Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

SKRADZIONY IPHONE 5 nr. seryjny: C36JLWKADTWD, IMEI: 013404007416240


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 matiaczek

matiaczek
  • 17 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 23:32

Telefon nowy. Kolor czarno-grafitowy. Przyklejona folia na wyświetlacz + CASE przeźroczysty-matowy plastikowy, w niebieskiej skarpetce z logiem PZU. Skradziony w Krakowie w Galerii Kazimierz w dniu 17.11.2012 w godzinach 13-19, a najbardziej prawdopodobne, między 16 a 19. Za pomoc w odnalezieniu NAGRODA!!!

#2 Zephi

Zephi
  • 192 postów

Napisano 18 listopada 2012 - 23:56

A mozna, z ciekawosci, spytac w jaki sposob straciles telefon? Juz tlumacze skad ta ciekawosc - trzy- czy szesciogodzinny przedzial czasowy, biorac pod uwage miejsce kradziezy, jest dla mnie raczej dziwny, chociaz moze to tylko ja co kilkanascie minut wyciagam telefon, by chociazby sprawdzic godzine... Czyli co, kieszonkowiec? Czy moze zostawiles gdzies na stoliku i ktos sobie przywlaszczyl?

#3 osypowicz

osypowicz
  • 7 postów

Napisano 19 listopada 2012 - 09:09

dodaj do bazy bazagsm.pl a lokalizacja nie działa ?

#4 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 19 listopada 2012 - 11:39

Find my iPhone było włączone?

#5 Hektor1995

Hektor1995
  • 33 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 grudnia 2012 - 09:04

Jaka pojemność ? Mam jednego podejrzanego .

#6 matiaczek

matiaczek
  • 17 postów

Napisano 14 grudnia 2012 - 18:48

Pojemność 16 GB, dodatkowo mogę zawęzić godziny kradzieży do pomiędzy 15:45 - 17:40.

#7 Dalvikir

Dalvikir
  • 168 postów
  • SkądPL

Napisano 14 grudnia 2012 - 19:12

Powiedz papa do swojego iPhone'a. IGŁA W STOGU SIANA :)

#8 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 14 grudnia 2012 - 19:15

Powiedz papa do swojego iPhone'a. IGŁA W STOGU SIANA :)


Zobaczymy jak będziesz się śmiał jak zginie Ci tak drogi sprzęt...

#9 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 14 grudnia 2012 - 20:22

Powiedz papa do swojego iPhone'a. IGŁA W STOGU SIANA :)


Życzę Tobie abyś zgubił swojego. I napisz nam o tym na forum. Zacytuje Twoje ciepłe zdanie.

#10 Sulinari

Sulinari
  • 165 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 14 grudnia 2012 - 22:26

nie wiem czemu się go czepiacie... ;/ napisał prawdę, szkoda tylko ze w tak mało miły sposób

#11 iUSA

iUSA
  • 52 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 00:27

Nikt się tutaj go nie czepia. Tylko zwraca uwagę. Po pierwsze post nie wnosił nic do tematu, po wtóre niepotrzebna ta uśmiechnięta minka na końcu zdania. Po trzecie, post dodany nie wiadomo w jakim celu, tym bardziej, iż według jednego z użytkowników piszących powyżej, pojawiła się iskierka nadziei na odnalezienie telefonu. Patrząc po dacie zamieszczenia ogłoszenia o utracie iPhone'a, można wywnioskować, że człowiek ten zapłacił ogromną cenę za swój sprzęt (na aukcjach powyżej 3300 zł, w iSpocie tego czasu widniała astronomiczna cena 3999 zł za 16 GB). To było po prostu nie na miejscu.

#12 lubieherbate

lubieherbate
  • 399 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 08:30

Się dziwicie... Tu jest Polska, niektórym do pełni szczęścia brakuje tylko żeby mu jeszcze opony na parkingu poprzebijali.

#13 kamikox

kamikox
  • 346 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2012 - 17:56

Chyba nie wierzysz ze ktos Ci odda iphone 5 :)

#14 Dalvikir

Dalvikir
  • 168 postów
  • SkądPL

Napisano 15 grudnia 2012 - 21:08

Życzę Tobie abyś zgubił swojego. I napisz nam o tym na forum. Zacytuje Twoje ciepłe zdanie.


Dla jasności dodam że jakis czas temu napisala tu dziewczyna ze skradziono jej iPhone 4S, wiesz co jej odpisałeś? "Powiedz papa do swojego telefonu" wiec nie cwaniakuj.
Skradziono mi juz raz telefon i trudno stało sie, wiem natomiast że nie jest to sprawa łatwa a jak wiemu uczciwych złodziei mało na swiecie.

#15 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 15 grudnia 2012 - 21:17

Oszustów i kłamców jak Ty za to na świecie jest dużo :) ale nie będę wchodził w szczegóły. Po co mam psuć Twój nowy imicz. Ps. Etui sobie sam kupiłem. Koniec OT.

#16 Dalvikir

Dalvikir
  • 168 postów
  • SkądPL

Napisano 15 grudnia 2012 - 22:06

Axellvak, coś Ci się człowieku ostro pomieszało, mam nadzieję że nie bierzesz nic mocnego co zaszkodziłoby Twojemu zdrowiu.

#17 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 16 grudnia 2012 - 08:38

Panowie, poluzujcie pośladki. Po prostu pewnym ludziom humor poprawia nieszczęście innych. :/

#18 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 16 grudnia 2012 - 08:43

Axellvak, coś Ci się człowieku ostro pomieszało, mam nadzieję że nie bierzesz nic mocnego co zaszkodziłoby Twojemu zdrowiu.

Wmawiaj sobie i udawaj dalej.. zatkało Cię że wiem kim jesteś, zmiana nick'u tutaj Ci nie pomoże. Na tym kończe rozmowe z Tobą.

#19 matiaczek

matiaczek
  • 17 postów

Napisano 17 grudnia 2012 - 17:19

Niezły OFFtop się zrobił :P

Znalazłem coś takiego:
[url=http://allegro.pl/iphone-5-16gb-idealny-i2877542953.html]Iphone 5 16GB idealny. (2877542953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.[/url]
co myślicie?

#20 iUSA

iUSA
  • 52 postów

Napisano 17 grudnia 2012 - 17:32

Istotnie, pewne podobieństwa są, tym bardziej, że to szesnastka z Krakowa, ale autor tematu musi doprecyzować- czy telefon był z sieci czy kupiony bez kontraktu. Bo ten niby jest z Playa. Dobrze by było gdyby ktoś od sprzedawcy wyciągnął serial number lub IMEI.

#21 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 17 grudnia 2012 - 17:33

Nikle masz szanse na trafienie kogos takiego jak ja, kto po znalezieniu portfela wywiesza kartke a po znalezieniu telefonu stara sie zadzwonic na numer typu "mama" zeby sie dowiedziec, gdzie go oddac. Tacy ludzie w Polsce sa, ale maja opinie "niezyciowych frajerow". Ja tam wole na swoje zapracowac a nie ukrasc, ale w Polsce pokutuje taka kure*ska posowiecka mentalnosc. Pozostaje polowac na zlodzieja po serwisach aukcyjnych i lombardach. Mi kiedys dawno temu zginela komorka w szkole, objechalismy z ojcem pobliskie lombardy zostawilismy numer kontaktowy i po 2 godzinach do jednego z nich zglosil sie "szczesliwy znalazca". Ja nie wiem, jakim trzeba byc ch*jem i zyciowym nieudacznikiem zeby po znalezieniu czegos pierwsza mysla bylo "sprzedac" albo "sobie zostawic".

#22 matiaczek

matiaczek
  • 17 postów

Napisano 17 grudnia 2012 - 17:52

Telefon był przezemnie kupiony bez kontraktu w apple online store, iPhone z aukcji wydaje mi się dziwnie podejrzany bo sprzedawany wyłącznie z kablem (który można kupić na allegro - by dało się telefon naładować).

- - - Updated - - -

Nikle masz szanse na trafienie kogos takiego jak ja, kto po znalezieniu portfela wywiesza kartke a po znalezieniu telefonu stara sie zadzwonic na numer typu "mama" zeby sie dowiedziec, gdzie go oddac. Tacy ludzie w Polsce sa, ale maja opinie "niezyciowych frajerow". Ja tam wole na swoje zapracowac a nie ukrasc, ale w Polsce pokutuje taka kure*ska posowiecka mentalnosc.

Pozostaje polowac na zlodzieja po serwisach aukcyjnych i lombardach. Mi kiedys dawno temu zginela komorka w szkole, objechalismy z ojcem pobliskie lombardy zostawilismy numer kontaktowy i po 2 godzinach do jednego z nich zglosil sie "szczesliwy znalazca". Ja nie wiem, jakim trzeba byc ch*jem i zyciowym nieudacznikiem zeby po znalezieniu czegos pierwsza mysla bylo "sprzedac" albo "sobie zostawic".


Właśnie ja należe do takich ludzi jak Ty, już nie raz zdarzyło mi się coś znaleźć i nawet przez myśl mi nie przeszło by to jakoś spieniężyć lub zostawić sobie... Niestety dokładnie tak jak mówisz, coraz mniej ludzi na świecie żyje "fair" w stosunku do siebie i innych. Wolą iść na łatwiznę, nie ważne, że czyimś kosztem...

Nawet jeśli znajdę na aukcji mój telefon, to co? Mam go kupić? Zgłosić na policję? (do tej pory nie zrobili nic, aaa przepraszam... umorzyli śledztwo!).

Telefon z aukcji działa w sieci Play, bo tylko to zostało sprawdzone, nie jest powiedziane, że na inne ma simlock, chociaż to i tak tylko gdybanie...

#23 crisco

crisco
  • 1 485 postów

Napisano 17 grudnia 2012 - 18:06

Oszustów i kłamców jak Ty

Kolego, czy zdajesz sobie sprawę co piszesz? Chyba, że jesteś dzieckiem. Publicznie kogoś obrażasz. Z takich nie odpowiedzialnych tekstów można wyciągać dość poważne konsekwencje.

#24 Dziki

Dziki
  • 78 postów
  • SkądKnurów

Napisano 17 grudnia 2012 - 20:31

Wysłałem maila do sprzedawcy. Odpisał, że znalazł ten telefon w miejscu gdzie pracuje jakoś miesiąc temu i nikt się po niego nie zgłosił więc by się zgadzało. Wysłał mi 2 zdjęcia telefonu ale myślę, że nic one nie dają wiec poprosiłem o zdjęcie z numerami seryjnymi i zobaczymy co z tego będzie. Jak dostanę odpowiedź to na pewno napiszę w tym temacie ponownie.

Edit: Otrzymałem zdjęcie z numerem seryjnym i niestety nie jest to telefon, którego szukasz.

#25 matiaczek

matiaczek
  • 17 postów

Napisano 18 grudnia 2012 - 02:36

Dzięki za zainteresowanie i pomoc, czyli szukam dalej...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych