Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

W czym nosisz swojego *booka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: W czym nosisz swojego *booka? (0 użytkowników oddało głos)

  1. w torbie (82 głosów [52.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.23%

  2. w plecaku (69 głosów [43.95%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.95%

  3. nie noszę, bo jest zimno i może się przeziębić (3 głosów [1.91%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 1.91%

  4. nie noszę, bo jest gorąco i może sie spocić (3 głosów [1.91%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 1.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 19 maja 2007 - 07:03

W zwykłej, czarnej, skórzanej torbie, z dokumentami, notesem, itd.

#27 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 19 maja 2007 - 11:09

Moj MacBook podrozuje owiniety w Tucano Second Skin w zwyklym plecaku Rebooka ;)

#28 Duckling

Duckling
  • 490 postów
  • SkądWrocław / Nysa / Czarna Góra

Napisano 19 maja 2007 - 14:59

Tucano WORK OUT 17 "- popielatej... całkiem mu wygodnie tam... oraz kotu ;)

#29 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 19 maja 2007 - 16:02

na MBP ja mam żelowy pokrowiec vakos na 15"- nieco przydługi, ale potrzebowałem na za 10min innych nie było pod ręką. Do tego campus cross 45 albo malutki worek- zimą mieści się pod kurtką.

#30 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 maja 2007 - 00:18

nie noszę w niczym macbooka bo go nie mam :-(

#31 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 21 maja 2007 - 00:35

Witam,

Ja nosze swojego Maczka w czyms takim. Polecam bardzo. Specjalnie na 13 cali, bardzo fajne jest to, ze ma uklad pionowy a nie poziomy, przez co sprawia wrazenie jakby torby nie na laptopa.
Miesci lapka i kilka zeszytow czy innych notatnikow A4. Moglaby byc ciutke wieksza ale i tak jest uwazam bardzo dobra. Polecam. no i ma dozywotnia gwarancje :D


Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to opis torby ze strony Appla:

multi-functional shoulder bag with a heavily padded notebook section, the Small Alley can also be used for vinyl and game consoles. It features a full-sized file section for documents and books, and a mesh pocket for cables and adapters.

its 13-inch MacBook and smaller Apple notebooks.

Features
Heavily padded notebook compartment
Removable padded shoulder strap
Contoured rubber handle
Secure Velcro closure system
Pockets for cell phone, documents and cables
High-density nylon and polyester webbing
Duraflex buckles and clips
Self-repairing, durable zippers
Specifications
Material: Water-resistant 600D polyester ripstop; 210D nylon lining
Notebook compartment dimensions (HxWxD): 12.8 x 9.8 x 1.6 in./32.5 x 25.0 x 4.0 cm
Weight: 2.2 lb./1.0 kg
Warranty
Lifetime (For more details, please visit www.stmbags.com.au/warranty.)

#32 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 28 maja 2007 - 11:56

kupiłem sobie coś takiego;
Dołączona grafika

zarąbisty sprzęt!

#33 darkest

darkest
  • 92 postów
  • SkądWrocław / Warszawa

Napisano 28 maja 2007 - 13:23

A ja noszę swojego MB w Saddlebagu Plus. Ma świetną twardą plastikową szufladkę na pierdółki w rodzaju zasilacza... A i można go pogłębić przez rozpięcie jednego suwaka... szczerze polecam. Nie wygląda też na "torbę do komputra", co jest w naszej rzeczywistości zaletą.

#34 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 28 maja 2007 - 13:31

Z pół roku temu kupiłem torbę 17" firmy Swiss - http://www.swissarmy.com/ - niestety nie mogę znaleźć tego produktu. Pewnie już go nie mają.

zalety:
- bardzo solidne wykonanie, wykończenia, deszcz czy śnieg jej na pewno nie zaszkodzą ani jej zawartości
- możliwość zamocowania w środku laptopa o mniejszym rozmiarze (nie wiem do jakiego rozmiaru)
- środek dość miękki, z zewnątrz torba dość sztywna
- mnóstwo przegródek np na komórkę, klucze, długopisy, dokumenty i zasilacz
- wygodny pasek na ramię

wady:
- cena (o ile pamiętam ~$75+tax)
- torba raczej do podróży, niż do przenoszenia na krótkie odległości (jak by to określić, wygląd bardziej business niż street)

EDIT:

MacBooka przenoszę w Incase Neoprene.

A tu link do innych "wynalazków" dla MacBooka.

#35 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 30 czerwca 2007 - 23:26

Adams: nadal zadowolony z torby? Spelnia swoje zadanie? MB dobrze sie tam trzyma? A moze jeszcze ktos uzywa tej torby i moglby napisac kilka slow o niej? Taki 2-3cm segregator da rade do niej wlozyc w ta druga przegrode ? Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem jej na radtech.us + lampka do ucha :P + guma do portow po lewej stronie w MB + podstawka pod MB zeby go 'podniesc' troche i polepszych cyrkulacje powietrza... To jak ? Jacys uzytkownicy Small Alley ? :)

#36 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 01 lipca 2007 - 10:12

Kris, Z segregatorem moze byc problem, ja pakuje tam spokojnie zeszyt a4 taki z kolkami okolo 200 str. Jazeli nie bedziesz tam wpychac jeszcze kabli itp to powinien sie taki cienszy segregator zmiescic. Niestety nie moge sprawdzic bo nie mam pod reka zadnego segregatora. Tobra godna polecenia ale wg mnie brakuje jeszcze jednej kieszonki na kable i zasilacze. Teraz duzo latam i chce miec w torbie wszystko co z MB zwiazane i upycham na sile. MB w specjalnej komorze obok dokumenty i kabel od zasilacza oraz dysk 2,5 cala ( tam gdzie na zdjeciu jest zasilacz nie licz na to, ze go upchniesz :-/ - nie ma bata, wypadnie przy pierwszej okazji :-( ) W kieszonce na suwak mam myche, sprzet do czyszczenia lapka, pilota, pendrive'y, sluchawki itp. w klapie chowam zasilacz (co jest malo wygodne bo otwierajac klape spada on na zalamanie klapy i nie mozna jej zamknac. Jest jeszcze jedna dosc mala kieszen od wew. strony. Tam miesci sie playboy, forbes oraz podkladka pod myszke:-). Tobra jest ogolnie godna polecenia ale jak lubisz miec wszystko w jednym miejscy jak ja i jeszcze do tego nie po milion rzeczy w jednej kieszonce to szukaj czegos odrobine wiekszego. Zapomnialem dopisac, ze nie nadaje sie na ulewne deszcze bo nie jest bardzo szczelnie zamykana. Klapa glowna powinna byc szersza o jakies 5cm. Nie jest tez idealan dla osob jak ja, duzo latajacych, ktorzy chca miec caly sprzet e jednym miejscu ale wszystko w osobnych przegrodkach. Teraz upycham masze bzdetow w jedna komore bo nie jest wygodne. Ale jak ktos nie lata rocznie 70000 km tylko rosza sie do pracy i czasem na jakies wyjazdy to jest wrecz idealna. Jej zaleta wg mnie jest jej pionowy charakter :-). udaje, ze to nie torba z laptopem :-) Planuje kupic cos wiekszego, jak cos wybiore sensownego to dam znac i podziele sie opinia. Pozdrawiam.

#37 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 01 lipca 2007 - 12:30

Ja noszę MB w zamawianym i szytym na wymiar pokrowcu z Allegro. Czarny z białym wykończeniem. Do tego identyczny z wyglądu, też na wymiar, pokrowiec na zasilacz, myche i inne akcesoria. Wszystko wrzucam do zwykłego plecaka i... nawet nie widać jaki sprzęt niosę :-)

#38 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 01 lipca 2007 - 16:50

U kogo zamawiales? :-) Bo pokrowiec na zasilacz bym sobie zamowil :-)

#39 pejot

pejot
  • 312 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lipca 2007 - 17:14

ja zamówiłem u tego człowieka, polecam.
http://www.allegro.p...php?uid=2838193

#40 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 lipca 2007 - 18:20

ja zamówiłem u tego człowieka, polecam.
http://www.allegro.p...php?uid=2838193


Również*u nich kupiłem, pokrowiec pierwsza klasa, idealnie pasuje, można spersonalizować kształt i kolory, bardzo przyjemna firma, naprawdę szczególnie ich polecam!

#41 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 01 lipca 2007 - 22:58

Dzieki Adams za recenzje torby :) Mam po prostu dosc malo czasu na zakup torby poniewaz zostalo mi 155$ na karcie z USA a wazna jest do sierpnia tego roku i chce wydac ta kase (nie mam szansy odwiedzenia US & A aby przedluzyc jej waznosc / wyrobic nowa karte i zatrzymac nadal na niej kase). Dlatego tez planuje jakies zakupy na radtech.us (torba / plecak itd - pisalem mniej wiecej co chce kupic w poprzednim poscie). Troche zmartwilo mnie to upychanie rzeczy w tej torbie, wizualnie bardzo mi sie podoba bo nie widzialem innej dedykowanej do 13" laptopow torby pionowej - a moze taka jest a ja nic nie wiem ? Ewentualnie jakis plecak dedykowany na 13" z dodatkowa kieszenia na ksiazke/segregator. Chociaz torba jest bardziej uniwersalna - nadaje sie zeby z nia isc np. do pracy i nie wygladac jak przerosniety uczen szkoly a pracownik powazny w firmie :P Moglby ktos moze polecic jakis sklep poza granicami PL ktory umozliwia zakup i wysylke do naszego kraju ? Chcialem apple.com lub uk kupic ale nie wysylaja do Polski :P

#42 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 22:35

Dzieki za adres. Moze zamowie sobie pokrowiec na zasilacz i dysk. Pozdrawiam PS. Kris, niestety nie widzialem wlasnie nic na 13 cali. Ale jak nie bedziesz mial masy bzdetow to sie w ta zmiescisz. Ja nosze dyski, maszke i mase innych pierdow. Na co dzien powiem, ze jest idealna.

#43 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 03 lipca 2007 - 09:59

Adams a Ty MB nosisz w jakims pokrowcu jeszcze? To by ewentualnie zwiekszylo bezpieczenstwo podczas deszczu :) Bo ta firma STM tez robi takie skin'y grubsze troche i myslalem zeby dokupic cos takiego - tylko nie wiem czy sie zmiesci wtedy w ta kieszen na laptopa moj MB...

A czy ktos mial kontakt z tym plecakiem:
http://www.stmbags.c.../smallevolution

Calkiem fajny, cena juz wieksza niz torba na ramie (99$) ale nie wiem czy on w tej przegrodzie na laptopa moze jeszcze cos pomiescic czy juz nie :/

#44 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 lipca 2007 - 14:09

Wiem, że Crumpler też robi pionowe torby do notebooków i też nie wyglądają one na przenoszące to, co przenoszą.
http://www.crumplerb...dex.php?catId=5
Będę teraz w stanach i jestem prawie pewien, że sobie taką sprawię.

#45 marcin07

marcin07
  • 97 postów
  • SkądZewszad

Napisano 04 lipca 2007 - 14:00

dokladnie w tym
http://www.dakine.co.../bags/district/
plus kieszen na ipoda, Torba fajna bo mala - macBooka wklada sie pionowo do wzmacnianej miekkiej kieszeni z rzepem zapinajacym od gory. Bardzo poreczna

#46 Ragna

Ragna
  • 51 postów
  • Skądjeszcze Wrocław

Napisano 04 lipca 2007 - 18:10

Oto moja malutka elegancka skórzana kobieca teczka:

#47 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 04 lipca 2007 - 18:22

A to moj nowy nabytek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#48 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 04 lipca 2007 - 18:31

Ja swojego MB noszę w http://www.dicota.co...Details&ds=1261 a iMac'a w kartonie ;)

#49 WooKy

WooKy
  • 22 postów
  • SkądPoznan

Napisano 04 lipca 2007 - 19:03

Od niedawna swojego mbp dzwigam w http://www.be-ez.com..._levertigo.html

#50 lukaszm

lukaszm
  • 72 postów
  • Skądwwa

Napisano 05 lipca 2007 - 15:31

Czy taki zestaw:
http://pc.emarket.pl...px?PID=C7360078

mozna znalezc w Polsce (iSpot, sklepy internetowe) dla MBP 15,4? W jakiej ewentualnie cenie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych