Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jakie głośniki do Maca?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#26 koyoot

koyoot
  • 2 235 postów
  • SkądKoło, PL

Napisano 20 sierpnia 2013 - 01:15

Chcialbym sie dowiedziec czy ktos ma glosniki Philips Fidelio Soundsphere DS9800W/DS9860W. Czy mozecie sie podzielic wrazeniami z dzialania tych glosnikow? Sa bardzo intrygujace a wedlug mnie swietnie by sie komponowaly na stole razem z Mac Pro nowym ;). Jest takze jeszcze jedna wersja glosnikow mianowicie DS6600W. To podobne glosniki tylko o zmniejszonej o polowe mocy(50W). Ma ktos? Moze sie podzielic opinia? Kosztuja niewiele(125 Euro) a wygladaja fantastycznie i jesli oferuja podobnej jakosci dzwiek ale o polowe nizszej mocy, to mysle ze warto nad nimi sie przynajmniej zastanowic.

#27 misiekkb

misiekkb
  • 359 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 09:45

że swojej strony polecam głośniki Microlaba, zwłaszcza seria Solo. Jedne z najlepszych głośników dające radość ze słuchania muzyki przy niskiej cenie. Sorry za link do sklepu Microlab - SKLEP Audiomagic.pl. Tutaj recenzja Microlab Solo7C - Testy sprzętu stacjonarnego - Forum.MP3store.pl

Jeszcze z tanszych głośników są dobre Aktywne Monitory Behringer MS40 - Testy sprzętu stacjonarnego - Forum.MP3store.pl , ale to już jest mała namiastka monitorów studyjnych, więć nie każdemu może pasować suchy dźwięk.

#28 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 21 sierpnia 2013 - 08:57

Jeśli kogoś by interesowało cos droższego to polecam BOSE Companion 5 - niesamowity dźwięk i wygląd również przyjemny. Można ich posłuchać w MediaMarkt lub Saturn.

Kino domowe, głośniki, słuchawki, systemy nagłośnień, wzmacniacze


Graja ok ale jakiegos szalu nie ma za te pieniadze bo w tej samej kasie kupilem jakis czasu H/K 5.1 z subem 300wat w RMS i gniecie Bosaki...

Nie zawsze metka jest zgodna z jakoscia towaru trzeba o tym pamietam a najwiekszym przykladem sa produkty Beats Audio :)

#29 s3awek

s3awek
  • 11 postów

Napisano 15 października 2013 - 17:28

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie.
Pamiętaj, na tym forum bezwzględnie przestrzegamy zasad jęz. polskiego. Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].

#30 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 15 października 2013 - 19:44

Ja nie polecę żadnych komputerowych "pierdziawek" tylko bardziej uniwersalne rozwiązanie w postaci: Bezprzewodowy adapter głośnikowy Logitech® do urządzeń audio Bluetooth® . Dałem za to stówę i rozbudowałem dzięki temu swój "duży" zestaw stereo z "prawdziwymi" kolumnami o funkcję bezprzewodowego dźwięku. Działa to jak producent mówi - szybko i bez problemów - z różnorakimi sprzętami wyposażonymi w BT.

#31 activkids

activkids
  • 2 postów

Napisano 30 października 2013 - 09:05

te Sound Stick II to naprawdę porządny sprzęt. ma go mój kolega i często u niego słucham muzyki z tych głośników

#32 Cierek

Cierek
  • 40 postów
  • SkądDublin, Ireland, Ireland

Napisano 06 listopada 2013 - 09:31

A co z mobilnych polecicie? Interesuje mnie coś, co będę mógł zabierać do pracy i parować z iphonem, a po pracy zapuszczać spokojną muzę z maca/pc. Cena właściwie nie jest najważniejsza - najważniejszy dobry dźwięk i design. Jeśli chodzi o użytkowanie to na gry nie mam czasu, tylko filmy +muza.

#33 Mac117

Mac117
  • 55 postów
  • SkądNiemcy

Napisano 06 grudnia 2013 - 18:16

@up
Osobiście polecam ten głośniczek z Bose Głośnik SoundLink Bluetooth Mobile II | Bose

Nie jest on jakiś wielki, jednak do słuchania muzyki na pewno się sprawdzi. Cena może dosyć wysoka, jednak sądzę, że się opłaca.

#34 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2014 - 09:49

Widzę, że wątek dawno nie był przez nikogo odwiedzany, ale lepiej napisać tutaj niż zakładać nowy temat. Szybkie pytanie - czy Bose Companion 2 dają radę? Miałem przez jakiś czas Companiony 20 i grały nieźle, co prawda jak na swoją cenę (1500zł powinny grać jeszcze lepiej) z tego co pamiętam wysokie tomy były dużym plusem, a bas jak na głośniki 2.0 całkiem wyrówmnany. Także pytanie - czy Companiony 2 za 250zł to dobry deal?

#35 gentelman

gentelman
  • 452 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 25 sierpnia 2014 - 17:26

Siemka, mam roznież pytanie. Być może ktoś miał porównanie dla dwóch zestawów. Zastanawiam się nad B&W Z2 (900zl) oraz Bose SL III (1300). Roznica w cenie jest spora, a w odsluchu?

#36 koyoot

koyoot
  • 2 235 postów
  • SkądKoło, PL

Napisano 25 sierpnia 2014 - 17:32

Soundsticks 3 Wireless - 799 złotych, a łączność przez Bluetooth, więc i iPhone można podłączyć do nich i grają naprawdę świetnie. Ciężko znaleźć coś równie dobrego w podobnej cenie. Poleciłbym też głośniki Philips Fidelio Soundsphere, ale ze względu na ich wadliwość nie ma to jakiegokolwiek sensu.

#37 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 25 sierpnia 2014 - 17:37

Najlepiej kupić BT audio adapter (odbiornik) do już posiadanego systemu stereo i nie zagracać sobie domu kmputerowymi pierdziawkami.

#38 tomas1973

tomas1973
  • 245 postów
  • SkądCork. IRL

Napisano 25 sierpnia 2014 - 17:43

Creature III | Self-powered Multimedia Computer Speakers & Subwoofer | JBL US
N tych smigam ...podobnie grają do bose

#39 gentelman

gentelman
  • 452 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 25 sierpnia 2014 - 17:47

Super, cieszę się że Wasz sprzęt gra fajnie, ale ja nie chce znowu mieć kilku głośników na biurku etc i ciągle ich przesuwać z miejsca w miejsce. Pytanie dotyczy tych dwóch konkretnych modeli, i proszę się na tym skupić :) Dlaczego system Z2 został tak drastycznie przeceniony, gdzie w dniu premiery kosztował nieco ponad 1600 zl ? Dla zainteresowanych, system Z2 spełnia moje oczekiwania, odtwarzanie i jakoś na wysokim poziomie, mogę szczerze polecić. Jedyne co mnie czasami drazni, to sytuacja, gdy modem jest mocno zapchany, mieszkanie studenckie, kilka komputerów i smartphone'ow to AirPlay potrafi laggowac...Poza tym, rewelacja.

#40 koyoot

koyoot
  • 2 235 postów
  • SkądKoło, PL

Napisano 10 października 2014 - 16:36

Philips DS9830W

Czy ktoś posiada może te głośniki? Jakie wrażenia, jakość dźwięku...?

#41 goodsound

goodsound
  • 13 postów

Napisano 11 stycznia 2015 - 00:08

JBL gra ok:

http://www.jbl.com/estore/jbl/us/products/JBL-Charge/JBL%20CHARGE_JBL_US?skuId=JBLCHARGESHADOWAM_JBL_US&searchMode=regularProductOnly&sCatId=cat240040



#42 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 11 stycznia 2015 - 14:22

Philips DS9830W

Czy ktoś posiada może te głośniki? Jakie wrażenia, jakość dźwięku...?

Posiadac nie posiadam ale odsluchiwalem i graja naprawde bardzo dobrze juz nie mowiac o designie jaki maja. Niestety najwiekszym minusem jest ich cena



#43 deenbee

deenbee
  • 12 postów

Napisano 28 czerwca 2015 - 20:01

Szukam małego, bezprzewodowego, przenośnego głośnika (koniecznie z Airplay) do współpracy z MBP. Czy możecie coś polecić?



#44 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 29 czerwca 2015 - 09:49

Sonos: Play:1 albo Play:3

 

Nie podales sposobu zasilania czy ma byc z gniazda czy totalnie na beterie jak i pojecie male jest roznie rozumiane :)

 

https://www.google.p...PDKcuGUtLHTo0M:



#45 deenbee

deenbee
  • 12 postów

Napisano 29 czerwca 2015 - 12:53

Chodziło mi o coś tak niewielkiego i lekkiego jak np. Sound Blaster Roar (1kg), co w dodatku przeżyje kilka godzin na baterii ;) 

Ten Roar byłby ok, ale nie ma Airplay.

 

Sonosy zbyt duże i też bez Airplay. Gdybym szukała czegoś większego to bez wahania brałabym Audio Pro Allroom Air One, bo to moja stylistyczna miłość  :wub:



#46 lateralus

lateralus
  • 79 postów

Napisano 29 czerwca 2015 - 15:00

A ja mam takie pytanie:

 

Czy zestawy z WiFi (jak np. Denon CEOL N4) umożliwiają odtwarzanie dźwięków bezpośrednio z komputera? Czy mogą zastąpić głośniki komputerowe?  (filmy, gry, dźwięki systemowe etc.)

 

​A jak to się ma w przypadku głośnika B&W Z2 bądź Samsunga WAM750? (oba z WiFi, pierwszy dodatkowo z AirPlay) Czy normalnie, jak go podepnę pod router to pojawi się w opcji wyboru, przy "urządzeniach wyjściowych" (klawisz OPCJA+klik na regulacja głośności)? Czy są to głośniki, które odtworzą tylko zawartość muzyczną iTunes a do wszystkiego innego konieczne będzie podłączenie kablem przez np. AUX?



#47 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 30 czerwca 2015 - 21:11

Zapewne bedzie dzialac jak system sonos'a po wifi tylko do sterowania takim czym potrzebna jest aplikacja bo zapewne amplituner polaczy sie z siecia wifi i pytanie co dalej, bo nie wydaje mi sie by byl widoczny jako cokolwiek i gdziekolwiek w itunsie albo innym sofcie. Sonos nawet do sterowania po wifi na komputerze potrzebuje aplikacje. Inna sparwa jest po BT gdzie ustawiasz sobie w preferanjach audio, ze ma grac prze BT i dany zestaw.

 

Co prawda nie testowalem wiec do konca nie podpowiem, metoda prob i bledow i czlowiek sie uczy sam ;) 



#48 lateralus

lateralus
  • 79 postów

Napisano 01 lipca 2015 - 12:46

Zapewne bedzie dzialac jak system sonos'a po wifi tylko do sterowania takim czym potrzebna jest aplikacja bo zapewne amplituner polaczy sie z siecia wifi i pytanie co dalej, bo nie wydaje mi sie by byl widoczny jako cokolwiek i gdziekolwiek w itunsie albo innym sofcie. Sonos nawet do sterowania po wifi na komputerze potrzebuje aplikacje. Inna sparwa jest po BT gdzie ustawiasz sobie w preferanjach audio, ze ma grac prze BT i dany zestaw.

 

Co prawda nie testowalem wiec do konca nie podpowiem, metoda prob i bledow i czlowiek sie uczy sam ;)

Zawsze wydawało mi się, że forum jest po to, aby tego uniknąć. Tak czy inaczej - dzięki za odpowiedź. 

 

Właśnie dziś dotarł do mnie B&W Z2 - wieczorem będę próbował i błądził. ;)



#49 koyoot

koyoot
  • 2 235 postów
  • SkądKoło, PL

Napisano 10 lipca 2015 - 23:45

Na MyApple reklama sklepu topHiFi a na niej glosnik bezprzewodowy Devialet Silver Phantom. Czytam recenzje i wyglada na kawal urzadzenia. Ktos sluchal na zywo moze? Jestem bardzo ciekaw, choc recenzje i oceny ma wrecz genialne.



#50 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 14 lipca 2015 - 05:58

Polecam Creative D80, JBL Clip - oba na Bluetooth. A do wieży stereo. Transmiter na Bluetooth np. Logitecha. Po co zapychać wi fi jak po BT wszystko ładnie śmiga.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych