Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes nie widzi iPhone — iTunes nie wykrywa iPoda & Komputer nie widzi iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
421 odpowiedzi w tym temacie

#176 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipca 2009 - 14:21

A reset iPoda? Przytrzymaj menu+select aż się zresetuje.

#177 lukasz_Zmc

lukasz_Zmc
  • 279 postów

Napisano 02 lipca 2009 - 20:13

robilem to duzo razy

#178 riodro1

riodro1
  • 136 postów
  • SkądDzierżoniów, Poland

Napisano 04 lipca 2009 - 16:07

pożycz od kogoś lub kup nowy kabel, za ładowanie odpowiadają inne przewody niż za komunikację z komputerem można iP ładować z uszkodzonym kablem...

#179 lukasz_Zmc

lukasz_Zmc
  • 279 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 11:39

Nie mam od kogo porzyczyć a kupiłem ostatni w mieście i jest on urzywany max 1 tydzień

#180 dewrew

dewrew
  • 7 postów

Napisano 26 września 2009 - 15:41

iPod Nano 8GB - nie wykrywany przez XP witam. od paru dni mecze sie z iPodem Nano, naczytalem sie juz troche w tym temacie, probowalem juz roznych metod ale moj iPod wciaz jest niewykrywany przez Windowsa. Przy podpieciu go do USB 2.0 pojawias ie tylko informacja ze znaleziono nowy sprzet, i nierozponano urzadzenia USB. Obcenie zastnawiam sie czy moj iPod jest sformatowany pod Windows czy na Maca. dla pewnosci chciałbym sformatowac go pod Windowsa i tutaj moje ptanie brzmi: jak to zrobic?

#181 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 26 września 2009 - 16:15

masz iTunes ?

#182 dewrew

dewrew
  • 7 postów

Napisano 26 września 2009 - 16:30

tak, zainstalowalem zarowno iTunes jak i iPod Updater 2006-06-28 w iTunes nie widzi iPoda, podobnie jak w Exploratorze Windows.

#183 panic

panic
  • 360 postów

Napisano 26 września 2009 - 16:38

Najnowszy iTunes? Może Twój iPod to podróbka? Spróbuj podpiąć w inny port USB.

#184 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 26 września 2009 - 16:43

tak, zainstalowalem zarowno iTunes jak i iPod Updater 2006-06-28
w iTunes nie widzi iPoda, podobnie jak w Exploratorze Windows.


to dziwne...

możesz zrobić zdjęcie boku pudełka, lub samego ipoda ?

#185 ferrari_enzo

ferrari_enzo
  • 365 postów
  • SkądTomaszów Mazowiecki, 50km to Woodź

Napisano 26 września 2009 - 17:03

Miałem tak samo z iPhone 3GS, ale następnego dnia już nie było tego problemu.

#186 dewrew

dewrew
  • 7 postów

Napisano 26 września 2009 - 17:58

nie posiadam pudełka, iPod został znaleziony w norweskim autobusie :) owszem, zdjecie moge zrobic ale nie mam obecnie mozliwosci zrzucenia go na kompa, zreszta czy to w jakis sposob rozwiazuje moj problem? komputer go niw wykrywa.. pierwszy raz mam stycznosc z produktem Apple i stad te problemy.. chcialbym go sformatowac pod windowsa, pytanie tylko jak, skoro w zaden sposob nie moge z nim nawiazac polaczenia...

#187 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 26 września 2009 - 18:02

poprostu może to być podróba! poza tym jaki to iPod nano? 1G, 2G, 3G, 4G, 5G ?

#188 dewrew

dewrew
  • 7 postów

Napisano 26 września 2009 - 18:15

jakto podroba? i co z taka pordroba mozna zrobic? muzyka jakas na nim jest, gra i w ogole, tylko chcialbym na niego zrzucic cos swojego.. nie wiem.. wiem tylko ze to iPod nano (bo tak wyglada). ma 8GB i w "about" jest podany model "MB754"

#189 jagodaa

jagodaa
  • 82 postów

Napisano 06 października 2009 - 15:23

iTunes nie widzi iPoda - iTunes nie wykrywa iPoda po podlaczeniu iPoda do komputera, pokazuje sie ipod na pulpicie i jest mozliwosc kozystania z dysku twardego, lecz iTunes go nie widzi. Na ekranie ipoda jest "connected" albo synchronizacja, aczkolwiek nie ma w bibliotece na ipodzie ostatnio dodanej muzyki, a w itunes ani sladu po ipodzie. w czym jest problem??

#190 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 06 października 2009 - 15:34

iTunes zrobił sobie przerwę... .. Tak na serio, jaki iTunes?

#191 jagodaa

jagodaa
  • 82 postów

Napisano 06 października 2009 - 18:28

iTunes 9.0.1.... iPod classic ostatni update

#192 limpak

limpak
  • 19 postów

Napisano 16 października 2009 - 20:55

możesz spróbować zrestartować ipoda (środkowy przycisk + menu, obydwa przytrzymać) następnie wejść w tryb dysku, czyli jak się restartuje to jak jest pokazane jabłuszko naciskamy i trzymamy środkowy przycisk oraz przycisk play, następnie podłącz iPoda do iTunes i w zakładce podsumowanie naciśnij przycisk odtwórz.

#193 lisq33

lisq33
  • 7 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 18:00

Nowy ipod classic 80gb - nie wykrywa go

Witam. Mam problem z nowym ipodem (to moj pierwszy ipod wiec nie mam doswiadczenia :P)

Przeczytalem intrukcje w internecie itp sciagnalem itunes, podlaczylem ipoda do laptopa. Na poczatku sie ladowal, po jakims czasie sie wlaczyl i bylo widac dzialy muzyka itp. odlaczylem go i podlaczylem ponownie do laptopa. Gdy jest podlaczony, na wyswietlaczu jest obrazek wtyczki i napis PODLACZONY, lecz w itunes nie wyswietla mi sie ipod na liscie po lewo. i nie moge wgrac muzyki, zmienic ustawienia, nic. tak jakby program nie wykrywal mi ipoda.

ale komputer wykrywa, w Moj komputer gdzie sa partycje, jest IPOD i jego obrazek, wiec laptop go odczytuje, lecz program nie.

prosze o pomoc, jestem zielony :P nie wiem co zrobic

---- Dodano 30-11-2009 o godzinie 19:36 ----
ps: nawet windows media player nie wykrywa ipoda, gdy probowalem go zsynchronizowac... :(

#194 lisq33

lisq33
  • 7 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:18

probowalem na trzech wejsciach w laptopie, na dwoch w pc stacjonarnym i nic. zawsze mi sie wyswietla jako dysk zewnetrzny, ale ani windows media player ani itunes nie widzi ipoda... pytalem w media marktcie i powiedzieli ze powinienem miec plytke ze sterownikami... tylko ze zadnej plytki w pudelku nie bylo :/ niech ktos pomoze

#195 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:38

Odtwarzacz iPod jest widoczny w systemie Windows, ale nie w programie iTunes

Pozdrawiam

#196 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:39

w zasadzie sterownik jest w instalce itunes,WMP go nie wykryje bo iPod ma własny system plików i w nim są media przechowywane,spróbuj go wprowadzić w tryb pracy dysku,można zakładać że wina leży po stronie kabla,jeżeli masz możliwość to sprawdź u jakiegoś znajomego

#197 lisq33

lisq33
  • 7 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:44

thozo, robiłem WSZYSTKO co tam bylo napisane, i nic nie pomogło.

Smoczy, jak mogle wprowadzic ipoda w tryb pracy dysku?

skoro wina kabla, to ipod by sie nawet jako dysk zewnetrzny chyba nie wyswietlal

---- Dodano 01-12-2009 o godzinie 19:17 ----
"Ponowne uruchomienie usługi iPod" - ta usluga jest urochomiona, ale ipoda i tak nie widac w itunes... :( widzi go tylko komputer jako dysk zewnetrzny.

reisntalowalem pare razy itunes, na obydwu komputerach i nic.

(na laptopie mam viste, na stacjonarnym xp i na obydwoch jest tak samo...)

#198 lisq33

lisq33
  • 7 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 23:56

edit: bylem w serwisie apple, pan go jakos skonfigurowal bo sie zawieszal, wgral najnowsza wersje itp, i ipodzik dziala :) i za darmoszke :) miło.

#199 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 04 grudnia 2009 - 15:28

Zamykam.

#200 Nathan

Nathan
  • 90 postów
  • Skądz przeszłości...

Napisano 06 grudnia 2009 - 19:17

itunes nie widzi nano 5g Witam. Zakupiłem niedawno Ipoda nano piątej generacji(z kamerą wideo) 16GB. Pierwszego dnia użytkowania, wgrałem od razu nowy soft 1.02 i postanowiłem zsynchronizować muzykę. Mniej więcej po 7 GB muzyki wywalił błąd (-69), ale nie wzruszyłem się, przywróciłem Ipoda i znowu wgrałem muzykę. Tym razem wywalił przy 2GB taki błąd i przy następnej próbie wgrywania jakichkolwiek piosenek także go wywalał. Więc po raz kolejny go "przywróciłem". Wyskoczył komunikat w itunes że ipod za chwilę ponownie się podłączy i już się nie podłączył. Podłączałem go do różnych portów USB, itunes albo go nie widzi albo się wiesza(jedynym rozwiązaniem jest reset komputera). Windows Vista normalnie rozpoznaje sprzęt. Dodam, że po kilku próbach udało mi się uruchomić itunes(po "przeskanowaniu w poszukiwaniu błędów") i wgrałem muzykę normalnie(około 2GB). Wszystko działało, więc postanowiłem go podłączyć i wgrać kolejną część biblioteki. Znowu wyrzucił błąd -69 i tym razem się zresetował i nadal występował problem z podłączeniem do itunes. Natomiast gdy odłączyłem ipoda od komputera, zawieszał się na prostych czynnościach takich jak nagrywanie wideo itp. Ponadto wyświetla że 2GB muzyki nadal się znajdują tyle że rozpoznaje je jako "inne". A utworów wyświetla "0". Myślę że najprościej będzie go wymienić i tak też chyba zrobię, ale może ktoś miał podobny problem lub wie o co może chodzić? Aha, gdy skorzystam z funkcji "przywróć", ipod się resetuje i przestaje być widoczny w itunes, albo program się zawiesza. I jeszcze pytanie: da się wgrać do niego starszy soft? Ten który miał zaraz po zakupieniu? Może to pomoże?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych