Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Bateria iPhone – dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2469 odpowiedzi w tym temacie

#1751 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 14 marca 2020 - 21:23

To te XS'y tak mają po prostu czy to przez ten zasięg w pracy ?

Wygląda na to, że iPhone'y XS tak po prostu mają i procenty szybko uciekają. 



#1752 krystek82

krystek82
  • 169 postów

Napisano 15 marca 2020 - 09:46

Nie zgodzę się że model Xs tak ma. Są na forum wpisy ludzi którzy po pół roku czy dłużej dalej mieli 100%. Teraz sprawdziłem z ciekawości w swoim Xs i po 14 miesiącach użytkowania mam 94%. Po prostu jak już było wiele razy pisane nie ma co się tym przejmować póki bateria dobrze trzyma.



#1753 Morbius-ad86e6a9d3-a48f00c550

Morbius-ad86e6a9d3-a48f00c550
  • 11 postów

Napisano 15 marca 2020 - 17:09

Nie zgodzę się że model Xs tak ma. Są na forum wpisy ludzi którzy po pół roku czy dłużej dalej mieli 100%. Teraz sprawdziłem z ciekawości w swoim Xs i po 14 miesiącach użytkowania mam 94%. Po prostu jak już było wiele razy pisane nie ma co się tym przejmować póki bateria dobrze trzyma.

Ja również. Co prawda mój model to Xs Max. Kupiony w listopadzie 2018 w iSpot. Kondycja baterii 100%. Telefon używany zgodnie z tym do czego służy. I tyle.Cała ta dyskusja to strata czasu, poza ekstremalnymi przypadkami utraty pojemności baterii na skutek jej wady oczywistej.



#1754 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 287 postów

Napisano 15 marca 2020 - 18:25

Dokładnie. U mnie również w XS Maxie przez cały rok od zakupu - aż do chwili sprzedaży 100%
  • MasterM lubi to

#1755 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 15 marca 2020 - 19:51

Ja dodam, że sam miałem XS i przez 7 miesięcy miał 100%, ale potem jak zaczęło lecieć, to dość nagle. I teraz od kilku miesięcy stoi w miejscu, bo nadal ten telefon mam w domu.

#1756 Pawlok23

Pawlok23
  • 11 postów

Napisano 15 marca 2020 - 20:15


Witajcie, kupiłem w tym tygodniu Iphone 11 w apple.pl. We wskazaniu baterii pokazuje poziom ostatniego ładowania 88% z 15 stycznia 2020. Telefonu nie mam nawet tydzień, czy to normalne czy coś jest nie tak? iPhone kupiłem nowy, oryginalnie zapakowany.

#1757 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 15 marca 2020 - 20:26

Nie rozumiem. Poziom stanu baterii jest niedopuszczalny na tym poziomie ale ostatniego naładowania to sam nie wiem gdzie sprawdzić.

iPhone 11


#1758 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 15 marca 2020 - 20:28

Nie wiem o co wam chodzi ale ostatnio bateria jakoś bardziej leci w dół.
Być może to kwestia jakiś wspólnych aplikacji trzecich które mają jakiś problem. Ostatecznie Apple coś skopało.
Generalnie jest nieco gorzej na XS ale tragedii nie ma.

iPhone 11


#1759 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 15 marca 2020 - 21:08

Jedyne, co mi w tej chwili przychodzi do głowy, to to, że być może telefon został naładowany do takiego poziomu w fabryce. Niestety nie pamiętam, czy mój telefon pokazywał taką informację po wyjęciu z pudełka, więc nie mam stuprocentowej pewności...

 

@up, autorowi raczej nie chodzi o kondycję baterii.


Użytkownik Zireael edytował ten post 15 marca 2020 - 21:10

 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#1760 Pawlok23

Pawlok23
  • 11 postów

Napisano 16 marca 2020 - 00:08

Jedyne, co mi w tej chwili przychodzi do głowy, to to, że być może telefon został naładowany do takiego poziomu w fabryce. Niestety nie pamiętam, czy mój telefon pokazywał taką informację po wyjęciu z pudełka, więc nie mam stuprocentowej pewności...

 

@up, autorowi raczej nie chodzi o kondycję baterii.

Dokładnie,  nie chodzi o kondycję baterii ale o to, jak możliwe jest jej lądowanie w styczniu, skoro telefon nabyłem i aktywowałem 13 marca. Naładowanej go do 100% i tyle. Skąd ta informacja?


Użytkownik Pawlok23 edytował ten post 16 marca 2020 - 00:09


#1761 Zixenik

Zixenik
  • 18 postów

Napisano 16 marca 2020 - 04:38

U mnie jest masakra w pracy co się dzieje.. Telefonu wgl nie używam , jest cały czas w kieszeni co prawda włączony mam internet ale bateria w 2-3h spadnie nawet o 20%...

Teraz w weekend jak telefon w sobote o 9 miałem nałądowany do 100% to w niedziele o 19 miałem jesszcze 30%... i musiałem ładować do roboty bo mi padnie zaraz..

Nie wiem czy to przez ten słaby zasięg na zakładzie czy co..



#1762 Pawlok23

Pawlok23
  • 11 postów

Napisano 16 marca 2020 - 09:38

Dzwoniłem do Apple, to dane jeszcze z fabryki. Swoją droga świeżutki ten mój Iphone;)

#1763 Bazagazeal

Bazagazeal
  • 144 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 16 marca 2020 - 10:19

Problemy z baterią zaczęły się dziać po ostatnich aktualizacjach Facebooka. Telefon grzeje się momentalnie, gdy używana jest aplikacja i procenty znikają w oczach. Dużo osób się na to skarży. Też tak macie?

MacBook Air M1 | iPhone 12 mini | Apple TV 4K 


#1764 mario1988

mario1988
  • 42 postów

Napisano 16 marca 2020 - 10:22

U mnie jest masakra w pracy co się dzieje.. Telefonu wgl nie używam , jest cały czas w kieszeni co prawda włączony mam internet ale bateria w 2-3h spadnie nawet o 20%...

Teraz w weekend jak telefon w sobote o 9 miałem nałądowany do 100% to w niedziele o 19 miałem jesszcze 30%... i musiałem ładować do roboty bo mi padnie zaraz..

Nie wiem czy to przez ten słaby zasięg na zakładzie czy co..

Jeżeli w miejscu pracy masz słaby zasięg tak będzie się działo. Telefon często szuka sieć, bądź przełącza się pomiędzy nadajnikami. Mam to samo i po prostu się do tego przyzwyczaiłem (ja mam tak w pracy, że w niektórych miejscach nie można się do mnie dodzwonić, a że nie mam siedzącego trybu pracy to telefon ciągle musi "walczyć" o zasięg, a bateria rozładowuje się niemal natychmiast). Za to w domu gdzie zasięg zawsze jest super telefon i ze 2 dni na jednym pełnym ładowaniu potrafi działać.



#1765 iDoit Serwis Apple

iDoit Serwis Apple
  • 451 postów
  • Płeć:
  • Skądwarszawa

Napisano 16 marca 2020 - 17:26

Ostatnio było kilka aktualizacji facebooka i chyba jeszcze nie jest dokończona, nad wersją na PC też są prowadzone jakieś prace i myślę, że to jeszcze nie jest ostateczna wersja FB.


Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa
Warszawa, ul. Gagarina 31

 

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław

Wrocław, Kościuszki 65


#1766 Gon

Gon
  • 15 postów

Napisano 16 marca 2020 - 17:36

Jeszcze w 10 innych wątkach to napisz / ftpd



#1767 Gon

Gon
  • 15 postów

Napisano 16 marca 2020 - 17:38

Cześć, kieruje tutaj swoje pytanie bo chciałbym zasięgnąć waszych porad lub odczuć czy macie tak samo jak ja, mianowicie chodzi o to jak trzyma baterie oraz grzeje się iPhone po ostatniej aktualizacji, czyli iOS 13.3.1

Zauważyłem ze dużo słabiej trzyma bateria oraz grzeje się telefon po zainstalowaniu aktualizacji systemu, telefon grzeje się właściwie tylko w jednym miejscu, pod aparatem i przy krawędzi telefonu (w okolicach aparatu) czy ktoś ma podobnie?

Dodam że wyzerowalem telefon i praktycznie nic to nie dało, następnie podłączyłem telefon do PC i zainstalowałem oprogramowanie przez iTunes, praktycznie bez różnicy, być może delikatnie słabiej się grzeje ale wciąż
można wyczuć ze w tym miejscu jest wyższa temperatura.

Przed aktualizacja wszystko było ok, a skoro nie aktualizacja to może jakis wirus wkradł mi się w telefon?proszę o pomoc.
Jeśli chodzi o fb to rzadko używam, wiec raczej tez nie
Pozdrawiam :)

Użytkownik Gon edytował ten post 16 marca 2020 - 17:39

  • Bazagazeal lubi to

#1768 Bazagazeal

Bazagazeal
  • 144 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 17 marca 2020 - 07:41

Cześć, kieruje tutaj swoje pytanie bo chciałbym zasięgnąć waszych porad lub odczuć czy macie tak samo jak ja, mianowicie chodzi o to jak trzyma baterie oraz grzeje się iPhone po ostatniej aktualizacji, czyli iOS 13.3.1

Zauważyłem ze dużo słabiej trzyma bateria oraz grzeje się telefon po zainstalowaniu aktualizacji systemu, telefon grzeje się właściwie tylko w jednym miejscu, pod aparatem i przy krawędzi telefonu (w okolicach aparatu) czy ktoś ma podobnie?

Dodam że wyzerowalem telefon i praktycznie nic to nie dało, następnie podłączyłem telefon do PC i zainstalowałem oprogramowanie przez iTunes, praktycznie bez różnicy, być może delikatnie słabiej się grzeje ale wciąż
można wyczuć ze w tym miejscu jest wyższa temperatura.

Przed aktualizacja wszystko było ok, a skoro nie aktualizacja to może jakis wirus wkradł mi się w telefon?proszę o pomoc.
Jeśli chodzi o fb to rzadko używam, wiec raczej tez nie
Pozdrawiam :)

 

Odpisywałem Ci już w Twoim temacie. Prawdopodobnie jest to wina aplikacji Facebook, nawet gdy jest używana przez chwile to telefon zaczyna się grzać po aparatem bo tam znajduje się procesor. Wiele użytkowników iPhonów X w górę skarży się na ten sam problem od kilku dni (właśnie po ostatnich aktualizacjach fb). Pozostaje chyba czekać na jakąś aktualizację. No chyba, że coś zmieni iOS 13.4, który ponoć dzisiaj ma już być do pobrania. Ja też mam ten problem i zauważyłem, że przy innych czynnościach telefon normalnie pracuje i w ogóle się nie nagrzewa. Czy inni też mają taki problem u siebie?


Użytkownik Bazagazeal edytował ten post 17 marca 2020 - 07:41

MacBook Air M1 | iPhone 12 mini | Apple TV 4K 


#1769 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 17 marca 2020 - 07:59

Potwierdzam. Od kilku dni bardzo dużo korzystam z FB na XS i ten dość mocno się grzeje w okolicy aparatu.
Drenaż baterii jest w tym wypadku większy ale jakiejś tragedii nie ma. Z tym, że ja mam iOS 13.4 beta.

iPhone 11


#1770 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 899 postów
  • SkądŻory

Napisano 17 marca 2020 - 09:46

Jesteś w sumie fenomenem, szybciej zmieniasz telefony niż się ten cały wirus rozprzestrzenia...


  • Ernest05 i iKnow lubią to

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#1771 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 17 marca 2020 - 10:12

Jeden ma koronawirusa a inny innego wirusa. Mam nadzieję, że zajmiecie się zmianą moich telefonów zbyt dogłębnie.

iPhone 11


#1772 Gon

Gon
  • 15 postów

Napisano 17 marca 2020 - 11:37

Odpisywałem Ci już w Twoim temacie. Prawdopodobnie jest to wina aplikacji Facebook, nawet gdy jest używana przez chwile to telefon zaczyna się grzać po aparatem bo tam znajduje się procesor. Wiele użytkowników iPhonów X w górę skarży się na ten sam problem od kilku dni (właśnie po ostatnich aktualizacjach fb). Pozostaje chyba czekać na jakąś aktualizację. No chyba, że coś zmieni iOS 13.4, który ponoć dzisiaj ma już być do pobrania. Ja też mam ten problem i zauważyłem, że przy innych czynnościach telefon normalnie pracuje i w ogóle się nie nagrzewa. Czy inni też mają taki problem u siebie?


No właśnie nie byłbym tego taki pewien, usunąłem wczoraj zarówno fb jak i messengera i może się aż tak nie grzeje (chociaż to zależy od chwili bo przez pewien okres spada procent po procencie a później telefon wraca do normalnej temperatury i trzyma w miarę ok baterie)

Nie wiem czym jest to spowodowane, jest możliwość ze mam jakieś wirusy? Czy coś?

#1773 Ernest05

Ernest05
  • 829 postów
  • Płeć:

Napisano 17 marca 2020 - 12:38

Jesteś w sumie fenomenem, szybciej zmieniasz telefony niż się ten cały wirus rozprzestrzenia...

I tak okaże się, że iPhone 8 najlepszy :)


  • zboras lubi to

#1774 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 marca 2020 - 18:02

I tak okaże się, że iPhone 8 najlepszy :)

A sam ciągle zmieniasz telefony Note 10, XS, 11, 7T/Pro. :P


Użytkownik iKnow edytował ten post 17 marca 2020 - 18:02

Pozdrawiam


#1775 Gon

Gon
  • 15 postów

Napisano 18 marca 2020 - 14:33

Nie mam na tel FB i messengera i telefon nadal ma takie momenty ze się grzeje, a bateria spada sobie sama kiedyś jak nie ruszyłem telefonu to nawet procent nie spadł.
Możliwe ze mam wirusa na telefonie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych