Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[WROCŁAW 17-02-08] Spotkanie urodzinowe MyApple.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [WROCŁAW 17-02-08] Spotkanie urodzinowe MyApple.pl (0 użytkowników oddało głos)

  1. TAK (12 głosów [37.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 37.50%

  2. NIE (9 głosów [28.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.12%

  3. NIE WIEM (11 głosów [34.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 34.38%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#51 xchomik

xchomik
  • 129 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 11 lutego 2008 - 20:29

A czy ktoś może był w Ragtimie koło placu solnego?

#52 InSiDe

InSiDe
  • 115 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 lutego 2008 - 17:01

ErGo, a kiedy Ty byłeś w tej Literatce? Bo ją od dłuższego czasu remontują chyba :] Ragtime to średni pomysł. Raz, z powodu miejsca (którego jest raczej mało); dwa, z powodu klienteli (że tak ładnie ujmę panów którzy... ciekawie... zarabiają na życie ;]). Znaleźć jakiś lokal w którym będzie cicho w sobotę czy niedzielę to znaczy znaleźć się na stypie, a tego chyba jednak byśmy nie chcieli. Ja tam jestem za Mleczarnią, ale jako że mogę nie móc się z Wami spotkać, nie będę za mocno forsował :] (a jeśli już bym miał, to Maniane).

#53 xchomik

xchomik
  • 129 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 12 lutego 2008 - 17:06

Ok, nie wiedziałem, dzieki za info. Miałem ochotę tam zajść na kawę z jakąś fajną dziewczyną ale skoro taki element się tam kręci to chyba sobie odpuszczę ;]. BTW, chyba jednak będę w ten weekend we Wrocku więc pewnie też wpadnę gdziekolwiek ustalicie zrobić spotkanie. Tylko jak już wcześniej wspominałem, fajnie by było gdyby ktoś podał konkretny adres gdzie będzie spotkanie bo ja trochę nie obyty zmiastem jestes w tej materii :(.

#54 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 12 lutego 2008 - 18:55

Czy miejsce juz ustalone?

#55 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 lutego 2008 - 23:00

Jeszcze nie. Panowie, z zyciem ;-) .

#56 ErGo

ErGo
  • 119 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 lutego 2008 - 19:47

Literatka działa - tylko budynek, w którym się mieści przechodzi remont elewacji i innych zewnętrznych fragmentów chyba też. Ogólnie jestem za lokalem w rynku - zawsze obok jest drugi lokal.

#57 Rilla

Rilla
  • 134 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 lutego 2008 - 22:06

O ludzie... Panowie, coście się tak uparli na zmienianie lokalu? Byłam przekonana, że kwestia jest rozważenia Mleczarni i 7 Kotów, a wy zamiast zdecydować ostatecznie tak by ktoś zarezerwował miejsca na ustaloną godzinę, przekrzykujecie się z coraz to nowymi pomysłami! Nie ma czasu na kombinowanie, szczególnie, że - wydawałoby się - poprzednie ustalenia były niezłe. Do rzeczy Panowie, no chyba, że chcecie żeby zarządziła wami kobieta (argument do dumy:P), bo jeśli tak to ja mówię MLECZARNIA i proszę jakiegoś życzliwca o rezerwację na godzinę 17-18. Sama tego niestety nie zrobię, bo mam teraz nieludzkie urwanie głowy :/

#58 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 lutego 2008 - 22:45

Jesli padnie na Mleczarnie to moge zalatwic rezerwacje, tylko trzeba ustalic na ile osob ;-) .

#59 xchomik

xchomik
  • 129 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 13 lutego 2008 - 22:51

Dobra jankor, widać nikt jakoś nie może się zorganizować. Rezerwuj Mleczarnię, możesz mnie policzyć jako pierwszego na liście, żeby się jakoś ludzie ruszyli. Tylko błagam, podami dokładny adres (ulica, nr budynku, ewentualnie jakiś opis jak tam trafić, a najlepiej jedno i drugie) bo jak już wspominałem nie mam pojęcia gdzie to jest.

#60 ardekert

ardekert
  • 71 postów
  • SkądUK

Napisano 13 lutego 2008 - 23:03

hmm mysle ze jak zarezerwujesz 10-osobowy stolik to bedzie ok. zawsze mozna jakies krzesla dostawic :D najwyzej sie nadmiernie postykamy makami 8-)

#61 xchomik

xchomik
  • 129 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 13 lutego 2008 - 23:44

Ja się stykać nie będę, nie zabieram swojego :P

#62 Rilla

Rilla
  • 134 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lutego 2008 - 00:58

Dobra jankor, widać nikt jakoś nie może się zorganizować. (…)

Ależ mam przemożną ochotę wirtualnego palnięcia Cię w łebek! :D
Jesteś jedną z tych osób, które w ostatniej chwili rzucają nowe pomysły i mówisz, że nikt się nie może zorganizować...? :roll:


Jankor - byłoby świetnie gdybyś zrobił tą rezerwację! :) Obstawiam na 10-15 osób, bo w ankiecie zdeklarowanych jest 12, ale wiadomo - jedni zrezygnują, inni dojdą choć nie głosowali ;)
Więc jak? Mleczarnia to postanowione, a godzina? Gra wszystkim powiedzmy..hmm...17?


(btw. ja tak jak zapowiadałam przyjdę bez maczka)

#63 xchomik

xchomik
  • 129 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 14 lutego 2008 - 01:06

Rilla: nowe pomysły?? Nie rozumiem, o tej całej Mleczarni mówiło się od początku tego wątku, więc nie rozumiem. Ale spoko, możesz mnie wirtualnie... itd ;]. Nie obrażę się :P

#64 Rilla

Rilla
  • 134 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lutego 2008 - 01:27

Mogę też realnie, tylko poczekaj do niedzieli! :D Za ten Ragtime, dla przykładu ;) "Ta cała Mleczarnia" jest przy Włodkowica 5, zaraz obok synagogi - nie wydaje mi się, żeby można było tam nie trafić :D Kwestia jeszcze tylko tego jak się znajdziemy - jeśli Jankor zrobi rezerwację to chyba po jego osobie będzie należało szukać "naszego" stolika :D Omawiajcie szczegóły, Ci którzy nie muszą wstawać jutro rano - ja muszę, niestety, tak więc dobrej nocy :)

#65 nightwish86

nightwish86
  • 146 postów
  • SkądOlsztyn, PL

Napisano 14 lutego 2008 - 03:03

Wpadnę na 100%. Niestety, tylko z iPhone i laptopem z linuksem, ale zawsze ;-). Wypić bro zawsze wypada w dobrym gronie :). Dajcie znać jak wszystko będzie ustalone. btw. przyjdę z Kobietą jeśli to wiele nie przeszkodzi (też fanatyczka Apple) :)

#66 Jarperto

Jarperto
  • 175 postów
  • SkądGliwice/Wrocław

Napisano 14 lutego 2008 - 03:18

jednego stolika to raczej nie ma co szukac, osob bedzie zdaje sie odrobine wiecej ;)

#67 xchomik

xchomik
  • 129 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 14 lutego 2008 - 08:45

Rilla: Ragtime to było bardziej pytanie niż propozycja, byłem po prostu ciekaw czy ktoś wie co to za lokal. Ktoś wiedział i powiedział i na tym temat można uznać za zamknięty ;). Dzięki za adres, zaraz sobie popatrzę na mapę i się zorientuję gdzie to jest ;].

#68 ardekert

ardekert
  • 71 postów
  • SkądUK

Napisano 14 lutego 2008 - 10:49

eeee to ja tez nie biore maka :D a 17 to chyba najdogodniejsza godzina :)

#69 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lutego 2008 - 13:34

W Mleczarni rezerwacja kosztuje 5zl od osoby. Co robimy?

#70 Rilla

Rilla
  • 134 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lutego 2008 - 16:39

Ajjjajaj, niedobrze :/ Szczerze mówiąc nie wiem co w takim razie...no bo zakładać za ludzi jak nie wiadomo kto i ile nas przyjdzie to trochę nienajlepszy pomysł.

Tu Rillka chowa swoją apodyktyczność i czeka na męskie decyzje (/pomysły).




nightwish86 - nikt nie powiedział, że kobietom wstęp wzbroniony, ani, że kobieta nie może się interesować komputerami :) , a jeśli ktoś ma jednak takie zapędy to niech mi lepiej powie - wezmę jakiś poskramiacz szowinistów :P

#71 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 lutego 2008 - 11:11

Zalozymy wiec, ze Mleczarnia odpada. Pozostalo dosc malo czasu, jakie miejsce wybrac?

#72 ErGo

ErGo
  • 119 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 lutego 2008 - 11:51

Dzisiaj (piątek) sprawdzę Literatkę - czy czynna. Wieczorem dam znać.

Byłem-sprawdziłem. Cały budynek jest remontowany. Literatka nieczynna.

W tej sytuacji pozostaje chyba tylko K7 - Kotów siedem. Chyba że do Mleczarni bez rezerwacji. K7 o tyle lepsze że w koło nadal pełno pubów, barów i lokali.
  • Roberto lubi to

#73 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 lutego 2008 - 05:27

hej! wiecie co mi sie przypomnialo?

szukamy cichego fajnego miejsca, aj?

Na Strychu

bardzo malo uczeszczane miejsce, z tego co je znam (a bywalem tam swego czasu dosc czesto bo moj kolega byl tam barmanem). Niestety jedna kwestia, nie wiem jak tam wyglada sprawa hotspotu jakiegos, ale jutro zadzwonie, zorientuje to, zapytam o rezerwacje, i w ogole, a jak juz bede wiedział, to napisze tutaj.

#74 m.nexto.pl

m.nexto.pl
  • 1 postów

Napisano 16 lutego 2008 - 10:33

Pozdrawiam Wszystkich.Jestem tu nowy i szkoda,ze tak pozno to czytam z checia bym wpadl chociaz na Waszym tle wygladalbym pewnie jak dostojny starzec.Rilla ma racje i chyba chadzamy podobnymi drogami.Kotki w niedziele powinny byc spokojnym miejscem i z rezerwacja nie powinno byc problemu,bo moze nawet byc niepotrzebna.I z tego miejsca zawsze latwiej cos zmienic.W kazdym razie serdeczne zyczenia z okazji urodzin i moze tez sie uda wpasc.Jeszcze raz pozdrawiam i Rille szczegolnie jako konkretna dziewczyne.

#75 stoodi

stoodi
  • 36 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 lutego 2008 - 10:49

Pytanie czy przyjdzie ktokolwiek z Mac'iem ? ;) nie chciałbym być jedyny jeśli się zdecyduje :) PS. Jakoś ciężko jest mi się przyzwyczaić do pisania na tym układzie klawiatury, biorąc pod uwagę że piszę bezwzrokowo :).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych