Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

Show off your WATCH!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
403 odpowiedzi w tym temacie

#76 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 09 września 2015 - 12:21

Również posiadam etui Spingen'a i nie uważam, aby było ono brzydkie :)

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

No piękne to ono nie jest:) Wyobrażasz sobie kupić zegarek np. Omege czy Longinesa czy jakikolwiek inny i ubierać go w jakąś obudowę żeby się nie uszkodził? To jest zegarek ma wyglądać. Wiem, że nigdy nie przekonam ludzi którzy zakładają takie obudowy ale cóż. Czemu apple nie wypuściło obudowy na Apple Watch? Bo w zegarkach nie o to chodzi.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#77 Naxter

Naxter
  • 36 postów

Napisano 10 września 2015 - 13:52

Apple Watch 42 mm (SS, czarna sportowa opaska)

 

tyxkdynck6w2.jpg



#78 minister23

minister23
  • 73 postów

Napisano 10 września 2015 - 14:02

Również posiadam etui Spingen'a i nie uważam, aby było ono brzydkie :)

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

  Zrób zdjęcia jak to prezentuje się na ręce.

Tylko, proszę, nie rób zdjęcia z odległości 2 cm tylko, tak żeby zobaczyć jak to wygląda.



#79 Bartek88k

Bartek88k
  • 241 postów

Napisano 11 września 2015 - 20:29

Na ostatnim zdjęciu z Myszką w prawym górnym roku masz ustawioną godzinę. Jak ją ustawiłeś bo u mnie jest z napisem WAR 10;00. Nie potrafię się pozbyć napisu przed godziną :)
 
 


Wejdź w aplikacje Apple Watch - zegar - skróty nazw miast

Do Warszawy daj jakiś pusty znak. Ja dałem spacje
iPad 2, iPad 4, iPhone 4s, iPod shuffle iPhone 5s 32GB Silver

#80 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 11 września 2015 - 20:59

Wejdź w aplikacje Apple Watch - zegar - skróty nazw miast

Do Warszawy daj jakiś pusty znak. Ja dałem spacje


Dzięki :)

#81 thmkr

thmkr
  • 293 postów
  • SkądLubatowa, Poland

Napisano 13 września 2015 - 14:54

  Zrób zdjęcia jak to prezentuje się na ręce.

Tylko, proszę, nie rób zdjęcia z odległości 2 cm tylko, tak żeby zobaczyć jak to wygląda.

 

Proszę bardzo :)

 

DSCF4980.jpg

 

DSCF4978.jpg


My Stuff:  MacBook Air 13" ||  iPhone 6s SG 16GB ||  TV 32GB ||  Battery Charger


#82 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 13 września 2015 - 19:58

Ja tam będę dalej krytyczny. Wyglada to fatalnie:-( do tego bransoleta totalnie do tej obudowy nie pasuje. Oczywiście moje zdanie;-)

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#83 oplaner

oplaner
  • 105 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 13 września 2015 - 21:31

Też tak uważam… I jeszcze ta folia! Natomiast Milanese loop to wspaniała bransoleta, ale na zdjęciach słabo się prezentuje z kolorem Space Gray.

#84 avalon18

avalon18
  • 249 postów

Napisano 14 września 2015 - 00:47

Odkąd na zegarki montuje się obudowy ? :)


  • Gregory i Sebosz lubią to

#85 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 14 września 2015 - 10:14

Czy z tymi wersjami Sport jest naprawdę aż tak źle? 

Jak czytam forum, to mam wrażenie, że po jednym dniu zegarek będzie cały porysowany/strzaskany. Trochę mnie to martwi, bo za kilkanaście dni odbieram mój AW Sport Gold Aluminum i włos mi się na głowie jeży na myśl, że go natychmiast zdewastuję. Wszelkiego rodzaju szybki i obudowy uważam za okropność nie do przełknięcia, zegarek zamierzam nosić w towarzystwie sporej złotej bransoletki, która będzie się o zegarek ocierać na 100%. Zastanawiam się w tej sytuacji nad zakupem Apple Care, chociaż nie uśmiecha mi się taki dodatkowy wydatek:-(

Czy jakaś użytkowniczka AW ma doświadczenia z noszeniem obok bransoletek???

Zamiana na wersję stalową odpada, zegarek jest już kupiony, poza tym chciałam tylko i wyłącznie złoty, a wersja Edition nie jest dla zwykłego śmiertelnika.



#86 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 14 września 2015 - 10:22

Czy z tymi wersjami Sport jest naprawdę aż tak źle? 

Jak czytam forum, to mam wrażenie, że po jednym dniu zegarek będzie cały porysowany/strzaskany. Trochę mnie to martwi, bo za kilkanaście dni odbieram mój AW Sport Gold Aluminum i włos mi się na głowie jeży na myśl, że go natychmiast zdewastuję. Wszelkiego rodzaju szybki i obudowy uważam za okropność nie do przełknięcia, zegarek zamierzam nosić w towarzystwie sporej złotej bransoletki, która będzie się o zegarek ocierać na 100%. Zastanawiam się w tej sytuacji nad zakupem Apple Care, chociaż nie uśmiecha mi się taki dodatkowy wydatek:-(

Czy jakaś użytkowniczka AW ma doświadczenia z noszeniem obok bransoletek???

Zamiana na wersję stalową odpada, zegarek jest już kupiony, poza tym chciałam tylko i wyłącznie złoty, a wersja Edition nie jest dla zwykłego śmiertelnika.

Odpowiem tak mam wersje Sport od dwóch miesięcy używam normalnie jak zegarka bez żadnych zabezpieczeń (folia, obudowa). Jadę na działkę to normalnie idę z zegarkiem na ręku po drzewo do kominka itp. wiadomo że uważam na niego ale bez przesady to jest zegarek urządzenie które ma nam towarzyszyć na co dzien a nie kolejna rzeczy którą trzeba ubezpieczać i stresować się bo ja idę z Apple Watch na ręcę ! Śmiało kupuj uzywaj i nie martw się !



#87 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 14 września 2015 - 10:29

Odpowiem tak mam wersje Sport od dwóch miesięcy używam normalnie jak zegarka bez żadnych zabezpieczeń (folia, obudowa). Jadę na działkę to normalnie idę z zegarkiem na ręku po drzewo do kominka itp. wiadomo że uważam na niego ale bez przesady to jest zegarek urządzenie które ma nam towarzyszyć na co dzien a nie kolejna rzeczy którą trzeba ubezpieczać i stresować się bo ja idę z Apple Watch na ręcę ! Śmiało kupuj uzywaj i nie martw się !

Dzięki za pocieszenie, ja też zawsze byłam zdania, że każdy sprzęt jak auto/zegarek/telefon itp są po to żeby używać a nie głaskać, ale czytając forum odniosłam wrażenie, że wersja Sport jest wyjątkowo "czuła" na użytkowanie... 



#88 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 14 września 2015 - 10:35

Dzięki za pocieszenie, ja też zawsze byłam zdania, że każdy sprzęt jak auto/zegarek/telefon itp są po to żeby używać a nie głaskać, ale czytając forum odniosłam wrażenie, że wersja Sport jest wyjątkowo "czuła" na użytkowanie... 

Hmmm ja to odbieram w ten sposób że gro ludzi kupiło zegarek za 2tyś złoty i są tak przerażeni tym co zrobili że pakują go w jakieś takie dziwne ubranka ;-) To tak jakby kupić sobie Porshe i nie wyjeżdżać nim z garażu. Jak upadnie na kafelki albo jak przejhedziesz gdzieś o kant stołu czy o coś ostrego to nie ma siły porysuje się ! to normalne ale bez przesady ! Nikt kto pracuje na budowie czy w kopalni czy robi inną ciężką prace nie pójdzie do pracy z AW na ręcę no chyba że w takiejś dziwnej obudowie z apple care !


Użytkownik kdworaczyk edytował ten post 14 września 2015 - 10:36

  • agnes_pc lubi to

#89 Bartek88k

Bartek88k
  • 241 postów

Napisano 15 września 2015 - 06:53

Wybaczcie za słabą jakość. Załącznik może mieć tylko 60kb maks.

Załączone pliki


iPad 2, iPad 4, iPhone 4s, iPod shuffle iPhone 5s 32GB Silver

#90 grzesioc

grzesioc
  • 88 postów

Napisano 16 września 2015 - 09:37

Czy ktoś z Was mógłby podrzucić zdjęcie Apple Watch Sport w wersji space grey z założonym leather loop albo jego odpowiednikiem? Bardzo korci mnie taki pasek, ale przez zakupem chciałbym wiedzieć jak taki zestaw wygląda.



#91 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 16 września 2015 - 09:43

Czy ktoś z Was mógłby podrzucić zdjęcie Apple Watch Sport w wersji space grey z założonym leather loop albo jego odpowiednikiem? Bardzo korci mnie taki pasek, ale przez zakupem chciałbym wiedzieć jak taki zestaw wygląda.


Mówisz i masz

 

 

Pasek kupiłem na AliExpress dokładnie 1 września a przyszedł 14 września świetnie zapakowany z dodatkowym prezentem w postaci silikonowego casa na zegarek i szkła hartowanego. Jestem przeciwnikiem wszelkich takich ubrań na zegarki szkło przykleiłem i jeszcze bardziej potwierdzily sie moje przekonania że szpeci to zegarek. Jednym słowem ląduje ono do kosza, ale miło jak tak jest człowiek traktowany, że dostaje gift który u nas kosztuje na allegro około 30zł. Co do jakości loopa to jest bardzo dobra wszystko ładnie pasuje polecam prezentuje się świetnie. Jak to stwierdził mój kuzyn chyba są robione po godzinach na tych samych liniach co oryginały 

Załączone pliki

  • Załączony plik  image.jpeg   114,34 KB   1 Ilość pobrań

Użytkownik kdworaczyk edytował ten post 16 września 2015 - 09:55


#92 grzesioc

grzesioc
  • 88 postów

Napisano 16 września 2015 - 10:13

Mówisz i masz

 

 

Pasek kupiłem na AliExpress dokładnie 1 września a przyszedł 14 września świetnie zapakowany z dodatkowym prezentem w postaci silikonowego casa na zegarek i szkła hartowanego. Jestem przeciwnikiem wszelkich takich ubrań na zegarki szkło przykleiłem i jeszcze bardziej potwierdzily sie moje przekonania że szpeci to zegarek. Jednym słowem ląduje ono do kosza, ale miło jak tak jest człowiek traktowany, że dostaje gift który u nas kosztuje na allegro około 30zł. Co do jakości loopa to jest bardzo dobra wszystko ładnie pasuje polecam prezentuje się świetnie. Jak to stwierdził mój kuzyn chyba są robione po godzinach na tych samych liniach co oryginały 

Dzięki wielkie!



#93 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 16 września 2015 - 10:14

Dzięki wielkie!


Jak wrażenia podoba się czy nie ?

#94 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 16 września 2015 - 12:20

Jak wrażenia podoba się czy nie ?

Jak wrażenia podoba się czy nie ?


Pasek fajny, szybka brrr... paskudztwo
Żadnej kobiecej ręki z AW na tym forum?
Ponawiam pytanie o noszenie AW w towarzystwie bransoletek.

#95 grzesioc

grzesioc
  • 88 postów

Napisano 16 września 2015 - 12:57

Jak wrażenia podoba się czy nie ?

Pasek wygląda na prawdę fajnie. Gorzej z tą szybką.



#96 oplaner

oplaner
  • 105 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 16 września 2015 - 16:13

Mówisz i masz

 

 

Pasek kupiłem na AliExpress dokładnie 1 września a przyszedł 14 września świetnie zapakowany z dodatkowym prezentem w postaci silikonowego casa na zegarek i szkła hartowanego. Jestem przeciwnikiem wszelkich takich ubrań na zegarki szkło przykleiłem i jeszcze bardziej potwierdzily sie moje przekonania że szpeci to zegarek. Jednym słowem ląduje ono do kosza, ale miło jak tak jest człowiek traktowany, że dostaje gift który u nas kosztuje na allegro około 30zł. Co do jakości loopa to jest bardzo dobra wszystko ładnie pasuje polecam prezentuje się świetnie. Jak to stwierdził mój kuzyn chyba są robione po godzinach na tych samych liniach co oryginały 

A czy mógłbyś określić jakoś rozmiar tej opaski? Myślę nad jej zakupem i wolałbym, żeby pasowała do mojej ręki... Mam model 42 mm Sport i noszę S/M Sport Band.



#97 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 16 września 2015 - 16:47

2aac88738592.jpg

42 MM Space Gray Sport


Użytkownik Paf edytował ten post 16 września 2015 - 16:50

MacBook Pro 13 Retina 2015

 iPhone 7 Black 


#98 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 20 września 2015 - 01:33

42mm SS.

Mam strasznego pecha do gumowych opasek ;) czarna ze zdjecia juz zgubiona, kupilem druga biala - tez zgubiona, trzecia biala kupilem juz nieoficjalna i poki co jeszcze nie zgubiona ;)  troche szkoda zgubionych dwoch oficjalnych. Zostaly mi te drugie paski po nich tylko :D

 

 

10374518_474855089345905_388648479194060


MBP 13 Retina Touch bar | iPhone X Silver


#99 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 20 września 2015 - 09:10

Mówisz i masz

 

 

Pasek kupiłem na AliExpress dokładnie 1 września a przyszedł 14 września świetnie zapakowany z dodatkowym prezentem w postaci silikonowego casa na zegarek i szkła hartowanego. Jestem przeciwnikiem wszelkich takich ubrań na zegarki szkło przykleiłem i jeszcze bardziej potwierdzily sie moje przekonania że szpeci to zegarek. Jednym słowem ląduje ono do kosza, ale miło jak tak jest człowiek traktowany, że dostaje gift który u nas kosztuje na allegro około 30zł. Co do jakości loopa to jest bardzo dobra wszystko ładnie pasuje polecam prezentuje się świetnie. Jak to stwierdził mój kuzyn chyba są robione po godzinach na tych samych liniach co oryginały 

 

Nie wiem czy zauważyłeś pasek nie jest idealnie spasowany co widać gołym okiem na zdjęciu które dałeś. Również kupiłem ten pasek na aliexpress i tak samo nie jest idealnie, co nie zmienia faktu że pasek wychodzi ok 100zł ;-) I za tą cenę wart jest mimo wady spasowania. Pasek jest za wąski, o ok 1-2mm.
Więc raczej nie jest produkowany na tej samej lini produkcyjnej. Swoją drogą ostatnio przymierzałem oryginał i jakoś wykonania nie była dużo lepsza ale jakoś zapięcia i podłączenia do zegarka zdecydowanie lepsza.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#100 agnes_pc

agnes_pc
  • 39 postów

Napisano 21 września 2015 - 07:51

42mm SS.
Mam strasznego pecha do gumowych opasek ;) czarna ze zdjecia juz zgubiona, kupilem druga biala - tez zgubiona, trzecia biala kupilem juz nieoficjalna i poki co jeszcze nie zgubiona ;) troche szkoda zgubionych dwoch oficjalnych. Zostaly mi te drugie paski po nich tylko :D


10374518_474855089345905_388648479194060


Jak ci sie udało zgubić pasek?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych