Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

SKRADZIONY IPHONE 5 nr. seryjny: C36JLWKADTWD, IMEI: 013404007416240


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#26 Dziki

Dziki
  • 78 postów
  • SkądKnurów

Napisano 18 grudnia 2012 - 05:39

Powodzenia w szukaniu. Jeśli jakiś podejrzany zobaczę na jakieś aukcji będe to sprawdzał :)

#27 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 18 grudnia 2012 - 08:50

Okazało się, że jest to telefon innego użytkownika tego forum. Powodzenia w szukaniu :)


Czyli znalazła się zguba kogoś innego?

#28 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 18 grudnia 2012 - 09:02

Czyli znalazła się zguba kogoś innego?


Jeżeli tak to super :)

#29 qtylovsky

qtylovsky
  • 823 postów
  • Skądwołomin

Napisano 18 grudnia 2012 - 09:11

Nikle masz szanse na trafienie kogos takiego jak ja, kto po znalezieniu portfela wywiesza kartke a po znalezieniu telefonu stara sie zadzwonic na numer typu "mama" zeby sie dowiedziec, gdzie go oddac. Tacy ludzie w Polsce sa, ale maja opinie "niezyciowych frajerow". Ja tam wole na swoje zapracowac a nie ukrasc, ale w Polsce pokutuje taka kure*ska posowiecka mentalnosc.

Pozostaje polowac na zlodzieja po serwisach aukcyjnych i lombardach. Mi kiedys dawno temu zginela komorka w szkole, objechalismy z ojcem pobliskie lombardy zostawilismy numer kontaktowy i po 2 godzinach do jednego z nich zglosil sie "szczesliwy znalazca". Ja nie wiem, jakim trzeba byc ch*jem i zyciowym nieudacznikiem zeby po znalezieniu czegos pierwsza mysla bylo "sprzedac" albo "sobie zostawic".

Zgadzam sie z tym co napisałes. Ja bym jeszcze dodał od siebie ze trzeba byc tez niezłym burakiem zeby kupic kradziony sprzet... bo tylko to ze ludzie kupuja takie sprzety powoduje ze sa kradzione...

#30 matiaczek

matiaczek
  • 17 postów

Napisano 18 grudnia 2012 - 12:09

Okazało się, że jest to telefon innego użytkownika tego forum. Powodzenia w szukaniu :)


No to super! Cieszę się, że mogłem pomóc :) Ja swojego nadal szukam, jeśli ktoś by się na coś podejrzanego natchnął to proszę o informację.

#31 Pati007

Pati007
  • 265 postów
  • SkądSuchy Las, PL

Napisano 18 grudnia 2012 - 16:47

Istotnie, pewne podobieństwa są, tym bardziej, że to szesnastka z Krakowa, ale autor tematu musi doprecyzować- czy telefon był z sieci czy kupiony bez kontraktu. Bo ten niby jest z Playa.


Może być też bez simlocka. Sprzedający wyraźnie napisał, że sprawdzał tylko Play i działa, a nie, że działa tylko w Play.

A tak swoją drogą powinien być obowiązek podawania IMEI na aukcjach...

#32 piotrgrymek

piotrgrymek
  • 20 postów

Napisano 20 grudnia 2012 - 16:04

okazało się, że na aukcji, o której była mowa, był sprzedawany mój iP, którego mi skradziono 1go grudnia. we współpracy z policją i jednym z Was udało mi się odzyskać telefon - właśnie go odtwarzam :) dzięki ! i życzę szybkiego znalezienia.

#33 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 20 grudnia 2012 - 20:19

okazało się, że na aukcji, o której była mowa, był sprzedawany mój iP, którego mi skradziono 1go grudnia. we współpracy z policją i jednym z Was udało mi się odzyskać telefon - właśnie go odtwarzam :) dzięki ! i życzę szybkiego znalezienia.


Gratuluje udanego zakonczenia sprawy. Oby tego ch... spotkala zasluzona kara, choc w naszym pieknym kraju to bardzo watpliwe.

#34 piotrgrymek

piotrgrymek
  • 20 postów

Napisano 20 grudnia 2012 - 21:15

przyznał się i poniesie karę za kradzież i paserstwo

#35 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 20 grudnia 2012 - 21:54

przyznał się i poniesie karę za kradzież i paserstwo


Taki "miły" prezent świąteczny mu zrobiłeś :D hihi . dobrze mu tak XD

#36 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 20 grudnia 2012 - 22:18

Swoją drogą inteligencja dzisiejszych "kradziei" nie jest najwyższa. Wystawiać używanego, skradzionego iPhone'a 5, podczas gdy jest na Allegro tylko ok. 20 aukcji używanych Nie mniej, gratuluję pozytywnego zakończenia sprawy; miałem niedługi czas temu to samo, więc wiem, jakie to uczucie odzyskać sprzęt




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych