Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bzdury o ipodzie w gazecie Metro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#26 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 07 lutego 2006 - 14:15

Przemion, wróg dziennikarzy :!: :mrgreen: Zaproszenie na Tfe odwołane, jeszcze ci się nie spodoba coś co napisałem i mnie zastrzelisz!! Dziękuję bardzo za taki układ!!! :mrgreen:

#27 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 07 lutego 2006 - 14:27

elrobsono, to nie fair! :roll:

#28 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 07 lutego 2006 - 14:39

No dobra zaproszenie nadal aktualne, ale nie możesz przywieźć broni (Zosi, ani Hermenegildy też nie) :twisted: A tak wracając do tematu: moim zdaniem im więcej szumu medialnego o Apple, tym lepiej, ktoś będzie chciał wiedzieć więcej to sobie doczyta, a ktoś kto nie będzie chciał wiedzieć więcej i tak nie jest raczej potencjalnym konsumentem MP3 playera. Sam się przymierzam do spłodzenia tekstu o Makach :) Ciekawe jakie błędy mnie zarzucicie ;)

#29 zolw

zolw
  • 57 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 07 lutego 2006 - 14:49

E tam, dobrze że nie napisali że trzeba importować amerykański prąd bo inaczej iPod się nie naładuje :wink:


buhehh dobre przepraszam za spam ale nie moglem sie powstrzymac :P

#30 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lutego 2006 - 14:51

Sam się przymierzam do spłodzenia tekstu o Makach Ciekawe jakie błędy mnie zarzucicie


Jeszcze nie wiadomo, ale się postaramy - słowo szeregowego harcerza przeniesionego do rezerwy!

#31 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 07 lutego 2006 - 15:24

Hmm, nie wiem jak wy, drodzy forumowicze, ale nie wiedzieć czemu, ja często spotykałem się z podobnymi opiniami, co opisanymi w tym artykle. Zwłaszcza "zieloni" w tej dziedzinie byli przekonani, iż na Ipody można zgrać tylko muzykę zakupioną w ITunes. Nie wiem czego to jest przyczyną. Fakt,iż Ipod ostro promuje tandem Ipod+Itunes (born to be together itd) i osoby mniej zorientowane, mogą uznać tak jak szanowny pan redaktor. Niektórych może też zmylić fakt, iż oficjalnie nie można zrzucać muzyki z Ipoda na HDD. Stąd może takie niedopatrzenia.

#32 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 07 lutego 2006 - 15:29

Z Philipsów też nie można zrzucać muzyki na HDD. A jakoś nikt o tym nie wspomina, sądzę, że to po prostu wynik niedopatrzenia i postrzegania iPoda i iTunesMS jako jedności.

#33 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 07 lutego 2006 - 15:45

Sam się przymierzam do spłodzenia tekstu o Makach :) Ciekawe jakie błędy mnie zarzucicie ;)


Ja już widzę rażące błędy: kolega elrobsono przed wyrazem "Makach" zapomniał o przymiotnikach: najlepszych, superzajefajnych, jedyniesłusznych, turboekstrakokodżambo i jeszcz kilku innych. :D

BTW
raz, dwa, trzy, próba avatara...

#34 Jeremy

Jeremy
  • 378 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lutego 2006 - 18:27

plus(y) dla metra

1 za odpisanie.
2 za przyznanie sie do błędu


Może i plusy, ale uwaga forumowicza nie zrobiła chyba na nich wrażenia:
http://wiadomosci.ga...35,3150497.html

#35 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lutego 2006 - 18:29

Kto tym razem napisze maila?

4. Creative Zen czyli alternatywa dla iPoda

Specjalista od systemów dźwiękowych - Creative - wszedł w drogę komputerowemu gigantowi Apple, producentowi słynnego przenośnego odtwarzacza audio iPoda. Oprócz plików z muzyką na ekranie LCD można oglądać zdjęcia, teledyski, a nawet filmy. Do zapchania mamy 20 Gb, więc zmieści się nawet 120 godzin skompresowanych plików wideo. Zen obsłuży większość formatów, co jest dużą przewagą nad iPodami, które trzeba zaopatrywać tylko i wyłącznie w internetowych firmowych sklepach iTunes należących do Apple. Na Creative "pójdzie" prawie wszystko. Cena od 330 dol.

#36 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 07 lutego 2006 - 18:32

reeye, i napisz , że oni wynaleźli zedcast.... to pionierzy podcastu! :twisted: :twisted: :twisted: , nie ja nie jestem złośliwy... ;-)

#37 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lutego 2006 - 18:35

To się staje zaraźliwe, niedługo na TV Bad News będą o tym mruczeć.

"Jak podaje Gazeta Wyborcza...."

Zdecydowałem się w dobrej wierze poinformować Agore o pomyłce:

Dzień dobry

na Stronie :

http://wiadomosci.ga...35,3150497.html

pan Bartłomiej Ciszewski

Napisał:

4. Creative Zen czyli alternatywa dla iPoda

Specjalista od systemów dźwiękowych - Creative - wszedł w drogę komputerowemu gigantowi Apple, producentowi słynnego przenośnego odtwarzacza audio iPoda. Oprócz plików z muzyką na ekranie LCD można oglądać zdjęcia, teledyski, a nawet filmy. Do zapchania mamy 20 Gb, więc zmieści się nawet 120 godzin skompresowanych plików wideo. Zen obsłuży większość formatów, co jest dużą przewagą nad iPodami, które trzeba zaopatrywać tylko i wyłącznie w internetowych firmowych sklepach iTunes należących do Apple. Na Creative "pójdzie" prawie wszystko. Cena od 330 dol.


Poważny błąd rzeczowy: "które trzeba zaopatrywać tylko i wyłącznie w internetowych firmowych sklepach iTunes należących do Apple"

To oczywiście nie jest prawdą. W Polsce nawet nie ma takiego sklepu.

Na dodatek język potoczny "pójdzie" "Do zapchania mamy"

Podobną rewelację ogłosiło "Metro"

Można o tym poczytać na: http://www.myapple.p...pic.php?p=32552

Pozdrawiam

#38 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 lutego 2006 - 18:48

Żenada

#39 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 07 lutego 2006 - 19:00

No cóż i tak są lepsi od onetu, ale mogliby czytać teksty przed wrzuceniem ich na stronkę.

Btw. reeye, maila wyślij do AGORY, bo to raczej nie Angora zamieściła ;) http://www.angora.com.pl/

#40 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lutego 2006 - 19:21

elrobsono, tak też wysłałem :)
CocoAspell nie sprawdza takich błędów.
Moja pomyłka, już poprawiłem w poście.

#41 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 07 lutego 2006 - 20:39

art sponsorowany :D i tyle szkoda sobie krwi psuc ....

#42 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 07 lutego 2006 - 20:58

Ciekawe jakie komputery maję te gazety w swoich redakcjach? :)

#43 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 07 lutego 2006 - 21:32

siemens :D

#44 jarasek

jarasek
  • 81 postów

Napisano 07 lutego 2006 - 22:45

ta zenada to żenada

#45 Sandking

Sandking
  • 32 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 lutego 2006 - 23:22

Trzeba bylo do metra napisac tekst,ze nasza wiara w gadzety zostala zachwiana i zadamy przeprosin na pierwszej stronie tlustym drukiem, albo pozwiemy ich do sady i naslemy Hesbollach. :D

#46 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 08 lutego 2006 - 09:43

na szczęście rynek ipodów nie opiera się na jakimś zacofanym kraju dawnego bloku wschodniego... Swoją drogą widziałem ostatnio jakiś rosyjski film, razem z ,,lampką" 8)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych