Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes nie widzi iPhone — iTunes nie wykrywa iPoda & Komputer nie widzi iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
421 odpowiedzi w tym temacie

#126 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 30 września 2008 - 13:42

Oj, to nie wiem. Jeśli iPod'a masz na gwarancji to możesz podejść do iSpot'u i kazać sobie wszystko naprawić i to na miejscu. Jeśli nie to tak samo, le pewnie z dopłatą jakąś. Poza tym trzeba by jeszcze sprawdzić na zupełnie niezależnym maczku.

#127 firstmate

firstmate
  • 22 postów

Napisano 30 września 2008 - 15:25

Nie mam gwary, chodzi o to ze nie moge zmienic muzyki ktora mam bo sluchac tego samego zabardzo mi sie nei chce. Poza tym dziala ok

#128 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 września 2008 - 16:36

Pewnie zrobił się jakiś konflikt z bibliotekami bo wątpię, że masz dwie identyczne. Format iPoda powinien pomóc.

#129 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:54

Ale żeby dokonać formatowania/restore iTunes musi widzieć iPoda więc porada ContactLost nic nie da. Sprawdź kabel - może uda ci się od kogoś pożyczyć drugi, podłącz przez inny port USB. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

#130 pelny20

pelny20
  • 6 postów

Napisano 01 października 2008 - 08:40

na wstepie przepraszam ze tutaj pisze ale nie widze tematu zabardzo co do mojego Ipoda :/ LUDZIE POMOCY!!!!! dostałem gdzies z 6 miechow temu iPoda 80GB z USA z Polskim oprogramowaniem i działał az do przedwczoraj....problem jest taki ze sluchalem na nim z 3 miesciace a pozniej lezal w szafce...wczoraj go chce naladowac pod USB a ten laduje chwile i wywala komunikat ze slaba bateria i rozladowuje baterie zamiat ja ładowac :/ czasami nawet sie sam rozłacza z komputerem, teraz mi wyskoczył blad ze nie rozpoznano urzadzenia:/ juz brak mi słow do tego :/ pokazuje ze ładuje a jak odłacze kabel to pusta baterie :/ wie ktos co sie stało?? PROSZE O POMOC

#131 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 01 października 2008 - 09:19

@pleny20 załatw ładowarke firewire lub jakakolwiek sieciowa bateria pewnie padla kompletnie i potrzebuje wiekszego kopa napięciowego
@firstmate ustaw ipoda w tzw disk mode o tak : YouTube - iPod Disk Mode Video i podłącz do itunes powinien załapać i chcec aby mu wgrano nowy soft

#132 pelny20

pelny20
  • 6 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:28

@pleny20 załatw ładowarke firewire lub jakakolwiek sieciowa bateria pewnie padla kompletnie i potrzebuje wiekszego kopa napięciowego
@firstmate ustaw ipoda w tzw disk mode o tak : [url=http://www.youtube.com/watch?v=EVxUlsmVGU4]YouTube - iPod Disk Mode Video[/url]




Ale zauważ że ten iPod działał dosc dlugo i tak nagle sie zjechał ??:/ 2 dni temu go naladowałem na maksa bo az sam sie zdziwiłem, ale problem jaki wystepuje z ta bateria powtarza sie stale :/ co mi to da ze go ustawie jako dysk??

---- Dodano 01-10-2008 o godzinie 10:37 ----
Masakra :/ zrobilem tak jak pokazuja na tym linku ktory mi dałes i pierwsza czesc jest oki ale druga gdy ma wyjsc komunikat "disconect is ok" to juz maskara :/ na wyswietlaczu robia w poziome kreski i posrodku dalej to jablko aplle :/ lipa ..... :/

#133 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 09:41

YouTube - Accessing iPod Diagnostics Menu

#134 pelny20

pelny20
  • 6 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:46

[url=http://www.youtube.com/watch?v=1AwQgZ67amw&feature=related]YouTube - Accessing iPod Diagnostics Menu[/url]


Fuck :/ jeszcze gorzej :/ tak sie sklada ze jak naciskam na test to on sie wyłacza i pokazuja sie poziome kreski :/

---- Dodano 01-10-2008 o godzinie 10:49 ----
Dodam jeszcze ze nie da rady bateri naladowac :/

#135 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 01 października 2008 - 10:25

@pleny20 załatw ładowarke firewire lub jakakolwiek sieciowa bateria pewnie padla kompletnie i potrzebuje wiekszego kopa napięciowego
@firstmate ustaw ipoda w tzw disk mode o tak : YouTube - iPod Disk Mode Video


widzisz tą*subtelną*różnice teraz ... zobacz kto temat zalozyl ... tak sie konczy brak czytania ze zrozumieniem i podczepianie sie pod tematy z zupełnie innym problemem ...

#136 firstmate

firstmate
  • 22 postów

Napisano 02 października 2008 - 13:45

kable wydaja sie byc wporzadku (chyba ladowanie baterii oznacza ten fakt) anyway moj pc tez nie widzi. Sa jakies programy do sformatowania ipoda ? Chcialem uzyc ipod updater ale chyba do mojej wersji ipoda nie dziala lub tez systemu

#137 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 02 października 2008 - 13:55

probowales disk mode tak jak Ci pisalem ? i podlaczyc wtedy do kompa ?

#138 firstmate

firstmate
  • 22 postów

Napisano 02 października 2008 - 13:58

tak, wciaz to samo :(

#139 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 02 października 2008 - 14:05

hmmm a sprawdz (na imacu) czy po podlaczeniu ipoda do kompa wykrywa Ci go diskutility i tam go mozna by sprobowac sformatowac pod hfs-a i moze itunes macowy by go wykryl i wgral nowy soft

#140 firstmate

firstmate
  • 22 postów

Napisano 02 października 2008 - 15:09

wielkie gratki - dziala ;) dziekuje

#141 Juugo

Juugo
  • 2 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:24

Komputer w ogóle nie wykrywa iPoda, Sad iPod

Cześć!
Jestem nowym użytkownikiem iPoda, dostałem go wczoraj(Classic 20GB ;<), i gdy próbowałem włączyć, pojawiło się najpierw jabłko Appla, a później 'Sad iPod' i link do supportu appla.. później się wyłączył.
Wszedłem na support, zobaczyłem, i... i nic.
Gdy podłączę go pod komputer najpierw pojawia się w/w jabłko, sad iPod i bateria.. jednak, nie ładuje się on.. sekwencja ikonek powtarza sie co jakiś czas.
Próbowałem już wszystkiego, na różnych komputerach, systemach(XP i Vista), reisnstalowanie sterowników i nic.. więc, postanowiłem zapytać doświadczonych użytkowników tego sprzętu - co się dzieje?
[Komputer w ogóle nie wykrywa iPoda, na żadnych gnieździe USB(próbowałem na 4...), i nie da się go włączyć(no, niby da, ale po chwili ikonka sad ipoda i wyłącza się..)]
Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam,
Juugo.

#142 Slawus

Slawus
  • 525 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:29

Najnowsze iTunes jest?

#143 Juugo

Juugo
  • 2 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:31

Próbowałem i z tym starym z płyty, jak i z najnowszym ze strony Apla, nic nie daje.

#144 szczurx

szczurx
  • 18 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 17:38

itunes nie wykrywa ipoda, windows zreszta tez witam! zakupilem uzywanego ipoda i jestem kompletnie zielony. zainstalowalem najnowsze itunes, jednak gdy go podlaczam, zarowno itunes jak i komputer nie wykrywają nowego sprzętu. nie wiem co jest grane bo kabel jest dobry, gdyz bez problemu laduje ipoda. dodam iz na po podlaczeniu do pc, na ipodzie nie wyswietla sie zaden komunikat, o tym by nie odlaczac urzadzenia, a powinno sie cos pokazac bo tak czytalem w tutorialu ,,pierwsze kroki z ipodem" probowalem tez resetowac ipoda ale nic to niedalo.

#145 _ZwS_

_ZwS_
  • 399 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 listopada 2008 - 17:42

Kupiłeś zepsutego? :)

#146 szczurx

szczurx
  • 18 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 18:29

mialbyc sprawny...
chociaz koles cos krecil, bo jak sie go teraz pytalme czy mu wykrywalo go, to powiedzial ze on nigdy nie wgrywal od niego zadnych plikow i sluchal tylko tych co mial na dysku (bo on tez go od kogos kupil)

---- Dodano 24-11-2008 o godzinie 20:55 ----
ipod dziala normalnie, mozna sluchac muzyki, wlacza sie bez problemu, jednak pecet nie chce go wykryc. uprzedzajc nastepna odpowiedz na mojego posta, mowie od razu ze podlaczam go bezposrednio do komputera, nie uzywajac zadnych koncentratorow i przedluzaczy

#147 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 24 listopada 2008 - 19:17

a na pewno to oryginał? daj zdjęcie, jakie masz złącze do kabla w Ipodzie miniusb czy inne?

#148 szczurx

szczurx
  • 18 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 19:28

nie wiem o co ci chodzi z tym zlaczem..

[url=http://allegro.pl/item480164592_kabel_usb_do_ipod_mini_photo_nano_video_classic.html]Kabel USB - do iPod Mini Photo Nano Video Classic (480164592) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

to jest kabel ktory mam do tego ipoda. dokladnie ten sam

---- Dodano 24-11-2008 o godzinie 21:42 ----
przepraszam, zapomnialem tak wogole napisac jaki to ipod- otoz jest to ipod video, niestety nie wiem czy 5 generacji, czy tez 5,5

#149 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 24 listopada 2008 - 19:51

a sprawdzałeś na innym kablu? / gnieździe USB / komputerze

#150 szczurx

szczurx
  • 18 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 20:10

nie mam innego kabla ;/ probowalem na innych gniazdach usb i nic. wprowadzilme go teraz w ten tryb udf czy disk mode (nie wiem jak to sie w koncu nazywa) i laduje go caly czas, a na wyswietlaczu pisze ok to disconnect. jutro sprawdze go na innym kompie. sprawdzalem go tez pod linuksem ubuntu. rowniez nic nie wykrylo

---- Dodano 25-11-2008 o godzinie 12:17 ----
w menu serwisoym wybralem opcje ,,usb test" . wyglada na to ze kabel jest wykrywany przez ipoda normalnie. gdy kabel nie jest podlaczony pisze ze kabel disconnected, a gdy go podlacze pokazuje sie cos takiego:
ID=0x22FA05




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych