Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oryginalny iPhone z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#26 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 28 lipca 2013 - 23:19

Typowy polaczek, nienormalny gość zgłosił post, za obrazę. Nie rozumiem, czemu niektórym piana z pyska leci, kiedy ktoś wykazuje choć odrobinę sprytu. Zazdrość, że ktoś może kupić taniej, czy jak? Strasznie nie lubię osób takiego pokroju.


Zaryzykuj i jeśli będzie się opłacało to kup w Chinach. Powodzenia w zakupach.

PS. Później napisz czy było warto. Sam jestem ciekaw.

#27 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 30 lipca 2013 - 13:06

Jeśli iPhone byłby tańszy o 600zł np w Niemczech kilka km od Polski, gdzie nie trzeba się wyginać i kombinować, to różnica w kasie spora. Jeśli jednak chodzi o Chiny i tego typu kombinacje, o których piszą tu w wątku, to ja bym podziękował i wolałbym właśnie dołożyć te 600zł, bo bogaty nie jestem i wole mieć pewniaka, niż później płakać bo mi się iPhone rozsypie i nikt mi go na gwarancji nie naprawi. Chytry dwa razy traci.


Bez kitu, gość jedzie do Chin - więc albo stać go na taki wojaż, albo ma na tyle fajną pracę, że go wysyłają tam sami, a on chce przyżydzić parę zł, i to w dodatku na najtańszej wersji, której w ogóle się nie opłaci kupować przy obecnych rozmiarach aplikacji czy zdjęć i filmów przez nią nagrywanych. I jak tu nie myśleć o Polakach-cebulakach...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych