Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

W czym nosisz swojego *booka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: W czym nosisz swojego *booka? (0 użytkowników oddało głos)

  1. w torbie (82 głosów [52.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.23%

  2. w plecaku (69 głosów [43.95%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.95%

  3. nie noszę, bo jest zimno i może się przeziębić (3 głosów [1.91%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 1.91%

  4. nie noszę, bo jest gorąco i może sie spocić (3 głosów [1.91%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 1.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 30 grudnia 2005 - 14:50

Ponieważ komputery przenośne, jak sama nazwa wskazuje, od czasu do czasu opuszczają domowe pielesze, pojawia sie pytanie w jaki sposób tego dokonują. Jakiego rodzaju toreb/plecaków i innych wynalazków używacie do noszenia swoich pociech? Czy i jak spełniają swoje zadanie, są wygodne, pojemne itp.? (zdjęcia mile widziane)

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 30 grudnia 2005 - 15:27

No no i opinie :) Właśnie muszę zakupić plecak dla mojego PB15

#3 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 30 grudnia 2005 - 15:54

W torbie Targus. Miejsca jest pełno na wszystko, a zwłaszcza na PB 14,1". Jakieś kieszonki, schowki i przegródki. PB jest opatulony miłym w dotyku materiałem. Po prostu ma mięciutko :).
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4 xar

xar
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 30 grudnia 2005 - 16:07

Swojego PB15 nosze w pokrowcu The Gimp Panorama firmy Crumpler zapakowanego w zwykly plecak Campusa. W najblizszym czasie planuje kupic tez plecak laptopowy Crumplera (IMO nad wyraz dobrze wykonane i przemyslane).

#5 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 30 grudnia 2005 - 16:47

Miejsca jest pełno na wszystko, a zwłaszcza na PB 14,1".


PB 14.1" ? Jest taki?

Ja używam do iBooka 14", najtańszy plecak z allegro ~25zł ;) Działa, jest lekki, nie rysuje iBooka i poręczny (zakładany na plecy) ;)

#6 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 30 grudnia 2005 - 17:01

PB 14.1" ? Jest taki?

PowerBooki G3. Takie czarnulki :D.
Dołączona grafika

#7 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 30 grudnia 2005 - 17:43

Moje cudo zasługuje na specjalne traktowanie

Noszę mojego iBooka w torbie Commuter firmy Jack Wolfskin ( www.wolfskin.de )
Ma ona duźą komorę główną w której jest wydzielona miekka przegroda na komputer, zamykana od góry, aby się niechcący nie wysunął z otwartej torby. Do tego mniejsza komora na różne pierdoły, uchwyt do kluczy, kieszonka na komórkę itp. Na uwagę zasługuje super wygodna poduszka na pasku, dzięki której nawet noszenie ciężkiej torby nie męczy oraz... szelki do noszenia na plecach!!! Torba ta może być noszona na plecach, a jesli używamy paska na ramię, szelki chowamy w przeznaczonej do tego przegrodzie. Osobiście uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo czesto miałem dosyć torby i zakladałem sobie ją na plecy. W ten sposób nawet ciężki ładunek nie sprawia problemu. Torba jest bardzo wygodna i pakowna, goraco wszystkim polecam.


Dołączona grafika

#8 jck

jck
  • 56 postów
  • SkądKarpacz

Napisano 30 grudnia 2005 - 19:28

Mój iBookG4 "mieszka" sobie w gustownym plecaku SwissARMY. 3 komorowe cudo, do którego jak by ktoś się bardzo uparł można by upchnąć nie tylko komputer ale i lodówkę ;-) Mnustwo kieszonek, kieszeni, schowków (miejsce na dwa iBook`i :-). System "shock absorbing" zapobiega "skakaniu" plecaka podczas chodzenia (szelki amortyzują wszystko). System "keep it cool" zapewnia przewiew na plecach (cosik jak "AirZoneSystem" w plecakach Salewa, tylko Salewa ma lepszy). Dodatkowo pokrowiec na telefona komórkowego, który możemy przypiąc sobie do paska, super wygorne wyprofilowane szelki i wygodna rączka do moszenia plecaka jak teczkę. Materiał Polyester / nylon zapewnia ochronę przed deszczem i śniegiem a Limited LIFETIME WARRANTY "spokojną głowę" :)

www.swissarmy.com

#9 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 30 grudnia 2005 - 20:07

mój mały iBook spokojnie sobie mieszka w plecaku typu: Kostka :)
- wnętrze idealne - pasuje wymiarami,
- tylko 2 kieszonki, hehe...napewno nic nie zginie :mrgreen:
- stylowy, wojskowy kolor...taki hardcore :)
- pojemny, po bokach iBook-iem zmieścimy dwie butelki 0.75l , tylko ciepłe napoje, bo ostatnio piwo zamroziło klawiature :D
[center:32348d02ca]Dołączona grafika[/center:32348d02ca]

#10 Mateo

Mateo
  • 119 postów
  • SkądKraków / Olkusz

Napisano 31 grudnia 2005 - 04:43

W moim przypadku jest to klasyczny Kensington SaddleBag.

Dołączona grafika

Jest ona jednak zbyt duża na 12" więc chcąc zapewnić mojemu pb większą ochronę zleciłem jednemu z ogłaszających się na allegro producentów pianek ochronnych do notebooków wykonanie pianki na wymiary pb. Nie wyszło mu to jednak najlepiej - pianka była za mała :evil: , generalnie były z tym przeboje.

Teraz skłaniam się ku jakiemuś fajnemu małemu plecaczkowi wymierzonemu na 12". Na oku mam produkty Acme czy Booq.

#11 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 31 grudnia 2005 - 06:40

Mojego iBooka noszę w Crumplerze. To taka bardzo wygodna, miękka "prezerwatywka" na laptop.
Dołączona grafika
Zdecydowałem się na kolor czarno-pomarańczowy:
Dołączona grafika
A do tego mam jeszcze specjalną osłonę matrycy/klawiatury z mikrofibry w kolorze pomarańczowym też z Crumplera.
Tak opakowany iBook ląduje w teczce lub plecaku.
Produkty Crumplera są teraz dostępne w Cortlandzie. Szczerze polecam.

#12 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 02 stycznia 2006 - 11:58

ja noszę ibooka w torbie z książkami, w środku zawinięty w reklamówkę. Może sobie kupię crumplera za jakiś czas :roll:

#13 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 stycznia 2006 - 12:55

Moj iBook spoczywa w Crumplerze The Gimp, dokladnie takim czarno-pomaranczowym jak na fotce u Borzara. Gimpa pakuje do pomaranczowo-czarnej torby diversa wiec pasuje jak ulal;) Pomiedzy matryce a klawiature wkladam Crumplera The Slip i szafa gra;)

#14 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 27 marca 2007 - 22:05

a co myslicie o http://www.komputron...pelny,id,36033/ tej torbie?? kupuje MB C2D i sie zastanawiam nad tą walizką własnie :)

#15 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 27 marca 2007 - 23:56

Moj MBP sobie przezywa podroze pod pacha w pokrowcu Incase takim za $30. Wspaniale zabezpieczony. Mam go juz nowego C2D moze trzy miesiace (?) i jak dotad jest non stop w podrozy i zadnej nawet najmniejszej ryski pod swiatlem nawet nie widzialem.

#16 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 marca 2007 - 00:18

A ja dziś kupiłem do swojego iBooka 12" takie cudo LX-840/841/842NP, szczegóły na stronie http://www.d-lex.com Może nie jest to Tucano ani Crumpler ale swoją rolę spełnia dobrze :) Zwłaszcza, że ciężko dostać teraz futerały na 12" a tucano na macbooki daja ok 4 cm luzu niestety

#17 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 28 marca 2007 - 01:03

Dołączona grafika Dołączona grafika

Mojego MacBooka noszę w świetnej torbie Tucano Horizontal Limit S (Dark Blue), kod produktu BOL2-AP-BS. Bardzo praktyczna i wygodna, sporo kieszeni, dobre zamknięcie, miękki pasek. Wytrzymały materiał. Same zalety.
Uwaga, w sklepie łatwo się pomylić i nabyć nieco mniejszą wersję torby (na iBooka 12"). MacBooka nie da się do niej wepchnąć. Ta którą mam była kiedyś oferowana do 14" maczków, więc pasuje bez problemu.

#18 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 18 maja 2007 - 14:40

no właśnie ja chciałbym sobie kupić plecak taki jakiś 30-40 litrów. coby laptop wlazł, ciuchy jakieś i inne pierdoły. duża ilość kieszeń - podstawa. takie coś na 2/3/4 dniowe trasy. Jakieś sugestie? Niestety jestem zielony jeśli idzie o nazwy firm itp. Need help.

#19 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 18 maja 2007 - 19:33

Ja mam Jan Sporta, do którego wpucham lapka jak idę na prezentacje jakąś, a i jeszcze sie dokumenty bez trudu mieszczą, mnóstwo kieszeni, w tym na laptopa. Dużo miejsca. Samego modelu nie pamietam, ale jest taki bęzowy jakby :-), 2 lata temu jak go kupowałem kosztował 3 stówy, ale teraz powinny być i mniejsze ceny na nowsze modele.

#20 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 18 maja 2007 - 19:40

Ja mojego MacBooka noszę w Pokrowcu Tucano Second Skin Folder i dodatkowej torbie Belkin'a;)

#21 Paweł K.

Paweł K.
  • 544 postów

Napisano 18 maja 2007 - 22:14

Będziecie się śmiać, ale w torbie firmowej od thinkpada z napisem IBM.

#22 swistak

swistak
  • 235 postów

Napisano 18 maja 2007 - 22:16

w tucano second skin elements a to z kolei w zwyklej torbie burtona

#23 MACphisto

MACphisto
  • 105 postów
  • SkądGniezno/Poznań

Napisano 18 maja 2007 - 22:18

ja swojego malucha powerbooka nosze w czarno-pomaranczowym pokrowcu Crumplera. ladne to i calkiem praktyczne ;)

#24 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 18 maja 2007 - 22:50

pokrowiec do plecaka i MB jest bezpieczny i zamaskowany :D

#25 jac.zuz

jac.zuz
  • 231 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 maja 2007 - 23:03

Ja mam torbe Tucano Horizontal Limit Small do mojego macbooka :P jest idealna, miesci komputer i mnostwo innych rzeczy :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych