Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

SMSD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
344 odpowiedzi w tym temacie

#276 csf

csf
  • 6 postów

Napisano 17 kwietnia 2008 - 09:30

u mnie smsd na 1.1.4 się nie uruchamia. O co może chodzić?

#277 rrraaa1

rrraaa1
  • 29 postów

Napisano 17 kwietnia 2008 - 13:23

właśnie zainstalowałem sobie wersje SMSD (0.2.3 beta1) źródło hxxp://install.ifon.no i również działa bez problemu

----

oczywiście zamiast hxxp - http


zainstalowałem również jak wyżej na iPhona z 1.1.4 i śmiga bez problemu z jednym wyjątkiem.jak przychodzi sms i wywala mi go na ekran przy zablokowanym iphonie ,to jak oblokuje go wtedy automatycznie wskakuje mi do standardowej aplikacji sms.próbowałem w smsd przestawić w opcjach na default to jak wyjde i wejde z powrotem to opcja jest wyłączona.prawa do smsd.app ustawione na 777 i w terminalu wrzuciłem ten tekst jak tu był cytowany pare razy.co jeszcze można zrobić?

#278 TATT00s

TATT00s
  • 106 postów

Napisano 04 maja 2008 - 19:01

Pliiiis POMOCY :) Przypadkowo usunąłem jakiś plik i zniknęła mi oryginalna aplikacja od smsów... plik ten nazywał się Mobile...coś tam coś i chyba był z jakąś niebieską ikonką (w WinSCP) Bardzo proszę o kopie plików tych od aplikacji smsowej,bo wolałbym nie robić restora! edit to plik chyba z var/Applications/MobileSMS.app/ bp ten folder mam pusty

#279 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 04 maja 2008 - 21:56

u mnie po update tej aplikacji zmienił się jej jezyk na eng;/

#280 maxiking

maxiking
  • 2 postów

Napisano 13 maja 2008 - 11:39

problem z ikonka mam problem z ikonka ktora pokazuje ilosc nieodczytanych smsów, cały czas pokazuje jakas konkretna liczbe kolo 17 nawet gdy przegladne wszystkie smsy to na chwile znika ale gdy przyjdzie nowy to znowu sie pokazuje ta sama liczba, pojawilo sie to jak zainstalowalem smsd potem go odinstalowałem ale to nie pomoglo, mozecie cos poradzic czy musze usunac wszystkie smsy? a i jak po zainstalowaniu smsd ustawic go jako domyslna aplikacje?

#281 pjanet

pjanet
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 maja 2008 - 13:48

Zainstalowalem SMSD (0.2.3 beta1) ze zrodla hxxp://install.ifon.no i dziala idealnie.
W repo pojawila mi sie aplikacja oraz dodatkowy programik ktory ustawia SMSD jako aplikacje domyslna. Cala operacja trwala 2 min i nie potrzeba bylo ustawiania jakichkolwiek uprawnien.
Jedyna zmylka jest to iz opisy w repo do programu podawane sa w SUOMI chyba bo to na bank nie jest angielski. Po instalacji oczywiscie wszystko jest jak sobie ustawicie.

#282 MMAniak

MMAniak
  • 344 postów
  • Skądz domu

Napisano 14 maja 2008 - 15:42

Mam problem z SMSD na 1.1.3 gdy wchodze w zainsalowaną aplikacje wyrzuca mnie po 2-3 sekundach i tak jest ciągle co może być tego przyczyną ?

#283 pjanet

pjanet
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 maja 2008 - 15:51

Mam problem z SMSD na 1.1.3 gdy wchodze w zainsalowaną aplikacje wyrzuca mnie po 2-3 sekundach i tak jest ciągle co może być tego przyczyną ?


Przeczytal bym ow watek od poczatki i wykonal wsztkie sugerowane kroki. Pewnie na koncu aplikacja zacznie dzialac.

#284 MMAniak

MMAniak
  • 344 postów
  • Skądz domu

Napisano 14 maja 2008 - 15:54

Spoko tak też zrobie ;]

#285 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 15 maja 2008 - 21:12

Spoko tak też zrobie ;]


sprawdz post nr 52 tego wątku arqa
trzeba nadać uprawnienia dla SMSD

#286 MMAniak

MMAniak
  • 344 postów
  • Skądz domu

Napisano 15 maja 2008 - 22:54

dziewne wczoraj dalem rozmiazanie problemu a dziisaj zniklo

OK jeszcze raz

instalujemy wersje beta http://amrut.joshi.g...v0.2.3beta1.zip

a potem

This is how you enable SMSD Notifier and SMSD Default App preferences in 1.1.3. You need to run SMSD using ssh or Term-vt100. Run following command on the commandline :

# /Applications/SMSD.app/SMSD

You need to restart your phone if you change default app preference.

DZIALA IDEALNIE 1.1.3 DevTeam




tak własnie będę musiał zrobić. Dam znać czy działa!

#287 Jagiel88

Jagiel88
  • 118 postów

Napisano 15 maja 2008 - 23:03

a u mnie wgrywajac w cyberduck i zrestarwoaniu aplikacjia sie nie pojawia:( wgrywałem samo smsd.app i nic, wgrałem cały follder i nicnie wiem co mam zrobić:( (mowa o SMSD)

#288 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 16 maja 2008 - 08:07

a u mnie wgrywajac w cyberduck i zrestarwoaniu aplikacjia sie nie pojawia:( wgrywałem samo smsd.app i nic, wgrałem cały follder i nicnie wiem co mam zrobić:( (mowa o SMSD)


"właśnie zainstalowałem sobie wersje SMSD (0.2.3 beta1) źródło hxxp://install.ifon.no i również działa bez problemu"

sprawdz to
dodaj zródło

#289 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 maja 2008 - 09:02

u mnie aplikacja działała ok 1 dzień, a dzisiaj jak wchodzę w SMSD to niby jest ok, ale po kilku sekundach wraca do today :( Ma ktoś może jakiś pomysł? EDIT Ok zainstalowałem jescze raz ale z norweskiego serwera (znalazłem tam też paczuszkę ustawiającą SMSD jako default) Zobaczymy czy jutro znowu się wysypie czy będzie chodizło już ok

#290 Jagiel88

Jagiel88
  • 118 postów

Napisano 16 maja 2008 - 19:50

ja zaistalowałem wersje beta z pozycji installatora i działa przyczym jak usówam pojedyncze esy to po usunięciu kilku( 4-5) zawiesza sie:( ale da sie wyjsc na SB. Ale działa i czytelne w przciwienstwie do tool:P

#291 Paulus77

Paulus77
  • 48 postów

Napisano 17 maja 2008 - 12:26

Zainstalowalem SMSD (0.2.3 beta1) ze zrodla hxxp://install.ifon.no i dziala idealnie.
W repo pojawila mi sie aplikacja oraz dodatkowy programik ktory ustawia SMSD jako aplikacje domyslna. Cala operacja trwala 2 min i nie potrzeba bylo ustawiania jakichkolwiek uprawnien.
Jedyna zmylka jest to iz opisy w repo do programu podawane sa w SUOMI chyba bo to na bank nie jest angielski. Po instalacji oczywiscie wszystko jest jak sobie ustawicie.


No niby wszystko ok, ale aplikacja dziala mega niestabilnie. Ustawila sie jako default ale wylacza sie po kilku sekundach dzialania. Sprobuje jeszcze raz zainstalowac. Mam nadzieje, ze w razie draki, po odinstalowaniu SMSD standardowa aplikacja SMS bedzie dzialac jako domyslna bez dalszych manewrow...

#292 e-marketing

e-marketing
  • 580 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 20 maja 2008 - 10:22

u mnie działa stabilnie , ale nie zapamiętuje szablonów .. niestety :(

#293 polremglogow

polremglogow
  • 18 postów
  • SkądGłogów

Napisano 20 maja 2008 - 12:08

Ja mam z kolei inny problem. Mam soft 1.1.4 Wgrałem SMSD przez instalera oraz innym programem ustawiłem je jako domyślną aplikację. Generalnie jest ok ale mam problem żeby wysyłać smsy za granicę czasami nie chce mi wysłać na polski numer. W tym czasie jak spróbuję wysłać oryginalną aplikacją to idą normalnie. Czy ktoś miał podobny przypadek?

---- Dodano 20-05-2008 o godzinie 11:09 ----
Sprostowanie. Czasami występuje ten problem. Nie wiem dlaczego

#294 djwicia

djwicia
  • 9 postów

Napisano 21 maja 2008 - 00:37

ja mam inny problem gdy w kontaktach lub ostatnich polaczeniach daje wyslij wiadomosc przechodzi mi nie do nowej wiadomosci tylko do ostatniej wiadomosci jaka dostalem Czy ktos wie jak mozna zrobic to aby dzialalo poprawnie, jest mi to bardzo potrzebne w pracy

#295 polremglogow

polremglogow
  • 18 postów
  • SkądGłogów

Napisano 22 maja 2008 - 15:15

Ja mam też ten sam problem co djwicia. Jest to dość męczące

#296 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 22 maja 2008 - 22:00

jak zmienić język w tej aplikacji??

#297 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maja 2008 - 09:20

Czy można jakoś ustawić w SMSD żeby zapamiętało pisanego SMSa jak ktoś zadzwoni, bo po skończonej rozmowie nie moge nigdzie znaleźć tego co napisałem :(

#298 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 maja 2008 - 13:47

Pojawiła się wersja 0.2.3.beta 1b

#299 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 29 maja 2008 - 14:17

Skąd te informacje, jakie zmiany zaszły? Na stronie autora brak informacji o jakimkolwiek update.

#300 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 maja 2008 - 18:21

ze żródła norweskiego tego gdzie jest też aplikacja do ustawienia SMSD jako standardowego programu do SMS co do zmian to wizualnie nie widzę za dużo różnic, ale mam wrażenie że działa szybciej




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych