Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Polski słownik do MS Office 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#26 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 27 stycznia 2008 - 20:45

czyli jak na razie nie ma rozwiązania problemu, dlatego wstrzymam się z zakupem

#27 wizja

wizja
  • 132 postów
  • SkądKraków, Katowice

Napisano 30 stycznia 2008 - 00:13

Powiem tak. Entourage... hmm normalny program bez fajerwerków! Word... jak to word, ma wszystko czego dusza zapragnie ale nie jest produktem apple ;-D Power Point Duże zmiany! Jest intuicyjny i korzysta z tego samego silnika graficznego co MS OFFICE 2007 a zatem PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ ! SUPER ! Ale EXCEL!!! Nie ma porównania z Numbers! Numbers wiesza sie przy większych plikach! Wiem co mówię bo mam oba pakiety! Numbersa nie używam wcale! Kupiłem nowego iWork właśnie ze względu na Numbers i powiem, że pieniądze wyrzucone w błoto! Jakikolwiek większy plik, funkcja szukaj i ... KOMPLETNY ZWIS NA KILKA MINUT! OFFICE'a POLECAM! JEST NAPRAWDĘ ŚWIETNY!

#28 gresh

gresh
  • 255 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 00:17

Ja też polecam wreszcie działa jak burza na macintelach. Office 2004 ledwo mi zipał. Bardzo dużo pisze na co dzień i szlak mnie trafiał ze starym wordem. Teraz jest świetnie, przydałby się oficialne wsparcie naszego języka, ze słownikiem, upgradami, i innymi duperelami. Zwłaszcza, że jest już polski MAC OSX i że jest ten produkt oficialnie sprzedawany w Polsce w TAKIEJ CENIE!

#29 Jarperto

Jarperto
  • 175 postów
  • SkądGliwice/Wrocław

Napisano 31 stycznia 2008 - 00:28

tylko nie rozumiem po co komu sprawdzanie pisowni w office. dla mnie ta fukcja jest zbedna, co wiecej, denerwujaca. tylko mi nie mowicie, ze potrzebujecie go tak bardzo, bo zle to wyglada...

#30 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 10:17

Korekta pisowni zbędą i denerwująca? Być może, jeśli ktoś pisze po polskawu (bez pl znaczków)....

#31 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 31 stycznia 2008 - 11:59

No niestety, zarowno iWork jak i NeoOffice przy nowym Offisie 2008 to stare fiaty przy nowym volvo. Szczerze mowiac, myslalem ze Office bedzie wygladal jak ten szajs na pececie, czyli Office 2007. Pecetowski Office 2007 wyglada koszmarnie z udziwnionym interfejsem - u mnie w pracy ludzie woleli starego Offisa, a ja Open Office. Za to Office 2008 jest klarowny, czysty, ascetyczny a zarazem ergonomiczny. I super szybki. M$ moim zdaniem jednak jest nie do doscigniecia. Excel bije wszystko na glowe. Powerpoint rozczarowuje, jesli porowna sie z Keynote, ale trzyma standart jesli chodzi o produkt biurowy w koncu. Wada? Cena...

#32 mireczek

mireczek
  • 45 postów
  • SkądWARSZAWA

Napisano 18 lutego 2008 - 00:59

Mam mac od kilku dni, więc się uczę całej zabawy macowej. Office 2008 dostałem w prezencie wersja standard - coś takiego. Niestety mam go w języku angielskim, trochę mam trudno bo mój angielski jest średni. A że dopiero co się uczę maca to nie jest łatwo. Rozumiem że nic się nie da zrobić. Więc mam pytanie czy poprzednie wersja office jest w języku polskim, albo czy iWork jest po polsku. Bo ja mam testowo po niemiecku.

#33 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 18 lutego 2008 - 01:26

iwork jest spolszczony cena spolszczenia 49 złoty Office 2004 jest w języku angielskim ale słownik do poprawiania pisowni jest polski

#34 matik

matik
  • 5 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 00:02

witam, mam oba pakiety: office 2008 jest po prostu wygodny (poza brakiem slownika), excel jak zwykle rewelacja, PP super. Generalnie bardzo udany produkt. Mimo to korzystam z iworka glownie ze wzgledu na mozliwosc znacznej optymalizacji estetyki rysunkow, schematow, tabel itp. Podobnie z numbers :) pracuje w excel, ale jesli musze zrobic ladne wykresy, to obrabiam je w numbers :) i tak jakos sie kreci :)... aaa pisownie sprawdzam na PC :)

#35 raphael

raphael
  • 404 postów
  • SkądGryfino / Szczecin/ SF

Napisano 19 lutego 2008 - 00:32

Prawda jest taka, że iWork w zupełności spełnia wymagania, niewielkiego (domowego) biura, i naprawdę nie widzę sensu w inwestowanie w Office 2008. To jak kupywanie Land Rovera do jazdy po mieście, proszę. Gdybym go dostał za darmo jak niektórzy z Was, to byłoby bardzo miło. Ale tak drenować swój portfel kosztem kilku funkcji które, i tak rzadko (jeśli kiedykolwiek) będę używał? Nie ma sensu.

#36 pgolik

pgolik
  • 125 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lutego 2008 - 13:41

Z miłych nowości w MS Office 2008 jest to, że PowerPoint daje się obsługiwać z Apple Remote (oczywiście Keynote też to ma, ale MSO 2004 jeszcze nie). Co do robienia wykresów, to niestety tylko Excel ma akceptowalną obsługę słupków błędu, Numbers tego nie ma w ogóle (!!) Neo/Open Office ograniczone.

#37 zagenator

zagenator
  • 6 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 14:45

To jak kupywanie Land Rovera....


kupywanie? a co to znaczy?

#38 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 20 lutego 2008 - 14:47

Ja też polecam wreszcie działa jak burza na macintelach.

No ja bym nie powiedział, że śmiga, czasami potrafi się "zachłysnąć" ale to może tylko z powodu mojej konfiguracji lub uruchomionych w tym samym czasie innych programów... :roll:

#39 kajtek

kajtek
  • 32 postów
  • SkądPomorze

Napisano 26 lutego 2008 - 09:03

http://www.microsoft...uggestions.mspx

zapraszam do wysyłania feedback'ow. Jak słusznie już ktoś zauwarzył może jeśli wpłynie ich odpowiednia ilość może ktoś się za to zabierze i w końcu będzie słownik. Swoją drogą firma w której pracuje chciała zakupić 10 licencji, czego raczej nie zrobi, kiedy przekaże informację zawartą*w tym wątku do zarządu.
  • Heidi lubi to

#40 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 12:56

Dzięki za linka - dopisałem się.
  • Heidi lubi to

#41 wizja

wizja
  • 132 postów
  • SkądKraków, Katowice

Napisano 02 marca 2008 - 23:38

Ja też sie dopisałem! Przydał by sie PL ;-D
  • Heidi lubi to

#42 Tonden

Tonden
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 marca 2008 - 09:48

Też się dopisałem. W takiej sytuacji zostaję na razie przy Office 2004 - a już prawie zamówiłem upgrade. Tonden

#43 SWojtek

SWojtek
  • 32 postów

Napisano 03 marca 2008 - 14:40

Witajcie, na uruchomionych programach Office'a 2008 mam taki objaw na ekranie, że aby pojawiły się ikony na pasku narzędzi to muszę najpierw w tym miejscu "przelecieć' kursorem myszy. Bez tego w ich miejscu nie wyświetla się nic. Co za czort? Czyżby za mało pamięci (MBP, 2MB)

#44 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 03 marca 2008 - 15:40

przeinstaluj oFFIce. To jest nienormalne zachowanie

#45 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 03 marca 2008 - 15:46

przeinstaluj oFFIce. To jest nienormalne zachowanie


Ja nie przeinstalowywałem, a problem znikł po pewnym czasie. Niestety nie wiem czego to zasługa... :P

#46 rborowcz

rborowcz
  • 31 postów

Napisano 03 marca 2008 - 16:30

U mnie nie pokazują się ikony do momentu jak przelecę kursorem ale tylko x - + a mam 4GB pamięci

#47 n0wy

n0wy
  • 87 postów

Napisano 04 marca 2008 - 20:11

Niestety to chyba normalne. U mnie jednak po wczorajszym updacie Office problem nieco się poprawił i prawie nie już ma takich cudów ;)

#48 laza

laza
  • 192 postów
  • SkądGniezno/Poznań

Napisano 08 marca 2008 - 17:21

pytanko: bedzię jakiś konflikt jak będę miał offica 2004 i 2008?

#49 cudo

cudo
  • 142 postów
  • SkądŻarów

Napisano 09 marca 2008 - 01:04

pytanko: bedzię jakiś konflikt jak będę miał offica 2004 i 2008?


bogacz ;D

#50 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 marca 2008 - 01:34

pytanko: bedzię jakiś konflikt jak będę miał offica 2004 i 2008?


nie, nie bedzie. po instalacji 2008 nie zaznaczaj opcji kasowania starszej wersji. thats all.
co prawda jako domyslny bedzie 2008 ale to latwo zmienic, wiec nie bedzie problemu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych