Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 5 głosy

iPhone X – opinie i wrażenia.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2901 odpowiedzi w tym temacie

#726 iTrzeci

iTrzeci
  • 451 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2017 - 16:47

Nie no, to cofam.



#727 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 listopada 2017 - 17:09

iTrzeci troluje tak samo jak w temacie o Apple Pay, a wy go słuchacie;D


  • kamjas i Xyhu777 lubią to

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#728 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 19 listopada 2017 - 17:28

*
Popularny

Okej, miałem przyjemność poużywać iPX przez dłuższą chwilę i powiem jedno - ekran jest masakryczny :) W złym tego słowa znaczeniu. W zależności od kąta nachylenia, przybiera barwy od czerwonej, po lekko zielonkawą na niebieskiej kończąc. Porównywałem z SGS8 i Samsung wypadł lepiej (chociaż też wpadał w niebieski, ale przy większym kącie nachylenia i mniej bezczelnie).

 

Poważnie, ekran jest okropny. Wyleczyłem się z tego modelu w sekundę. I żeby nie było, że przesadzam - zapytałem dwóch osób totalnie nie związanych z technologią i wszystko zauważyły tę wadę twierdząc, że w tym iPhonie z przyciskiem u dołu (dałem dla porównania mojego starego iP 7) ekran wygląda lepiej.

Oczywiście czerń jest bezkonkurencyjna na OLEDzie, ale zmiana bieli pod nawet delikatnym kątem jest masakryczna. Jak za czasów znienawidzonych przeze mnie pierwszych ekranów LCD :)

 

A, Ci co bardziej oszczędni w dystansie jak się krytykuje ich nowe zabawki za pięć koła, proszę darować teksty typu "TAKA SPECYFIKA OLEDOW NIE ZNASZ SIE JEZU HEJTER PEWNIE NIE STAC HEHE" - OnePlus 5T też ma amoleda i jakoś nie robi dyskoteki przy przechyleniu telefonu.

No i to moje zdanie, ekran jest kiepski - czerń poprawili, nasycenie kolorów skalibrowali na podobne do tego z ich ipsów, więc nie czuję się wyrwany z kapci.

 

 

 

 

Druga rzecz - ta super zapowiadana funkcja oświetlenia studyjnego etc. w aplikacji aparatu na X działa kiepsko :D To, co robi iPhone po wyborze w/w opcji jest co najwyżej śmieszne - a żałuję bardzo, bo byłem bardzo nakręcony na efekty tego cuda, ale zrobiłem parę testów (2 różnych modeli + różne oświetlenie i tło) i wszędzie wyglądało to biednie :(

 

Co do reszty się nie wypowiem, bo nie mam go na stałe więc baterię etc. sprawdzić nie mogę.

 

 

P.S: wejście w multitasking jest strasznie powolne, jak Wy się do tego przyzwyczailiście?

 

P.S2: jasna wersja dużo ładniejsza, chociaż spotkałem się z opinią, że te błyszczące ramki w silver wieją tandetą i odpustem - ja tak nie uważam, ale nie była to osamotniona opinia 

 

 

Jeśli jesteś tak wiarygodny jak w poście o Apple Pay w Polsce to ide kupić ten sprzęt albo nawet 2.



#729 premislausg

premislausg
  • 311 postów

Napisano 21 listopada 2017 - 03:19

http://onetech.pl/uz...chodzaca-farbe/

Bez komentarza...

#730 sportpoz1

sportpoz1
  • 161 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 listopada 2017 - 03:51

Miałem czarną 7 i nigdzie farba mi nie odeszła

#731 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 21 listopada 2017 - 05:57

http://onetech.pl/uz...chodzaca-farbe/

Bez komentarza...


Wręcz przeciwnie, skomentuj. Pokaz zdjęcia swojego z taką wadą. Póki co nikt z moich znajomych posiadających X nie ma takiego problemu i na forum też jeszcze nimgo nie spotkałem.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#732 KEEK

KEEK
  • 75 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2017 - 15:05

Apple powinno wyprodukowac telefon, ktory nabywalby szlachetnosci w miare uzywania. Zupelnie jak zrobila to Lajka z modelem M9. Im bardziej "zbrassowany" tym lepiej swiadczy to o wlascicielu :D

 

https://www.johannie...bp-leica-m-fuss

 


[ o"]

#733 konio124

konio124
  • 668 postów

Napisano 21 listopada 2017 - 15:53

To niby ma być iPhone X?

Przecież to jest iPhone 7 lub jakaś podróba x, prawdziwy X nie ma takiego ciemnego lakieru.

iPhoneX-farba-2.png


Użytkownik konio124 edytował ten post 21 listopada 2017 - 17:17

iPhone 15 Pro Max 512GB Space Black ♦ iPad Pro 11 M1 Cellular 1TB Space Grey ♦ Apple Watch Series 8 Cellular ♦ iPod Nano 6G/7G 16GB ♦ AirPods Pro 2 ♦ Apple TV 4K A15 128GB


#734 Hubson83

Hubson83

  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 listopada 2017 - 16:30

To niby ma być iPhone X?

iPhoneX-farba-2.png

 

Przecież ewidentnie widać, że to jest skrobane. W ten sposób to i ja mogę zniszczyć iPhone'a i powiedzieć że farba sama schodzi...


  • konio124 lubi to

iPhone 15 Pro Max | iPhone 12 | Apple Watch Ultra | MacBook Pro 16" | MacBook Pro 14"


#735 Szaman35

Szaman35
  • 194 postów

Napisano 21 listopada 2017 - 18:09

Nie zauważyliście takiej jakby ostrości stalowej ramki w punktach styku z przednią i tylnią szybką?

Występuje to na całym obwodzie telefonu.

U mnie da się zatrzymać paznokieć zjeżdżając z szybki w ramkę i na odwrót.

Trochę dziwne uczucie, ale z drugiej strony pewniej dzięki temu trzyma się telefon.

 

Tak czy inaczej sprawdzę w sklepie jutro czy inne też tak mają.



#736 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 21 listopada 2017 - 21:40

Nie zauważyliście takiej jakby ostrości stalowej ramki w punktach styku z przednią i tylnią szybką?
Występuje to na całym obwodzie telefonu.
U mnie da się zatrzymać paznokieć zjeżdżając z szybki w ramkę i na odwrót.
Trochę dziwne uczucie, ale z drugiej strony pewniej dzięki temu trzyma się telefon.
 
Tak czy inaczej sprawdzę w sklepie jutro czy inne też tak mają.


Też tak mam, da się wyczuć delikatnie ostrość krawędzi
  • Szaman35 lubi to

iPhone 13 Pro Max /  Watch S4 / MacBook Pro 2020 / iPad Air 4th gen.


#737 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 21 listopada 2017 - 21:43

Też tak mam, da się wyczuć delikatnie ostrość krawędzi


Ja tez.
  • Szaman35 lubi to

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#738 Szaman35

Szaman35
  • 194 postów

Napisano 21 listopada 2017 - 22:00

Czyli taki zamysł konstrukcyjny. Dzięki panowie.

Wcześniej tego nie zauważyłem bo trzymałem w etui. Dziś pierwszy raz wyszedłem z gołym.
Już na tyle się przyzwyczaiłem do rozmiaru itd., że uznałem iż już można.

Zdecydowanie applowskie etui go pogrubia i obciąża. I widok tez ładniejszy jak się tak spojrzy i telefon rozpozna gębę.

Użytkownik Szaman35 edytował ten post 21 listopada 2017 - 22:07


#739 pogar

pogar
  • 74 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 listopada 2017 - 09:05

tak z ciekawości : działa Wam ładowanie bezprzewodowe przez etui ?

Ja kupiłem etui od Goospery i było za grube do ładowanie przez uchwyt w samochodzie i musiałem zmienić na najprostsze , silikonowe, cieniutkie . 


Użytkownik pogar edytował ten post 22 listopada 2017 - 09:07


#740 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 22 listopada 2017 - 09:31

Tak, działa. Mam etui skórzane apple oraz krusell i na obu działa.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#741 pogar

pogar
  • 74 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 listopada 2017 - 10:00

Tak, działa. Mam etui skórzane apple oraz krusell i na obu działa.

 

hm., dzięki.  najwyżej zamówię skórzane z AOS i oddam jak nie będzie mi ładować... Pomyślę..



#742 Hohe

Hohe
  • 300 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 10:13

U mnie w 8 plus, przez dość pancerny Otterbox Symmetry, ładuje bez problemu.

#743 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 401 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 11:29

Jest i mój,  10 dni przed czasem przyjechał z AOS :)

 

Po oglądaniu w Media miałem mieszane uczucia, jednak po dniu zabawy w domu już wiem,że to najlepszy produkt Apple jaki miałem, ostatnio taki opad szczeki miałem przy zakupie Iphone 4( retina i te sprawy) jednak przy Iphonie X opad szczęki jest jeszcze większy, gesty rewelacyjne w ogóle nie wyobraża, sobie korzystania z przycisku HOME, Faceid działa błyskawicznie, ekran gniecie jajca po prostu cudo , jakość wykonania pierwsza klasa, mój stary Iphone 6 wygląda przy nim jak zabaweczka, co do wyglądu to kwestia gustu ,ale moim zdaniem to najładniejszy Iphone, no może poza wystającym aparatem :(  

Mam pytanie, można w taki sposób robić zdjęcia jak tutaj jest to pokazane ??

https://scontent-frt...b8e&oe=5A16C55F

 

Wiadomo teraz jeszcze kierują mną emocje  itp, dlatego potrzebuje więcej czasu na testy :)

 

Porównywałem też Xiaomi MiMIx 2 kumpla i działa nawet odrobine szybciej niż IPX, no ale wiadomo to się zmieni za kilka miesięcy jak sie Android zapcha :D

Tak więc z miłośći do IOS i z ekosystemu dla mnie wybór mógłbyć tylko jeden IPX, mimo że troche cena przepłacona :)

Pozdrawiam 


Użytkownik wiesiek3d edytował ten post 22 listopada 2017 - 11:34

IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#744 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 22 listopada 2017 - 11:32

W sensie trzymając telefon w pozycji horyzontalnej? No chyba można, mój X nie ma z tym problemu.

 

A tak na poważnie, nie nie można robić zdjęć bez włączonej aplikacji aparatu. To fotoszopka zwykła.


Użytkownik Geble edytował ten post 22 listopada 2017 - 11:33

  • wiesiek3d lubi to

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#745 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 401 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 11:36

Dzięki :) myślałem,że jest może jakaś taka aplikacja bo fajnie to wygląda :)


IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#746 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 11:40

@wiesiek3d te wrażenia, że Mi Mix 2 działa szybciej to podejrzewam takie wrażenia przez wolniejsze animacje iOS.

#747 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 401 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 11:46

Ale własnie na speedtestach też mi mix 2 wygrywa mimo ,że w benchmarkach X bije wszystko na głowe.


IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#748 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 22 listopada 2017 - 11:47

Jest i mój,  10 dni przed czasem przyjechał z AOS :)

 

Po oglądaniu w Media miałem mieszane uczucia, jednak po dniu zabawy w domu już wiem,że to najlepszy produkt Apple jaki miałem, ostatnio taki opad szczeki miałem przy zakupie Iphone 4( retina i te sprawy) jednak przy Iphonie X opad szczęki jest jeszcze większy, gesty rewelacyjne w ogóle nie wyobraża, sobie korzystania z przycisku HOME, Faceid działa błyskawicznie, ekran gniecie jajca po prostu cudo , jakość wykonania pierwsza klasa, mój stary Iphone 6 wygląda przy nim jak zabaweczka, co do wyglądu to kwestia gustu ,ale moim zdaniem to najładniejszy Iphone, no może poza wystającym aparatem :(  

Mam pytanie, można w taki sposób robić zdjęcia jak tutaj jest to pokazane ??

https://scontent-frt...b8e&oe=5A16C55F

 

Wiadomo teraz jeszcze kierują mną emocje  itp, dlatego potrzebuje więcej czasu na testy :)

 

Porównywałem też Xiaomi MiMIx 2 kumpla i działa nawet odrobine szybciej niż IPX, no ale wiadomo to się zmieni za kilka miesięcy jak sie Android zapcha :D

Tak więc z miłośći do IOS i z ekosystemu dla mnie wybór mógłbyć tylko jeden IPX, mimo że troche cena przepłacona :)

Pozdrawiam 

 

#XiaomiLepsze

 

Nakładka z Xiaomi (MIUI) słynie z tego, że działa cały czas tak samo jak po wyjęciu z pudełka. Nie jest napchana syfem jak na przykład Samsung, więc raczej nie zwolni po kilku miesiącach. 


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#749 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 11:51

Ale własnie na speedtestach też mi mix 2 wygrywa mimo ,że w benchmarkach X bije wszystko na głowe.

bo to przecież bardzo dobry sprzęt, brakuje mu tylko oled, ip, lepszego aparatu....



#750 IQM1

IQM1
  • 185 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 19:16

Test ;-)

https://www.youtube....h?v=wOMS-vzlzqY






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych