Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pogromca iPhone'a ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
137 odpowiedzi w tym temacie

#26 sledz102

sledz102
  • 3 postów
  • SkądL-ny

Napisano 28 listopada 2007 - 20:21

Moim zdaniem ten telefon wogóle nie ma sensu przecież istnieje Nokia N81 która ma i HSDPA i UMTS i WiFi i posiada do tego 8GB pamieci brak tylko dotykowego ekranu...

#27 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 28 listopada 2007 - 20:29

iPhone jest i tak ładniejszy i ma więcej możliwości... tylko że nie ma 3G, HSDPA i UMTS... ale po co komu to 3G? Uważam, że narazie nie opłaca się kupować telefonu z technologią 3G - większość telefonów go jeszcze nie posiada, a oglądanie kogoś na małym ekranie telefonu to chyba nie jest większa przyjemność. N98 to po prostu odpowiedź na iPhone i nic więcej. A twórcą palmofonu z wyświetlaczem dotykowym bez rysika i tak pozostanie Apple. A 2GB pamięci (maksymalnie) raczej nie jest konkurencją dla 8GB. Jeśli chodzi o system operacyjny - Symbian jest kiepski i najbardziej narażony na wirusy spośród oprogramowania do urządzeń mobilnych. Microsoft Windows Mobile jest nawet bezpieczniejszy.

#28 ArthurGreen

ArthurGreen
  • 452 postów
  • SkądMszana Dolna, Poland

Napisano 28 listopada 2007 - 20:40

Nie wiem dlaczego ludzie nie czytają poprzednich postów... Kilkanaście osób napisało że to FAKE a Wy dalej to samo...

#29 _Seth

_Seth
  • 69 postów

Napisano 28 listopada 2007 - 20:48

@lukas: "tylko że nie ma 3G, HSDPA i UMTS" Przepraszam ale dla ciebie to "tylko"? Uzywales kiedys telefonu jako modemu do komputera? Wysylales/odbierales duze pliki przez GPRS? Poza tym skad to przekonanie, ze 3G to tylko wideorozmowy? Idac Twoim tokiem rozumowania... po co komu MMSy? Hmm... tak samo chyba Jobs pomyslal ;P Poprosze tez o link do informacji o rzekomym mniejszym bezpieczenstwie Symbiana od chociazby MS WMobile. Reasumujac: sorry ale Twoj komentarz zakrawa o kpine. Wychwalasz iPhonea za jego bajerancki wyglad i sposob komunikacji z uzytkownikiem, a nie dostrzegasz podstawowych wad, ktore w dzisiejszym swiecie telefonow komorkowych sa czyms nie do pomyslenia. Sama n95-ka bije pod wzgledem mozliwosci iPhonea. Co do tematu: FAKE :DDDDDDDDDD (Sorry ArthurGreen, nie moglem sie powstrzymac ;))

#30 Iras PL

Iras PL
  • 284 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 00:02

Fake czy nie, mnie się wydaje, że iPhone takich pogromców już ma sporo. Ktoś chce iPhone'a - kupuje iPhone'a. Ktoś chce wypasiony telefon komórkowy - kupuje wypasiony telefon komórkowy.

#31 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 16 maja 2008 - 22:06

ale tam pisze ze ma wifi

#32 nurekpadi

nurekpadi
  • 390 postów
  • SkądWWA/PNO

Napisano 16 maja 2008 - 22:14

Fake czy nie, mnie się wydaje, że iPhone takich pogromców już ma sporo.

Ktoś chce iPhone'a - kupuje iPhone'a.

Ktoś chce wypasiony telefon komórkowy - kupuje wypasiony telefon komórkowy.


Nie nie nie... jest zupełnie inaczej.

Ktoś chce iPhone'a - kupuje iPhone'a.

Ktoś chce wypasiony telefon komórkowy - kupuje iPhone'a.

Tak powinno być 8)

#33 b_jan

b_jan
  • 683 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 maja 2008 - 11:56

Nie nie nie... jest zupełnie inaczej.

Ktoś chce iPhone'a - kupuje iPhone'a.

Ktoś chce wypasiony telefon komórkowy - kupuje iPhone'a.

Tak powinno być 8)


Powiedzmy sobie szczerze - iPhone w obecnej wersji nie ma rewolucyjnych rozwiązań pod względem wbudowanego procesora, czy też mnogości funkcji dostępnych przy seryjnym sofcie. Jego moc to łatwość obsługi i nowe podejście do dotykowej koncepcji telefonu komórkowego. Także "wypasiony" to jest złe słowo. Powiedziałbym, że lepiej pasowałoby "rewolucyjny", a raczej "ciekawy". :-P

A tak wracając do tematu posta, to oczywiście każdy może wybrać, co mu bardziej będzie pasowało. Nokia vs. Apple. :-) Mam wrażenie, że to jak konkurowanie zwykłych laptopów do np. MacBook'ów. Po prostu jednym jest potrzebne "to", a innym "tamto".

#34 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 17 maja 2008 - 20:07

Fake czy nie, ale moim zdaniem im nowsza Nokia tym większa :/

#35 AVALON

AVALON
  • 465 postów
  • SkądUK

Napisano 17 maja 2008 - 20:35

Znając Nokię (od około 5 lat) to bateria wytrzyma pewnie od rana do 16.00 a później ładowanie trochę w domku i trochę w samochodzie. No chyba, że wymyślą nowe ogniwa, albo z tyłu będzie bateria słoneczna. A i zapomniałbym o Symbianie, zapewne znajdą się tu zwolennicy, ale "wieszalność" tego systemu jest nie samowaita.

#36 bre

bre
  • 214 postów

Napisano 18 maja 2008 - 16:49

Znając Nokię (od około 5 lat) to bateria wytrzyma pewnie od rana do 16.00 a później ładowanie trochę w domku i trochę w samochodzie. No chyba, że wymyślą nowe ogniwa, albo z tyłu będzie bateria słoneczna. A i zapomniałbym o Symbianie, zapewne znajdą się tu zwolennicy, ale "wieszalność" tego systemu jest nie samowaita.

to ciekawe ile lat temu miales ostatnia nokie. gdyby bateria trzymala mi od rana do 16, a system wieszal sie kilak razy dziennie to wolalbym juz zostac przy iphonie. tak sie jednak nie stalo.
ja nie jestem zwolennikiem tego czy tamtego, dla mnie liczy sie pragmatyzm.

#37 stoodi

stoodi
  • 36 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 maja 2008 - 22:56

Ja mam ciągle Nokię N73, która miała być moim mp3 i telefonem, jednak Nokia w swoich telefonach montuje kiepskiej jakości przetworniki dźwięku albo coś, bo zabawka fajna, ma głośniczki i radio, lecz jakość dźwięku jak na moje uszy nie jest zadowalająca niestety. Więc jako telefon spisuje się świetnie, lecz do muzyki używam iPod Touch 16GB ;)

#38 iWaweL

iWaweL
  • 31 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 20 maja 2008 - 12:31

Jak dla mnie to SYmbian nie maporownania z OS X :) Jabłko to Jabłko :) Mialem wiele telefonow i Iphone wydaje mi sie, jak na razie, niezwycierzony:) Przewaznie Nokie siadały po pol rocznym uzytkowaniu, SE nudzily mi sie juz po otwraciu, HTC za delikatne a Iphone ma wsyztsko czego chce:)

#39 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 20 maja 2008 - 14:32

Nokie siadały po pol rocznym uzytkowaniu,

A korzystałeś z iphona chociaż pół roku??

#40 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 20 maja 2008 - 14:47

NOKIA= SYMBIAN= MASAKRA!!

#41 Cravol

Cravol
  • 36 postów

Napisano 20 maja 2008 - 18:23

Ale w technicznej specyfikacji WiFi pominięto :)

#42 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 20 maja 2008 - 21:53

Przebrnąłem przez cały ten wątek nie bez trudu. Zastanawiam się, czy jeden z Was nie ma przypadkiem racji - czy owe forum bardziej jest forum poświęconym Apple, czy jest to forum telefoniczne. Owa Nokia, czy jest tylko fake, czy jest projektem, czy nawet byłaby rzeczywistym telefonem, to tak czy owak Wasze zdanie będzie takie same: iPhone jest idealny, genialny, nie do pobicia, rewelacyjny, przełomowy, cudowny i wiele, wiele innych przymiotników opisujących ten cud świata. Prawdopodobnie będą też non-stop krążyć opinie jakim to złym i narażonym na wirusy systemem jest Symbian, jak długo się na nim wszystko uruchamia i jakie to wszystko jest fatalne. Oczywiście, z założenia palmofony które są wyposażone w Windows Mobile, jak wszystko co pochodzące z Microsoftu jest złe plugawe i grzeszne - więc naturalnie klasyfikuje się do kosza. Nokie, tak naprawdę baterii prawie nie mają wcale, a te wypasione modele, które już zostały wyposażone w baterie nie są w stanie wytrzymać godziny czasu czuwania... ale na szczęście z niczym takim nie musicie się stykać na codzień, nie są straszne Wam problemy z systemami operacyjnymi w telefonach, bo macie iPhone, nie są straszne problemy z samymi telefonami - bo macie iPhone - oczywiście, jedynie Wy macie dźwięk na najwyższym poziomie - bo macie iPhone. Po prostu sami jesteście najdoskonalsi - bo macie iPhone.

#43 iWaweL

iWaweL
  • 31 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 22 maja 2008 - 13:09

ooo widze, ze ktos tu ma problem z wlasnym EGO. NASEDO do Ciebie pije. Nikt Ciebie tutaj nie obraza, wiec Ty nikogo nie obrazaj. Przeczytaj sobie na wikipedii definicje forum, a pozniej pisz takie bzdety. Nie wiem o co Ci chodzi z tym Iphonem, jak kazda rzecz ma wady. Malo osob pisze ze jest to sprzet idealna, ale na pewno lepszy od Nokii. NIe wiem czy nie umiesz sie obslugiowac Iphone'em, czy zostales skrzywdzonyw dzicinstwie przez Apple, czy moze nie stac Cie na Iphone, ze tak vrzydko piszesz. A tak na marginesie, te telefony co wymieniles to sa telefonytwoich marzen czy cala kolekcja? Bywaj zdrow MIcrofoftowy pajacu

#44 sfinks

sfinks
  • 288 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 maja 2008 - 14:05

Nasedo, niezła kolekcja telefonów :D jeden do szkoły, drugi, bo pasuje do ulubionej torebki, trzeci na siłownie.... czy może używasz wszystkich naraz? Przestań trolować!

#45 blackdog

blackdog
  • 205 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 22 maja 2008 - 15:34

Patrząc realistycznie, jeżeli nowa nokia będzie przypominała jakością swoje dotychczasowe modele serii N, to iPhone jest w swojej pozycji niezagrożony. Przez moje ręce przechodzi całkiem sporo telefonów komórkowych różnych producentów. Przeważnie obserwuję prawidłowość, że im bardziej wypasiony i drogi jest telefon, tym trwalsza jest obudowa, jakość wykonania ergonomia obsługi. Tymczasem prawidłowość ta zupełnie nie dotyczy nokii. Tam telefony droższych serii są tak samo tandetne jak tanie "odpustowe" zabawki. Trzeszczące, rozlatujące się, z często po pewnym czasie nie działającymi funkcjami zupełnie nie są warte swoich pieniędzy. Nie jestem w tym przypadku zwolennikiem wyłącznie iPhone, (którego zresztą nie posiadam i wcale mi na nim nie zależy) ale jestem skłonny kupić telefony droższe innych firm, jak choćby nielubiany przeze mnie SonyEricsson lub samsung, którego jeden z niższych modeli teraz posiadam, a jest zdecydowanie funkcjonalniejszy od nokii. Co do wspomnianego wcześniej jakiegoś smartfona opartego na Windows mobile, to zdecydowanie wolałbym kupić takie urządzenie aniżeli wspomnianą nokię, choćby miała jeszcze moduł GPS i nawet 10 GB pamięci. Urządzenia np. Mio czy też asusa w tym względzie biją nokię na głowę. Takie jest moje zdanie, chociaż jestem miłośnikiem Apple i kiedyś tam może kupię sobie ajfona :)

#46 iWaweL

iWaweL
  • 31 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 22 maja 2008 - 21:44

Balckdog dokladnie masz racje!!

#47 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 22 maja 2008 - 23:14

ooo widze, ze ktos tu ma problem z wlasnym EGO. NASEDO do Ciebie pije. Nikt Ciebie tutaj nie obraza, wiec Ty nikogo nie obrazaj. Przeczytaj sobie na wikipedii definicje forum, a pozniej pisz takie bzdety. Nie wiem o co Ci chodzi z tym Iphonem, jak kazda rzecz ma wady. Malo osob pisze ze jest to sprzet idealna, ale na pewno lepszy od Nokii. NIe wiem czy nie umiesz sie obslugiowac Iphone'em, czy zostales skrzywdzonyw dzicinstwie przez Apple, czy moze nie stac Cie na Iphone, ze tak vrzydko piszesz. A tak na marginesie, te telefony co wymieniles to sa telefonytwoich marzen czy cala kolekcja?

Bywaj zdrow MIcrofoftowy pajacu


Nasedo, niezła kolekcja telefonów jeden do szkoły, drugi, bo pasuje do ulubionej torebki, trzeci na siłownie.... czy może używasz wszystkich naraz?
Przestań trolować!


No cóż... czy mój post był obrażeniem kogoś? Nie sądzę, ponieważ nie napisałem na temat żadnego z użytkowników - a tym bardziej nikogo nie obraziłem.

Niech o Waszym poziomie świadczą Wasze posty, ja to pozostawię bez komentarza.

#48 bre

bre
  • 214 postów

Napisano 23 maja 2008 - 12:09

Nie wiem o co Ci chodzi z tym Iphonem, jak kazda rzecz ma wady. Malo osob pisze ze jest to sprzet idealna, ale na pewno lepszy od Nokii.

prawie peklem ze smiechu. to nie chodzi zreszta o marki, iphone jest slabutkim telefonem (lecz ciekawym gadzetem), slabszym nie tylko od topowych modeli nokii, ale innych producentow rowniez. nie biore pod uwage flaczkow tylko funkcjonalnosc i zaawansowanie jako telefon w porownaniu do innych. ciagle raczkuje i bedzie to robil jeszcze przez dluzszy czas czy komus to sie podoba czy nie. 3g bedzie mial gps. co z tego. softu w pelni wykorzystujacego na razie nie ma dla niego i nie bedzie jeszcze przez jakis czas, a google maps to tylko taka zabaweczka dla Amerykanow do wodzenia palcem po mapie zeby znalezc lokalnego MCHamburgers.
zafixuj to, zafixuj tamto, dodaj to, dodaj tamto itd.. faktycznie, rewolucyjny sprzet jak na gadzet XXI wieku wyjety prosto z pudelka. niewazne, ze bateria jest niemilosiernie slaba, wazne, ze jest lepszy od nokii, ktora przeciez trzyma tylko godzine, co jest kompletna bzdura, a symbian lapie wirusy co 5 minut, co jest bardzo trudne biorac pod uwage, ze upkrzykrzyli zycie ludziom certyfikatami.
wyjdzie 3g, moglbym go znowu kupic tylko po co. i tak wiem, ze po 2 miesiacach bede chcial sie pozbyc, a ipod nie jest mi potrzebny tym bardziej, ze jakosc dzwieku to ma taka sobie jak na sprzet przenosny. ja wiem, ze i tak to co napisalem nic nie zmieni, bo dalej beda i tacy, ktorzy twierdza, ze to telefon "biznesowy" ;).

#49 BzArEx

BzArEx
  • 425 postów

Napisano 23 maja 2008 - 22:04

Telefon - ma dzwonic iPhone to robi. Ale czy to czyni go tak dobrym? Odp to NIE! To system na jakim jest oparty. Ja pracuje tez na Windows Mobile 5.0 (Mio A701). WM nie jest taki zly. Ale jesli chodzi o jakosc i latwosc menu, oraz czystosc ideii (zrozumienie wszystkiego natychmiast). To iPhone OS zgniata wszystko. Ale nie daje za to wszystkiego czego mozna by oczekiwac... PS I tak iPhone jest lepszy :)

#50 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 24 maja 2008 - 17:24

...nie pasuje mi to stwierdzenie ze "telefon sluzy do dzwonienia" - chociaz to prawda! sprawa (osobiscie) jest taka w moim przypadku ze nie wywalilem $400 na ebayu zeby miec "tylko" telefon. wywalilem to po to zeby miec... iPhona! i tu jest jazda Panowie i Panie. przyznaje racje.. iPhone moze byc taki i smaki.. moze nie miec wielu rzeczy.. ale zaden inny telefon ktory ma juz gps.. czy front cam.. lub bogate aplikacje.. (mowie o WM i Symbianie) nie bedzie nigdy iPhonem, prawda?.. moim ostatnim telefonem byl SE K750i z ktorego bylem i jestem (bo jeszcze uzywam) za**iscie zadowolony.. telefon za $150 teraz.. z aparatem 2MP flashem, autofocus... dzwonek tak glosny ze LEB peka (wada iPhona.. jeziu dlaczego to takie ciche), prostota menu.. i 1500 innych rzeczy (np wbudowane radijko FM).. mozna by wymieniac. Osobiscie dla mnie.. ten telefon mial 100% rzeczy ktore byly mi potrzebne - nawet wiecej.. wiec po co wywalac $400 na iPhona ktoremu cos tam niby brakuje? a po to.. ze "zabawa" z tym telefonem sprawia przyjemnosc.. tam chce sie polatac po www, pisanie maili to czysta przyjemnosc, obsluga czy wykrecanie numeru na wyswietlanym keypadzie to wieksza rodocha niz sama rozmowa. i teraz.. najciekawsze.. bo cala przygoda z iPhonem zaczyna sie doslownie za kilka dni (WWDC) --> bedzie soft 2.0, do tego odpala AppStore i porozmawiamy za kilka tygodni. jak ktos sie jeszcze bedzie zastanawiac.. nokia vs sony vs iPhone.. a na WWDC nic nie nawali.. to albo nie bedzie miec o czym pisac albo wypisze mu sie skierowanie do lekarza. inna sprawa (to juz sam sie usprawiedliwiam) jest tak ze cos nie moze byc do wszystkiego. im wiecej nawalone tym tardziej mniej funkconalne. jeden bedzie widziec w swoim telefonie sw. grala, a inny uswiadamiac go ze jest inaczej. ja sie dobrze z iPhonem czuje i wiem ze ten sprzet sie dopiero rozkreca. 3/4 innych telefonow jest tendencyjna.. nowy plastik, nowa obudowa, a to czas na gps itd. zadnych rewelacji. a Apple lubi zaskakiwac nowymi pomyslami-rozwiazaniami - taki jest wlasnie iPhonik.. i za to bulimy kasiore. pzdr




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych