Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[WROCŁAW 17-02-08] Spotkanie urodzinowe MyApple.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [WROCŁAW 17-02-08] Spotkanie urodzinowe MyApple.pl (0 użytkowników oddało głos)

  1. TAK (12 głosów [37.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 37.50%

  2. NIE (9 głosów [28.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.12%

  3. NIE WIEM (11 głosów [34.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 34.38%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 21:01

Dołączona grafika

W związku ze zbliżającym się wielkim świętem naszego Forum-
Trzecią rocznicą bytności w pajęczej elektronicznej sieci tej witryny:

W niedzielę, 17 lutego 2008 roku we Wrocławiu odbędzie się spotkanie urodzinowe MyApple.pl

Zapraszamy wszystkich, także tych, którzy własnych maczków nie mają, lub posiadają iPhone'y, a są sympatykami Myapple. Reszta na pewno bardzo chętnie wprowadzi Was w świat MacOSX i komputerów od Apple.

Miejsce jeszcze nieznane, prosimy o propozycje i zgłaszanie obecności.



#2 InSiDe

InSiDe
  • 115 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 stycznia 2008 - 21:04

Cóż, jeśli będzie w jakimś rozsądnym miejscu to czemu nie. Rozsądne miejsce to jak dla mnie takie troszkę nieformalne, czyli jakiś lokal. Jednak wszelkiej maści spotkania w centrach handlowych, sklepach czy na prywatnych kwaterach jest dość... nie trafione. Co do lokalu zaś, to choć we Wrocławiu aż tak dużo tych aż tak fajnych nie ma (a i spotkanie pewnie wypadnie w weekend więc i z miejscami byłby problem), to nie powinno nastręczać zbyt wielkich kłopotów wybranie takowego i zaklepania wstępnej rezerwacji.

#3 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 25 stycznia 2008 - 00:43

Z chęcią wpadnę. Tym bardziej że chyba wtedy wypadnie mi wolne !

#4 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 stycznia 2008 - 01:07

Moze klasycznie, Mleczarnia ;-) ?

#5 Duckling

Duckling
  • 490 postów
  • SkądWrocław / Nysa / Czarna Góra

Napisano 25 stycznia 2008 - 09:47

Może być Mleczarnia, równie bardzo, jak Spiż, czy Taverna Cameron... co jak co, ale na brak miejsc we Wro, nie mamy co narzekać...

#6 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 25 stycznia 2008 - 10:10

Wstępnie się piszę :)

#7 corvusfrugilegus

corvusfrugilegus
  • 33 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 stycznia 2008 - 18:54

OOO tak, mleczarnia! Genialne miejsce z atmosferą. Wpadnę z pewnością.

#8 xchomik

xchomik
  • 129 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 25 stycznia 2008 - 22:12

Ja również podpisuję się obiema rękami, chętnie się wybiorę. Mam tylko nadzieję, że mi nic nie wypadnie, bo różne cuda już się zdarzaly w ostatniej chwili ;). Jedynie prosiłbym organizatora o podanie dokładnego adresu lokalu gdy już będzie wiadomo co, gdzie, jak i za ile. Niestety nie kojażę wielu lokali w tym mieście mimo, że już 5 lat tu mieszkam :/

#9 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 stycznia 2008 - 22:35

Ja też myślę że dam radę:D mam nadzieję że zaliczę wszystko wcześniej:D

#10 Jahu

Jahu
  • 202 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 stycznia 2008 - 23:04

to jest "środkowa" niedziela ferii, tak? jeżeli się nie mylę to postaram się wpaść:) jest możliwość przyprowadzenia osoby towarzyszącej, czy raczej nie bardzo? (proszę o odp prosto z mostu, nie chcę się potem źle czuć i tym bardziej nie chcę żeby inni się źle czuli;))

#11 InSiDe

InSiDe
  • 115 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 stycznia 2008 - 23:52

Mleczarnia w niedzielę oznacza stanie w zaduszonej piwnicy :] (zresztą z tego co widać, to zdjęcie jest z "Rury"). Whatever, też się piszę. Do miejsc, jak już padła propozycja Mleczarni dopiszę Maniane i Chillout. Mocno ewentualnie Obsesję, tam by pasował wystrój do makowego japiszoństwa :]

#12 moonmaker

moonmaker
  • 71 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 stycznia 2008 - 18:20

Inicjatywa przednia! :) wpadam bankowo! ;d ps. może niech ktoś kompetentny okrzyknie się liderem spotkania i zarządzi jakieś konkrety? Co wy na to? :)

#13 greg sd

greg sd
  • 169 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 stycznia 2008 - 12:09

Count me in! Wpadnę bardzo chętnie pogadać, poznać ludzi.

#14 Rilla

Rilla
  • 134 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 stycznia 2008 - 14:25

Mrau :) To by było drugie moje spotkanie macowe ;) Piszę się na to, nawet bardzo, mimo, że w tym świecie jestem jeszcze laikiem (laiczką?). Tylko pewnie bez mojego PB, bo co jak co, ale bateryjkę to on ma słabą i po dwóch godzinach pada :(

#15 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 27 stycznia 2008 - 14:32

Postaram się teleportować na miejsce zbiórki. Jeśli spotkanie będzie równie udane jak poprzednie to fiu-fiu :)

#16 Emi

Emi
  • 42 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 stycznia 2008 - 17:19

To może i ja się zjawię. Dowiem się coś niecoś więcej nt. Mac-ów i może zdecyduję się na zakup. :-)

#17 sabress

sabress
  • 23 postów

Napisano 27 stycznia 2008 - 20:54

no dobra, ja się wstępnie też wpiszę, ale co my tam będziemy robić, dotykać się makami ? :) albo blututami, albo usiądziemy po kątach i zalogujemy się na forum i będzimy wymieniać spostrzeżenia na temat dziewczyn w knajpie w obrębie miast
może sobie zróby firmowe koszulki z logo myapple ;) albo horągiewki (nawet nie wiem jakie "ha' hyba to drógie)
pewnie jak się spotkamy to okaże się że niektórzy z junior memberów (jak ja) z racji wieku chociażby powinni mieć przyznanego seniora ;D

---- Dodano 27-01-2008 o godzinie 22:54 ----
a kto mi dał autorytet i za co??? no i dziękuję, skąd inąd

#18 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 stycznia 2008 - 21:10

się zobaczy, chociaż maka raczej nie wezmę ;) miniak poręczny może i jest, jednak jego peryferia nie za bardzo :) ale przydałoby się ustalić jakieś miejsce w końcu

#19 tromba

tromba
  • 105 postów

Napisano 27 stycznia 2008 - 21:51

moze bezsennosc, jestem w stanie zaezerwowac miejsca, tyle ze musialbym wiedziec ile mnie wiecej bedzie naz

#20 Rilla

Rilla
  • 134 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 stycznia 2008 - 01:49

no dobra, ja się wstępnie też wpiszę, ale co my tam będziemy robić, dotykać się makami ? :) albo blututami, albo usiądziemy po kątach i zalogujemy się na forum i będzimy wymieniać spostrzeżenia na temat dziewczyn w knajpie w obrębie miast

Rozmawiać będziemy i dobrze się bawić! Obowiązkowo ;) Małe copy party dla chętnych itd.
A co do dziewczyn...hmm, nie mówię o sobie, ale może "Myapple Ladies" również dopiszą i nie trzeba będzie się rozglądać za innymi ;)





A może by tak jak kiedyś, w 7 kotach?
Tylko, że wtedy to był bodajże środek tygodnia, sala dla niepalących gdzie urzędowaliśmy właściwie pusta, a i reszta niezbyt tłoczna. No i przyszliśmy wcześnie żeby zająć miejsca... :D

Imo trzeba by się zdecydować "co, gdzie i jak" i rzeczywiście zarezerwować miejsca, bo inaczej to może się skończyć tułaniem po knajpach pełnych imprezujących ludzi ;)

#21 Maruder

Maruder
  • 39 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 02:03

Wpiszcie mnie też. Wpadnę bo jako switcher mam wciąż sporo pytań :) A no i "Mleczarnia" jest spoko :)

#22 moonmaker

moonmaker
  • 71 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 stycznia 2008 - 06:37

usiądziemy po kątach i zalogujemy się na forum i będzimy wymieniać spostrzeżenia na temat dziewczyn w knajpie


nie no opcja kozak! ;p;p;p btw jestem za bezsennością, tylko jest tam hotspot? chociaż, jak to ma być towarzystkie spotkanie to chyba nie rzutuje jak nie będzie ;)

#23 InSiDe

InSiDe
  • 115 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 stycznia 2008 - 14:37

Towarzyskość i Bezsenność to raczej nie są zbieżne rzeczy. Za głośno i za tłumnie (17 wypada w niedzielę) by dało się choć odrobinę potowarzyszyć komuś z drugiego końca stołu. Może mała ankieta, kto gdzie proponuje? Ot tak, dla odmiany (w tym kraju) demokratycznie byśmy wybrali miejsce?

#24 tromba

tromba
  • 105 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 16:10

moze maniana, w niedziele raczej nie jest tloczno, tak samo w 7 kotach.

#25 moonmaker

moonmaker
  • 71 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 stycznia 2008 - 17:09

InSide! i tu masz racje towarzyskość i Bezsenność to zupełnei różne rzeczy :) to moźe jednak zarezerwujemy np pół piwnicy w mleczarni? Myślę źe jak zarezerwujemy to tłum będziemy tworzyć my, co móźe być pozytywne? Co wy na to? :)

---- Dodano 28-01-2008 o godzinie 19:15 ----
heh wybaczcie stwierdzenie "tłum" :) teraz zauwaźyłem źe narazie mamy 7 pewnych osób :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych