Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

Show off your WATCH!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
403 odpowiedzi w tym temacie

#101 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 21 września 2015 - 08:00

Nie wiem czy zauważyłeś pasek nie jest idealnie spasowany co widać gołym okiem na zdjęciu które dałeś. Również kupiłem ten pasek na aliexpress i tak samo nie jest idealnie, co nie zmienia faktu że pasek wychodzi ok 100zł ;-) I za tą cenę wart jest mimo wady spasowania. Pasek jest za wąski, o ok 1-2mm.
Więc raczej nie jest produkowany na tej samej lini produkcyjnej. Swoją drogą ostatnio przymierzałem oryginał i jakoś wykonania nie była dużo lepsza ale jakoś zapięcia i podłączenia do zegarka zdecydowanie lepsza.

Jak najbardziej zgodzę się że pasek nie jest idealny ale to są już drobne szczegóły zresztą po dwóch miesiącach użytkowania AW z oryginalnym paskiem też są momenty że pasek delikatnie się przesunię i minimalnie wystaje poza zegarek. Jak napisałem są to drobne szczegóły na które my zwracamy uwagę natomniast dla 99% osób stanowi to wręcz idealny komplet. My - uzytkownicy produktów Apple przyzwyczailiśmy się to perfekcyjnych wykonań produkótw Apple i teraz kupując każdą rzecz po wyjęciu wz pudełka oglądamy wręcz pod mikroskopem i doszukujem się błedów i nie dociągnięć. Większość ludzi kupuje dany przedmiot i po prostu go użytkuje. Nawiązac tu do szumnego teamtu na forum na temat IOS 9 ludzie instalują i szukają co nie działa co jest źle zrobione gdzie jest bug ? 



#102 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 19:12

Jak ci sie udało zgubić pasek?

udalo mi sie to zrobic dwa razy. Bol tym wieszy, ze to dwa razy oficjalny...

Nie mam pojecia jak mi sie to udalo zrobic, mam jedynie podejrzenia. 1 podejrzewam, ze zgubilem wsiadajac do autobusu. Szukalem portfela w torbie zeby podpic karte w autobusie i prawdopodobnie wtedy.

Drugs zgubilem chyba na silowni. Zmienialem paski przed cwiczeniami i po. W domu zauwazylem, ze jedna czesc ta z pinem mi zniknela :(

teraz mam opake jakas za 8 funtow i poki co jest git. Jedyny mankament tych tanich to jakosc wykonania 'zaczepu'. Originalne apple sa niebo lepsze. W tej za 8 funtow musialem troche spilowac bo nie moglem wcisnac. 


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#103 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 19:19

udalo mi sie to zrobic dwa razy. Bol tym wieszy, ze to dwa razy oficjalny...
Nie mam pojecia jak mi sie to udalo zrobic, mam jedynie podejrzenia. 1 podejrzewam, ze zgubilem wsiadajac do autobusu. Szukalem portfela w torbie zeby podpic karte w autobusie i prawdopodobnie wtedy.
Drugs zgubilem chyba na silowni. Zmienialem paski przed cwiczeniami i po. W domu zauwazylem, ze jedna czesc ta z pinem mi zniknela :(
teraz mam opake jakas za 8 funtow i poki co jest git. Jedyny mankament tych tanich to jakosc wykonania 'zaczepu'. Originalne apple sa niebo lepsze. W tej za 8 funtow musialem troche spilowac bo nie moglem wcisnac.


No tak, lepiej nie przebierać poza domem.
Rozumiem, ze te dodatkowe kupiłeś w Anglii, bo podajesz ceny w funtach.
Jak wyglada dostępność takich zamienników? Kupujesz przez internet, czy są w sklepach?
Wybieram się na wycieczkę do UK i tam odbieram mojego AW, którego mi kupiła znajoma. Zastanawiałam się czy będzie można na miejscu zakupić jakieś dodatkowe paski oprócz tych oryginalnych.

#104 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 19:31

Mam 15 minut do Apple Store.

Kiedyś mieli tylko gumowe. Znajomy ostatnio kupił w sklepie Milanese Loop więc chyba mają wszystkie. Tak przynajmniej jest w Westfield, White City, London. Nie mam pojęcia jak inne. 


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#105 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 19:37

Mam 15 minut do Apple Store.
Kiedyś mieli tylko gumowe. Znajomy ostatnio kupił w sklepie Milanese Loop więc chyba mają wszystkie. Tak przynajmniej jest w Westfield, White City, London. Nie mam pojęcia jak inne.


Chodziło mi o zamienniki, podróbki. To,, ze w sklepie Apple kupie oryginalne,to wiem, ale one są bardzo drogie. W
Polsce możliwość zakupu tylko przez internet, słaby wybór no i kupowanie kota w worku...

#106 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 19:52

Zamiennik na eBay kupiłem, wybór spory trzeba tylko sie upewnić, że sprzedawca z UK to paczka będzie na drugi dzień.


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#107 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 19:52

Zamiennik na eBay kupiłem, wybór spory trzeba tylko sie upewnić, że sprzedawca z UK to paczka będzie na drugi dzień.


Niestety nie mieszkam w UK:)

#108 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 20:36

z zamiennikami w sklepach się nie spotkałem, ale też nie szukałem. 

Jako, że mój AW trochę mi się przejadł wyglądem to idzie do złotnika w tym tygodniu... :)


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#109 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 20:53

z zamiennikami w sklepach się nie spotkałem, ale też nie szukałem. 
Jako, że mój AW trochę mi się przejadł wyglądem to idzie do złotnika w tym tygodniu... :)



#110 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 21 września 2015 - 20:53

Jak najbardziej zgodzę się że pasek nie jest idealny ale to są już drobne szczegóły zresztą po dwóch miesiącach użytkowania AW z oryginalnym paskiem też są momenty że pasek delikatnie się przesunię i minimalnie wystaje poza zegarek. Jak napisałem są to drobne szczegóły na które my zwracamy uwagę natomniast dla 99% osób stanowi to wręcz idealny komplet. My - uzytkownicy produktów Apple przyzwyczailiśmy się to perfekcyjnych wykonań produkótw Apple i teraz kupując każdą rzecz po wyjęciu wz pudełka oglądamy wręcz pod mikroskopem i doszukujem się błedów i nie dociągnięć. Większość ludzi kupuje dany przedmiot i po prostu go użytkuje. Nawiązac tu do szumnego teamtu na forum na temat IOS 9 ludzie instalują i szukają co nie działa co jest źle zrobione gdzie jest bug ?


Troszkę przesadzasz z tym odszukiwaniem się dziury w całym.... Różnica w pasku jest minimalna ale przy mocowaniu do zegarka już duża i rzuca się w oczy w szegolnosci na zdjęciach. Oryginalny pasek faktycznie może się lekko przesunąć ale jest idealnie sprasowany nie to co podróbka:-)

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#111 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 20:53

Będzie pozłocony?
Prosimy o zdjęcia!!!

#112 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 21:12

tak bransoleta + zegarek bedą w złocie. 

Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem i pozłoceniem Milanese Loop, podoba mi się w złotej wersji!

 

jak będzie zrobiony to wrzucę fotki ;) do soboty pewnie bedzie gotowy. 


Użytkownik muru edytował ten post 21 września 2015 - 21:36

MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#113 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 21:43

tak bransoleta + zegarek bedą w złocie. 

Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem i pozłoceniem Milanese Loop, podoba mi się w złotej wersji!

Może najpierw sprawdź jak się zachowuje to pozłocenie  w użytkowaniu? 

Z doświadczenia z pozłacaną biżuterią wiem, że różnie to bywa. Nawet się potrafi zetrzeć cała warstwa pozłocenia. A już moczyć nie wolno wcale. Rys nie da się polerować. Złoto jest miękkie i łatwo porysować. Np bransoletki się mocno niszczą, nawet z pełnego złota udało mi się porysować:-( 

Na pewno trzeba nałożyć grubszą warstwę pozłocenia, a to już pewnie spory wydatek.

Nawet nie pytam ile cie to będzie kosztowało...



#114 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 22:02

Złotnik lokalny, daje gwarancje na rok z tego co pamiętam. Mówił, że jak coś przerysuje to mogę przyjść i poprawi. 

Mówił mi nawet jaka gruba to jest warstwa, ale nie pamiętam :) W każdym bądź razie zdecydowałem się na złoto 24K


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#115 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 22:07

Złotnik lokalny, daje gwarancje na rok z tego co pamiętam. Mówił, że jak coś przerysuje to mogę przyjść i poprawi. 

Mówił mi nawet jaka gruba to jest warstwa, ale nie pamiętam :) W każdym bądź razie zdecydowałem się na złoto 24K

 

24k to praktycznie czyste złoto. Widziałeś próbkę koloru? Im wyższa próba, tym bardziej żółty kolor. Ja już w próbie 18k nie lubię zakładać biżuterii, bo mnie ta żółtość razi w sąsiedztwie np pierścionka 14k. 24-karatowego złota nie widziałam na żywo. Na pewno im wyższa próba, tym mniejsze ryzyko rys.

Rany boskie, zapłacisz majątek!



#116 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 21 września 2015 - 23:08

W sumie dałaś mi do myślenia z tym waleniem po oczach. 

Zobacze jeszcze na miejscu zdjęcia 18k i 24k.


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#117 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 22 września 2015 - 08:06

W sumie dałaś mi do myślenia z tym waleniem po oczach. 

Zobacze jeszcze na miejscu zdjęcia 18k i 24k.

Koniecznie, ja, jak mówiłam, nie widziałam 24k, wiec trudno mi je wyobrazic sobie na zegarku. 



#118 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 22 września 2015 - 19:10

jednak 18k będzie, zdjęcia może jutro będą :)


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#119 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 22 września 2015 - 19:20

jednak 18k będzie, zdjęcia może jutro będą :)

Cieszę się, że byłam pomocna.

No i czekamy na fotki :-)



#120 zicki

zicki
  • 56 postów
  • SkądWiedeń

Napisano 23 września 2015 - 08:45

Milanese loop oryginalna , natomiast leather loop i bransoleta to zamienniki. Jakość zamiennikow w stosunku cena  do wykonania naprawde bardzo dobra :)

Załączone pliki


iPhone X 64 GB Silver ,iPad Air 2 16 GB, iPad Pro 9'7 32 GB ,MacBook 12”, MacBook Pro 15" /2016, Apple TV2, Apple TV4, Apple Watch steel series 1, AirPods


#121 adam1976

adam1976
  • 81 postów
  • SkądŁódź

Napisano 23 września 2015 - 10:05

Milanese loop oryginalna , natomiast leather loop i bransoleta to zamienniki. Jakość zamiennikow w stosunku cena  do wykonania naprawde bardzo dobra :)

 gdzie kupiłeś tą bransoletę panelową? podaj linka proszę


iMac 27" 2013; 3.4Ghz, GTX 775M

iPhone 12 mini


#122 zicki

zicki
  • 56 postów
  • SkądWiedeń

Napisano 23 września 2015 - 10:17

 gdzie kupiłeś tą bransoletę panelową? podaj linka proszę

prosze bardzo  http://www.aliexpres...45323805.html 

 

Czas dostarczenia jak to zwykle bywa z wysylka z Chin +/- 2 tyg


iPhone X 64 GB Silver ,iPad Air 2 16 GB, iPad Pro 9'7 32 GB ,MacBook 12”, MacBook Pro 15" /2016, Apple TV2, Apple TV4, Apple Watch steel series 1, AirPods


#123 manyoo

manyoo
  • 21 postów

Napisano 23 września 2015 - 11:09

A mozesz opisac jak wyglada spasowanie "leather loop" z zegarkiem, zastanawiam sie nad zakupem w kolorze czarnym ale jak ma mnie razić jakas niedorobka to nawet okolo 100zł szkoda...

#124 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 23 września 2015 - 13:05

Wejdź w aplikacje Apple Watch - zegar - skróty nazw miast

Do Warszawy daj jakiś pusty znak. Ja dałem spacje


W telefonie, czy na zegarku? Moze głupie pytanie ale to mój pierwszy dzien z AW

#125 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 23 września 2015 - 14:05

W telefonie, czy na zegarku? Moze głupie pytanie ale to mój pierwszy dzien z AW

W aplikacji od AW zainstalowanej na telefonie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych