Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bank ING


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 22 stycznia 2008 - 20:18

Hej,

Czy ktoś z Was ma może konto w ING? Ciekaw jestem jak wygląda system transakcyjny - jest w miarę funkcjonalny? Można z niego korzystać przy użyciu urządzeń mobilnych (PDA, komórka) ?

Chciałem obejrzeć demo nowego systemu który ma ruszyć 3 lutego, ale bank jak widać jest NieMakoLubny i demo jest w formacie .exe (!)

http://www3.ingbank.pl/u235/navi/51067

#2 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 stycznia 2008 - 20:23

no ja mam, działa fajnie, na SE P990i dało się korzystać, przy SE k800i już kolorowo nie jest :) ogólnie bank jaknajbardziej polecam :)

#3 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 22 stycznia 2008 - 21:03

Po pierwsze - ogromny plus dla obsługi klienta. Dostałem odpowiedź po kilkunastu minutach, przy czym jest już godzina 21:00 :-)

Ogromny minus za to, co Bank ma do powiedzenia..

Mój mail:

Witam,

Zachęcony Państwa reklamą telewizyjną postanowiłem odwiedzić stronę
internetową Banku ING.
Dowiedziałem się z informacji na niej umieszczonych, że od 3 lutego
działać będzie nowy, przyjazny użytkownikowi system transakcyjny.
Chcąc go obejrzeć, zachęcony jego "przyjaznością" postanowiłem obejrzeć
wersję demo.

Jak się jednak okazuje jest ona zupełnie nieprzyjazna komputerom z innym
systemem operacyjnym niż Microsoft Windows.
Ja osobiście korzystam z systemu Mac OS X i zastanawiam się - czy
ignorowanie użytkowników innych systemów oznacza, iż sam system
transakcyjny pod systemem innym niż Windows nie będzie działał?


Odpowiedź banku:

Szanowny Panie.


Dziękuję za odwiedzenie naszej witryny internetowej.
W odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie informuję, iż na dzień dzisiejszy systemami operacyjnymi rekomendowanymi do korzystania z usługi ING BankOnLine są wyłącznie: Windows XP oraz Windows 2000. W przypadku korzystania z innych systemów operacyjnych ING Bank Śląski nie daje gwarancji poprawności działania usługi ING Bank OnLine.


Jednocześnie zachęcam do odczytywania poczty systemu ING BankOnLine, dostępnej po wybraniu opcji "Ustawienia", zawierającej istotne dla Użytkownika informacje o zmianach w systemie, promocjach i innych działaniach Banku.

Z poważaniem
Samuel Galanek
ING Bank Śląski S.A.
Zespół Bankowości Elektronicznej



#4 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 stycznia 2008 - 21:36

No ja uzywam na OSXie, i konto mi dziala bezproblemowo. Nie testowalem na PDA, ale sadze ze powinno ruszyc. niestety ING calkowicie nie jest Macowy, nawet Biuro Maklerskie wydaje Sidome tylko na IE

#5 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 01:23

Chyba zostanę przy mBanku. Kocham ich system transakcyjny - przejrzysty, bez żadnej grafiki w zasadzie. Tak powinno być wszędzie! A nie jak na inteligo na przykład...

#6 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 stycznia 2008 - 15:16

w ing jest też bardzo przejżysty :)

#7 Dragon

Dragon
  • 206 postów
  • SkądChorzów

Napisano 23 stycznia 2008 - 16:39

ING jest porownywalny z mBankiem pod wzgledem grafiki- tak samo uboga. Jedyne co może denerwować w ING to sposób wpisywania hasła. Strona wybiera ci puste miejsca w haśle które masz wpisac P.S. Jak działa mBank na Macu ? Bez problemów ?

#8 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 stycznia 2008 - 17:39

akurat ten sposób wpisywania hasła jest całkiem niezły. nawet jeśli ktoś przechwyci to co wbijasz z klawiatury to i tak ma tylko kilka liter a nie całe hasło ;)

#9 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 17:56

mBank śmiga bez żadnych problemów - szybko i niezawodnie.

#10 Rogi_

Rogi_
  • 327 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 18:32

[...] na dzień dzisiejszy systemami operacyjnymi rekomendowanymi do korzystania z usługi ING BankOnLine są wyłącznie: Windows XP oraz Windows 2000.


Biedni użytkownicy Visty. :lol:

#11 radekw

radekw
  • 266 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:29

Mi konto na ING nie chciało działać (nie mogłem przebrnąć przez rejestrację) na żadnej przeglądarce, a próbowałem: Safari, Firefox i IE for Mac :( Dopiero po przełączeniu się na Windows (BootCamp) i odpaleniu IE strona zaczęła zachowywać się poprawnie :(

#12 sleepless

sleepless
  • 314 postów
  • SkądGliwice

Napisano 03 lutego 2008 - 13:02

ING działa dobrze w Camino. W Leopardzie jest problem z akceptacją certyfikatu, ale wystarczy wejść do Keychain Acces i zatwierdzić go ręcznie.

#13 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 lutego 2008 - 13:58

nowe ing działą dobrze w safari )

#14 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 lutego 2008 - 15:31

ja tez uzywam ing i dzisiaj wlasnie zobaczylem nowy system! jest bardzo udoskonalony w stosunku do poprzedniego, no i nareszcie sie co chwile nie zawiesza albo wywala. odpalil mi sie spokojnie na ipodzie, ale nie sadze zeby udalo mi sie przez niego zrobic przelew gdyz przy przelewie dziala tam troche javy poza tym trzeba podac plik.. ps. uzywalem go przez firefoxa na windozie xp, jak cos.

#15 tiggernick

tiggernick
  • 172 postów

Napisano 04 lutego 2008 - 16:21

Potwierdzam , używam ing online od dawna i jest makolubny. Przedtem bywały problemy bo bankowcy bawili się Javą a wtedy pozostawało Camino-silnik od FF (stąd kompatybilność) ale prosta i bezproblemowa. Teraz Safari na Leo daje radę nowemu systemowi bez problemów.

#16 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lutego 2008 - 19:21

Korzystam z ING od paru lat. Na początku to była masakra, applet się nie wczytywał, żadna przeglądarka sobie nie radziła, a panowie z banku z rozbrajającą szczerością oznajmiali, że nie wspierają Mac OS. A teraz śmiga ładnie (korzystam głównie z Flocka)

#17 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 lutego 2008 - 12:30

No ja nie mialem nigdy problemów z ING, choć bank i cała grupa jest mało Maco lubna :/

#18 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 17:47

Właśnie sobie sprawiłem ING Student - głównie jako konto zapasowe, i dlatego, że mogę mieć kartę w systemie MasterCard, a nie Visa. Dywersyfikacja przede wszystkim :-) Zobaczymy jak toto się będzie w praktyce sprawowało.

#19 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 lutego 2008 - 22:03

mam takie od 2 lat, sprawuje się bardzo dobrze :) jeśli jesteś studentem to sobie możesz w ING kartę kredytową z limitem 500 wyrobić :) Nie jest co prawda wypukła ale można nią płacić w internecie :) no i bardzo łatwo ją dostać [nie wymagają żadnych dochodów, trzeba mieć tylko 1 rok za sobą i wpis na 3 semestr :)] pozdrawiam

#20 woocash

woocash
  • 1 627 postów

Napisano 11 lutego 2008 - 14:33

w mBanku dali mi kredytową z wielokrotnie wyższym limitem, a że konta ING będę używał tylko jako zapasu, w razie gdyby tam gdzie jadę Visa zaniedziałała, to akurat produktami kredytwymi nie jestem zainteresowany :-)

#21 skibas

skibas
  • 147 postów
  • SkądKedzierzyn-Kozle, Poland

Napisano 14 lutego 2008 - 23:33

Teraz Safari na Leo daje radę nowemu systemowi bez problemów.


a ja nie mogę się nawet zalogować:/

#22 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 15 lutego 2008 - 02:47

ING nas olewa,nie wiem jak komus safari dziala w ing,bo mnnie nie dziala,IE for mac,tez nie dziala,firefox rowniez(tzn.mozna wejsc na konto ale zero przelewow),dziala za to stara opera w wersji 8.24

#23 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 lutego 2008 - 04:35

wszystko mi działa na Safari bez najmniejszych problemów.

#24 Karr

Karr
  • 104 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 13:24

Wczoraj myślałem, że rozniosę ich siedzibę gołymi rękami. Zalogowałem się, chce puścić przelew i... safari - niet firefox osx - niet opera osx - niet firefox win - niet opera win - niet ie7 win - na ich szczęście zadziałał Nie muszę chyba dodawać, że logując się i autoryzując transakcję pod ie7 czułem jakbym się dzielił kasą na koncie z każdym człowiekiem na świecie.

#25 collaps

collaps
  • 6 postów
  • Skądsynthetic city

Napisano 07 marca 2008 - 18:37

Mam to smo. Wszytko spoko do momentu weryfikacji i wprowadzenia privatekey. Nie wywoluje w ogole okna i nie mozna zrobic zadnego przelewu :/ Mozna sobie tak klikac - Wyslij w nieskonczonosc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych