Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Adobe Cloud - czy ktoś używa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#26 mcfrey

mcfrey
  • 424 postów
  • SkądGizycko

Napisano 20 marca 2013 - 14:13

No to super:) Ja dzwonilem do Adobe ale panienka twierdzila ze bez karty kredytowej ani rusz:) Ogolnie ten support Adobe to jakas pomylka:)

#27 DiMoonn

DiMoonn
  • 259 postów
  • SkądMariew, PL

Napisano 22 marca 2013 - 00:29

Ja też nie mam kredytowej, płaciłem debetową - warunki: - kod zabezpieczający (3 cyfry z tyłu); - odblokowane transakcje internetowe za pomocą tej karty; - no i, wiadomo, kasa na koncie. Drugi pakiet na firmę kupiłem kilka dni temu.

#28 mcfrey

mcfrey
  • 424 postów
  • SkądGizycko

Napisano 28 marca 2013 - 10:40

A jak jest z fakturami? Tzn jesli wybieram system roczny a place miesiecznie to kiedy dostaje faktury? Co miesiac? Na koniec okresu rozliczeniowego?

#29 margiel

margiel
  • 640 postów

Napisano 28 marca 2013 - 11:12

A jak jest z fakturami? Tzn jesli wybieram system roczny a place miesiecznie to kiedy dostaje faktury? Co miesiac? Na koniec okresu rozliczeniowego?

Jako, ze nie potrzebuje faktur to nie zwrocilem na to uwagi, ale teraz z ciekawosci zerknalem do swojego panelu Adobe i jest tam dostepna do pobrania pierwsza faktura za pierwszy miesiac. Dzisiaj zapewne obciazona zostanie moja karta na kolejny miesiac i pewnie pojawi sie kolejna faktura. Zatem fakturki dostajesz co miesiac.

#30 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 kwietnia 2013 - 15:13

Hej, mam w pracy clouda, teraz pytanie czy mogę w domu uruchomić programy z pakietu używając swojego firmowego adobe id? Inaczej mówiąc czy mogę sobie zainstalować pakiet na dwóch komputerach używając jednego id? Dzięki

#31 lusiapabis

lusiapabis
  • 1 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 kwietnia 2013 - 19:50

Ja używam ;) super program

#32 madgrafik

madgrafik
  • 14 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 22:56

Witam, Czy udało Ci się rozwiązać ten problem? W firmie zakupili właśnie chmurę i też się nad tym zastanawiam. Będę wdzięczna za odpowiedź.

#33 margiel

margiel
  • 640 postów

Napisano 31 sierpnia 2013 - 23:05

Bede strzelal, ze sie da, ale mozliwe, ze nie da sie pracowac na dwoch kompach (z tym samym ID) jednoczesnie. No ale co za problem sprobowac? :)

#34 madgrafik

madgrafik
  • 14 postów

Napisano 01 września 2013 - 10:23

Ja też tak myślę, że powinno się dać. Nie jednocześnie, to się rozumie :) Będę zatem próbować. Dam znać co się działo :) Dzięki za wsparcie :)

#35 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 września 2013 - 13:26

Gdyby ktoś jeszcze pytał, w ramach jednego użytkownika można zainstalować na dwóch maszynach. Sprawdzone, pracuję tak od dłuższego czasu.

#36 madgrafik

madgrafik
  • 14 postów

Napisano 01 września 2013 - 15:54

Super! Teraz już spokojnie mogę działać. Dzięki.

#37 jacek00

jacek00
  • 368 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 września 2013 - 21:28

Wszelkie programy jakich chcemy używać zasysa się i instaluje lokalnie i korzysta z nich jak ze zwykłego softu łącznie z lokalnym zapisem plików, czy może wymuszone jest coś takiego jak np trzymanie plików tylko online?


Niczego nie musisz zapisywać online. Działasz na programach tak jak do tej pory.

Co w przypadku gdy wychodzi upgrade do jakiegoś softu lub nawet wychodzi kolejna wersja CS - czy to się jakoś updatuje wtedy (ręcznie lub automatycznie)?


Dostajesz monit o dostępnej aktualizacji. Klikasz i instalujesz.

Czy jest możliwa praca na takim pakiecie bez dostępu do netu?


Tak. Dostęp do netu musisz mieć raz na miesiąc.

#38 robson21

robson21
  • 42 postów

Napisano 10 czerwca 2014 - 07:38

Witam, Przepraszam, ze trochę odgrzebuje temat ale zastanawia mnie to jak przy subskrypcji płatnej co miesiąc wyglądają opłaty, chodzi mi o to czy są pobierane jakieś dodatkowe koszty za przelew bo domyślam sie, ze skoro rozliczane są w euro to oprócz przewalutowania co jest oczywiste pieniadze idą zagranice wiec pytanie czy cos dodatkowo jest za to pobierane?

#39 margiel

margiel
  • 640 postów

Napisano 10 czerwca 2014 - 07:52

Nie ma zadnych dodatkowych oplat.

#40 JacekM3

JacekM3
  • 170 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2014 - 08:05

@margiel jesteś już ponad rok z CC jaką masz teraz cenę po skończeniu promocji? Czy wynegocjowałeś kolejną zniżkę? Czy były jakieś problemy z CC? Z ilu programów z całego zestawu udało Ci się skorzystać przez ten rok?

#41 margiel

margiel
  • 640 postów

Napisano 10 czerwca 2014 - 08:47

Po zakonczeniu promocji cena zmienila sie z 36,89 na 61,49 Euro. Po przewalutowaniu jest to cos kolo 260 chyba. Nie negociowalem zadnej znizki - nie slyszalem, aby bylo to mozliwe i nie wpadlem na taki pomysl. Nigdy nie mialem zadnych problemow z CC. Raz tylko mieli wlam na serwery i trzeba bylo zmienic przez to haslo do konta oraz karte platnicza bo mieli obawy, ze numery kart mogly sie wydostac. Na co dzien uzywam PS, AI, Bridge, Acrobat. Czasem Dreamweaver i Distiler. Nie mam zainstalowanego w tej chwili innego softu z pakietu. Nie instaluje softu, ktorego nie uzywam bo mi szkoda miejsca na dysku :) Na poczatku, o ile pamietam, mialem przez chwile Adobe Premiere i Adobe InDesign, ale jako, ze nie uzywam, to polecialy do kosza. Jesli beda potrzebne to minutka i beda znowu zainstalowane. Generalnie CC jest swietnym rozwiazaniem.

#42 JacekM3

JacekM3
  • 170 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2014 - 09:19

Dziękuję za szybką odpowiedź. :) Adobe działa teraz jak kablówka czy firma telekomunikacyjna. Ma dział utrzymania klienta. Jeśli pod koniec abonamentu chcesz zrezygnować, po rozmowie (teraz już chyba tylko po angielsku), możesz dostać zniżkę. Jeśli trafisz na odpowiedniego człowieka po drugiej stronie i odpowiednio podejdziesz do tematu możesz mieć kolejny rok za połowę ceny (na początku negocjacji dorzucają miesiąc, dwa gratis ale przy cenie bez zniżki - płacisz normalnie za 12 miesięcy a korzystasz przez 13 lub 14). Pisali o tym amerykanie na profilu CC na fb. Teoretycznie jak ktoś pracuje na sofcie to nie chce się w takie coś bawić ale to jednak prawie półtora tysiąca taniej na wyciągnięcie ręki (jeśli się uda). Adobe lubi amerykanów więc to może dla polaków nie działać ale jeśli ktoś z Was spróbuje i się uda niech da znać.

#43 AnatolFrance

AnatolFrance
  • 344 postów

Napisano 24 czerwca 2014 - 22:08

Czy ktoś się orientuje, czy płacąc polską kartą mogę zmienić opcje płatności z euro na usd? Kurs jest o wiele korzystniejszy tylko nie wiem czy nie jest doliczany ekstra vat. Ktoś tak robił?

#44 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 czerwca 2014 - 22:59

A masz kartę nominowaną w USD, bo jak standardową to i tak zapłacisz w Euro ale więcej (będą dwa przeliczenia USD -> EUR i EUR -> PLN).

#45 aplapress

aplapress
  • 12 postów

Napisano 28 czerwca 2014 - 11:21

płatności kratą za usługe adobe creative cloud Podłączam się pod temat płatności kratą za usługe adobe creative cloud planuje wlasnie zakup i podobnie zastanawia mnie sposob roliczenia w dollarach sporo taniej, zastanawiam sie czy jak zamowi sie karte w dolarach do konta walutowego kilka bankow ma taka oferte, oplaty niewygórowane (nie beda wpisywac aby nie reklamowac) mozna wygooglowac pod haslem karta kredytowa w dolarach :) (Konto w dolarach bez opłat za prowadzenie dla osób, które często podróżują do USA lub płacą w USD w sklepach internetowych.) , moze by to zalatwialo sprawę. Kwestia tylko czy rozliczenie ze sklepu adobe przyjdzie w dolarach czy chamsko i tak wygeneruja w Euro no bo to teren UE :). Moze ktos już zmierzyl sie z tematem...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych