Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Xiaomi Mi band 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#26 Delano90

Delano90
  • 434 postów
  • SkądW-wa

Napisano 03 kwietnia 2017 - 13:56

Właśnie przymierzam się do zakupu tego mibanda 2 bo na lato lepiej mieć taką wąską opaskę niż wielki zegarek :). Wasze komentarze napawają mnie optymizmem (w tej chwili korzystam z moto360 v1) :)


MBA 13" 2015 8/128GB -/- iPhone 6S 16GB -/- iPod Nano 3rd Gen -/- Moto360 1st gen & Xiaomi Mi Band 2


#27 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 03 kwietnia 2017 - 16:09

Opaska jest świetna. Lepsza od Garmina za 700 PLN. W IBG kosztuje $28.99 (darmowa wysyłka), a w X-Kom' ie 199 PLN. Dokupiłem jeszcze opaskę z czerwoną obwódką dookoła. Teraz to nawet wygląda świetnie.

 

Aktualizacje naprawiły błędy i zwiększyły funkcjonalność.


Użytkownik marioosh666 edytował ten post 03 kwietnia 2017 - 16:09


#28 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 03 kwietnia 2017 - 18:31

Mam od kilku tygodni i działa świetnie, do tego ładowałem go tylko raz. Tylko używam z Androidem. Kupiona od chińczyka za 110zł.

MacBook Air 13 + ThinkPad X260


#29 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 102 postów

Napisano 06 kwietnia 2017 - 18:38

Dzisij i do mnie przyszła opaska :-)

Pierwsze wrażenia Ok, bardzo Ok ;-)
Aplikacja dostała nowy update,
tak samo opaska dostała własna aktualizacje :-)
Powiadomieni, HR, krokomierz - działa,
zlicza poprawnie na tyle co zdążyłem sprawdzić ;-)

Jedna kwestia mnie zastanawia, w endomondo,
sparowałem opaskę z aplikacja, ale...
No właśnie, ale...
trzeba w opasce wymusić by cały czas sprawdzał puls...
Wymusiłem to w aplikacji Mi Fit bieganiem na bierzni...
Jest możliwość ustawienia, aby wymusić sprawdzanie tętna
Przez cały czas korzystając z endomondo?

Ja kupiłem od polskiego chińczyka za 129
z dwiema dodatkowymi opaskami - biała i czerwona :-)

Polecam :-)

Użytkownik Ariel Tryka edytował ten post 06 kwietnia 2017 - 18:42


#30 mario1988

mario1988
  • 42 postów

Napisano 11 lipca 2017 - 17:56

Odkopie trochę temat, ponieważ kupiłem sobie taką opaskę i mam pytanie do użytkowników.

Na początku przyznam, że wiedziałem kupując opaskę, że aplikacja "mi fit" ma ograniczenia związane z ilością aplikacji wysyłających powiadomienia do opaski. Myślałem natomiast, że wszystkie popularne aplikacje są obsługiwane. Zdziwiłem się zatem , że na opasce nie mogę włączyć powiadomień z aplikacji YouTube. Czy ta aplikacja nie jest obsługiwana, czy trzeba coś ustawić aby wszystko działało jak należy?

Poza tym opaska warta swojej ceny.

#31 franelo

franelo
  • 154 postów
  • SkądKalisz

Napisano 23 lipca 2017 - 20:34

Dzisij i do mnie przyszła opaska :-)

Pierwsze wrażenia Ok, bardzo Ok ;-)
Aplikacja dostała nowy update,
tak samo opaska dostała własna aktualizacje :-)
Powiadomieni, HR, krokomierz - działa,
zlicza poprawnie na tyle co zdążyłem sprawdzić ;-)

Jedna kwestia mnie zastanawia, w endomondo,
sparowałem opaskę z aplikacja, ale...
No właśnie, ale...
trzeba w opasce wymusić by cały czas sprawdzał puls...
Wymusiłem to w aplikacji Mi Fit bieganiem na bierzni...
Jest możliwość ustawienia, aby wymusić sprawdzanie tętna
Przez cały czas korzystając z endomondo?

Ja kupiłem od polskiego chińczyka za 129
z dwiema dodatkowymi opaskami - biała i czerwona :-)

Polecam :-)

Aby to działało, musisz pobrać aplikację, która będzie mierzyła ciągle tętno. W App Store jest chyba tylko jedna, Mi HR. W wersji darmowej mierzy przez maksymalnie 10 minut (w płatnej - 18,99 zł - mierzy bez limitu). Odpalasz Mi Fit, włączasz widoczność opaski, odpalasz Mi HR, łączysz się z Mi Bandem, włączasz pomiar tętna, odpalasz Endomondo, łączysz się z opaską i od tego momentu będzie widoczny puls :)

 

Odkopie trochę temat, ponieważ kupiłem sobie taką opaskę i mam pytanie do użytkowników.

Na początku przyznam, że wiedziałem kupując opaskę, że aplikacja "mi fit" ma ograniczenia związane z ilością aplikacji wysyłających powiadomienia do opaski. Myślałem natomiast, że wszystkie popularne aplikacje są obsługiwane. Zdziwiłem się zatem , że na opasce nie mogę włączyć powiadomień z aplikacji YouTube. Czy ta aplikacja nie jest obsługiwana, czy trzeba coś ustawić aby wszystko działało jak należy?

Poza tym opaska warta swojej ceny.

Nie ma powiadomień z aplikacji YT. Są tylko powiadomienia o połączeniu przychodzącym, o sms, facebook, messenger, email, whatsApp, skype, instagram, kalendarz.

 

 

Dodam od siebie, że jest sposób na to, aby włączyć wyświetlanie na opasce nazwę osoby dzwoniącej i piszącej SMS ( instrukcja w opisie, dodatkowo wideo z potwierdzeniem i pokazaniem, jak to wygląda)


Użytkownik franelo edytował ten post 23 lipca 2017 - 20:35


#32 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 24 lipca 2017 - 08:14

@franelo, ja to mam od bardzo dawna na Androidzie, ale działa, a przynajmniej jak włączałem to działało tylko w anglojęzycznej wersji, więc od tego czasu korzystam z anglojęzycznego systemu :)



#33 franelo

franelo
  • 154 postów
  • SkądKalisz

Napisano 24 lipca 2017 - 20:30

Na iOS tego niestety nie ma. Po zmianie języka na chiński (dowiedziałem się, że na angielskim także to działa), włączeniu tej opcji i powrocie do polskiego języka, funkcja zostaje i działa. Podejrzewam, że na Androidzie ten sposób też zadziała. 



#34 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 24 lipca 2017 - 23:06

Być może dzisiaj działa, nie śledzę, kiedyś po powrocie do polskiego funkcja znikała.



#35 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 25 lipca 2017 - 17:53

faktycznie dziala ten myk na iOS, dzieki.



#36 603przemek

603przemek
  • 9 postów

Napisano 10 sierpnia 2017 - 08:45

Witam, ja z kolei mam inny problem z opaską. Sparowałem ją z iPhonem SE, wszystko wydaje się działać dobrze jednak po ustawieniu alarmu na rano, opaska nie wibruje. Wygląda na to jakby się rozłączała z telefonem. Po przebudzeniu widzę w aplikacji analizę snu, ale niestety alarm nie zadziałał. Czy ktoś miał podobny problem? 



#37 franelo

franelo
  • 154 postów
  • SkądKalisz

Napisano 10 sierpnia 2017 - 19:46

A ustawiłeś budzik w aplikacji MiFit? Działa w ogóle wibracja w Mi Bandzie?



#38 87pola

87pola
  • 22 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 września 2017 - 08:26

Działa Wam opaska na IOS 11? U mnie od wczoraj po aktualizacji na Iphone 6s nie może sparować urządzeń ... :(



#39 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 22 września 2017 - 13:40

dziala



#40 krs7812

krs7812
  • 1 postów

Napisano 27 września 2017 - 19:12

Witam

Kurcze mam ten sam problem co 87pola

Kupilem mi band 2 okazalo sie ze nie laczy sie z iphonem

Kupilem druga i to samo

polaczylem z androidem ale przez aplikacje serwisowa

mozna jakos polaczyc z ios

Moze jakis reset albo polaczenie przez PC



#41 mario1988

mario1988
  • 42 postów

Napisano 16 października 2017 - 08:40

Mi przestały działać powiadomienia. Ktoś się z tym spotkał?

#42 Maggiebanana

Maggiebanana
  • 1 postów

Napisano 03 maja 2018 - 01:07

Witam i odkopuję temat, który nie pozwala mi spac po nocach
Rok temu końcem marca przybył do mnie Miband 2
Kupiłam go ze względu na postanowienia noworoczne - nowy rok, nowa ja
Zaczynałam biegać, włączałam aktywność w MiFit, Endomondo widziało opaskę, wszystko fajnie.
Miałam dość długa przerwę w bieganiu, spowodowane kontuzją,
Teraz próbuje połączyć mibanda z endomondo i nic się nie dzieje.
Nawet przy aplikacji zewnętrznej MiHR, nawet ustawienia w endomondo wydają się być ubogie,
Niby szuka i szuka ale jednak nic się nie dzieje, jest początek maja, a ja już główkuję nad tym 3 miesiąc.
Tak wiem, można biegać bez pulsometru, jednak chcę wykorzystywać w jakis sposób potencjał tego smatbandu.

Ps. O Runtasticu nie wspomnę, można zapomnieć chyba o mibandzie..

Jak u was się wszystko sprawuje?

#43 drackows

drackows
  • 1 postów

Napisano 04 czerwca 2018 - 08:43

Niestety również potwierdzam, że połączenie Mi Band 2 z Endomondo próbując to zrobić z Mi Fit i z MI HR nie było możliwe :((( a głównie po to kupiłem (informacje na temat niedziałania znalazłem dopiero teraz).



#44 qele

qele
  • 4 postów

Napisano 26 czerwca 2018 - 13:42

Aby to działało, musisz pobrać aplikację, która będzie mierzyła ciągle tętno. W App Store jest chyba tylko jedna, Mi HR. W wersji darmowej mierzy przez maksymalnie 10 minut (w płatnej - 18,99 zł - mierzy bez limitu). Odpalasz Mi Fit, włączasz widoczność opaski, odpalasz Mi HR, łączysz się z Mi Bandem, włączasz pomiar tętna, odpalasz Endomondo, łączysz się z opaską i od tego momentu będzie widoczny puls :)

 

Nie ma powiadomień z aplikacji YT. Są tylko powiadomienia o połączeniu przychodzącym, o sms, facebook, messenger, email, whatsApp, skype, instagram, kalendarz.

 

 

Dodam od siebie, że jest sposób na to, aby włączyć wyświetlanie na opasce nazwę osoby dzwoniącej i piszącej SMS ( instrukcja w opisie, dodatkowo wideo z potwierdzeniem i pokazaniem, jak to wygląda)

 

Czy ktoś może znać przyczynę dlaczego endo nie widzi mojej opaski? I skąd się bierze 'wyskakująca zakładka" ANT+ ? Mi się nie pokazuje przy skanowaniu.


Qele :P

#45 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 26 czerwca 2018 - 19:39

a masz napewno Mi Band 2 od Xiaomi? bo ostatnio spodtkalem sie z podrobka tej opaski :lol: chinczyki podrabiaja nawet swoje chinskie produkty :lol: 



#46 qele

qele
  • 4 postów

Napisano 26 czerwca 2018 - 19:40

a masz napewno Mi Band 2 od Xiaomi? bo ostatnio spodtkalem sie z podrobka tej opaski :lol: chinczyki podrabiaja nawet swoje chinskie produkty :lol:

 

:huh:  i teraz mam zagwozdkę :D


Qele :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych