Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bank ING


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 auss

auss
  • 84 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2008 - 02:43

polecam zmiane autoryzacji na sms. Przy normalnej autoryzacji takze miewam problemy, smsowa wszystko rozwiazuje ;) od maja i tak bedziecie zmuszeni

#27 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 26 marca 2008 - 21:45

Działa, działa... tylko jak ? Nikt nie pisze how-to. No więc w końcu korzystając z pomocy on-line ing doszedłem do tego po wielu próbach.Proponuję następujące rozwiązanie by można było korzystać nie tylko z przeglądania stanu konta, ale również z wysyłania przelewów. mam leo 10.5.2 i safari, wszystkie aktualizacje Wyłącz safari W programach wejdź do narzędzia/java/preferencje java W preferencjach zakładka ogólne, i na dole kliknij ustawienia... w tymczasowych plikach internetowych. Następnie pokaż aplety Usuń, jeśli masz aplet zaczynający się od INGOnl.jar-xxxxxx.zip Zamknij preferencje otwórz safari zaloguj się do ing wejdź w lewym górnym rogu na ustawienia i wybierz instalacja komponentu I teraz chyba najważniejsze Jak zapyta się o zaufanie certyfikatu to nie wystarczy kliknąć zaufaj. Trzeba rozwinąć szczegóły i zaznaczyć ptaszek zawsze ufaj lub wybrać zawsze ufaj z rozwiniętych szczegółów. Trzeba będzie podać hasło roota (system poprosi o hasło) Dopiero wtedy ten certyfikat pojawi się w pęku kluczy. Bank poda informację, że aplet został zainstalowany i uruchomiony prawidłowo. I teraz już aplet działa. A w tych apletach pojawi się nowy INGOnl.jarxxxx Chociaż pewne braki są np. przy tworzeniu przelewów wzorcowych w okienku nie mogę rozwinąć listy z grupy. Ale to szczegół.

#28 tiggernick

tiggernick
  • 172 postów

Napisano 26 marca 2008 - 23:08

A mnie przestał działać aplet klucza , nie pojawia się okno. W Safari rzecz jasna , bo w Camino bez problemów. Nie usiłuję zrozumieć , moi znajomi pecetowcy (sklep Vobis) codzień latają od kompa do kompa , bo codziennie inny XP z Explorerem działa na ING. Widać nie tyle o Maki chodzi co o Javę w ogóle (duuuże brawa dla informatyków z ING , chyba są na pół etatu).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych