, albo jakieś śmieciowej marki to nie jest dobry pomysł. Zasilacze do tego badziewia mogą być niebezpieczne, nie wiadomo czy ktokolwiek to testował. Niska cena nie robi się z niczego. Chcesz coś podobnego i bezpiecznego zobacz ładowarki esr, są na amazonie. Mam wersję 3w1 z wiatrakiem przy magnesie do telefonu. Ładuje szybko i telefon jest dosłownie zimny przy ładowaniu. Nawet przy ładowaniu po kablu robi się cieplejszy niż na tej ładowarce. Polecam. 


Użytkownik Regiss edytował ten post 09 października 2023 - 11:14

iPhone 15 Pro


#612 DenisMateo

DenisMateo
  • 40 postów

Napisano 09 października 2023 - 17:32

Wiem dlatego pytam ;) …i o ile zwykłego kabla Lightning i byle jakiej ładowarki nie użyje (kilka lat temu usmażyła mi iPhone’a) tak o ładowarkę indukcyjną „czi” chciałem dopytać czy także ma znaczenie. Nie bardzo chce wydawać po 500-600zl na sprzęty o Mophie itd. mimo że wiem że są bezpieczne a sama marka znana itd. 
 

sprawdzę to co podlałeś. Dzięki 



#613 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 09 października 2023 - 18:11

https://www.mediaexp...c-magsafe-bialy

Ja mam dokładnie tą powyżej. Kupiłem na promce na amazonie za 189. 


iPhone 15 Pro


#614 DenisMateo

DenisMateo
  • 40 postów

Napisano 09 października 2023 - 23:03

fajna + dodatkowo miejsce na AirPodsy. Widzę że ładowanie telefonu 7.5W czyli niezbyt szybkie. Na plus to to że już nie trzeba dokupować ładowarki MagSafe do iPhone. W pewnym sklepie na  X jest taka podstawka od Mophie za 99zl ale trzeba dokupić MagSafe więc wychodzi dużo drożej. 
 



#615 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 10 października 2023 - 06:05

Jest też nowsza wersja od mojej -mają na oficjalnej stronie. I tamta ma certyfikaty MagSafe i Watch. Ładuje 15W telefon jak oryginał MagSafe i nie trzeba ładowarki do zegarka bo jest już wbudowana . Tylko na razie cena sroga.


iPhone 15 Pro


#616 DenisMateo

DenisMateo
  • 40 postów

Napisano 10 października 2023 - 11:32

Tak tak, oglądałem, filmiki i dopiero na nich zobaczyłem że jest nowsza bez wiatraczka i z certyfikatem :) 


+ odłączana ładowarka na AplleWatch którą mogę zabrać ze sobą i podłączyć do powerbanka 



#617 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 października 2023 - 13:49

To może po prostu kup Belkina, a nie jakieś wymysły z firmy, o której nikt nigdy nie słyszał? Belkin do tego jeszcze jakoś wygląda ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#618 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 10 października 2023 - 16:38

To że Ty nie słyszałeś, to nie znaczy że nikt inny nie słyszał.Nie jesteś żadną wyrocznią.

Ta firma już od kilku lat jest popularna między innymi wśród amerykańskich Youtuberów i nie raz testowali ich produkty. Są dobrej jakości w przystępnych cenach. Ostatnia wersja o której mówimy ma również certyfikaty Apple zarówno Magsafe jak i Made for Watch.

Użytkownik Regiss edytował ten post 10 października 2023 - 16:56

iPhone 15 Pro


#619 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 października 2023 - 23:24

Oglądam dużo 'amerykańskich youtuberów' i żaden nigdy nie wspomniał o ESR. Może tym moim ktoś inny płaci ;-) Jakiś przykład kogoś w miarę chociaż popularnego? Bo jak wpisałem w wyszukiwarkę na YT 'esr charger' to jest jednak mocno biednie z jakimkolwiek wspomnieniem u kogoś znanego.

 

Nadal podtrzymuję: wygląda to tandetnie i okropnie. Miliard razy wolę Belkina.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#620 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 października 2023 - 10:14

Pierwsze lepsze :

https://youtu.be/Q0X...Wjg2Uv54_T8zLx9

https://youtu.be/l3g...fvdRIsbt_eQLA_k

Zresztą, topka youtuberow, których pewnie oglądasz, raczej nie zajmuje się ładowarkami tylko konkretnym sprzętem.
Wygląd to kwestia gustu, mi się podoba, a jak kosztuje połowę ceny Belkina a robi to samo to podoba mi się jeszcze bardziej.

iPhone 15 Pro


#621 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 października 2023 - 11:21

Ty, ale Appleinisider nie mówi 'ej super ESR', tylko robi pokaz dziesięciu różnych xD

 

Generalnie dla mnie jakiś ESR to jest taki sam noname jak coś z aliexpressu. Ale, jak sam zauważyłeś - dla mnie. Używajcie sobie, czego chcecie, ja tam zostaję z Belkinem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#622 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 października 2023 - 11:38

Właśnie zobaczyłem, że w gorącym strzale x-koma belkin 3in1 kosztuje stówę taniej, jakby ktoś chciał: https://www.x-kom.pl/goracy_strzal


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#623 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 27 października 2023 - 11:51

Było i zniknęło. I tak bez MagSafe to trochę lipa.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#624 Zielone jabłko

Zielone jabłko
  • 142 postów

Napisano 05 stycznia 2024 - 20:43

Witam. Szukał właśnie ładowarki bezprzewodowej z MagSafe do iPhona 14 Pro, AirPods, Apple Watch

Zależy mi aby ładowarka była dość kompaktowa tzn. aby wszystkie urządzenia były w jednej linii. To co pokazuje to noname więc proszę bez linczu :) co ważne nie zależy mi na szybkim ładowaniu a wręcz przeciwnie :)

https://allegro.pl/o...ode-14097321418

 

Zapewne ta sama ale już bez napisu Tech- protect :) pewnie firma zamawia też z Ali z tym, że dodają logo i tym sposobem jest już NAME :)

Ciekawe, że u nas dużo popularnych sklepów sprzedaje produkty "firmy" tech- protect

https://pl.aliexpres...ayAdapt=glo2pol

 

Co o tym sądzicie ?

 

ta również jest ciekawa. Rzekomo kupujący zadowoleni

https://pl.aliexpres...ayAdapt=glo2pol

 

Ogólnie chciałbym wydać maksymalnie do 200zł. Będę wdzięczny za wasze sugestie . Pozdrawiam


 


#625 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 06 stycznia 2024 - 19:21

Spodziewaj się że po którejś aktualizacji może przestać ładować zegarek. Do telefonu i słuchawek pal licho może być każda ładowarka z qi, ale zegarek ma swój własny, kapryśny system ładowania, inny niż standard qi. Jak już noname bez certyfikatu „made for Watch” to szukaj takiej z „dziurą”, gdzie wkłada się oryginalną ładowarkę do zegarka z zestawu. 


iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych