Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Projektowanie wnętrz na Maku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#26 tissu

tissu
  • 1 postów

Napisano 05 grudnia 2014 - 10:29

Hej mam pytanie pod choinka zjwil sie piekny mac, i teraz mam problem. Otóż zajmuje sie projektowaniem wnetrz, i potrtzebny mi program do wizualizacji. Auto cada wymienie na archicada, ale co dalej, Do typowej aranzacji wnetrz potrzebuje cos co umozliwi mi powiekszanie bibliotek o tkaniny, materialy typu drewna, plytki ceramiczne itp, do tej pory swietnie spisywal sie pro 100 pomimo niedoskonalosci akurat tworzenie bibliotek i wykorzystywanie ich nadajac w ten sposob wnetrzom odpowiedni charakter robil fenomenalnie. Poszlam do sklepu I spot i panowie ktorzy tam siedzieli nie byli mi w stanie doradzic nic poza tym bym wpisala w domu w wyszukiwarke i poszukala sobie sama, wpisuje od dawna i owszem wypada mi mnostwo programow typu blender, albo sweet home 3d, ale to nie to. Zastanawiam sie jak to robia w ameryce ;p czy gdziekolwiek indziej gdzie pracuje sie na macach. Bo ja przezywam katusze w poszukiwaniach czegos chodz zblizonego. Bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam:grin:

Jeśli chodzi o AutoCada to jest dostępny na maca. Gorzej z programami 3d. Z darmowych spróbuj Sketchup, można już całkiem dobre efekty na nim uzyskać...

http://www.tissu.com.pl/produkt/43,luxurious-style-willa-jaroszowa-wola-180m2



#27 cooper69

cooper69
  • 1 033 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 05 grudnia 2014 - 10:57

Przecież robienie w Sketupie + AutoCAD do robienia dokumentacji to przynajmniej podwójna robota.

W ArchiCAD Start Edition 2014 (dla wnętrzarza więcej do szczęścia nie potrzeba) robisz to samo tylko płynnie przechodzisz od modelowania np. w stylu Sketchupa (narzędziem kształt/po angielsku morph - sporo przykładów na Youtube np. ) do rysunku wykonawczego, a prezentacje projektu zamiast np. w Corelu robisz na wbudowanych arkuszach.

I wszystko się samo na bieżąco aktualizuje... 


Pozdrawiam z 3City





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych