Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy coś się dzieje w Poznaniu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maniak90

Maniak90
  • 9 postów
  • Płeć:

Napisano 04 stycznia 2017 - 08:05

Hej, chciałem zapytać, czy są jakieś spotkania w Poznaniu? Spotkania fanów Apple? iOS develop? Luźne gatki gadki o iPhone’ach przy piwku? Może spotkania organizowane np. przez Cortland? Wiem, że w niektórych miastach fani marki się spotykają, by odprawiać ceremoniał dlatego pytam :)


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 04 stycznia 2017 - 12:54
Pisownia


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 stycznia 2017 - 13:15

Oglądaliśmy ze dwa razy keynote w knajpie, raz nawet pod oficjalną egidą MyApple, z konkursami i częścią artystyczną; potem chyba też było to organizowane w iPorcie. Regularnych spotkań nie ma, afaik.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 04 stycznia 2017 - 13:20

Cortland raz zrobił i porzucił temat :D


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#4 Maniak90

Maniak90
  • 9 postów
  • Płeć:

Napisano 07 stycznia 2017 - 13:03

Rozumiem, że prywatnie też nikt nie organizuje.



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 07 stycznia 2017 - 23:59

Jak chcesz, sam zorganizuj. Napisz "ej, proponuję tu i tu o tej i o tej, zrobiłem rezerwację póki co na 7 miejsc, poznacie mnie po czerwonym szaliczku w marchewki" i jak ktoś będzie chciał się spotykać z powodu marki komputera, to przyjdzie.


  • makemymind i czif117 lubią to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 Maniak90

Maniak90
  • 9 postów
  • Płeć:

Napisano 13 stycznia 2017 - 09:14

Jak chcesz, sam zorganizuj. Napisz "ej, proponuję tu i tu o tej i o tej, zrobiłem rezerwację póki co na 7 miejsc, poznacie mnie po czerwonym szaliczku w marchewki" i jak ktoś będzie chciał się spotykać z powodu marki komputera, to przyjdzie.

 

Chyba już rozumiem co jest powodem takiego stanu rzeczy. Mimo wszystko bardzo serdecznie dziękuję za sugestię.


  • mld80 i tka11 lubią to

#7 pkidak

pkidak
  • 1 postów

Napisano 21 kwietnia 2017 - 09:49

Zapraszam na wakacyjne spotkanie przy piwku, zrobiłem wydarzenie na Spikniku by każdy mógł dołączyć:

 

https://spiknik.pl/events/86

 

Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych