Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

VMware Fusion 5.0.4 nie działa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 hebel

hebel
  • 40 postów

Napisano 17 października 2014 - 08:25

Witam serdecznie! Mam spory problem, proszę o szybką pomoc. Pochopnie zaktualizowałem mavericsa do Yosemite i teraz nie działa mi VMware Fusion. Problem jest taki, że nie stworzyłem kopi zapasowej programu fakturującego na Windowsie. Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł jak to naprawić?

#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 17 października 2014 - 08:42

Sprawdź jaka wersja VMVare jest kompatybilna z 10.10 i a) w trialu najnowszej wersji importuj maszynę wirtualną i zrób kopie plików lub kup upgrade

#3 hebel

hebel
  • 40 postów

Napisano 17 października 2014 - 08:54

Zadziałał trial ! Dzięki, jesteś kozak!

#4 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 17 października 2014 - 13:18

Ostrzeżenie dla osób z drugiej strony barykady: Parallels 9 też nie działa, konieczne upgrade do 10.

---

Update: informację, o tym, że P9 nie działa dostałem na mejla od Supportu. Mimo tego, okazuje się, że podobno działa, i to bez problemu! http://myapple.pl/os...els#post2361986

Mimo wszystko, jeśli używasz tego do pracy, lepiej uważać.

Pozdrawiam

#5 Sim1

Sim1
  • 329 postów

Napisano 17 października 2014 - 13:22

Ostrzeżenie dla osób z drugiej strony barykady: Parallels 9 też nie działa, konieczne upgrade do 10.

Ostatnią aktualizację dla 9 pociągnąłem ok 2 tygodnie temu i wczoraj po upgradzie na Yose parallelsy działają normalnie. Więc albo wbrew pozorom chodzą albo nie dotarłem do miejsca gdzie się wyglebią.

#6 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2014 - 13:38

Ostrzeżenie dla osób z drugiej strony barykady: Parallels 9 też nie działa, konieczne upgrade do 10.

---

Update: informację, o tym, że P9 nie działa dostałem na mejla od Supportu. Mimo tego, okazuje się, że podobno działa, i to bez problemu! http://myapple.pl/os...els#post2361986

Mimo wszystko, jeśli używasz tego do pracy, lepiej uważać.

Pozdrawiam


Nie wiem od jakiego supportu dostałeś taką informację, ale na stronie Parallels jak i na ich forach wszędzie jest napisane że 9tka działa. Może zadałeś to pytanie do supportu 2 miesiące temu? Bo od dawna jest aktualizacja która dodaje kompatybilność z 10.10.

#7 adek2795

adek2795
  • 132 postów

Napisano 10 stycznia 2015 - 15:56

Sory za odkopanie. Czyli ostatnia wersja Parallelsa 9'tki jesst w pełni kompatybilna z 10.10 ? Chciałbym w końcu zaktualizować OS i to jest jedyna rzecz która mnie trzyma.



#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 stycznia 2015 - 11:14

http://myapple.pl/fo...o-korzystać/

 

Brawo. Nie dość, że zły dział, to jeszcze odkopujesz wątek o vmware pytając o parallels.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych