Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

mac os - pierwsze starcie - ciag dalszy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#51 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 19 lutego 2006 - 12:00

Do zobaczenia w jakims innym ciekawszym temacie!

Chyba każdy inny będzie ciekawszy :)

#52 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 lutego 2006 - 12:33

@ krzyfar a ty znowu swoje,na czerwonym swietele nigdy nie przeszdles, albo w niedozwolonym miejscu na ulicy?!


Tak, przeszedlem. I otrzymalem od funkcjonariusza policji pouczenie oraz mandat w wysokosci 50 zl.


Jak jestescie tacy praworzadni to zacznicie zwracac wiecej uwagi na to co sie dzieje wokol was moze bedzie z tego jakas kozysc zamiast za przeproszeniem pieprzyc o prawie! Ile razy interweniowales gdy widziales jkas awanture na ulicy? Ludzie obudzcie piszecie to o prawie a ile z was co kolwiek zrobilo w tej kwesti? Do smiechu mnie doprowadza to wszystko,w tej dyskusji koniec z mojej strony bo jest to pozbawione jakiegokolwiek sensu.Mozecie dalej ja toczyc,dorzucac swoje trzy grosze itp itd,ale zanim to zrobicie spojrzcie wstecz i ocencie sami czy na pewno jestescie tacy praworzadni!
Finito i zegnam! Do zobaczenia w jakims innym ciekawszym temacie!


Ja interweniowalem wielokrotnie, mam nawet pamiatke po takiej interwencji. Tepie tez osoby, ktore np. mimo zakazu pala w windzie w moim bloku. Zglosilem to nawet do spoldzielni mieszkaniowej , ktora ten zakaz w windzie umiescila, napisala tez regulamin spoldzielni, w ktorym jasno wymienione jest, ze na klatkach schodowych i w windach nie wolno palic. Uslyszalem, ze szkodliwosc spoleczna takiego czynu jest znikoma... A ludzie, ktorym wielokrotnie zwracam uwage dalej pala w windzie. Pali rowniez na parterze ochroniarz tego bloku, oplacany przez spoldzielnie z mojego czynszu ( mam nawet odpowiedni punkt w rozpisce oplat czynszowych) . Nad jego glowa wisi rowniez zakaz.

Czasem sie czuje jak indywiduum w kompletnie zchamialym otoczeniu i jeszcze musze sie tlumaczyc dlaczego nie jestem chamem...

Odpowiednie wnioski wyciagnij sobie sam zanim zaczniesz pouczac innych.

#53 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lutego 2006 - 13:22

Ehhh jednak mam słaba wole! @insider-Rzecz pierwsza ja nikogo nie pouczam,pisze to co mysle.Bardzo dobrze że tak robisz,chwała ci za to lecz prawda jest taka że przypomina to walke z wiatrakami,jak sam piszesz! Mi chodzi w tym wszystkim jedynie o to ze sa osoby ktore glosno krzycza o przesztrzeganiu prawa itp,ale sami sie do tego nie stosuja! Tutaj nie ma polowicznych rozwiazan,co z tego ze uzywasz legalnego oprogramowania skoro,sluchasz np nielegalnych mp3,albo ze obejrzysz film sciagniety z sieci na dvixie,przekraczasz dozwolona predkosc,lub lamiesz inne przepisy.Dlatego wlasnie bzdura sa dla mnie takie krzyki,albo przesztrzegasz wszystkiego i jest ok,albo pozwalasz sobie na wyjatki a to juz nie jest ok! Mi sie zdarza dosc czesto lamac przepisy,przynaje sie do tego,szczegolnie w ruchu drogowym(ach ten pospiech :oops: )! Powiedza sobie sam obejrzales raz nielegalny film,posluchales mp3? Nie usprawiedliwiam łamania prawa, porpstu wydaje mi sieze wszyscy w jakis sposob je lamia lub naginaja!

#54 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 lutego 2006 - 13:37

zapraszam do siebie, obejrzysz moj dysk. mam legalne oprogramowanie, filmy na plytach dvd kupowane w sklepach lub przywiezione z zagranicy , podobnie muzyka.

#55 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lutego 2006 - 13:47

No dobra poddaje sie ,ale w niedozwolonym miejscu przelazłeś :)

#56 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 lutego 2006 - 16:55

No dobra poddaje sie ,ale w niedozwolonym miejscu przelazłeś :)


Ale zostalem ukarany i kare odbylem. Nawet po pobycie w wiezieniu po jakims czasie papiery zostaja wyczyszczone, trudno wiec by jakis moj drobny wystepek sprzed lat byl argumentem dla "tu i teraz".

p.s. fajnie Ci sie jedzie autem przez miasto gdy co chwile wyskakuje ci pieszy w niedozwolonych miejscach? Uwazasz, ze taki brak porzadku jest w jakikolwiek sposob budujacy?

;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych