Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowe aluminiowe MacBook'i już niedługo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#101 kondrat_93

kondrat_93
  • 649 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2008 - 11:52

Ja mam białego od grudnia 2007, jak na razie nie żółknie, spisuje się świetnie ;) Dodałem mu kopa w postaci 4 giga ramu + wsadziłem 120 zamiast 80. Nie wiem czemu ludzie na Leosia narzekają. Mam najtansza wersje macbooka troszke podtuningowaną i leoś pięknie się spisuje ;) Biel macbookowska mi się podoba chociaż wolałbym aluminium :) Wnerwia mnie czyszczenie go (raz na miesiąć wymagane). I wbrew pozorom ta grafika jest nawet wystarczająca do większości gier ;) (nie mowie tu o crysis czy cod4) U mnie chodzi photoshop (cs3), final cut express i się wygodnie pracuje :)

#102 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 24 czerwca 2008 - 12:40

Ja mam białego od grudnia 2007, jak na razie nie żółknie, spisuje się świetnie ;) Dodałem mu kopa w postaci 4 giga ramu + wsadziłem 120 zamiast 80. Nie wiem czemu ludzie na Leosia narzekają. Mam najtansza wersje macbooka troszke podtuningowaną i leoś pięknie się spisuje ;)
Biel macbookowska mi się podoba chociaż wolałbym aluminium :) Wnerwia mnie czyszczenie go (raz na miesiąć wymagane).

I wbrew pozorom ta grafika jest nawet wystarczająca do większości gier ;) (nie mowie tu o crysis czy cod4) U mnie chodzi photoshop (cs3), final cut express i się wygodnie pracuje :)


Ja mam takiego samego MB...ale przed tuningiem..planuje wsadzenie ramu+nowy dysk ok.250Gb....ale nawet teraz jestem juz mega zadowolony z niego :-)

#103 jedsok

jedsok
  • 208 postów
  • SkądZoliborz

Napisano 25 czerwca 2008 - 20:46

Chyba coś ci się pomieszało. Rozpoznawalną marką Apple stało się wcale nie dzięki bieli. Po pierwsze, przez ileś lat logo Apple było wielokolorowe.
http://images.tribe....3697049c.medium
Po drugie, pierwsze iMaki były z przezroczystego plastiku w różnych kolorach.
Dołączona grafika
Więc gdzie ta rozpoznawalność dzięki bieli? Biel była tylko ETAPEM w dizajnie Apple, a nie trwałym znakiem rozpoznawczym




Pierwsze iMaki nie byly "w roznych kolorach" tylko w jednym - turkusowym.

#104 dawid86

dawid86
  • 118 postów
  • SkądWarszawa / Chicago

Napisano 29 czerwca 2008 - 23:19

Moim zdaniem MB nie powinien być aluminiowy, to go odróżnia od wyższych modeli, a pozatym musi być jakaś alternetywa dla osób które nie lubią aluminium, a mogę się założyć że większa część żeńskiej społeczności woli białego macbooka od aluminiowego (a najlepiej jak by jeszcze różowego wypuscili:) )


Biel macbookowska mi się podoba chociaż wolałbym aluminium :) Wnerwia mnie czyszczenie go (raz na miesiąć wymagane).


Ja mojego aluminiowego musze czyscić co 2-3 dni, więc raz na miesiąc nie jest tak źle :)

#105 pieczony

pieczony
  • 135 postów
  • SkądGrojec Osada

Napisano 30 czerwca 2008 - 19:08

Ja tam wole biały, bo taki aluminiowy by sięw tłumie nie wyróżniał, ale wydaje mi się, że wystarczyłoby zrobić wersje aluminiowe, kolorowe, częściowo przezroczyste, oraz takie 'mixy' (Macbook różmajtkowy z częściowo przezroczystą obudową i aluminiowym logiem oraz chromowanymi klawiszami :D )

#106 israel

israel
  • 78 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lipca 2008 - 21:45

A czy ktos wie kiedy beda w Polsce Macbooki pro z multitouch i kiedy bedzie dostepna wersja z blueray?

#107 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 01 lipca 2008 - 21:56

A czy ktos wie kiedy beda w Polsce Macbooki pro z multitouch i kiedy bedzie dostepna wersja z blueray?


Są dostępne od jakiś dobrych 4 miesięcy;) co do blueray-a nie ma takowej wersji na rynku jak na ten moment.

#108 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 06 lipca 2008 - 11:12

Hmm, to moze biale aluminium. Wtedy beda zadowoleni wszyscy:P

#109 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 06 lipca 2008 - 13:25

A czy ktos wie kiedy beda w Polsce Macbooki pro z multitouch i kiedy bedzie dostepna wersja z blueray?


He. Blueray jak na razie jest za nowoczesny i chyba za dużo musieli by stracić na montowaniu.
Przecież w macach króluje jeszcze Combo!

#110 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 06 lipca 2008 - 13:28

A czy ktos wie kiedy beda w Polsce Macbooki pro z multitouch i kiedy bedzie dostepna wersja z blueray?


http://www.myapple.p...y-dla-maca.html

W całej tej ofercie tkwi pewien szkopuł. W chwili obecnej na komputerach Apple z systemem Mac OS X nie można oglądać filmów Blu-ray, dla tego MCE dodaje do zestawu oprogramowanie, które umożliwia odtwarzanie filmów HD w systemie Windows XP/Vista, działającym na komputerze Mac w trybie BootCamp.



#111 macbookboy

macbookboy
  • 30 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 13:41

Ja mam białego od grudnia 2007, jak na razie nie żółknie, spisuje się świetnie ;) Dodałem mu kopa w postaci 4 giga ramu + wsadziłem 120 zamiast 80. Nie wiem czemu ludzie na Leosia narzekają. Mam najtansza wersje macbooka troszke podtuningowaną i leoś pięknie się spisuje ;)


Biel macbookowska mi się podoba chociaż wolałbym aluminium :) Wnerwia mnie czyszczenie go (raz na miesiąć wymagane).
:)



czyscisz go raz na miesiac, ja chyba co 3 dni

co do osiagow leosia to technika Apple po prostu nie jest w stanie sprostowac speca w Polandzie ;)

99% użytknownikow to geniusze ktorzy wlasnie pracuja nad kolejna wersja Shrek'a:roll:

zajmuje sie handlem i jak widze ludzi ktorzy kupuja apple to sie plakac chce, wiekszosc to ludki ktorzy z 633Ghz by sobie nie poradzili ale oczywiscie kupuja najwiekszego appla 2.4, bo 2.2 to juz jest "za wolny"... slow brakuje :-)

wszyscy spece z blokow ale umiejetnosci to maja przynajmniej Gatsa, a wymagania jak to Polacy.....co to nie ja

#112 MacKrak

MacKrak
  • 7 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 14:26

Bo My Pany i Basta. Każdy głosuje Kasą. Czasy, każdemu według potrzeb.... , mineły

#113 mmarcinoo

mmarcinoo
  • 44 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 08:25

ktos wie co z nowym MB? jakies njusy? info o jesieni? :)

#114 loskamillos

loskamillos
  • 247 postów
  • SkądHeilbronn, DE

Napisano 13 sierpnia 2008 - 08:27

Podobno we wrześniu ma się odbyć keynote Steve'a Jobsa, na którym ma zaprezentować nowe Macbooki. Reszta to same domysły i plotki...

#115 mmarcinoo

mmarcinoo
  • 44 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 09:02

czyli trzeba sie wstrzymac z zakupem... z drugiej strony to moze byc plotka od samego poczatku..;/

#116 szafir

szafir
  • 63 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 22:51

eeej, wiadomo kiedy rusza z tymi nowymi mackbookami? nie chce kupowac starego poki jestem na na drugim kontynencie..

#117 karpi

karpi
  • 46 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 23:12

czekamy na keynote we wrzesniu i wszystko się okaże. Ja również wstrzymałem się z kupnem macbook'a

#118 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 25 sierpnia 2008 - 23:24

..to samo u mnie.. MacBook Pro sobie darowalem.. :( wcale niechetnie.. i czekam do wrzesnia..

#119 szafir

szafir
  • 63 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 23:36

w zeszlym tygodniu w bestbuy i innych sklepach tego typu byla promocja. imac/macbook/macbook pro + gratis dawali airporta,iwork'a i drukare.(w sumie o wart 270$) juz o wlos kupilem :) ale na cholere mnie ta drukarka beznadziejna :)

#120 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 sierpnia 2008 - 23:43

Ja bym bral Macbooka Pro teraz, gdyby nie ta afera z wadliwymi kartami graficznymi.

#121 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 26 sierpnia 2008 - 07:11

@ Ruczaj ..wlasnie o te karty mi chodzi.. zakrecilem sie tottalnie.. pozatym jednego MacBooka bialego mam w chacie i chcialem cos szybszego/innego - pomimo ze Pro mi sie nie podoba.. bijcie jak chcecie ale te glosniki.. smieszny POWER button.. itd.. MacBook bialy jest przy Pro jak calineczka. wiec jak w alu go zrobia i moze SSD wsadza.. to daruje sobie Pro.. CZEKAM! @ szafir ..macie siec BestBuy w Canadzie?

#122 bumper

bumper
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 sierpnia 2008 - 09:34

czekamy na keynote we wrzesniu i wszystko się okaże. Ja również wstrzymałem się z kupnem macbook'a


..to samo u mnie.. MacBook Pro sobie darowalem.. :( wcale niechetnie.. i czekam do wrzesnia..


to jest już nas trzech ;)

#123 szafir

szafir
  • 63 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 16:45

@ Ruczaj

@ szafir

..macie siec BestBuy w Canadzie?


z tych wiekszych to:
BestBuy.ca
FUTURESHOP.ca

ceny produktow mozna sprawdzic na www

#124 papkorn

papkorn
  • 31 postów

Napisano 27 sierpnia 2008 - 23:47

A wiadomo coś na temat przybliżonej daty, kiedy to żekomo mają sie pojawić nowe MBP? Już miałem zamawiać, ale tak na chlopski rozum mam 2go laptopa, więc jeszcze ten tydzień dwa przetrzymam, i może sie na jakąś niższą cene załapie. :P

#125 nitr0

nitr0
  • 850 postów
  • SkądGryfino, Poland

Napisano 28 sierpnia 2008 - 00:03

9 września.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych