Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup, zamówienia nowego iPhone 6s, iPhone 6s Plus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#26 zipper23

zipper23
  • 89 postów
  • SkądKrakow

Napisano 20 września 2015 - 15:05

A co w przypadku gdy wyparowal mi z telefonu mail z rezerwacja?
bezbledna stylowa.

#27 WindowShopper

WindowShopper
  • 113 postów
  • SkądWlkp.

Napisano 20 września 2015 - 15:51

A co w przypadku gdy wyparowal mi z telefonu mail z rezerwacja?


Hmm zdaje, że wystarczy podać Apple iD i tyle...

#28 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 20 września 2015 - 16:32

Rezerwacje są na imię i nazwisko, które podawaliście przy rezerwacji (był tam jeszcze chyba mail i nr telefonu). Domyślnie są wypełnione te pola danymi z AppleID. Zmiana teraz w AppleID niczego nie da, bo rezerwacja już została wysłana z poprzednimi danymi.

Z adres nie będzie żadnego problemu, sprawdzali tylko imię i nazwisko z dowodu osobistego;)

#29 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 19:50

W piątek będzie trzeba szybciej z pracy wracać ;)

 

ZU1Rw4q.png


  • WindowShopper lubi to

MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#30 WindowShopper

WindowShopper
  • 113 postów
  • SkądWlkp.

Napisano 21 września 2015 - 21:31

muru zazdraszczam :-) Ja niestety się nie załapałem na preorder...

Z drugiej strony może uda mi się kupić 6s Plusa w Berlinie kilka dni po premierze. Myślicie, że będą wolne sztuki?



#31 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 23:12

Miałem budzik nastawiony! W sumie nie było problemu, przez kilka godzin na preorder z dostawa na piątek można było się załapać. Załapać się będzie ciężko na premierę przez osoby, które liczą na łatwą szybką kasę. 


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#32 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 września 2015 - 09:51

Edit:

[CIACH] - Chcesz zamienić daj ogłoszenie w odpowiednim dziale. Następnym razem ukarzę ostrzeżeniem.

 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#33 WindowShopper

WindowShopper
  • 113 postów
  • SkądWlkp.

Napisano 22 września 2015 - 10:49

Post moderowany

 
Edit:
 
[CIACH] - hola, hola to nie giełda. Chcesz kupić daj ogłoszenie w odpowiednim dziale. Następnym razem ukarzę ostrzeżeniem.



#34 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 23 września 2015 - 20:35

Już w drodze ;)

 

H7NZ7r6.png


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#35 andrzej601

andrzej601
  • 26 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 23 września 2015 - 21:23

U mnie też bez opóźnień :-)

Załączone pliki


Andrzej

#36 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2015 - 06:38

Dostałem w nocy dzisiaj dziwną wiadomość, z potwierdzeniem rezerwacji, czego rok temu nie było i w niej zapis dot. wymaganego dokumentu jaki mam ze sobą mieć i tutaj jest dziwna sprawa, bo jest napisane:

  • Deutscher Personalausweis
  • Deutscher Reisepass
  • Aufenthaltserlaubnis + Reisepass eines Nicht-EU-Landes

z czego ewidentnie wnioskuję

 

Niemiecki dowód osobisty

Niemiecki paszport
Rezydencja + paszport kraju spoza UE
 
Czyli znowu możemy mieć problem? Ktoś jest z Niemiec i może zadzwonić biegle szprechając z pytaniem, jak to jest na prawdę? Bo rok temu była o to afera i się z tego wycofali, napisane było dowód lub paszport dla obywateli UE i rezydencja tylko dla spoza UE, żebyśmy się wszyscy nie poodbijali od drzwi ...

Użytkownik Shrek edytował ten post 24 września 2015 - 06:43

 Only Apple 

#37 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 24 września 2015 - 07:49

jeśli mogę zapytać co było 2 lata temu ? Proszę również o info co robić czy jechać czy nie jechać na premierę z rezerwacją...


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#38 Sulinari

Sulinari
  • 165 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 24 września 2015 - 07:52

Tez czekam na jakieś info. Chciałem dziś wyjechać ale jeśli zaraz ma się okazać ze dupa blada bez niemieckich dokumentów to wstrzymam się aż ktoś mądry napisze co i jak :)
Always Ready!!! ;)

#39 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 24 września 2015 - 08:12

Według mnie Apple zaczęło stosować ograniczenia i w sumie trudno im się dziwić. Gdybym był klientem niemieckim to czułbym się oszukany gdyby ludzie zza granicy, dajmy na to, kupili ostatnią sztukę, która mogłaby trafić do mnie. W końcu w Niemczech można dostać ten telefon wcześniej niż u Nas. Zaczęli dbać o swoich klientów jeśli to prawda, że bez niemieckich dokumentów nic się nie załatwi.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#40 pendolino

pendolino
  • 373 postów

Napisano 24 września 2015 - 08:32

Rok temu też była informacja odnośnie wymogu okazania dokumentu, a wystarczyło pokazać kartkę - wydruk z potwierdzeniem i nie było problemu. Przecież skoro rezerwacja przeszła to im też zależy na sprzedaży. Wątpię by robili takie problemy i warunkiem było niemieckie obywatelstwo. Z drugiej strony - polityka Apple jest specyficzna więc może ktoś kto rano odbiera sprzęt da znać na forum jak poszło?



#41 tomciopaluch123

tomciopaluch123
  • 988 postów
  • SkądEarth

Napisano 24 września 2015 - 08:35

 

Dostałem w nocy dzisiaj dziwną wiadomość, z potwierdzeniem rezerwacji, czego rok temu nie było i w niej zapis dot. wymaganego dokumentu jaki mam ze sobą mieć i tutaj jest dziwna sprawa, bo jest napisane:

  • Deutscher Personalausweis
  • Deutscher Reisepass
  • Aufenthaltserlaubnis + Reisepass eines Nicht-EU-Landes

z czego ewidentnie wnioskuję

 

Niemiecki dowód osobisty

Niemiecki paszport
Rezydencja + paszport kraju spoza UE
 
Czyli znowu możemy mieć problem? Ktoś jest z Niemiec i może zadzwonić biegle szprechając z pytaniem, jak to jest na prawdę? Bo rok temu była o to afera i się z tego wycofali, napisane było dowód lub paszport dla obywateli UE i rezydencja tylko dla spoza UE, żebyśmy się wszyscy nie poodbijali od drzwi ...

 

to jest taki sam mail, co dostałeś po rezerwacji, to tylko potwierdzenie ;) Ten mail przy zamówieniu był identyczny, a te rok temu też - były informacje, że niby trzeba mieć niemieckie papiery.


Użytkownik tomciopaluch123 edytował ten post 24 września 2015 - 08:40


#42 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 24 września 2015 - 08:39

Mam jechać jutro do Dresden ;) jadę na ryzyko bo kto nie ryzykuje ten nie ma :D


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#43 eroberto1

eroberto1
  • 285 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 września 2015 - 09:22

Mamy UE, mamy Shengen, to że Apple by sobie wymysliło że nie sprzeda Polakowi? Jawna dyskryminacja obbywatela UE???? W stanach zaraz by mieli proces który by przegrali ooczywiście :) niech lepiej ograniczą zakup tym zza wschodniej miedzy i tym z brodami któzy głośno krzyczą....Jedziemy na Niemcy ii nikt nas nie może dyskryminować, jestesmy obywatelami UE



#44 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 września 2015 - 09:26

Jeżeli kogoś interesuje - iClinic sprowadza 6S/6S Plus, ale po kuriozalnych cenach ;) Najdroższy 6S Plus 128GB kosztuje u nich 6500 zł.

 

Mam nadzieję, że na dostawę nie czeka się jak kiedyś na naprawę - miesiąc czasu. Po czym telefon przychodzi uszkodzony.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#45 Sulinari

Sulinari
  • 165 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 24 września 2015 - 10:12

Ja wyruszyłem :) Będzie co ma być :)


Always Ready!!! ;)

#46 damkaro

damkaro
  • 544 postów

Napisano 24 września 2015 - 10:18

Dostałem w nocy dzisiaj dziwną wiadomość, z potwierdzeniem rezerwacji, czego rok temu nie było i w niej zapis dot. wymaganego dokumentu jaki mam ze sobą mieć i tutaj jest dziwna sprawa, bo jest napisane:

  • Deutscher Personalausweis
  • Deutscher Reisepass
  • Aufenthaltserlaubnis + Reisepass eines Nicht-EU-Landes
z czego ewidentnie wnioskuję
 
Niemiecki dowód osobisty
Niemiecki paszport
Rezydencja + paszport kraju spoza UE
 
Czyli znowu możemy mieć problem? Ktoś jest z Niemiec i może zadzwonić biegle szprechając z pytaniem, jak to jest na prawdę? Bo rok temu była o to afera i się z tego wycofali, napisane było dowód lub paszport dla obywateli UE i rezydencja tylko dla spoza UE, żebyśmy się wszyscy nie poodbijali od drzwi ...

 

 
 
 
 
Też dostałem maila ale nic o tym nie wspominają, a u was jak wyglądają te potwierdzenia?

Zrzut%20ekranu%202015-09-24%20o%2011.15.


Użytkownik damkaro edytował ten post 24 września 2015 - 10:21


#47 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 24 września 2015 - 10:26

u mnie takie samo potwierdzenie


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#48 eroberto1

eroberto1
  • 285 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 września 2015 - 10:38

 
 
 
 
Też dostałem maila ale nic o tym nie wspominają, a u was jak wyglądają te potwierdzenia?

Zrzut%20ekranu%202015-09-24%20o%2011.15.

Jak klikniecie w "Zulassige identitatsnachwaeise"  to się wyświetli jakie dokumenty musicie mieć ( niemieckie oczywiście). Ale piszą równiez o danych bankowych oraz o tym że jak chcesz z umową operatora to zarezerwuj na to około 30 minut, a jak chcesz z ummową tu musisz mieć niemiecki dowód i tyle w temacie, więc nie ma co panikować trzeba jechac. Mnie bardziej zastanawia czy rezerwacja gwarantuje że telefon będzie czekał i z jakim wyprzedzeniem przed ustaloną godziną się pojawić.


Użytkownik eroberto1 edytował ten post 24 września 2015 - 10:42


#49 damkaro

damkaro
  • 544 postów

Napisano 24 września 2015 - 10:46

Jak klikniecie w "Zulassige identitatsnachwaeise"  to się wyświetli jakie dokumenty musicie mieć ( niemieckie oczywiście). Ale piszą równiez o danych bankowych oraz o tym że jak chcesz z umową operatora to zarezerwuj na to około 30 minut, a jak chcesz z ummową tu musisz mieć niemiecki dowód i tyle w temacie, więc nie ma co panikować trzeba jechac. Mnie bardziej zastanawia czy rezerwacja gwarantuje że telefon będzie czekał i z jakim wyprzedzeniem przed ustaloną godziną się pojawić.

Rok temu pojawiłem się z 10 minut przed umówioną wizytą, nie było kolejki to obsłużono mnie odrazu. 

 

 

 

Zastanawia mnie jeszcze czy będę mógł odebrać rezerwacje brata, ponieważ on nie będzie mógł pojechać :/ 


Użytkownik damkaro edytował ten post 24 września 2015 - 10:48


#50 zipper23

zipper23
  • 89 postów
  • SkądKrakow

Napisano 24 września 2015 - 11:14

W GB, przyszedl mail i jest informacja o paszporcie miedzynarodowym.
bezbledna stylowa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych