Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Plus. Jakiekolwiek przeciwskazania dla posiadacza iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#51 pcstud

pcstud
  • 173 postów

Napisano 15 listopada 2017 - 22:04

Chyba nikt, bo w Plusie nie da się tego raczej włączyć.

 

jest niby jakaś akcja publicznych testów- pani namawiająca mnie na przedłużenie umowy zapewniała, że wszystko działa... ale jakoś jej nie ufam  <_<



#52 atomex

atomex
  • 103 postów
  • SkądGłogów, Polska

Napisano 15 listopada 2017 - 23:07

Mam dwa numery w Plusie z iPhone'ami i poza wpisywaniem ustawień do MMsów wszystko jest jak najbardziej ok.


iPhone XS | MacBook Air | iMac Pro | iPad Pro | iWatch


#53 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 08:08

Nadal w Plusie nie działa VoTLE i Wjfi calling.....


Użytkownik landr edytował ten post 16 listopada 2017 - 08:08


#54 bolec71

bolec71

  • 657 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 25 listopada 2017 - 22:18

Ja miałem w Plusie problemy z hotspotem z iPhone......


MacBook 12/ iPhone X/ iPad Mini 4/ AW


#55 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 25 listopada 2017 - 22:19

mi hotspot działa bez problemu :) (Plush / Plus)



#56 Germ@n

Germ@n
  • 183 postów
  • Płeć:

Napisano 10 grudnia 2017 - 21:08

MMSy w Plusie (11.2):

https://myapple.pl/f...65#entry2188218


iPhone 15 blue.


#57 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 22 września 2018 - 23:28

Po aktualizacji do IOS 12 skonczyla sie koniecznosc wpisywania na nowo ustawien mms. Telefon zapamietuje juz te dane. A lacznosc LTE juz oficjalnie mozna wybrac.

#58 Najki

Najki
  • 15 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2018 - 13:23

Po aktualizacji do IOS 12 skonczyla sie koniecznosc wpisywania na nowo ustawien mms. Telefon zapamietuje juz te dane. A lacznosc LTE juz oficjalnie mozna wybrac.

Potwierdzam, że po aktualizacji widzę nadal ustawienia MMS. LTE w menu było już chyba wcześniej widoczne. Szkoda, że nie ma visual voicemail i volte, ale tego pewnie w Plusie nigdy się nie doczekamy.



#59 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 24 września 2018 - 02:45

Rzeczywiscie, teoretycznie w ustawieniach mozna bylo wybrac LTE, ale wyskakiwal komunikat o braku certyfikacji z producentem. Teraz tego nie ma.

#60 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 15 października 2018 - 09:58

Ha! Nowy telefon i znów problem z Plusem: brak możliwości wysyłania mmsów (mimo kilkakrotnej konfiguracji wg wskazań operatora). Mogę tylko je odbierać - a i tu ciekawostka, bo nie od każdego i nie zawsze :o



#61 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 15 października 2018 - 21:44

W Plusie iphony będą działać.....ale nie będzie Wifi Calling i voLTE, co dla niektórych, będąć za granicą ma znaczenie.



#62 mikoko

mikoko
  • 494 postów

Napisano 11 listopada 2018 - 13:44

Chyba dziś zaczęły działać mmsy w plusie na iPhonie xs, przynajmniej tak mi się wydaje. Może ktoś potwierdzić ?

#63 panpejpel

panpejpel
  • 10 postów

Napisano 16 listopada 2018 - 12:05

Niestety nie. IPhone xs, ios 12.1, wysyłanie mms nie działa. Czy wiadomo coś, kiedy ma zacząć działać?

#64 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2021 - 18:17

Ten wątek jest dość stary, ale nie ma co tworzyć nowego.

 

Zatem: jak wygląda używanie Plusa z iPhone w 2021, prawie 2022? Chcę ucieć z Playa i generalnie wszyscy operatorzy są 'jacyś dziwni'. Plus ma fajną cenowo ofertę i dobry zasięg 5G (chcę mieć 5G 'bo tak', to nie podlega negocjacji), ale się boję, że 'nic nie działa'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#65 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 19 listopada 2021 - 18:48

Nie mam jeszcze tej taryfy na telefonie, jedynie w abonamencie internetowym (router wi fi) - ale też mnie ciekawi, jak to wygląda w praktyce. Zwłaszcza, że niedawno czytałem artykuł, który nie nastawia optymistycznie do tej kwestii:

https://dailyweb.pl/...j-sobie-odpusc/

Jeszcze z pół roku zanim zmienię abonament, więc na razie szukam informacji. I rozważam nawet zmianę operatora. Podczas rozmowy na infolinii, przy okazji załatwiania innej sprawy, zapytałem o to. Gościu upierał się, że 5G na iPhonie bez problemu zadziała. Jego dziewczyna ponoć korzysta właśnie z tego telefonu w tej sieci i nie ma problemu. Ale… trzeba chyba „pokopać” głębiej.

#66 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 19 listopada 2021 - 19:21

W innym wątku poświęconym Plusowi widziałem chyba jakieś płacze, że nie działa. Ale w Plusie to ciągle są jakieś jaja, nawet MMS-y w 2021 roku są problemem. Na Twoim (ftpd) miejscu wybrałbym chyba Orange. Ja mam Fleksa i działa on dobrze – jest też kilka numerów w rodzinie i nie ma skarg. I jest wsparcie najważniejszych technologii. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#67 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 19 listopada 2021 - 19:25

nawet MMS-y w 2021 roku są problemem. 

W 2021 roku to MMS-y są tym samym, co do niedawna faksy. Albo WAP (ktoś jeszcze pamięta?) Dziwne, że jeszcze nie wymarły.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 19 listopada 2021 - 19:25


#68 Tatrzyk

Tatrzyk
  • 60 postów

Napisano 19 listopada 2021 - 19:32

 (chcę mieć 5G 'bo tak', to nie podlega negocjacji), ale się boję, że 'nic nie działa'.

5G nie działa - bo tak.



#69 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 19 listopada 2021 - 19:33

W 2021 roku to MMS-y są tym samym, co do niedawna faksy. Albo WAP (ktoś jeszcze pamięta?) Dziwne, że jeszcze nie wymarły.

 

Być może. Mnie to też by nie obchodziło, ale jako moderator przeglądam to i ludzie ciągle przerzucają się wartościami, jakie należy wpisać w ustawieniach sieci komórkowej. Na swój sposób jest to niesamowite. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#70 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 listopada 2021 - 19:34

W innym wątku poświęconym Plusowi widziałem chyba jakieś płacze, że nie działa. Ale w Plusie to ciągle są jakieś jaja, nawet MMS-y w 2021 roku są problemem. Na Twoim (ftpd) miejscu wybrałbym chyba Orange. Ja mam Fleksa i działa on dobrze – jest też kilka numerów w rodzinie i nie ma skarg. I jest wsparcie najważniejszych technologii. 

 

Też mam Orange, tyle że abonament. Polecam, i jest dodatkowe e-SIM, gdybyś chciał np. do Watcha.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#71 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 19 listopada 2021 - 19:49

Krąży plotka, niczym niepotwierdzona, że od nowego roku będzie umowa Plusa z Apple. Ale jak na razie zasłaniają się tajemnicą, kiedy wprost o to zapytać.

#72 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 19 listopada 2021 - 20:32

Z operatorami jest jak z oprogramowaniem – należy wierzyć tylko w to, co jest już dostępne w sprzedaży. Vide Play, który miał wprowadzić eSIM już ponad rok temu. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#73 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2021 - 23:18

Dzięki za wszystkie opinie. Póki co jestem najbliżej właśnie Orange, bo T-Mobile ma, uważacie sobie, ograniczenie w szybkości łącza zależnie od taryfy. Żeby mieć 'ile fabryka dała' w tym 5G, musiałbym wziąć abonament za 120 zł (teraz mam za 40...), bo w niższych jest ograniczenie do 200 Mbps, a nawet do 20 Mbps (w najmniejszym). Super takie 5G, ucięte do szybkości mniejszej niż (teoretycznie) LTE.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#74 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 20 listopada 2021 - 06:18

A ja sie caly czas zastanawiam po co sa potrzebne az takie transfery. Oczywiscie zakładając, ze jednoczesnie z internetu korzysta 3-4 urządzenia.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#75 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2021 - 12:20

Po nic, zwłaszcza na telefonie i przy założeniu, że nienawidzę 'konsumować treści video' na małym ekranie (celowo kupowałem mini, wolę małe telefony).
Ale jakoś tak wewnętrznie mnie mierzi, że sprzedają 5G obcięte do LTE, a jednocześnie się chwalą, że mają takie super 5G (i pewnie cena abonamentu ten 'bonus' zawiera).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych