Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

„Oryginały czy podróbki produktów Apple?”, nieuczciwi sprzedawcy oraz inne opinie o serwisach ogłoszeniowych, aukcyjnych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5158 odpowiedzi w tym temacie

#5151 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 632 postów
  • Płeć:

Napisano 13 października 2022 - 11:24

Nie ma czegoś takiego, jak pewny i sprawdzony zakup używanego czegokolwiek. Czy to telefon, czy samochód, jak kupujesz używany to bierzesz na siebie ryzyko, że to tylko ładnie zaszpachlowany grat. Z samochodem możesz pójść do jakiegoś warsztatu, żeby go sprawdzili, i powiedzmy, że daje Ci to jakieś przynajmniej złudzenie bezpieczeństwa. Z telefonem potencjalnie możesz zrobić podobnie, umówić się ze sprzedawcą, że oddacie na sprawdzenie do autoryzowanego serwisu, i że poniesiesz tego koszty, ale czy to się ostatecznie będzie opłacało i ktokolwiek będzie chciał się w to bawić? Wątpię. Poszukaj lepiej po znanych sklepach ubiegłorocznych modeli, też można kupić na raty 0%. Miesięczne obciążenie nie będzie dużo większe, niż w przypadku używki, a jak sie okaże, że ta używka wymaga ratowania, to się nagle okaże, że na tych oszczędnościach straciłeś kupę forsy. To się nie opłaca.



#5152 masseur

masseur
  • 47 postów

Napisano 13 października 2022 - 11:41

No właśnie sklepy typu media expert, media markt, rtv nie mają już w ofercie 13 Pro. Są tylko 13 bez pro.

 

 

 

BB code test

https://myapple.pl/ link test


@ftpd coś mi nie działają te linki  :P


Użytkownik masseur edytował ten post 13 października 2022 - 11:42


#5153 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 800 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 października 2022 - 11:56

Telefony w ofercie:

U mnie mają. https://www.cortland...one-13-pro.html

 

Linki:
U mnie działa. Ale to nie jest wątek o tym, potestuj w odpowiednim.

(Wzmianki o linkach usunę za godzinę, czy coś, żeby nie śmiecić).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5154 masseur

masseur
  • 47 postów

Napisano 13 października 2022 - 13:26

Telefony w ofercie:

U mnie mają. https://www.cortland...one-13-pro.html

 

Fajnie, że maja raty 0%, niefajnie, że mają wersje tylko 512GB i 1TB, przez co cena wysoka i już poza mój budżet. 128GB w zupełności mi wystarczy.


EDIT:

Nie uwzględniam złotego koloru jak coś :)



#5155 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 14 października 2022 - 07:14

Nie pchaj się w żadne odnawiane czy "powystawowe" telefony. Dobrze Ci radzę. iPhone to tylko z normalnego sklepu jak Media Markt, Media Expert, X-Kom czy jakiś iSpot, masz pewność, że jest nowy i ma wszystkie części oryginalne. Niestety na tym się nie da zaoszczędzić, bo potem się może okazać, że "powystawowa" okazja to składak w podrobionej obudowie.


  • cooper69 lubi to

1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#5156 kosiorwks

kosiorwks
  • 6 postów

Napisano 15 marca 2023 - 13:02

Czy wybór sklepu ma znaczenie "jakiego macbooka" dostane? Wziąlem z Lantre, tam juz demonizuja na grupie FB ten sklep ze na ten sklep idzie "gorszy sort"... ale przeciez mam nowego, oryginalnie zapakowanego maca, to jest roznica czy z mediaexpert czy ispot czy lantre? nie mowie o obsludze czy cos tylko sam sprzet.

Nie moglem znalezc odpowiedzi na to pytanie na forum, szukałem jak mogłem przez 20minut



#5157 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 632 postów
  • Płeć:

Napisano 15 marca 2023 - 13:07

Lantre to autoryzowany sprzedawca. Nie musisz się niczego obawiać.



#5158 kosiorwks

kosiorwks
  • 6 postów

Napisano 15 marca 2023 - 13:11

Lantre to autoryzowany sprzedawca. Nie musisz się niczego obawiać.

 

Dziękuje Panu za tą odpowiedź. Utworzyłem niedawno wątek o dziwnych kółkach przy przecieraniu obudowy, czy byłby Pan skory zajrzeć? Serdecznie dziękuję.



#5159 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 632 postów
  • Płeć:

Napisano 15 marca 2023 - 13:22

Nie panujemy tu sobie. Zazwyczaj odpowiadam tylko w tych wątkach, w których mam coś sensownego (przynajmniej według mnie) do powiedzenia. Reklamowania jednych wątków w innych nie postrzegam za dobry obyczaj.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 15 marca 2023 - 13:23

  • winmaciek lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych